Sprzątanie po zmarłych Kędzierzyn-Koźle

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja mieszkań po zgonach Kastelnik. Sprzątanie po zmarłych osobach, profesjonalna utylizacja w Kędzierzynie-Koźlu

Śmierć może być cicha i spokojna. Czasem potrzeba jednak usług, jakie świadczy specjalistyczna firma Kastelnik, oferując sprzątanie po zmarłych Kędzierzyn-Koźle. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, świadczymy usługi funeralne związane z gruntownym czyszczeniem mieszkań po śmierci. Wiemy jak przykrym zdarzeniem dla Państwa, jest śmierć bliskiej osoby,  dlatego naszą pracę tj. sprzątanie po zgonie wykonujemy kompleksowo z należytym szacunkiem do zmarłej osoby i jej bliskich. Posiadamy liczne szkolenia, innowacyjne technologie oraz specjalistyczne środki chemiczne do czyszczenia domów, mieszkań po zwłokach. Nasi pracownicy, każdego dnia ściśle przestrzegają procedur BHP,  co pozwala na zachowanie bezpieczeństwa podczas świadczonej pracy. Od wielu już lat pracujemy w branży funeralnej, zdając sobie sprawę, jak te sprawy są dla Państwa ważne.

sprzątanie po zgonie Kędzierzyn-Koźle

Jak wygląda dezynfekcja mieszkań po zgonach?

Z uwagi na rodzaj wykonywanej pracy, jesteśmy dla Państwa dyspozycji 24/7. Co to oznacza? Mogą Państwo zadzwonić do nas o każdej porze dnia i nocy. Wówczas nasz konsultant zapyta o szczegóły oraz przedstawi cenę, którą potwierdzi technik bezpośrednio na miejscu zlecenia po dokonaniu oględzin. Następnym krokiem związanym z czyszczeniem miejsc, w których znaleziono zwłoki, jest  przystąpienie do działania. Nasze prace wykonujemy pod surowym rygorem sanitarnym, tj. technicy stosują jednorazowe kombinezony ochronne, maski ochronne na twarz oraz rękawice. Ważną rzeczą jest fakt, iż wszystkie przedmioty skażone biologicznie odkładamy do specjalnych pojemników i transportujemy je dalej do utylizacji.

Dezynfekcja po zmarłym dla Kędzierzyna-Koźla

Nasza oferta związana ze sprzątaniem po zgonach w Kędzierzynie- Koźlu to pełen zakres usług, które rozwiążą wszystkie problemy związane z tą przykrą sytuacją. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego staramy się działać szybko i bardzo dokładnie. Zaufało nam już wiele osób, które po naszych realizacjach mogły na nowo powrócić do swoich mieszkań lub zająć się sprzedażą mieszkania po zmarłym. Gruntowne sprzątanie i odkażanie po zmarłych to czynność, którą można zlecić specjalistycznej firmie sprzątającej po zmarłych Kastelnik. Powszechnie wiadomo, iż po śmierci człowieka z jego ciała wytwarzają się niebezpieczne dla naszego zdrowia toksyny, a materiał biologiczny, który się z niego wydobył, jest biologicznie skażony i może wywoływać choroby. Szczególnie trzeba zwrócić uwagę na to, czy osoba zmarła nie miała choroby zakaźnej, wówczas niezwłocznie powinniśmy opuścić takie mieszkanie i wezwać odpowiednie służby oraz profesjonalną ekipę sprzątająca. Jak odkazić mieszkanie po chorobie zakaźnej, przeczytasz pod tym linkiem.

Sprzątanie po zmarłych Kędzierzyn-Koźle

  • Sprzątanie po zmarłym Kędzierzyn-Koźle;
  • Czyszczenie po wypadku w miejscu pracy;
  • Sprzątanie po wypadkach komunikacyjnych;
  • Czyszczenie piwnic po zwłokach;
  • Usuwanie smrodu z mieszkań po zwłokach w Kędzierzynie- Koźlu;
  • Odkażanie pomieszczeń po chorobach zakaźnych na terenie województwa opolskiego;
  • Usuwanie mebli po zgonach;
  • Dezynfekowanie wartościowych przedmiotów po śmierci bliskiej osoby;
  • Dezynfekcja zaniedbanych mieszkań po zmarłym;
  • Utylizacja mienia po zmarłym w Kędzierzynie-Koźlu oraz sprzątanie po zmarłych w Kędzierzyn, Koźle Rogi, Kłodnica, Lenartowice z gwarancją dojazdu na bezpłatną wycenę w czasie do 24 godzin.

Dezynfekcja mieszkań po zgonie Kędzierzyn-Koźle

Od wielu lat dysponujemy wiedzą, iż ozon jest częścią naszej atmosfery. Ozon to tlen z trzema cząsteczkami węgla. Ozon do odkażania w szpitalach wytwarzany jest za pomocą lamp UV lub profesjonalnych generatorów ozonu o mocy od 40g/h do 240g/h. To właśnie dlatego ozonowanie po zmarłych jest niezwykle skutecznym sposobem na dezynfekcję oraz niszczenie wirusów, bakterii oraz różnego rodzaju niebezpiecznych grzybów.

Sprzątanie po zmarłym Kędzierzyn-Koźle – z gwarancją jakości

Nasi specjaliści w celu przeprowadzenia usługi dezynfekcji mieszkania po zgonie, oferując sprzątanie po zgonach, do dyspozycji mają profesjonalne generatory ozonu o dużej mocy znamionowej. Zawsze dobieramy odpowiednie stężenie ozonu, do kubatury i wielkości skażonego patogenami mieszkania. Przed przystąpieniem do prac dezynfekcyjnych,  zabezpieczamy wszystkie wartościowe przedmioty np. obrazy olejne i dzieła sztuki, a wszelkie rośliny wynosimy na zewnątrz. Robimy tak, by nie uległy one zniszczeniu w trakcie ozonowania i usuwania zapachu po zmarłej osobie. To ważny element procedury likwidacji zapachu śmierci. Jednak bez względu na to, którą metodą dezodoryzacji technik wybierz, zawsze dajemy gwarancje jakości.

Czyszczenie po zwłokach sprzątanie po zgonie w Kędzierzyn-Koźle

Całodobowy kontakt do firmy Kastelnik 7/24

Profesjonalna firma sprzątająca po zmarłych Kastelnik to zespół profesjonalistów, którzy dokładają wszelki starań, aby Państwa mieszkanie zostało bezpiecznie i szybko zdezynfekowane po zwłokach, a meble i inne zbędne przedmioty zutylizowane zgodnie z prawem. Podczas świadczenia usług czyszczenia po zmarłych używamy wyłącznie najwyższej jakości środków chemicznych i sprawdzonych procedur wewnętrznych. Nasi technicy regularnie uczestniczą w szkoleniach, które sprawiają, iż jesteście Państwo zadowoleni z naszych usług. Jeżeli masz pytania, napisz do nas lub zadzwoń. Zapraszamy do kontaktu, 7 dni w tygodniu!

Kastelnik – sprzątanie funeralne na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

Znajdziesz nas także w: Brzeg, Opole, Niemodlin, Nysa, Namysłów, Kluczbork, Kędzierzyn-Koźle, Głogówek, Głubczyce, Gogolin, Praszka, Prószków, Zdzieszowice

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 3)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%