Sprzątanie po zmarłych Kamienna Góra

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Kamiennej Górze. Odkażanie mieszkań na terenie całej Polski

Wykonujemy sprzątanie po zmarłych Kamienna Góra i obsługujemy wszystkie miasta na terenie województwa dolnośląskie z należytą uwagą na aspekt ochrony zdrowia.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Bowiem ciało człowieka po śmierci to realne zagrożenie, ponieważ wydobywają się z niego chorobotwórcze drobnoustroje, w tym m.in.:

 • kadaweryna;
 • bakterie;
 • putrescyna;
 • wirusy;
 • grzyby.

Usługi tj. dezynfekcja i sprzątanie po zgonach w powiecie kamiennogórskim powinny być wykonywane wraz z odkażaniem miejsca zgonu za pomocą sprawdzonych środków biobójczych. Ozonowanie pomieszczeń i zamgławianie suchą mgłą to skuteczne techniki odkażania, które technicy przedsiębiorstwa Kastelnik oferują w takich rejonach Kamiennej Góry jak m.in.: Ulica Zamkowa, Osiedle Cicha i Osiedle Willowe.

Sprzątanie biur z krwi, hoteli, pensjonatów i obiektów użyteczności publicznej (szkoły, szpitale) to tylko niewielka część oferty firma Kastelnik.

Sprzątanie w mieszkaniu po zmarłym

Podczas sprzątania mieszkania po zmarłym wykonuje się także zrywanie podłogi w celu zniwelowania zapachu gnijącego ciała.

Sprzątanie po zgonach w stanie rozkładu w powiecie kamiennogórskim

Usunięcie płynów ustrojowych w trakcie sprzątania po zgonie, które pojawiają się przez bakterie gnilne w zaawansowanym stadium rozkładu ciała, jest jedną z czynności, którą wykonuje się w pierwszej kolejności. Zwłoki, które są zaatakowane przez mikroorganizmy to m.in. możliwość zatrucia jadem trupim.

Ciało w stanie rozkładu może ponadto wydzielać silny, nieprzyjemny zapach, który jest odczuwalny nawet na dużych odległościach. Dlatego czyszczenie śladów krwi i płynów ustrojowych w miejscu zgonu jest czynnością, którą wykonuje się w pierwszej kolejności.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Kamienna Góra

By mieszkanie po denacie nadawało się do ponownego zamieszkania, niezbędna jest jego dezynfekcja. Ozon w przypadku sprzątania funeralnego odkaża dokładnie wszystkie pomieszczenia z chorobotwórczych drobnoustrojów, dlatego technicy przedsiębiorstwa Kastelnik świadczą ozonowanie podczas wielu realizacji czyszczenia funeralnego.

Nasza firma oferuje także sprzątanie mieszkań zaniedbanych u osób uzależnionych od narkotyków i alkoholu i wiele osób ceni sobie pomoc tego typu. Jeżeli chodzi o ceny, to jesteśmy przygotowani do negocjacji i ustalenia indywidualnej ceny za wynoszenie mebli, czy też opróżnianie mieszkania z gabarytów.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

Sprzątanie po zmarłych Kamienna Góra – miejsca śmierci wymagają odkażenia

Sprzątanie biur po wypadku i sprzątanie mieszkania po śmierci to zadania, które realizuje zakład Kastelnik od dekady. Sprzątanie po zmarłych w Kamiennej Górze oferujemy zarówno dla osób prywatnych jak i spółdzielni.

Strych po samobójcy, autobus miejski po zgonie w wyniku zawału serca lub samotna śmierć w mieszkaniu to miejsca, w których sprzątamy. Do pracy podczas wszystkich zleceń podchodzimy z należytą starannością i stosujemy atestowane środki dezynfekujące.

Odkażanie ozonatorem

Przemysłowy generator ozonu podczas dezynfekcji powinien być położony na płaskiej powierzchni.

Wykonujemy sprzątanie po zgonie w woj. dolnośląskim

Pozytywne opinie klientów, którzy korzystali z naszych usług na dezynfekcję miejsc po zmarłych to dla nas duże wyróżnienie. Zawsze jesteśmy gotowi udzielić pomocy, gdzie znaleziono zwłoki w stanie rozkładu i to przez okrągłe 24 godziny na dobę. Wszystkie zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu: 735-960-510.

