Sprzątanie po zmarłych
Kępno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie po zgonach w Kępnie. Dezynfekcja domu, mieszkania po zgonie

Jeśli szukasz usługi sprzątanie po zmarłych Kępno w woj. wielkopolskim, skontaktuj się z nami poprzez całodobową infolinię! Działamy 365 dni w roku. Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach sprzątania funeralnego. Dzięki zdobytemu doświadczeniu mogliśmy wyodrębnić tylko atestowane środki chemiczne oraz najnowocześniejsze urządzenia czyszczące. Podczas realizacji sprzątanie po zwłokach nie można zapominać również o takim aspekcie jak przestrzeganie zasad BHP. Oferujemy bezpłatną wycenę w takich gminach powiatu kępińskiego jak m.in.: Bralin i Perzów oraz Rychtal.

Ozonowanie pomieszczeń Kępno

Zlecenia dezynfekcji mieszkań należy powierzać firmie, która ma wysokie doświadczenie związane ze sprzątaniem.

Czy sprzątanie po zwłokach jest bezpieczne?

Zapewne każdy z nas spotkał się w swoim życiu z przypadkiem zgonu w bliskim otoczeniu. Bez względu na to, jak do niego doszło, jedno jest pewne – dojdzie w ciele do rozkładu. Jako firma sprzątająca wiem, że ciało w zaawansowanym rozkładzie to biologicznie niebezpieczny materiał. Wydala ono niebezpieczne, czyli chorobotwórcze substancje. Jedną z nich jest jak trupi, który naukowo nazywany jest ptomainami. W jego skład wchodzi m.in. purtescyna, czy kawaderyna. Są to aminy z grupy diamino alkanów. Są nie tylko silnie toksyczne, ale i wytwarzają one nieprzyjemny zapach. Mówiąc o szkodliwości jadu trupiego mamy na myśli dolegliwości związane z:

 • układem pokarmowym;
 • układem oddechowym;
 • układem krwionośnym.

Sprzątanie po zmarłych Kępno

Czyszczenie mieszkań po zmarłym w powiecie kępińskim

Mówi się o tym, że toksyny wydobywające się z trupa są najbardziej toksycznie po ok. 10 godzin po śmierci. Niezmiernie ważne jest, abyśmy wówczas wezwali profesjonalną ekipę sprzątająca, która zajmie się skutecznym usunięciem tych substancji z powietrza. Idealną do tego metodą jest ozonowanie. Wykonujemy to za pomocą przemysłowych generatorów ozonu.

Dezynfekcja mieszkania za pomocą ozonu usuwa z całego mieszkania źródło nieprzyjemnego zapachu

Odkażanie ozonem jest możliwe, dzięki temu, że tlen zamieniany jest w ozon. Ozon eliminuje z powietrza jad trupi i sprawia, że nie wyczuwamy już nieprzyjemnego odoru. Skuteczna dezynfekcja jest możliwa tylko dzięki zastosowaniu odpowiednich metod. Jej działanie zależy od stężenia substancji, jakimi działamy, lub od rodzaju mikroorganizmów, które chcemy wyeliminować. Jeśli chcesz skorzystać z usługi sprzątanie po zgonie, skontaktuj się z firmą Kastelnik!

Utylizacja rzeczy po zmarłym

Jeśli zmarła osoba pozostawiła po sobie przedmioty, które mogą stanowić potencjalne zagrożenie, najlepiej jest je od razu usunąć. Nie można jednak ich wyrzucać na śmietnik, ponieważ na ubraniach lub materacu mogą znajdować się niebezpieczne płyny ustrojowe, które mogą przenieść się na osoby trzecie. Poza dezynfekcją należy zatem pamiętać o odpowiedniej utylizacji, która nie naraża zdrowia i zapewnia bezpieczeństwo. Pracujemy tak, by z każdego, nawet najdrobniejszego element usług sprzątania nasi klienci czuli się maksymalnie bezpiecznie i zadowoleni z naszych usług.

