Sprzątanie po zmarłych
Jędrzejów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Jędrzejów - całodobowo 7/24

Dezynfekcja i sprzątanie mieszkań po zmarłym w Jędrzejowie. Śmierć w wyniku morderstwa – jak wygląda procedura oględzin zwłok ?

Oferujemy usługę sprzątanie po zmarłych Jędrzejów w trybie usług całodobowych. Jesteśmy firmą, która swoje doświadczenie zdobyła podczas licznych realizacji na terenie całego woj. świętokrzyskiego i Polski 7 dni w tygodniu. To, co nas wyróżnia, to zdecydowanie kompleksowe podejście do sprzątania po zmarłym. W ramach wykonywanym prac myjemy, czyścimy, dezynfekujemy oraz dezodoryzujemy. Wykonujemy ozonowanie pomieszczeń po zgonach. Nasze usługi wykonujemy rzetelnie i z należytą empatią. Elementem bez, którego nie pomoglibyśmy wielu ludziom, jest nasza infolinia, która działa przez całą dobę. Oferujemy dezynfekcję pomieszczeń po zwłokach. Na naszą sprawność działania wpływa to, że w jak najszybszym czasie dojeżdżamy na bezpłatną wycenę m.in. do takich dzielnic miasta jak: Podchojny i Skroniów oraz Kulczyna.

Sprzątanie po zmarłych Jędrzejów

Sprzątanie po zmarłym Jędrzejów- morderstwo, samobójstwo 

Śmierć nagła to zawsze szok i niedowierzanie dla bliskich zmarłego. Jednakże jest jeszcze trudniejsza, gdy dojdzie do niej wskutek morderstwa lub samobójstwa. Skuteczne sprzątanie po zmarłych w Jędrzejowie w takich okolicznościach, to zadanie dla techników firmy Kastelnik. Po takim zdarzeniu możemy mieć do czynienia z masakrycznymi obrazami oraz z przykrym dla nas widokiem ludzkich zwłok. W sytuacji, gdzie dojdzie do przestępstwa, wzywane są od razu służby policji. Mają oni za zadanie dojście do przyczyny śmierci oraz tego, jakie osoby trzecie brały w tym udział. W ramach przeprowadzonych prac wchodzi przede wszystkim sekcja zwłok, co może ona wskazywać?

 • Udokumentowanie tego, co jest w otoczeniu, czyli np. co znajduje się wkoło zwłok;
 • fotografowanie trupa, opis tego, w jakiej pozycji go znaleziono;
 • sprawdzenie, w jakim stanie jest odzież, w której jest zmarły;
 • dokładne oględziny ciała zamordowanego w celu znalezienia ran kłutych, czy postrzałowych;
 • jeśli to konieczne i lekarz sądowy uzna za stosowne, następuje zdjęcie ubrań i znów oględziny ciała z fotografowaniem;
 • odzież wkładana jest w celu zabezpieczenia do specjalnych worków;
 • zabranie ciała z miejsca zbrodni w celu dalszego postępowania.

Gdy czynności związane ze śledztwem zakończą się, zostajemy z resztą sami. Po morderstwie, czy po innym zajściu, w którym mamy do czynienia ze śladami krwi, cząstkami tkanek tudzież z rozkładającymi się zwłokami, nie powinniśmy tego miejsca sprzątać sami. Jest to siedzisko niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Należy wezwać specjalistyczną firmę, która sprząta po zmarłych. Mamy wtedy pewność, że skażone materiały biologicznie zostaną w bezpieczny sposób przewiezione do spalarni w celu utylizacji, a nasze miejsce zamieszkania będzie odpowiednio zdezynfekowane. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz skorzystać z usługi sprzątania po zmarłym.

czyszczenie mieszkania po zgonie Jędrzejów

Sprzątanie po zmarłych Jędrzejów – świadczone usługi

 • sprzątanie miejsc zbrodni po zmarłych Jędrzejów;
 • sprzątanie i dezynfekcja domów po morderstwach w powiecie jędrzejowskim;
 • usuwanie śladów krwi po śmiertelnych wypadkach w miejscu pracy woj. świętokrzyskie;
 • odkażanie pamiątek po zgonie w mieszkaniu;
 • sprzątanie po zmarłej osobie;
 • sprzątanie po zgonie;
 • wywóz i utylizacja skażonego biologicznie materiału;
 • Kastelnik czyszczenie po zgonach;
 • czyszczenie po śmiertelnym wypadku w miejscu publicznym Jędrzejów;
 •  sprzątanie mieszkania po zgonie Jędrzejów;
 • Kastelnik usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów;
 • sprzątanie po zgonie w zaawansowanej fazie rozkładu Kielce;
 • czyszczenie po wypadku w pracy Jędrzejów.

Dezynfekcja po zgonie na terenie Jędrzejowa – oznaki śmierci

Czy wiesz, że znamiona śmierci to procesy zachodzące w organizmie człowieka po jego śmierci? Z biegiem czasu w wyniku zatrzymania akcji serca, dochodzą nowe oznaki śmierci nieboszczyka. Z upływem każdej godziny pojawiają się nowe znamiona, by do 12 godzin w pełni się wykształtować swój ostateczny obraz. Nazywane są one wczesnymi cechami śmierci. Należą do nich m.in. plamy opadowe, strupieszczenie, czy też stężenie pośmiertne. W takich smutnych okolicznościach, dezynfekcja mieszkania po zgonie jest obowiązkiem każdego właściciela mieszkania. 

Sprzątanie po zgonie, osoby w fazie gnilnej

Istnieją pewne zasady, których ekipa wykonująca dezynfekcję, czy ozonowanie musi się trzymać. Usuwanie ciała zmarłego  mieszkania powinno nastąpić maksymalnie do 72 godzin po zgonie. Potem zachodzą w nim procesy gnilne i produkcja jadu trupiego. Jeśli zmarły miał chorobę zakaźną, to wszystkie pomieszczenia powinny być poddane dezynfekcji. Wszystkie materiały użyte do odkażania powinny zostać poddane utylizacji. Podczas czyszczenia mieszkania po zwłokach będących w fazie rozkładu może dojść do powstania miejsca żerowania much plujek i ich larw czerwi. Profesjonalne ekipy do odkażania funeralnego stosują wyłącznie atestowane środki chemiczne.

Dezynfekcja pomieszczenia po zmarłym Jędrzejów

Specjalistyczne sprzątanie mieszkań po zgonie Świętokrzyskie 

Jesteśmy dostępni dla naszych klientów, w celu realizacji usługi sprzątanie po zmarłych w Jędrzejowie – całe Świętokrzyskie – przez całą dobę możecie Państwo do nas dzwonić w sprawie czyszczenia po zgonie! Po otrzymaniu zlecenia, nasi technicy jadą na miejsce zgonu w celu bezpłatnej wyceny, po czym ustalany jest termin jej realizacji. Skuteczność naszej pracy to lata doświadczenia oraz wykwalifikowani pracownicy! Nasze usługi świadczymy również na terenie takich miast województwa świętokrzyskiego jak np.: Busko-Zdrój, czy Ostrowiec Świętokrzyski, a także Kielce.

Sprzątanie po zgonach Kastelnik – umów się teraz. Zadzwoń!

Działamy w: KońskieBusko-Zdrój, Ostrowiec Świętokrzyski, Sandomierz, Sędziszów, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów także w Brzozów, Jarosław, Łańcut

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%