Sprzątanie po zmarłych Jaworzno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Całodobowe sprzątanie mieszkań po zmarłych w Jaworznie. Jak usunąć fetor wydobywający się z ciała człowieka po zgonie?

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Świadczymy profesjonalne usługi tj. sprzątania mieszkania po zmarłym w Jaworznie wraz z dezynfekcją i utylizacją mebli. W związku ze specyficzną branżą, w której pracujemy, dokładamy wszelkich starań, aby działać szybko i dyskretnie. Jaworzańskie mieszkania oraz inne obiekty po rozkładających się zwłokach czyścimy nieprzerwanie od 2013 roku!

Ozonowanie pomieszczenia apteki po zgonie Jaworzno

Ozonowanie pomieszczenia po zwłokach w Jaworznie.

Warto dodać, iż w południowej Polsce odkażanie domów po zgonach wygląda dokładanie tak samo jak na północy kraju. Niekwestionowaną zaletą naszej firmy są wysokie kwalifikacje naszych techników oraz umiejętność sprawnego wykonywania realizacji z zachowaniem zasad BHP. Bezpłatną wycenę wraz z dojazdem realizujemy we wszystkich dzielnicach miasta Jaworzno np. Długoszyn, Ciężkowice wraz z Byczyną i Jaworznem Szczakową.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Jaworznie cała dobę

Jak usunąć zapach rozkładających się zwłok?

Ze względu na fakt, że śmierć ma różny charakter, nie zawsze jesteśmy w stanie zareagować od razu. Gdy ciało człowieka po zgonie leży długo, zachodzą w nim nieodwracalne procesy. Jednym z nich jest nieprzyjemny zapach, przez niektórych określany jako lekko słodki, ale też jest on trudny do opisania. Dlaczego się wydala?

Czytaj także: ozonowanie mieszkania po zgonie

Kastelnik – ozonowanie powietrza – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Odór ze zwłok to bomba chemiczna tj. połączenie takich substancji jak kombinacja tlenku siarki, metanu i pochodnym benzenu oraz długołańcuchowych węglowodorów. W trakcie jego wydalania mamy do czynienia ze śmiertelnymi czynnikami chorobotwórczymi. Smród z mieszkania po zgonie może być tak intensywny, że będzie wyczuwalny również na klatce.

Ozonowanie mieszkania po zgonie w Jaworznie – certyfikat dezynfekcji

Ozonowanie po zgonie Jaworzno jest niezwykle efektywnym sposobem zarówno dezynfekcji, jak i usunięcia bardzo nieprzyjemnego zapachu. Godny uwagi jest fakt, że wystawiamy certyfikat poświadczający wykonanie usługi profesjonalnego ozonowania po zmarłych. Jesteśmy w stanie bez żadnego problemu dojechać do oddalonych dzielnic miasta Jaworzna.

Kastelnik, firma sprzątająca godna zaufania. Jaworzno

Czyszczenie domu po zgonie w Jaworznie wraz z dezynfekcją i utylizacją © certyfikat 2023 Kastelnik

Co na fetor po zgonie w domu?

W celu usunięcia fetoru powstałego po śmierci niezbędne jest wykonanie zabiegu dezodoryzacji. W skład naszych usług wchodzi właśnie skuteczne usuwanie związków “odorotwórczych”. Do dezaktywacji chemicznej za pomocą specjalnych środków dezaktywujących właściwości zapachowe należy wybrać odpowiednią metodę aplikacji.

Zobacz naszą inną realizację: usuwanie skutków zgonu w domu w Bielsku-Białej

Należy do niej zamgławianie. Jej efektywne działanie to zasługa mocy, z jaką wydalany jest z zamgławiacza środek dezodoryzujący. Preparaty, których używamy do dezodoryzacji, nazywane są również eliminatorami. Aby były skuteczne, w ich składzie powinny się znajdować takie substancje jak aldehydy i ketony.

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Zapraszamy Państwa po więcej szczegółów naszej oferty do kontaktu telefonicznego!

Zobacz naszą inną realizację: sprzątanie po zgonie Knurów

Specjalistyczne sprzątanie funeralne w woj. śląskim

 • sprzątanie mieszkań po zmarłych Jaworzno – wszystkie dzielnice bezpłatny dojazd;
 • sprzątanie jaworzańskich biur po śmierci pracownika;
 • usuwanie uciążliwego odoru po zwłokach;
 • dezynfekcja po samobójstwie;
 • transport i utylizacja mebli po zgonach w mieszkaniu;
 • ozonowanie pomieszczeń w Jaworznie.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Jaworznie.