Oferty usuwania przedmiotów po zmarłych w zagraconym mieszkaniu

Jad trupi po śmierci człowieka, czy jest niebezpieczny?

Trupi jad to toksyczna substancja wydobywająca się z ciała człowieka po jego śmierci. Może on wpływać niekorzystnie na nasz układ: pokarmowy, krwionośny i oddechowy. Do jego składu należą takie substancje jak: kawaderyna i purtescyna. W celu jego usunięcia niezbędna jest dezynfekcja pomieszczenia, w którym przebywał zmarły.

Usuwanie zapachu po zmarłej osobie z klatki schodowej

Przykry zapach powstający na skutek rozkładu ciała po śmierci jest bardzo intensywny. Gdy zwłoki leżą długo, może on przenikać poza mieszkanie, na przykład na klatkę schodową. Wówczas to, wychodzi na jaw, że w danym mieszkaniu jest trup.

Jednym ze sposobów usuwania fetoru jest ozonowanie. Wykonujemy je z użyciem przemysłowych, dzięki którym ozonujemy nawet do 9000 m3 na godzinę. Likwidując fetor powstający z procesu gnilnego ciała, musimy pamiętać o tym, że na początku należy pozbyć się wszystkich mebli z mieszkania. Elementy te wywozimy następnie do obróbki termicznej.

W niektórych przypadkach wymaga się, aby usunąć takie elementy jak drewniana podłoga, czy tynk ze ścian. Na zakończenie zabiegu należy poddać ozonowaniu klatkę schodową. Zdarza się, że w trudnych przypadkach należy powtórzyć zabieg.

Sprzątanie po zmarłych Kępno

 • sprzątanie po zmarłych w Kępnie i Wielkopolska;
 • sprzątanie po zmarłym Kępno i powiat kępiński;
 • odkażanie po chorobie zakaźnej;
 • czyszczenie mieszkań zaniedbanych (po bezdomnych, po chorobie alkoholowej);
 • czyszczenie pojazdu po wypadku komunikacyjnym;
 • sprzątanie po wypadkach komunikacyjnych i dezynfekcja kabiny;
 • dezynfekcja po zgonie, zmarłych, zwłokach;
 • dezynfekcja  powierzchni skażonych przez jad trupi;
 • usuwanie śladów krwi po śmiertelnych wypadkach w miejscu pracy;
 • likwidowanie chorobotwórczych drobnoustrojów po zgonach;
 • utylizacja wyposażenia mieszkania wraz z protokołem likwidacji.
 • ozonowanie po zgonach, zmarłych
Kępno zlecenia na dezynfekcję miejsca po wypadku

Zajmujemy się dezynfekcją po zgonach w wielu miastach. Pracujemy całodobowo.

Dezynfekcja mieszkań po zmarłych Kastelnik tel. 735-960-510

Kastelnik usługę sprzątanie po zmarłych Kępno świadczy już od wielu lat. Podczas dezynfekcji mieszkań po zmarłych bardzo ważne jest dla nas stosowanie wyłącznie sprawdzonego sprzętu oraz atestowanych środków chemicznych.

Jeśli chcesz skorzystać z bezpłatnej wyceny czyszczenia po zgonie, którą wykonujemy już w 20 minut – zadzwoń do nas. Posiadamy całodobową infolinię 7/24h, czekamy na Twój telefon przez 365 dni w roku. Błyskawiczna wycena, usuwanie nieprzyjemnych zapachów, szybka realizacja!

Skorzystaj z naszego doświadczenia. Usługa sprzątania w mieszkaniach w domu klienta oraz na terenie miejsca wypadku

Gdzie nas znajdziesz? Oto najbliższe miasta: Poznań, Gostyń, Gniezno, Kalisz, Konin, KrotoszynLeszno, Luboń, Ostrów Wielkopolski, Rawicz, Swarzędz, Śrem, Wolsztyn, Września, Koło, Piła oraz mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%