Sprzątanie po zmarłych Kamienna Góra

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Kamiennej Górze. Odkażanie mieszkań na terenie całej Polski

Wykonujemy sprzątanie po zmarłych Kamienna Góra i obsługujemy wszystkie miasta na terenie województwa dolnośląskie z należytą uwagą na aspekt ochrony zdrowia.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Bowiem ciało człowieka po śmierci to realne zagrożenie, ponieważ wydobywają się z niego chorobotwórcze drobnoustroje, w tym m.in.:

 • kadaweryna;
 • bakterie;
 • putrescyna;
 • wirusy;
 • grzyby.

Usługi tj. dezynfekcja i sprzątanie po zgonach w powiecie kamiennogórskim powinny być wykonywane wraz z odkażaniem miejsca zgonu za pomocą sprawdzonych środków biobójczych. Ozonowanie pomieszczeń i zamgławianie suchą mgłą to skuteczne techniki odkażania, które technicy przedsiębiorstwa Kastelnik oferują w takich rejonach Kamiennej Góry jak m.in.: Ulica Zamkowa, Osiedle Cicha i Osiedle Willowe. Sprzątanie biur z krwi, hoteli, pensjonatów i obiektów użyteczności publicznej (szkoły, szpitale) to tylko niewielka część oferty firma Kastelnik.

Sprzątanie w mieszkaniu po zmarłym

Podczas sprzątania mieszkania po zmarłym wykonuje się także zrywanie podłogi w celu zniwelowania zapachu gnijącego ciała.

Sprzątanie po zgonach w stanie rozkładu w powiecie kamiennogórskim

Usunięcie płynów ustrojowych w trakcie sprzątania po zgonie, które pojawiają się przez bakterie gnilne w zaawansowanym stadium rozkładu ciała, jest jedną z czynności, którą wykonuje się w pierwszej kolejności. Zwłoki, które są zaatakowane przez mikroorganizmy to m.in. możliwość zatrucia jadem trupim. Ciało w stanie rozkładu może ponadto wydzielać silny, nieprzyjemny zapach, który jest odczuwalny nawet na dużych odległościach. Dlatego czyszczenie śladów krwi i płynów ustrojowych w miejscu zgonu jest czynnością, którą wykonuje się w pierwszej kolejności.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Kamienna Góra

By mieszkanie po denacie nadawało się do ponownego zamieszkania, niezbędna jest jego dezynfekcja. Ozon w przypadku sprzątania funeralnego odkaża dokładnie wszystkie pomieszczenia z chorobotwórczych drobnoustrojów, dlatego technicy przedsiębiorstwa Kastelnik świadczą ozonowanie podczas wielu realizacji czyszczenia funeralnego.

Nasza firma oferuje także sprzątanie mieszkań zaniedbanych u osób uzależnionych od narkotyków i alkoholu i wiele osób ceni sobie pomoc tego typu. Jeżeli chodzi o ceny, to jesteśmy przygotowani do negocjacji i ustalenia indywidualnej ceny za wynoszenie mebli, czy też opróżnianie mieszkania z gabarytów.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

Sprzątanie po zmarłych Kamienna Góra – miejsca śmierci wymagają odkażenia

Sprzątanie biur po wypadku i sprzątanie mieszkania po śmierci to zadania, które realizuje zakład Kastelnik od dekady. Sprzątanie po zmarłych w Kamiennej Górze oferujemy zarówno dla osób prywatnych jak i spółdzielni. Strych po samobójcy, autobus miejski po zgonie w wyniku zawału serca lub samotna śmierć w mieszkaniu to miejsca, w których sprzątamy. Do pracy podczas wszystkich zleceń podchodzimy z należytą starannością i stosujemy atestowane środki dezynfekujące.

Odkażanie ozonatorem

Przemysłowy generator ozonu podczas dezynfekcji powinien być położony na płaskiej powierzchni.

Wykonujemy sprzątanie po zgonie w woj. dolnośląskim

Pozytywne opinie klientów, którzy korzystali z naszych usług na dezynfekcję miejsc po zmarłych to dla nas duże wyróżnienie. Zawsze jesteśmy gotowi udzielić pomocy, gdzie znaleziono zwłoki w stanie rozkładu i to przez okrągłe 24 godziny na dobę. Wszystkie zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu: 735-960-510.

