Sprzątanie po zmarłych
Jędrzejów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Jędrzejów

Dezynfekcja i sprzątanie mieszkań po zmarłym w Jędrzejowie. Śmierć w wyniku morderstwa – jak wygląda procedura oględzin zwłok ?

Oferujemy usługę sprzątanie po zmarłych w Jędrzejowie. Jesteśmy firmą, która swoje doświadczenie zdobyła podczas licznych realizacji na terenie całego woj. świętokrzyskiego i Polski. To, co nas wyróżnia, to zdecydowanie kompleksowe podejście do sprzątania po zmarłym. W ramach wykonywanym prac myjemy, czyścimy, dezynfekujemy oraz dezodoryzujemy. Elementem bez, którego nie pomoglibyśmy wielu ludziom, jest nasza infolinia, która działa przez całą dobę. Na naszą sprawność działania wpływa to, że w jak najszybszym czasie dojeżdżamy na bezpłatną wycenę m.in. do takich dzielnic miasta jak: Podchojny i Skroniów oraz Kulczyna.

Morderstwo – co możemy wyczytać ze zwłok

Śmierć nagła to zawsze szok i niedowierzanie dla bliskich zmarłego. Jednakże jest jeszcze trudniejsza, gdy dojdzie do niej wskutek morderstwa. Wówczas możemy mieć do czynienia z masakrycznymi obrazami oraz z przykrym dla nas widokiem zwłok. W sytuacji, gdzie dojdzie do przestępstwa, wzywane są od razu służby policji. Mają oni za zadanie dojście do przyczyny śmierci oraz tego, jakie osoby trzecie brały w tym udział. W ramach przeprowadzonych prac wchodzi przede wszystkim sekcja zwłok, co może ona wskazywać?

 • Udokumentowanie tego, co jest w otoczeniu, czyli np. co znajduje się wkoło zwłok;
 • fotografowanie trupa, opis tego, w jakiej pozycji go znaleziono;
 • sprawdzenie, w jakim stanie jest odzież, w której jest zmarły;
 • dokładne oględziny ciała zamordowanego w celu znalezienia ran kłutych, czy postrzałowych;
 • jeśli to konieczne i lekarz sądowy uzna za stosowne, następuje zdjęcie ubrań i znów oględziny ciała z fotografowaniem;
 • odzież wkładana jest w celu zabezpieczenia do specjalnych worków;
 • zabranie ciała z miejsca zbrodni w celu dalszego postępowania.

Gdy czynności związane ze śledztwem zakończą się, zostajemy z resztą sami. Po morderstwie, czy po innym zajściu, w którym mamy do czynienia ze śladami krwi, cząstkami tkanek tudzież z rozkładającymi się zwłokami, nie powinniśmy tego miejsca sprzątać sami. Jest to siedzisko niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Należy wezwać specjalistyczną firmę, która sprząta po zmarłych. Mamy wtedy pewność, że skażone materiały biologicznie zostaną w bezpieczny sposób przewiezione do spalarni w celu utylizacji, a nasze miejsce zamieszkania będzie odpowiednio zdezynfekowane. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz skorzystać z usługi sprzątania po zmarłym. 

Sprzątanie po zmarłych w Jędrzejowie – świadczone usługi

 • sprzątanie miejsc zbrodni po zmarłych w Jędrzejowie;
 • sprzątanie i dezynfekcja domów po morderstwach w powiecie jędrzejowskim;
 • usuwanie śladów krwi po śmiertelnych wypadkach w miejscu pracy woj. świętokrzyskie;
 • odkażanie pamiątek po zgonie w mieszkaniu;
 • sprzątanie po zmarłej osobie;
 • sprzątanie po zgonie;
 • wywóz i utylizacja skażonego biologicznie materiału. 

Jakie są objawy śmierci?

Znamiona śmierci to procesy odbywające się w organizmie po śmierci. Z biegiem czasu w wyniku zatrzymania akcji serca, pogłębiają się. Z upływem każdej godziny pojawiają się nowe, by do 12 godzin w pełni się wykształtować. Nazywane są wczesnymi cechami śmierci. Należą do nich m.in. plamy opadowe oraz strupieszczenie, czy stężenie pośmiertne.

Zadzwoń i umów najbliższy termin realizacji!

Jesteśmy dostępni dla naszych klientów w celu realizacji usługi sprzątania po zmarłych w Jędrzejowie – całe Świętokrzyskie – przez całą dobę możecie Państwo do nas dzwonić w sprawie sprzątania po zgonie! Po otrzymaniu zlecenia, nasi technicy jadą na miejsce zgonu w celu bezpłatnej wyceny, po czym ustalany jest termin jej realizacji. Skuteczność naszej pracy to lata doświadczenia oraz wykwalifikowani pracownicy!

Sprzątanie po zgonach Kastelnik – umów się teraz. Zadzwoń!

Działamy w: KońskieBusko-Zdrój, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Sędziszów, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów także w Brzozów, Jarosław, Łańcut

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%