Sprzątanie po zmarłych Knurów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Knurowie. Na czym polega czyszczenie mieszkania po zgonie?

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Szkodliwe patogeny w powietrzu? Postaw na wysokiej jakości usługi dezynfekcji z firmy Kastelnik. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na szybkie i dogłębne czyszczenie mieszkań z trujących mikroorganizmów i jadów trupich. Usługi odkażania miejsc po zwłokach w Knurowie można zamawiać przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Profesjonalne sprzątanie po zmarłych Knurów na terenie woj. śląskiego to bardzo trudne zadanie do wykonania bez profesjonalnych urządzeń do dezynfekcji.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Knurów

Po wystąpieniu zgonu w mieszkaniu warto jak najszybciej je zdezynfekować za pomocą ozonu.

Na czym dokładanie polega czyszczenie mieszkań po zgonach?

Przede wszystkim jest to dokładne sprzątanie całego mieszkania przy użyciu specjalnych środków biobójczych z czwartorzędowymi solami amoniowymi. Należy pamiętać, że w zamkniętej przestrzeni bardzo szybko mogą rozprzestrzeniać się niebezpieczne bakterie i inne drobnoustroje. Jeśli nie chcesz narażać siebie i swoich bliskich na niebezpieczeństwo zatrucia trupim jadem, warto powierzyć dezynfekcję miejsca zwłok profesjonalistom.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłych w Knurowie.

Kastelnik – całodobowo świadczymy usługi dezynfekcji i dezodoryzacji domów po zgonach.

W trakcie oczyszczania pomieszczeń po śmierci konieczna jest dezynfekcja np. poprzez ozon. Ozonowanie pomieszczeń jest renomowanym zabiegiem neutralizacji nieprzyjemnych zapachów i usuwania chorobotwórczych drobnoustrojów.

Kastelnik – dezodoryzacja mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

Co wykonuje się prawie zawsze podczas czyszczenia mieszkania po zmarłym?

 • Usuwanie śladów krwi;
 • usuwanie plam z płynami ustrojowymi;
 • wynoszenie skażonych przedmiotów w specjalnych pojemnikach;
 • mycie powierzchni profesjonalną chemią,
 • sprzątanie mieszkań zaniedbanych w miastach: Pyskowice, Sośnicowice, Toszek.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Knurów

Zastanawiasz się, jak odkazić miejsce zbrodni ze śladów krwi? To zadanie dla techników sprzątania miejsc śmierci, którzy w ramach czyszczenia po zwłokach wykonują usługę tj. dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Knurów.

Przypadki zabójstw są szczególnie trudne dla specjalistów z branży dezynfekcji. Do takich nagłych zgonów dochodzi praktycznie wszędzie — w biurze, w hotelu i na ulicy, a każde miejsce śmierci należy dokładnie oczyścić z groźnych dla zdrowia substancji i patogenów. Zwykle także w przypadku morderstwa mamy do czynienia z większą ilością krwi i płynów ustrojowych niż w przypadku śmierci z przyczyn naturalnych.

Dezynfekcja po zgonie w Knurowie

Na miejscu zabójstwa pojawia się załoga techników od usług sprzątających po zgonach i zabiera się za czyszczenie śladów krwi, fragmentów tkanek i innych śladów biologicznych na miejscu zdarzenia. W tym celu sięgają oni po preparaty biobójcze niedostępne w żadnym markecie i sklepie z chemią. To silne preparaty, które zabijają wszelkie drobnoustroje i trupi jad po zgonie w domu. Następny krok to transport starych mebli po zmarłym do spalarni i ozonowanie pomieszczeń po długim rozkładzie zwłok.

Jak widzisz, dezynfekcja po zgonie w powiecie gliwickim i okolicach to zadanie dla ekipy doświadczonych specjalistów z branży DDD. Firma sprzątająca po zwłokach oferuje odkażanie miejsc śmierci po zgonie z przyczyn naturalnych, samobójstwach i zabójstwach.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – potwierdzona certyfikatem

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych samotnie

Niewątpliwie samotność jest wielką plagą naszego społeczeństwa. Większość starszych ludzi mieszka samych i w przypadku zgonu potrafią leżeć w tym stanie tygodniami, aż sąsiad nie poczuje brzydkiego zapachu. W przypadku zaawansowanego rozkładu zwłok mamy do czynienia z gnijącym ciałem wydobywającym z siebie mocny odór. Ozonowanie pomieszczeń po zgonie jest możliwe, gdy posiadamy przemysłowy generator ozonu i dedykowane szkolenie stanowiskowe z obsługi takiego sprzętu.