Opróżnianie pomieszczeń

Profesjonalne sprzątanie po zgonie jest zleceniem, w trakcie którego usuwamy ślady krwi i nieprzyjemne zapachy. Sprawiamy, że skażone domy po denatach nadają się do ponownego użytku. Realizujemy także opróżnianie mieszkań zaniedbanych, a po wszystkim wystawiamy fakturę VAT i kartę odpadu.

Usługi sprzątania funeralnego od przedsiębiorstwa Kastelnik

 • kompleksowe sprzątanie po zmarłych Kamienna Góra;
 • czyszczenie po gniciu zwłok;
 • dezynfekcja po zgonach w powiecie kamiennogórskim.;
 • odkażanie nadtlenkiem wodoru po zmarłym;
 • czyszczenie po zgonach w miejscach pracy;
 • sprzątanie po osobach zmarłych województwo dolnośląskie;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • dezynfekcja mieszkań z niebezpiecznych mikroorganizmów;
 • czyszczenie miejsca zgonu;
 • utylizacja mienia po zmarłym;
 • dezodoryzacja zapachu śmierci;
 • usuwanie much pospolitych po gniciu zwłok;
 • dezynfekcja powierzchni w pokoju po zgonie.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zwłokach w Kamiennej Górze.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania w mieszkaniu po zmarłym, gdzie konieczny jest wywóz starych mebli.

Oferujemy odkażanie mieszkań w Kamiennej Górze!

Dla osób chcących skorzystać z dogłębnego odkażania mieszkań podczas usługi sprzątania po zmarłych w Kamiennej Górze przedsiębiorstwo Kastelnik uruchomiło całodobową infolinię. Sprzątanie po zgonach naturalnych, technicy naszej firmy realizują w jak najszybszym czasie, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak niebezpieczne mogą być dla zdrowia bliskich jady trupie i trujące związki chemiczne. Działamy także na terenie całej Polski m.in. w takich jej częściach jak np.: województwo wielkopolskie i województwo zachodniopomorskie oraz województwo lubuskie.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Jeśli chcesz pozbyć się śladów krwi ze swojego mieszkania – zadzwoń do nas!

Firma sprzątająca funeralnie

Zamów dezynfekcję po zwłokach z certyfikatem!

FAQ - najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zgonach

Gdy w dłoniach trzymamy kartę zgonu naszego bliskiego, jesteśmy w szoku i w naszej głowie przewija się mnóstwo skrajnych myśli. Kompletnie nie wiemy, jak bezpiecznie posprzątać po zgonie w naszych czterech kątach, które otrzymaliśmy w spadku.

Wiele osób ponadto boi się, że ekipa sprzątająca nie spełni ich oczekiwań i z większością konsekwencji śmierci np. gnijącą podłogą zostaną sami. Aby rozwiać wątpliwości, a także, żeby dać Państwu więcej informacji na temat czyszczenia po zgonach, przygotowaliśmy krótki dział pytań i odpowiedzi. Zapraszamy do lektury!

FAQ zgon Kamienna Góra

Co jest ważne przy wyborze firmy sprzątającej?

Przy wyborze firmy sprzątającej ważne jest, aby zrobić dokładne obeznanie w Internecie i przeczytać opinie. Przejrzysta strona www z zawartymi podstawowymi informacjami na temat sprzątania po zgonie, świadczy o tym, że dany podmiot czyszczący ma niezbędną wiedzę i posiada doświadczenie. Usługi sprzątania po zmarłych u najlepszych firm można zamówić całodobowo. Ważny jest też, pierwszy kontakt telefoniczny i wrażenie, jakie pozostaje po przeprowadzonej rozmowie.

Dlaczego rozkład ciała po śmierci jest niebezpieczny?

Rozkład ciała po śmierci jest niebezpieczny ze względu na rozprzestrzenianie się chorobotwórczych drobnoustrojów. Po zgonie, poprzez nieaktywny układ odpornościowy bakterie rozchodzą się po całym ciele denacie, a ponadto są też zagrożeniem dla osób trzecich. Niebezpieczne mikroorganizmy w pomieszczeniu po zwłokach mogą być powodem np. zatrucia pokarmowego i należy je jak najszybciej usunąć.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%