Sprzątanie po zmarłych
Jędrzejów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Jędrzejów - całodobowo 7/24

Dezynfekcja i sprzątanie mieszkań po zmarłym w Jędrzejowie. Śmierć w wyniku morderstwa – jak wygląda procedura oględzin zwłok?

Kastelnik – sprzątanie po zmarłych – usługi całodobowe 24/7

Oferujemy usługę sprzątanie po zmarłych Jędrzejów w trybie usług całodobowych. Jesteśmy firmą, która swoje doświadczenie zdobyła podczas licznych realizacji na terenie całego woj. świętokrzyskiego i Polski 7 dni w tygodniu. To, co nas wyróżnia, to zdecydowanie kompleksowe podejście do sprzątania po zmarłym. W ramach wykonywanym prac myjemy, czyścimy, dezynfekujemy oraz dezodoryzujemy. Wykonujemy ozonowanie pomieszczeń po zgonach. Nasze usługi wykonujemy rzetelnie i z należytą empatią.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Jędrzejowie.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania w mieszkaniu po śmierci często wymagają usunięcia całego wyposażenia.

Elementem bez, którego nie pomoglibyśmy wielu ludziom, jest nasza infolinia, która działa przez całą dobę. Oferujemy dezynfekcję pomieszczeń po zwłokach. Na naszą sprawność działania wpływa to, że w jak najszybszym czasie dojeżdżamy na bezpłatną wycenę m.in. do takich dzielnic miasta jak: Podchojny i Skroniów oraz Kulczyna.

Sprzątanie po zmarłych Jędrzejów

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Jędrzejowie

Zastanawiasz się, co zrobić z kocem poplamionym z krwi? Wszystkie rzeczy po zmarłym powinny zostać odpowiednio posegregowane i przekazane do spalarni termicznej. Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Jędrzejów to specjalistyczne usługi odkażania, ale i opróżniania mieszkań po zmarłych osobach.

Wszystkie przedmioty, które mogły mieć styczność z ciałem zmarłego i skażone są krwią, muszą zostać poddane utylizacji w spalarni termicznej. Stanowią one zagrożenie dla osób trzecich, dlatego nie należy ich wyrzucać do kosza na śmieci. W procesie spalania w wysokiej temperaturze są one bezpiecznie utylizowane.

dezynfekcja po zgonie Jędrzejów

Przewóz odpadów zawierających materiały skażone po zmarłym, takie jak ubrania, koce, materace czy pościele, do spalarni termicznej wymaga przestrzegania określonych przepisów i zasad bezpieczeństwa.  Pierwszym krokiem jest zapakowanie odpadów w szczelne pojemniki, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się niebezpiecznych substancji oraz chronią przed zanieczyszczeniem środowiska i zdrowia ludzi.

To właśnie dezynfekcja po zgonach w powiecie jędrzejowskim obejmuje specjalistyczny transport ADR, w którego trakcie technicy przewożą poplamione krwią przedmioty do legalnej utylizacji.

Sprzątanie po zmarłym Jędrzejów- morderstwo, samobójstwo 

Śmierć nagła to zawsze szok i niedowierzanie dla bliskich zmarłego. Jednakże jest jeszcze trudniejsza, gdy dojdzie do niej wskutek morderstwa lub samobójstwa. Skuteczne sprzątanie po zmarłych w Jędrzejowie w takich okolicznościach, to zadanie dla techników firmy Kastelnik. Po takim zdarzeniu możemy mieć do czynienia z masakrycznymi obrazami oraz z przykrym dla nas widokiem ludzkich zwłok. W sytuacji, gdzie dojdzie do przestępstwa, wzywane są od razu służby policji. Mają oni za zadanie dojście do przyczyny śmierci oraz tego, jakie osoby trzecie brały w tym udział.

W ramach przeprowadzonych prac wchodzi przede wszystkim sekcja zwłok, co może ona wskazywać?