Sprzątanie po zmarłym w Knurowie

Sprzątanie po zgonach Knurów — płyny ustrojowe na podłodze

Profesjonalne sprzątanie po zmarłych w Knurowie, gdzie wystąpiły płyny ustrojowe na podłodze, wymaga często transportu ADR. Odradza się zwykłe mycie podłogi ścierką z popularnym środkiem czyszczącym z osiedlowego sklepu. Do usuwania skażonych biologicznie plam należy posiadać profesjonalne środki chemiczne z atestem zatwierdzonym przez sanepid.

Odkażona klatka schodowa

Nieprzyjemny zapach na klatce schodowej jest często oznaką rozkładu zwłok w pobliskim mieszkaniu.

W czasie pracy z chemią należy być zabezpieczonym przez środki ochrony osobistej i przestrzegać zasady BHP przez cały czas wykonywanej usługi. Firma sprzątająca Kastelnik oferuje także innowacyjne czyszczenie po zmarłej osobie suchym lodem w lokalizacjach tj. Sośnicowice, Pyskowice, Toszek.

Otrzymaj fakturę VAT za usługi sprzątające od przedsiębiorstwa Kastelnik

 • sprzątanie po zmarłych Knurów w powiecie gliwickim;
 • czyszczenie po zgonie w wyniku samobójstwa;
 • odkażanie po rozkładzie zwłok;
 • sprzątanie po zgonach w domach;
 • dezynfekcja po trupie;
 • zamgławianie nadtlenkiem wodoru;
 • czyszczenie po zmarłym zbieraczu;
 • opróżnianie mieszkań po gnijących zwłokach;
 • dezynfekcja domu skażonym jadami trupimi;
 • dezodoryzacja pomieszczenia;
 • usuwanie śladów krwi;
 • opróżnianie mieszkania po zbieraczu;
 • utylizacja mebli;
 • czyszczenie mieszkania po zmarłej osobie.

Dezynfekcja pokoju

Czyszczenie mieszkań po zmarłych woj. śląskie

Szukasz firmy przeprowadzającej dogłębne sprzątanie po zmarłych w Knurowie? Najpierw zadzwoń do zakładu pogrzebowego, a po wyniesieniu ciała z mieszkania zamów czyszczącego miejsca zgonu w firmie Kastelnik.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i długi efekt świeżości po dezodoryzacji powietrza. Oferujemy usługi DDD nie tylko w Knurowie w województwie śląskim, ale również u nas zamówisz sprzątanie po zgonach Katowice. Po naszej dezynfekcji Twoje mieszkanie będzie czyste i bez szkodliwych mikroorganizmów! Czekamy na telefony na infolinii czynnej 24/7!

Sprzątanie mieszkania po zgonie zamówisz przez całą dobę w miastach:

Firma sprzątająca skutki śmierci

Otrzymaj certyfikat po sprzątaniu funeralnym!

Oferujemy również specjalistyczne sprzątanie po samobójstwie Knurów.

FAQ - najczęściej zadawane pytania o usługę sprzątania po zmarłym

Aktualnie panująca tendencja dotycząca śmierci mówi jedno – coraz więcej ludzi umiera samotnie, dlatego każdy z nas może potrzebować, skorzystać z usług firmy sprzątającej po nieboszczykach. Wiele osób pyta, czy mogę przebywać w pomieszczeniu, w którym doszło do zgonu lub czy muszę wykonać dezynfekcje w mieszkaniu po zmarłym? Te i inne pytania zadają nasi klienci.

FAQ zgon Knurów

Co po zabraniu ciała przez firmę pogrzebową?

Gdy ciało zostanie zabrane przez firmę pogrzebową w szybkim czasie i jest to zgon naturalny w wyniku zatrzymania akcji serca, można wykonać wyłącznie dezynfekcję powietrza ozonem. Natomiast, jeśli zwłoki były w stanie silnego rozkładu niezbędne, jest dogłębne wyczyszczenie wszystkich skażonych powierzchni z trujących patogenów.

Czy można przebywać w mieszkaniu w trakcie dezynfekcji?

Jedną z zasad BHP, która jest przestrzeganą przez profesjonalne firmy sprzątające po osobach zmarłych, jest niedopuszczanie osób nieupoważnionych do skażonego pomieszczenia. Osoby wykonujące dezynfekcję powietrza muszą być wyposażone w odpowiednie środki ochrony osobistej.

Jakie szkolenie należy mieć, by realizować sprzątanie po zgonach?

Osoby zajmujące się sprzątaniem miejsc po zgonach powinny mieć szkolenie stanowiskowe w zakresie obsługi ozonatora i wiedzę w zakresie metod dezynfekcji niebezpiecznych patogenów z powietrza. Niezbędne są certyfikaty w zakresie bhp i wiedza w zakresie stosowania środków bakteriobójczych.

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%