Sprzątanie po zmarłych
Jelenia Góra

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych Jelenia Góra – jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu? Realizacja pracy krok po kroku

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu firm świadczących usługi w zakresie dezynfekcji mieszkań po zmarłym w stanie rozkładu, oferujemy odkażanie mieszkań i sprzątanie po zmarłych w Jeleniej Górze. Doskonale zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka spada na naszą firmę, wykonując zlecenia usługi specjalistycznego czyszczenia mieszkań po zgonach.

Stale poszerzamy swoją wiedzę w zakresie naszej oferty. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze realizacje, przede wszystkim sprzątanie po zgonach przebiegały sprawnie i dyskretnie. To dla nas niezmiernie ważne, dlatego podczas przeprowadzania usługi sprzątania po śmierci używamy wyłącznie profesjonalnego sprzętu z innowacyjnymi technologiami oraz specjalistycznych środków dezynfekujących.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Jelenia Góra

Sprzątanie po zgonach Jelenia Góra

Miejsca po zwłokach nie można zostawić bez sprzątania i dezynfekcji. Usunięcie szkodliwych resztek ciał i zapachu zwłoki po bliskiej osobie to konieczność, aby miejsca te mogły być dalej użytkowane. Ozonowanie pomieszczeń osób prywatnych wymaga dyskrecji, którą oczywiście gwarantujemy. Skontaktuj się z naszą firmą. Zadzwoń pod poniższy numer i porozmawiaj, by zamówić czyszczenie śladów zgonu. Wystawiamy rachunki lub fakturę. Posiadamy odpowiedni sprzęt, aby dezynfekcja pomieszczenia osoby zmarłej w woj. dolnośląskim przebiegła sprawnie i możliwie jak najszybciej.

Opróżnianie z mieszkania rzeczy po zgonie

Nie wyrzucaj przedmiotów po zgonie na ulicę! Zapobiegaj zagrożeniu biologicznemu.

Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w Jeleniej Górze

Co robić po śmierci w mieszkaniu? W pierwszej kolejności warto wykonać telefon do specjalistycznej firmy sprzątającej po zmarłych i zamówić usługę tj. dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Jelenia Góra. Zazwyczaj sytuacje związane ze zgonami stanowią szok i nie wiemy, co zrobić z krwią na podłodze. W oczekiwaniu na przyjazd ekipy sprzątającej przede wszystkim nie należy dotykać niczego w mieszkaniu, gdyż często mamy do czynienia ze skażeniem bakteriologicznym np. jady trupie.

W pomieszczeniu po zgonie może być mnóstwo krwi, rozlanych płynów ustrojowych i niewidocznych gołym okiem toksyn. Sprzątanie mieszkań po zwłokach oferujemy na terenie całego powiatu karkonowskiego w tym w mieście Kowary.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Dezynfekcja po zdiagnozowanym przypadku

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Warto dodać, że nie jest wskazane otwieranie okien, ponieważ to może zwabić do zapachu po zwłokach setki much plujek, które na dobre zalęgną się w mieszkaniu. Usuwanie zapachu po zmarłym to duży problem w każdym takim mieszkaniu. Technicy przyjeżdżają na miejsce zgonu jeszcze tego samego dnia, a średni czas oczekiwania na załogę w woj. dolnośląskim wynosi od 3 do 6 godzin. Odkażanie lokalu po śmierci specjaliści zaczynają od wstępnej dezynfekcji, wyrzucenia wszystkich zbędnych przedmiotów, usunięcia śladów krwi z podłogi i resztek tkanek.

Ostatni ważny krok sterylizacji po zmarłych stanowi ozonowanie pomieszczeń przy użyciu przemysłowych generatorów ozonu o różnej mocy. Warto wytworzyć wysokie stężenie na poziomie 10 ppm, by skutecznie usunąć zapach śmierci.

Skontaktuj się z nami już dziś. Profesjonalne odkażanie mieszkań!

Sprzątanie po zgonach to odpowiedzialna czynność. Takich usług nie mogą wykonywać byle jakie firmy. Skorzystanie z usługi z naszej oferty masz pewność, że sprzątanie po zgodnie będzie przeprowadzone zgodnie ze standardami. Dezynfekcja pomieszczeń po zwłokach, ozonowanie i usunięcie śladów zwłok to specjalność, którą nasza firma zajmuje się wiele lat. Skorzystanie z naszej firmy do sprzątania miejsc po zgonie daje pewność, że usługi zostaną wykonane z należytą starannością.

Sprzątanie łazienki po zgonach

Ślady krwi w mieszkaniu mogą być dosłownie wszędzie. Łazienka po zmarłej osobie.

W jaki sposób sprzątamy po zgonach?

Nasi pracownicy to specjaliści w efektywnym sprzątaniu pomieszczeń po zmarłych, posiadający niezbędne szkolenia oraz certyfikaty. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i dobieramy dogodne terminy realizacji. Podczas przeprowadzanych prac nasi technicy noszą specjalne jednorazowe kombinezony ochronne. Usługi sprzątania mieszkań po zmarłych w Jeleniej Górze, wykonujemy kompleksowo. Co to oznacza?