Opróżnianie pomieszczeń

Profesjonalne sprzątanie po zgonie jest zleceniem, w trakcie którego usuwamy ślady krwi i nieprzyjemne zapachy. Sprawiamy, że skażone domy po denatach nadają się do ponownego użytku. Realizujemy także opróżnianie mieszkań zaniedbanych, a po wszystkim wystawiamy fakturę VAT i kartę odpadu.

Usługi sprzątania funeralnego od przedsiębiorstwa Kastelnik

 • kompleksowe sprzątanie po zmarłych Kamienna Góra;
 • czyszczenie po gniciu zwłok;
 • dezynfekcja po zgonach w powiecie kamiennogórskim.;
 • odkażanie nadtlenkiem wodoru po zmarłym;
 • czyszczenie po zgonach w miejscach pracy;
 • sprzątanie po osobach zmarłych województwo dolnośląskie;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • dezynfekcja mieszkań z niebezpiecznych mikroorganizmów;
 • czyszczenie miejsca zgonu;
 • utylizacja mienia po zmarłym;
 • dezodoryzacja zapachu śmierci;
 • usuwanie much pospolitych po gniciu zwłok;
 • dezynfekcja powierzchni w pokoju po zgonie.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zwłokach w Kamiennej Górze.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania w mieszkaniu po zmarłym, gdzie konieczny jest wywóz starych mebli.

Oferujemy odkażanie mieszkań w Kamiennej Górze!

Dla osób chcących skorzystać z dogłębnego odkażania mieszkań podczas usługi sprzątania po zmarłych w Kamiennej Górze przedsiębiorstwo Kastelnik uruchomiło całodobową infolinię. Sprzątanie po zgonach naturalnych, technicy naszej firmy realizują w jak najszybszym czasie, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak niebezpieczne mogą być dla zdrowia bliskich jady trupie i trujące związki chemiczne.

Działamy także na terenie całej Polski m.in. w takich jej częściach jak np.: województwo wielkopolskie i województwo zachodniopomorskie oraz województwo lubuskie.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Usługi sprzątania po zmarłych dostępne są w miastach:

Firma sprzątająca funeralnie

Zamów dezynfekcję po zwłokach z certyfikatem!

FAQ - najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zgonach

Gdy w dłoniach trzymamy kartę zgonu naszego bliskiego, jesteśmy w szoku i w naszej głowie przewija się mnóstwo skrajnych myśli. Kompletnie nie wiemy, jak bezpiecznie posprzątać po zgonie w naszych czterech kątach, które otrzymaliśmy w spadku.

FAQ zgon Kamienna Góra

Wiele osób ponadto boi się, że ekipa sprzątająca nie spełni ich oczekiwań i z większością konsekwencji śmierci np. gnijącą podłogą zostaną sami. Aby rozwiać wątpliwości, a także, żeby dać Państwu więcej informacji na temat czyszczenia po zgonach, przygotowaliśmy krótki dział pytań i odpowiedzi. Zapraszamy do lektury!

Co jest ważne przy wyborze firmy sprzątającej?

Wybierając firmę sprzątającą, ważne jest dokładne zbadanie rynku i przeczytanie opinii innych klientów. Dobra firma sprzątająca po zgonach będzie miała przejrzystą stronę internetową z podstawowymi informacjami o sprzątaniu po zgonie oraz doświadczeniem w tym obszarze. Najlepsze firmy oferują usługi sprzątania całodobowo, a pierwszy kontakt telefoniczny jest również ważny w tworzeniu pozytywnego wrażenia.

Dlaczego rozkład ciała po śmierci jest niebezpieczny?

Rozkład ciała po śmierci niesie ze sobą poważne zagrożenia związane z rozprzestrzenianiem chorobotwórczych drobnoustrojów. Te mikroorganizmy stanowią również zagrożenie dla osób, które mają styczność z miejscem, w którym znajdują się zwłoki. Obecność niebezpiecznych bakterii w pomieszczeniu po zgonie może prowadzić do poważnych chorób, takich jak zatrucia pokarmowe. W związku z tym, usunięcie zwłok i dezynfekcja pomieszczenia powinny nastąpić najszybciej jak to możliwe.

Komu zlecić sprzątanie po śmiertelnym wypadku lub morderstwie?

Specjalistyczne sprzątanie po zgonie obejmuje różne sytuacje, w tym przypadki wypadków i morderstw. Morderstwa czy wypadki komunikacyjne mogą być szczególnie trudne ze względu na obecność krwi, tkanek oraz innych materiałów biologicznych, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia. Usługi tego typu można zlecić w firmie sprzątającej po zmarłych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%