Sprzątanie po zmarłych
Jelenia Góra

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych Jelenia Góra – jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu oraz realizacja krok po kroku

Bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, oferujemy sprzątanie po zmarłych w Jeleniej Górze, Doskonale zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nas spada, wykonując usługę specjalistycznego czyszczenia mieszkań po zgonach. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje przebiegały sprawnie i dyskretnie. To dla nas niezmiernie ważne, dlatego podczas przeprowadzania usługi sprzątania po śmierci używamy  wyłącznie profesjonalnego sprzętu z innowacyjnymi technologiami oraz specjalistycznych środków dezynfekujących.

dezynfekcja po zgonie infolinia

W jaki sposób sprzątamy po zgonach?

Nasi pracownicy to specjaliści w efektywnym sprzątaniu pomieszczeń po zmarłych, posiadający niezbędne szkolenia oraz certyfikaty. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i dobieramy dogodne terminy realizacji. Podczas przeprowadzanych prac nasi technicy noszą specjalne jednorazowe kombinezony ochronne. Usługi sprzątania mieszkań po zmarłych w Jeleniej Górze, wykonujemy kompleksowo. Co to oznacza? Nie tylko myjemy wszystkie powierzchnie i usuwamy z nich ślady krwi i płynów ustrojowych, ale również utylizujemy skażone elementy wyposażania mieszkania. Czekamy na Państwa telefony 24/7.

W wyniku rozkładu ciała od enzymów wewnątrzkomórkowych po śmierci powstają bakterie gnilne. Wówczas dochodzi do produkcji jadów trupich, które są zagrożeniem dla zdrowia człowieka.

7 Etapów pozbywania się nieprzyjemnych zapachów po śmierci:

 • krok 1 – na początku robimy rozpoznanie i szukamy miejsc wydobywania się odoru;
 • krok 2 – pozbywamy się źródeł smrodu np. kanapy, wykładziny;
 • krok 3 – przenosimy skażone przedmioty w specjalnych pojemnikach do utylizacji;
 • krok 4 – transportujemy je pojazdem do przewożenie niebezpiecznych biologicznie odpadów ADR, po czym je utylizujemy;
 • krok 5 – dezynfekujemy i sprzątamy mieszkanie po zmarłym;
 • krok 6 – ozonowanie i usuwanie unoszących się w powietrzu zapachów po niedawnym zgonie;
 • krok 7 – wietrzenie pomieszczenia, tak aby można było w nim ponownie zamieszkać.

Oferta firmy sprzątającej po zgonach Kastelnik

W ramach oferowanym usług sprzątania mieszkań po zgonach działamy kompleksowo, bardzo ważne tutaj jest wybranie odpowiednich metod oczyszczania oraz środków dezynfekujących, które sprawią, że pozbędziemy się odoru skutecznie. Dezaktywujące środki chemiczne powinny zawierać w składzie aldehydy oraz ketony.

sprzątanie po zgonie Kastelnik

Śmierć to nic innego jak ustanie oznak życia spowodowane nieodwracalnym zachwianiem równowagi funkcjonalnej i załamaniem wewnętrznej organizacji ustroju. Po śmierci w ciele człowieka zachodzą nieodwracalne procesy gnilne.  Podczas tych procesów następuje produkcja jadów trupich, które w swoim składzie posiadają niebezpieczne dla zdrowia i życia substancje tj. kawaderyna, czy neuryna.

Dla bezpieczeństwa swojego i innych sprzątanie mieszkań po zmarłych powinniśmy bezwzględnie pozostawić specjalistycznym firmom sprzątającym. Kastelnik Jelenia Góra jest przygotowana do usługi sprzątania po zmarłych przez 365 dni w roku. Posiadamy doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt, który jest w stanie usunąć wszystkie niebezpieczne biologicznie substancje, a także samochody do utylizacji skażonego mienia.

Zakres świadczonych usług dezynfekcji

 • sprzątanie po zmarłych Jelenia Góra;
 • dezynfekowanie mieszkań po zgonach;
 • sprzątanie po śmierci samobójczej na terenie woj. lubuskiego;
 • likwidowanie mieszkań po śmierci Legnica, Wałbrzych, Wrocław;
 • utylizacja mienia po zgonie
 • usuwanie smrodu,
 • dezodoryzacja pomieszczeń.

Dezynfekując mieszkania po zmarłych, naszym zadaniem jest zapobiegać szerzeniu się chorób, które powstają przez drobnoustroje w ciele człowieka po śmierci. Nasi pracownicy podczas dezynfekcji działają zgodnie z zachowaniem wszelkich zasad BHP. Środki dezynfekujące przechowujemy w odpowiedni sposób, a używamy ich zgodnie z wytycznymi producenta. Podczas prac dezynfekujących nasi pracownicy ubrani są fartuchy, okulary, maski oraz rękawice.

Jednym z pierwszych etapów dezynfekcji po zmarłych w mieszkaniu w Jeleniej Górze np. zabezpieczenie wszystkich przedmiotów, następnie  dezynfekcja zgonie z kartą charakterystyki producenta środka chemicznego. Ważną informacją jest fakt, iż drogocennych przedmiotów nie utylizujemy tj. pieniędzy, pamiątek rodzinnych i innych kosztowności. Wszystkie te rzeczy podawane są poddane skrupulatnie dezynfekcji wstępnej, by potem zostać poddane dezynfekcji głównej za pomocą prearatów myjąco- dezynfekujących.

Na koniec trochę danych statystycznych. Na terenie miasta Jelenia Góra zauważyć możemy ewidentną przewagę zgonów nad urodzeniami. Niestety to fakt, z którym boryka się od lat nie tylko nasz kraj, ale również cała Europa. Według danych z GUS w ubiegłym roku  w Jeleniej Górze zmarło 1099 osób.

Kontakt całodobowy 24/7

Firma Kastelnik zajmuje się specjalistycznym sprzątaniem po zmarłych mieszkań, domów, a także placów i miejsc w przestrzeni publicznej. Nasi pracownicy posiadają szkolenia oraz działają zgodnie z ogólnymi przepisami praca, oraz zasadami BHP. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą skorzystać z naszej usług sprzątania po zmarłych na terenie miasta Jelenia Góra. Telefony odbieramy 365 dni w roku przez całą dobę.

Swoje usługi wyceniamy bezpłatnie, zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami. Zadzwoń!

Znajdziesz nas także w: Bolesławiec, Brzeg Dolny, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Legnica, Lubin, OleśnicaPolkowice, Wałbrzych, Wrocław oraz w mniejszych miejscowościach.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.6
4,6 rating
4.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze40%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%