Nie tylko myjemy wszystkie powierzchnie i usuwamy z nich ślady krwi i płynów ustrojowych, ale również utylizujemy skażone elementy wyposażania mieszkania. Czekamy na Państwa telefony 24/7 – skontaktuj się jak najwcześniej, aby czyszczenie po zmarłym było wykonane możliwie szybko. Zamawiając sprzątanie po zwłokach, należy podać telefonicznie adres.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak uzyskać akt zgonu?

Gdy już przyjedziemy, należy nam udostępnić pomieszczenie i dostosować się do naszych porad, aby dezynfekcja przebiegła bezpiecznie. Sprzątanie miejsca zgonu to czynność, gdzie przebywać mogą wyłącznie osoby do tego upoważnione.

Prosimy wtedy państwa o tymczasowe opuszczenie budynku, aby sprzątanie po zwłokach i użyte przy nim specjalne środki chemiczne nie naraziły osób trzecich na ryzyko zdrowotne. Dezynfekcja miejsc po zwłokach to proces wymagający precyzji i cierpliwości.

W wyniku rozkładu ciała od enzymów wewnątrzkomórkowych po śmierci powstają bakterie gnilne. Wówczas dochodzi do produkcji jadów trupich, które są zagrożeniem dla zdrowia człowieka.

Ślady krwi na podłodze

Krew rozlana na podłodze, przed dezynfekcją. Należy ją usunąć środkiem biobójczym i wykonać ozonowanie.

7 Etapów pozbywania się nieprzyjemnych zapachów po śmierci:

 • krok 1 – na początku robimy rozpoznanie pomieszczeń i szukamy miejsc wydobywania się odoru po zmarłym;
 • krok 2 – w tym terenie pozbywamy się źródeł smrodu np. kanapy, wykładziny;
 • krok 3 – przenosimy skażone przedmioty w specjalnych pojemnikach do utylizacji. Usunięcie tych przedmiotów pozwala na dokładniejsze czyszczenie pomieszczeń;
 • krok 4 – transportujemy je pojazdem ADR do przewożenia niebezpiecznych biologicznie odpadów, po czym je utylizujemy. Nasi specjaliści dbają, aby nie doszło do zakażenia okolicy;
 • krok 5 – dezynfekujemy i sprzątamy mieszkanie po zmarłym na tym etapie przeprowadzamy usuwanie śladów krwi;
 • krok 6 – ozonowanie i usuwanie unoszących się w powietrzu zapachów z miejsca po niedawnym zgonie;
 • krok 7 – po dezynfekcji miejsca zwłok – usługi sprzątania dobiegają końca i następuje wietrzenie pomieszczenia, tak aby można było w nim ponownie zamieszkać.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłych w Jeleniej Górze.

Całodobowa dezynfekcja i neutralizacja fetoru mieszkania po zgonie – Kastelnik.

Oferta firmy sprzątającej po zgonach Kastelnik

W ramach oferowanym usług sprzątania mieszkań po zgonach działamy kompleksowo. Posiadamy odpowiednią wiedzę, aby przeprowadzić sprzątanie po zgonach w Jeleniej Górze.

Czytaj także: opróżnianie mieszkań

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – potwierdzony certyfikatem

Bardzo ważne tutaj jest wybranie odpowiednich metod oczyszczania oraz środków dezynfekujących, które sprawią, że pozbędziemy się odoru skutecznie. Dezaktywujące środki chemiczne powinny zawierać w składzie aldehydy oraz ketony.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych

Śmierć to nic innego jak ustanie oznak życia spowodowane nieodwracalnym zachwianiem równowagi funkcjonalnej i załamaniem wewnętrznej organizacji ustroju. Po śmierci, w ciele człowieka zachodzą nieodwracalne procesy gnilne. Podczas tych procesów następuje produkcja jadów trupich, które w swoim składzie posiadają niebezpieczne dla zdrowia i życia substancje tj. kadaweryna, czy neuryna.

Dezynfekcja to nie tylko sprzątanie. To również neutralizacja związków chemicznych

Dla bezpieczeństwa swojego i innych sprzątanie mieszkań po zmarłych powinniśmy bezwzględnie pozostawić profesjonalistom. Technik sprzątania miejsc po zgonch jest przygotowany do śwaidczenia usługi tj. sprzątanie mieszkań po zmarłych przez całą dobe. Oznacza, to, że bez względu na porę dnia, można zamówić jego usługi.

Dezynfekcja po zmarłych nie ma dla niego tajemnic. Firma sprzątająca po zgonach posiada duże doświadczenie w usuwaniu patogenów oraz profesjonalny sprzęt do dekontaminacji (ozonatory powietrza Blue Planet Ds-32), który jest w stanie usunąć wszystkie niebezpieczne substancje. Na co dzień w pracy wykorzytsujemy również specjalne samochody do utylizacji skażonego mienia.