 • Udokumentowanie tego, co jest w otoczeniu, czyli np. co znajduje się wkoło zwłok;
 • fotografowanie trupa, opis tego, w jakiej pozycji go znaleziono;
 • sprawdzenie, w jakim stanie jest odzież, w której jest zmarły;
 • dokładne oględziny ciała zamordowanego w celu znalezienia ran kłutych, czy postrzałowych;
 • jeśli to konieczne i lekarz sądowy uzna za stosowne, następuje zdjęcie ubrań i znów oględziny ciała z fotografowaniem;
 • odzież wkładana jest w celu zabezpieczenia do specjalnych worków;
 • zabranie ciała z miejsca zbrodni w celu dalszego postępowania.
sprzątanie mieszkania po zgonie Jędrzejów

Czyszczenie mieszkania po zwłokach w Jędrzejowie. Utylizacja skażonej podłogi.

Gdy czynności związane ze śledztwem zakończą się, zostajemy z resztą sami. Po morderstwie, czy po innym zajściu, w którym mamy do czynienia ze śladami krwi, cząstkami tkanek tudzież z rozkładającymi się zwłokami, nie powinniśmy tego miejsca sprzątać sami.

Jest to siedzisko niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Należy wezwać specjalistyczną firmę, która sprząta po zmarłych. Mamy wtedy pewność, że skażone materiały biologicznie zostaną w bezpieczny sposób przewiezione do spalarni w celu utylizacji, a nasze miejsce zamieszkania będzie odpowiednio zdezynfekowane.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz skorzystać z usługi sprzątania po zmarłym.

Czyszczenie mieszkania po zgonie Jędrzejów

Doprowadzimy każde mieszkanie do stanu umożliwiającego ponowne zamieszkanie.

Sprzątanie po zmarłych Jędrzejów – świadczone usługi

 • sprzątanie miejsc zbrodni po zmarłych Jędrzejów;
 • sprzątanie i dezynfekcja domów po morderstwach w powiecie jędrzejowskim;
 • usuwanie śladów krwi po śmiertelnych wypadkach w miejscu pracy woj. świętokrzyskie;
 • odkażanie pamiątek po zgonie w mieszkaniu;
 • sprzątanie po zmarłej osobie;
 • sprzątanie po zgonie;
 • wywóz i utylizacja skażonego biologicznie materiału;
 • Kastelnik czyszczenie po zgonach;
 • czyszczenie po śmiertelnym wypadku w miejscu publicznym Jędrzejów;
 •  sprzątanie mieszkania po zgonie Jędrzejów;
 • Kastelnik usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów;
 • sprzątanie po zgonie w zaawansowanej fazie rozkładu Kielce;
 • czyszczenie po wypadku w pracy Jędrzejów.

Dezynfekcja po zgonie na terenie Jędrzejowa – oznaki śmierci

Czy wiesz, że znamiona śmierci to procesy zachodzące w organizmie człowieka po jego śmierci? Z biegiem czasu w wyniku zatrzymania akcji serca, dochodzą nowe oznaki śmierci nieboszczyka. Z upływem każdej godziny pojawiają się nowe znamiona, by do 12 godzin w pełni się wykształtować swój ostateczny obraz. Nazywane są one wczesnymi cechami śmierci. Należą do nich m.in. plamy opadowe, strupieszczenie, czy też stężenie pośmiertne. W takich smutnych okolicznościach, dezynfekcja mieszkania po zgonie jest obowiązkiem każdego właściciela mieszkania. 

Kastelnik – dezodoryzacja mieszkania – potwierdzona certyfikatem

Sprzątanie po zgonie osoby w fazie gnilnej

Istnieją pewne zasady, których ekipa wykonująca dezynfekcję, czy ozonowanie musi się trzymać. Usuwanie ciała zmarłego  mieszkania powinno nastąpić maksymalnie do 72 godzin po zgonie. Potem zachodzą w nim procesy gnilne i produkcja jadu trupiego. Jeśli zmarły miał chorobę zakaźną, to wszystkie pomieszczenia powinny być poddane dezynfekcji. Wszystkie materiały użyte do odkażania powinny zostać poddane utylizacji.

