Sprzątanie po zmarłych Kłodzko

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w miejscowości Kłodzko. Jak bezpiecznie odkażać pomieszczenie po gnijących zwłokach? 

Zgon w domu? Specjalizuje się w czyszczeniu pośmiertnym, a na terenie województwa dolnośląskiego zamówisz skuteczne  sprzątanie po zmarłych. Usługa zakwalifikowana do najpilniejszych, jakie świadczymy od 2013 roku. Dbamy o wszystkie kwestie bezpieczeństwa. Oznacza to, iż przy usuwaniu chorobotwórczych mikroorganizmów powstałych z gnicia zwłok używamy wyłącznie sprawdzonych i skutecznych technik dezynfekcji. Daje to gwarancje bezpiecznego przebywania w miejscu, gdzie doszło do zgonu.

sprawdzona firma sprzątająca Kłodzko

Zdjęcie: certyfikat dezynfekcji, wydawany dla rodziny zmarłej osoby © Kastelnik 2022

Co ma znaczenie przy czyszczeniu mieszkania po zwłokach?

Kastelnik to profesjonalna pomoc w usuwaniu krwi z posadzki w domach i firmach. Dezynfekcja mieszkań po zwłokach realizowana jest według wypracowanej przez nas metody odkażana. Dostępność do specjalistycznych usługi sprzątających przez dwadzieścia cztery godziny na dobę ma ogromne znaczenie dla rodziny zmarłej osoby, to szereg czynności dezynfekcyjnych, które  obejmują takie prace jak:

 • sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie;
 • usuwanie śladów krwi;
 • czyszczenie podłogi po płynach ustrojowych denata;
 • utylizacja termiczna skażonego mienia;
 • ozonowanie pomieszczeń po zwłokach w stanie rozkładu;

sprzątanie mieszkań po zmarłych Kłodzko

Wyżej wymienione czynności są częścią zlecenia tj. sprzątanie po zwłokach, gdzie ciało było w stanie silnego rozkładu. W Kłodzku atestowane środki chemiczne są niezbędnym wyposażeniem każdej ekipy czyszczącej w branży funeralnej. W powiecie kłodzkim oferujemy całodobową wycenę, a w szczególności w takich dzielnicach miasta jak m.in.: Książek i Osiedle Krzyżna Góra. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny na czyszczenie po zgonach, którą wykonujemy poprzez kontakt z nami, dzwoniąc na całodobową infolinię.

Sprzątanie po zgonach. Kastelnik jest najlepszą z firm w Kłodzku

Usługi specjalistyczne, dostępne dla mieszkańców Kłodzka – sprzątanie i dezynfekcja.

Dezynfekcja i czyszczenie mieszkania po zmarłych Kłodzko – skuteczne preparaty dezynfekujące

Odkażanie przestrzeni oraz różnego rodzaju powierzchni po zgonie może być skomplikowane do wykonania samodzielnie. Usługi sprzątania po zmarłych najlepiej więc zlecić profesjonalistom, którzy wiedzą jak skutecznie wykonać te prace. Potrzebne do tego są profesjonalne środki chemiczne, które posiadają w składzie m.in. takie składniki jak np.: fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, alkohole alifatyczne i aldehydy.

Całkowite usunięcie bakterii wymaga specjalnych środków chemicznych

Wybierając preparat dezynfekujący, warto zwrócić uwagę na rodzaj powierzchni, z jaką mamy do czynienia oraz właściwości zarazków na, które działamy. Wszystkie nasze usługi w tym ozonowanie po zmarłych, możesz zamówić w każdej chwili.

dezynfekcja po zgonach ozonowanie

Zdjęcie: usługa sprzątania po zgonach w Kłodzku © 2021 Kastelnik

Dezynfekcja po zgonach – ozonowanie mieszkania po śmierci

W celu usunięcia szkodliwych mikroorganizmów, po śmierci w domu należy przedsięwziąć określone kroki. Po zgonie w mieszkaniu myślimy przede wszystkim o tym, aby zorganizować pochówek. Jednakże mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że miejsce zgonu – czyli nasze mieszkanie jest w tym momencie skażone. Występują w nim niebezpieczne dla naszego zdrowia patogeny tj. kawaderyna, czy neuryna. Jeśli będziemy korzystać z takiego pomieszczenia bez stosownej dezynfekcji, będziemy narażeni na zatrucie, a nawet śmierć.

Skorzystaj z profesjonalnie wykonanych usług oferujących dezynfekcję

Dezynfekcja mieszkania zapewniająca bezpieczeństwo klientów

Ozonowanie mieszkania po samobójstwie lub zmarłej osobie jest jedną z najlepszych form odkażania. Zabieg stosuje się z użyciem przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 40 g.h do 240 g./h. Metoda ta nie tylko likwiduje niebezpieczne substancje, ale i usuwa nieprzyjemny odór tzw. zapach śmierci.