Sprzątanie, ozonowanie po zwłokach

Specjalista w masce i kombinezonie wykonujący ozonowanie.

Zakres świadczonych usług dezynfekcji

 • sprzątanie po zmarłych Jelenia Góra, Karpacz
 • dezynfekowanie mieszkań po zgonach w powiecie karkonoskim;
 • sprzątanie po śmierci samobójczej na terenie woj. lubuskiego;
 • likwidowanie mieszkań po śmierci Legnica, Wałbrzych, Wrocław;
 • utylizacja mienia po zgonie,
 • usuwanie smrodu z mieszkania w Kowarach,
 • dezodoryzacja pomieszczeń.

Dezynfekcja mieszkań po zgonach

Dezynfekując mieszkania po zmarłych, naszym zadaniem jest zapobiegać szerzeniu się chorób, które powstają przez drobnoustroje w ciele człowieka po śmierci. Nasi pracownicy podczas dezynfekcji działają z zachowaniem wszelkich zasad BHP. Środki dezynfekujące przechowujemy w odpowiedni sposób, a używamy ich zgodnie z wytycznymi producenta. Podczas prac dezynfekujących nasi pracownicy ubrani są fartuchy, okulary, maski oraz rękawice.

Jelenia Góra – usuwanie śladów po zgonie w stanie rozkładu

Jednym z pierwszych etapów dezynfekcji po zmarłych w mieszkaniu w Jeleniej Górze np. zabezpieczenie skażonych krwią przedmiotów, następnie dezynfekcja zgonie z kartą charakterystyki producenta środka chemicznego. Ważną informacją jest fakt, iż drogocennych przedmiotów nie utylizujemy tj. pieniędzy, pamiątek rodzinnych i innych kosztowności. Wszystkie te rzeczy podawane są poddane skrupulatnie dezynfekcji wstępnej, by potem zostać poddane dezynfekcji głównej za pomocą preparatów myjąco- dezynfekujących.

Na koniec trochę danych statystycznych. Na terenie miasta Jelenia Góra zauważyć możemy ewidentną przewagę zgonów nad urodzeniami. Niestety to fakt, z którym boryka się od lat nie tylko nasz kraj, ale również cała Europa. Według danych z GUS w ubiegłym roku w Jeleniej Górze zmarło 1099 osób.

Jelenia Góra - mapa Polski

Prowadzimy swoje usługi w wielu miastach, w tym w Jeleniej Górze.

Kontakt całodobowy 24/7 w Jeleniej Górze

Firma Kastelnik zajmuje się specjalistycznym sprzątaniem po zmarłych mieszkań, domów, a także placów i miejsc w przestrzeni publicznej. Nasi pracownicy posiadają szkolenia oraz działają zgodnie z ogólnymi przepisami praca, oraz zasadami BHP. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą skorzystać z naszej usług sprzątania po zmarłych na terenie miasta Jelenia Góra. Telefony odbieramy 365 dni w roku przez całą dobę. Dezynfekcja po zmarłych nie może czekać!

Nasze usługi wyceniamy bezpłatnie, zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami. Zadzwoń!

Usługi porządkowe znajdziesz także w lokalizacjach takich jak:

Sprzątanie w Jeleniej Górze

Kastelnik do sprawdzona firma sprzątająca i lider na rynku usług DDD. Jesteśmy godni zaufania.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Śmierć w domu? Pozwól nam pomóc w dezynfekcji mieszkania. Odkażanie powietrza z trujących związków chemicznych nie jest łatwe, ale patogeny bardzo nie lubią ozonu. Jedyny co należy zrobić, to wytworzyć, go odpowiednio dużo i poczekać 30 minut. To wymaga wcześniejszego przygotowania pomieszczeń do ozonowania i pomiarów stężenia w trakcie całego procesu ozonowania. Oferujemy usługi sprzątania mieszkań po śmierci, które obejmują wszystkie niezbędne etapy dezynfekcji.

Usługi sprzątania Jelenia Góra

Czy dezynfekcja po zgonie usuwa patogeny?

Zabieg odkażania mieszkań po zgonach polega na likwidacji wszystkich niebezpiecznych dla zdrowia związków chemicznych. Wykonywać go można z zastosowaniem urządzeń do zamgławiania suchą mgłą lub ozonatorów powietrza o dużej mocy. Każda z tych metod usunie groźne patogeny i trupi jad.

Ile kosztuje wysprzątanie mieszkania po zgonie?

Ceny na sprzątanie mieszkań po zgonach są obliczane indywidualnie w trakcie wyceny na miejscu śmierci. Koszt podstawowej dezynfekcji za pomieszczenie zaczyna się od 700 zł  i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego mieszkania. Wszystko zależy od ilości przedmiotów do utylizacji oraz czy mamy do czynienia z rzeczami skażonymi biologicznie.

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%