Podczas czyszczenia mieszkania po zwłokach będących w fazie rozkładu może dojść do powstania miejsca żerowania much plujek i ich larw czerwi. Profesjonalne ekipy do odkażania funeralnego stosują wyłącznie atestowane środki chemiczne.

Dezynfekcja pomieszczenia po zmarłym Jędrzejów

Pracownik firmy sprzątającej posiada odpowiednie kwalifikacje do takich zadań.

Specjalistyczne sprzątanie mieszkań po zgonie Świętokrzyskie 

Jesteśmy dostępni dla naszych klientów, w celu realizacji usługi sprzątanie po zmarłych w Jędrzejowie – całe Świętokrzyskie – przez całą dobę możecie Państwo do nas dzwonić w sprawie czyszczenia po zgonie! Po otrzymaniu zlecenia, nasi technicy jadą na miejsce zgonu w celu bezpłatnej wyceny, po czym ustalany jest termin jej realizacji. Skuteczność naszej pracy to lata doświadczenia oraz wykwalifikowani pracownicy! Nasze usługi świadczymy również na terenie takich miast województwa świętokrzyskiego jak np.: Busko-Zdrój, czy Ostrowiec Świętokrzyski, a także Kielce.

Sprzątanie po zgonach Kastelnik – umów się teraz. Zadzwoń!

Całodobowa pomoc w sprzątaniu mieszkań po zgonach, dostępna jest również w miastach:

O co najczęściej pyta rodzina zmarłej osoby?

Sprzątanie pomieszczeń po zmarłych w Jędrzejowie to usługa wymagająca zarazem odpowiedniego podejścia, jak i profesjonalnego sprzętu. Czyszczenie miejsc po zwłokach zawsze należy realizować w odpowiednich krokach. Jako pierwsze niezbędne jest opróżnienie mieszkania i wywóz gabarytów do spalarni. Następnie technicy przechodzą do usuwania śladów krwi i kiedy nie ma już widocznych gołym okiem zabrudzeń, przeprowadzane jest gruntowne odkażanie wszystkich pomieszczeń po zmarłym przy użyciu ozonowania i zamgławiania suchą mgłą.

Sprzątanie Jędrzejów

Po jakim czasie dezynfekcji mieszkania lokal jest czysty?

Zazwyczaj po dezynfekcji pomieszczenia po zgonie można z niego korzystać po 12 godzinach, choć często możliwe to jest jeszcze tego samego dnia. Po ozonowaniu pomieszczenie jest wolne od patogenów i nieprzyjemnego zapachu. Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych w Jędrzejowie.

Ile kosztuje czyszczenie po zwłokach?

Koszt za sprzątanie po zmarłej osobie najczęściej określany jest indywidualnie z klientem na miejscu zdarzenia. Cena dezynfekcji podstawowej wynosi przeważnie 700 zł i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za odkażanie dużego mieszkania pełnego krwi i starych mebli do utylizacji.

Jakie są etapy prac przy dezynfekcji po zmarłych?

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym obejmuje kilkanaście różnych etapów prac. Konieczny jest wywóz zużytych mebli i transport przedmiotów skażonych biologicznie do specjalnej spalarni. Odkażanie obejmuje także dokładne usuwanie śladów krwi i płynów ustrojowych z podłóg i mebli. Technicy często wykonują też demontaż podłóg w celu czyszczenia plam krwi ze szczelin. Ostatni krok to dezynfekcja mechaniczna, czyli zamgławianie suchą mgłą albo ozonowanie. Ten etap to jednocześnie dezynfekcja i dezodoryzacja, ponieważ likwiduje nieprzyjemny zapach po zwłokach.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%