Zagracone mieszkanie po zgonie

Zdjęcie: zagracone mieszkanie po zgonie na Dolnym Śląsku © 2021 Kastelnik

Przewóz i utylizacja przedmiotów skażonych biologicznie

Gdy do zgonu dojdzie w mieszkaniu, gdzie zmarły mieszka sam, zwłoki mogą zostać pozostawione same sobie nawet przez kilka miesięcy. W ten czas dochodzi do ich gnicia. Mucha plujka to owad, który żeruje na ludzkich zwłokach, a zapach trupa jest dla niej wyczuwalny nawet z promienia kilkunastu kilometrów.

Przeprowadzamy dezynfekcję na miejscu zdarzenia w sposób rzetelny

Przywracamy dom do ponownego użytku. Doświadczenie w zakresie sprzątania po zwłokach

Gnijące zwłoki, po śmierci poddane są procesom gnicia, co sprawia, że zapach śmierci unosi się w powietrzu. Czasami daje się go nawet wyczuć na klatce schodowej. To intensywny fetor, którego nie można pomylić z niczym innym. Bardzo trudno pozbyć się tego zapachu bez wykonania ozonowania na wysokim stężeniu. Stąd wynika fakt, iż robienie porządków po zmarłym powinno być przeprowadzone kompleksowo. Co to oznacza? Musimy zadbać nie tylko o usunięcie wydzielin z wszystkich faz pośmiertnych np. plam opadowych, ale i również pozbyć się skażonego mienia. Wykonuje się to za pomocą utylizacji termicznej w specjalistycznej spalarni. Zadbamy o wszystko, tak abyś mógł spokojnie pochować zmarłego.

Dezynfekcja pomieszczeń zamgławianie ulv

Oferta przedsiębiorstwa Kastelnik dla mieszkańców woj. dolnośląskiego

 • gruntowne czyszczenie nieruchomości po zmarłych w Kłodzku;
 • czyszczenie po zmarłym powiat kłodzki;
 • dezynfekcja powierzchni po zgonach w samotności;
 • ozonowanie mieszkania po zwłokach;
 • transport odpadów skażonych biologicznie;
 • utylizacja wyposażenia mieszkania po zmarłym;
 • usuwanie śladów krwi po śmierci samobójczej;
 • likwidowanie smrodu po rozkładzie zwłok;
 • zamgławianie suchą mgłą;
 • odkażanie mieszkania po śmierci samotnej;
 • uprzątnięcie nieporządku po zgonach w wyniku morderstwa np., w hotelu;
 • dezynfekcja po wypadku śmiertelnym w pracy;
 • odkażanie strychu po samobójcy.
Sprzątanie po zgonach Kłodzko

Zdjęcie: Kłodzko. Oczyszczenie mieszkań po zgonach © 2021 Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie po zmarłych w domu warto zlecić fachowej ekipie. Pragnąc odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie do usuwania szkód po zgonach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego.

Ile czasu mam na wysprzątanie powierzchni mieszkań po zgonie?

Sprzątanie po zgonie powinno być wykonane w jak najszybszym czasie po odkryciu zwłok. Zgon w domu to miejsce, gdzie należy szybko wydezynfekować pomieszczenie i usunąć groźne związki chemiczne. Do tej czynności najlepiej użyć generatora ozonu o dużej mocy.

Czy dezynfekcja po zgonie jest konieczna?

Do kilku godzin od zgonu w domu wydziela się wiele trujących związków chemicznych. Odkażanie po zmarłej osobie jest konieczne, by móc znów ponownie bezpiecznie korzystać z mieszkania. Dezynfekcje najlepiej wykonać zaraz po wyniesieniu zwłok z pomieszczenia.

Sprzątanie po zgonach w Klodzku

Gruntowne sprzątanie po zgonach Kłodzko i okolica 24/7

W Kłodzku, i każdym innym mieście dezynfekowanie pozostałości po zgonie może być bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem. Dlatego oferujemy nasze usługi z najwyższym profesjonalizmem i szacunkiem dla zmarłych. Jeśli szukasz kompleksowej usługi tj. oczyszczanie domów po osobach, które zmarły w samotności, koniecznie się z nami skontaktuj.

Doświadczenie w dezynfekcji, utylizacji i usługach sprzątania po gnijących zwłokach

Zamów usługę sprzątania. Wykonamy każde trudne zadanie w zakresie czyszczenia

W Twoim domu nastąpił nagły zgon bliskiej osoby? Posiadamy nie tylko duży zasób urządzeń do dezynfekcji, ale również zgraną ekipę o dużej dozie empatii.

Stawiamy na dokładność, a każde zlecenie wykonujemy niezwykle starannie. Staramy się, aby klient od samego początku czuł, że nie jest sam z czyszczeniem po zgonie, dlatego uruchomiliśmy telefon alarmowy, gdzie uzyskasz szybką pomoc. Zadbamy o to, aby Twój dom był czysty i zdrowy, bez względu na wszystko. Zadzwoń!

Kastelnik –  czas na sprzątanie po zgonie Kłodzko!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%