Sprzątanie po zmarłych Kędzierzyn-Koźle

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja mieszkań po zgonach Kastelnik. Sprzątanie po zmarłych osobach, profesjonalna utylizacja w Kędzierzynie-Koźlu

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Śmierć może być cicha i spokojna. Czasem potrzeba jednak usług, jakie świadczy specjalistyczna firma Kastelnik, oferując sprzątanie po zmarłych Kędzierzyn-Koźle. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, świadczymy usługi funeralne związane z gruntownym czyszczeniem mieszkań po śmierci. Wiemy jak przykrym zdarzeniem dla Państwa, jest śmierć bliskiej osoby,  dlatego naszą pracę tj. sprzątanie po zgonie wykonujemy kompleksowo z należytym szacunkiem do zmarłej osoby i jej bliskich.

Posiadamy liczne szkolenia, innowacyjne technologie oraz specjalistyczne środki chemiczne do czyszczenia domów, mieszkań po zwłokach. Nasi pracownicy, każdego dnia ściśle przestrzegają procedur BHP,  co pozwala na zachowanie bezpieczeństwa podczas świadczonej pracy. Od wielu już lat pracujemy w branży funeralnej, zdając sobie sprawę, jak te sprawy są dla Państwa ważne.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Kędzierzynie-Koźlu

Jak wygląda dezynfekcja mieszkań po zgonach?

Z uwagi na rodzaj wykonywanej pracy, jesteśmy dla Państwa dyspozycji 24/7. Co to oznacza? Mogą Państwo zadzwonić do nas o każdej porze dnia i nocy. Wówczas nasz konsultant zapyta o szczegóły oraz przedstawi cenę, którą potwierdzi technik bezpośrednio na miejscu zlecenia po dokonaniu oględzin. Następnym krokiem związanym z czyszczeniem miejsc, w których znaleziono zwłoki, jest  przystąpienie do działania.

Nasze prace wykonujemy pod surowym rygorem sanitarnym, tj. technicy stosują jednorazowe kombinezony ochronne, maski ochronne na twarz oraz rękawice. Ważną rzeczą jest fakt, iż wszystkie przedmioty skażone biologicznie odkładamy do specjalnych pojemników i transportujemy je dalej do utylizacji.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym dla Kędzierzyna-Koźla

Nasza oferta związana ze sprzątaniem po zgonach w Kędzierzynie- Koźlu to pełen zakres usług, które rozwiążą wszystkie problemy związane z tą przykrą sytuacją. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego staramy się działać szybko i bardzo dokładnie. Zaufało nam już wiele osób, które po naszych realizacjach mogły na nowo powrócić do swoich mieszkań lub zająć się sprzedażą mieszkania po zmarłym. Gruntowne sprzątanie i odkażanie po zmarłych to czynność, którą można zlecić specjalistycznej firmie sprzątającej po zmarłych Kastelnik.

Powszechnie wiadomo, iż po śmierci człowieka z jego ciała wytwarzają się niebezpieczne dla naszego zdrowia toksyny, a materiał biologiczny, który się z niego wydobył, jest biologicznie skażony i może wywoływać choroby.

Szczególnie trzeba zwrócić uwagę na to, czy osoba zmarła nie miała choroby zakaźnej, wówczas niezwłocznie powinniśmy opuścić takie mieszkanie i wezwać odpowiednie służby oraz profesjonalną ekipę sprzątająca. Jak odkazić mieszkanie po chorobie zakaźnej, przeczytasz pod tym linkiem.

Kastelnik – dezynfekcja mieszkania – kontakt 7 dni w tygodniu

Sprzątanie po zmarłych Kędzierzyn-Koźle

 • Sprzątanie po zmarłym Kędzierzyn-Koźle;
 • Czyszczenie po wypadku w miejscu pracy;
 • Sprzątanie po wypadkach komunikacyjnych;
 • Czyszczenie piwnic po zwłokach;
 • Usuwanie smrodu z mieszkań po zwłokach w Kędzierzynie- Koźlu;
 • Odkażanie pomieszczeń po chorobach zakaźnych na terenie województwa opolskiego;
 • Usuwanie mebli po zgonach;
 • Dezynfekowanie wartościowych przedmiotów po śmierci bliskiej osoby;
 • Dezynfekcja zaniedbanych mieszkań po zmarłym;
 • Utylizacja mienia po zmarłym w Kędzierzynie-Koźlu oraz sprzątanie po zmarłych w Kędzierzyn, Koźle Rogi, Kłodnica, Lenartowice z gwarancją dojazdu na bezpłatną wycenę w czasie do 24 godzin.
Krew na podłodze

Podłoga w krwi po śmierci mężczyzny w mieszkaniu.

Dezynfekcja mieszkań po zgonie Kędzierzyn-Koźle

Od wielu lat dysponujemy wiedzą, iż ozon jest częścią naszej atmosfery. Ozon to tlen z trzema cząsteczkami węgla. Ozon do odkażania w szpitalach wytwarzany jest za pomocą lamp UV lub profesjonalnych generatorów ozonu o mocy od 40g/h do 240g/h. To właśnie dlatego ozonowanie po zmarłych jest niezwykle skutecznym sposobem na dezynfekcję oraz niszczenie wirusów, bakterii oraz różnego rodzaju niebezpiecznych grzybów.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Sprzątanie po zmarłym Kędzierzyn-Koźle – z gwarancją jakości

Nasi specjaliści w celu przeprowadzenia usługi dezynfekcji mieszkania po zgonie, oferując sprzątanie po zgonach, do dyspozycji mają profesjonalne generatory ozonu o dużej mocy znamionowej. Zawsze dobieramy odpowiednie stężenie ozonu do kubatury i wielkości skażonego patogenami mieszkania.

Przed przystąpieniem do prac dezynfekcyjnych,  zabezpieczamy wszystkie wartościowe przedmioty np. obrazy olejne i dzieła sztuki, a wszelkie rośliny wynosimy na zewnątrz. Robimy tak, by nie uległy one zniszczeniu w trakcie ozonowania i usuwania zapachu po zmarłej osobie. To ważny element procedury likwidacji zapachu śmierci. Jednak bez względu na to, którą metodą dezodoryzacji technik wybierz, zawsze dajemy gwarancje jakości.

Czyszczenie po zwłokach sprzątanie po zgonie w Kędzierzyn-Koźle

Całodobowy kontakt do firmy Kastelnik 7/24

Profesjonalna firma sprzątająca po zmarłych Kastelnik to zespół profesjonalistów, którzy dokładają wszelki starań, aby Państwa mieszkanie zostało bezpiecznie i szybko zdezynfekowane po zwłokach, a meble i inne zbędne przedmioty zutylizowane zgodnie z prawem. Podczas świadczenia usług czyszczenia po zmarłych używamy wyłącznie najwyższej jakości środków chemicznych i sprawdzonych procedur wewnętrznych.

Nasi technicy regularnie uczestniczą w szkoleniach, które sprawiają, iż jesteście Państwo zadowoleni z naszych usług. Jeżeli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń. Zapraszamy do kontaktu, 7 dni w tygodniu!

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Kędzierzynie Koźle.

Całodobowe usługi sprzątania i likwidacji pasożytów w mieszkaniu po zmarłym – Kastelnik.

Kastelnik – sprzątanie funeralne na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Specjalistyczne sprzątanie po zwłokach to wieloetapowy proces odkażania pomieszczeń w wyniku śmierci naturalnej, jak i samobójstw, morderstw i nie tylko. Profesjonalne czyszczenie mieszkań po zmarłych wymaga opróżnienia mieszkania ze starych mebli i dokładnej dezynfekcji pomieszczeń, w których znaleziono ślady krwi. Co warto wiedzieć na temat tego procesu?

Pytania klientów z woj. opolskiego

Ile kosztuje sprzątanie po śmierci?

Koszty związane ze sprzątaniem w mieszkaniu po śmierci ustalane są indywidualnie z klientem po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Cena za podstawową dezynfekcję wynosi 700 zł i może osiągnąć nawet kilka tysięcy złotych w zależności od wielkości mieszkania i ilości rzeczy do utylizacji.

Co robić po zgonie w domu?

Niestety, w momencie, gdy mamy do czynienia ze zgonem w domu, należy wykonać odkażanie pomieszczeń, by pozbyć się groźnych patogenów. Trujące toksyny znajdujące się w mieszkaniu, w którym nastąpiła śmierć, stanowią bezpośrednie zagrożenia dla zdrowia człowieka. Wówczas najlepiej wykonać ozonowanie, które skutecznie eliminuje trupi jad i usuwa nieprzyjemny zapach po śmierci.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%