Usuwanie bakterii i wirusów – całodobowa informacja Kastelnik udziela Ci wszelkich odpowiedzi.

Popularny wpis na naszym blogu: Gdzie można oddać stare meble?

Co to jest dezodoryzacja mieszkań po zmarłych?

Dezodoryzacja mieszkań po zmarłych to zabieg mający na celu skuteczne zneutralizowanie uciążliwych zapachów po śmierci w domu, a nie tylko ich maskowanie. W celu jej przeprowadzenia należy posiadać profesjonalne środki chemiczne tzw. eliminatory oraz przejść odpowiednie szkolenie wstępne, oraz instruktaż stanowiskowy.

W branży funeralnej jest ona przeprowadzana w celu usunięcia smrodu (zapachu) po rozkładających się zwłokach.

Opróżnianie mieszkania z rzeczy po zgonie Jaworzno

W Jaworznie, nie wyrzucamy śmieci po zgonie na ulice miasta! Zleć utylizację.

Utylizacja przedmiotów skażonych biologicznie Jaworzno, Śląsk

Utylizacja mieszkania po zgonie w Jaworznie jest usługą, w której się specjalizujemy. Wykonujemy zlecenia na terenie całego śląska. Zajmujemy się profesjonalnym odkażaniem pomieszczeń po osobach zmarłych. Ponadto dokonujemy wywozu, a także utylizacji mebli czy innych niebezpiecznych odpadów z mieszkań po zmarłych osobach.

Brudna podłoga we krwi

Zdjęcie: nieczystości biologiczne na podłodze © 2023 Kastelnik

Zadbamy o to, by ściany Twojego mieszkania również zostały właściwie zdezynfekowane. Naszym ogromnym atutem jest fakt, że współpracujemy z takimi służbami, jak straż pożarna, pogotowie czy policja. Są przypadki, kiedy sprzątanie lokalu po zabójstwie może odbyć się wyłącznie po otrzymaniu zgody prokuratora. W swoich działaniach wykorzystujemy m.in. czyszczenie suchym lodem – granulat, który charakteryzuje się szerokim zakresem zastosowania.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym Jaworzno – zaufaj nam!

Skuteczna dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Jaworzno to wieloetapowy proces, który ma na celu trwale zlikwidować niebezpieczne dla zdrowia patogeny. Takie związki powstają w wyniku rozkładu ciała po zgonie. Oprócz usunięcia przedmiotów z mieszkania, które mogą być źródłem skażenia, warto zastosować skuteczne metody dezynfekcji, takie jak ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą.

Te sposoby pozwalają na całkowite wyeliminowanie trupiego jadu i innych groźnych patogenów. Dodatkowo pomagają pozbyć się nieprzyjemnego zapachu po śmierci.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie dotyczące sprzątania po zmarłych. Dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Jaworznie to usługa skomplikowana. Technicy firmy Kastelnik chętnie ustalą dla Ciebie dogodny termin realizacji usługi odkażania. Pamiętaj, nasza infolinia działa całodobowo, przez 365 dni w roku. Zadzwoń i poznaj wycenę usługi!

Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie mieszkań po zgonach, dostępne są również w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Zastanawiasz się, co zrobić z pościelą po zmarłym? Rzeczy, które noszą ślady krwi i innych wydzielin pośmiertnych powinny zostać zabezpieczone i przetransportowane do spalarni termicznej. Stanowią one zagrożenie biologiczne, dlatego jedyną bezpieczną formą ich utylizacji jest utylizacja termiczna w spalarni. Transport takich skażonych krwią odpadów realizowany jest w ramach czyszczenia po zwłokach. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Jaworzna.

Sprzątanie po zgonie w Jaworznie

Ile kosztuje sprzątanie po zgonie?

Jeśli chcesz wykonać dokładne sprzątanie po zmarłej osobie, musisz się przygotować do gruntownej dezynfekcji całego mieszkania. Aby to zrobić, należy zastosować skuteczne środki chemiczne i pozostawić je na powierzchni przez kilka godzin. Usługa dezynfekcji jednego pomieszczenia może kosztować już od 800 zł.

Jak usunąć drobnoustroje po śmierci w domu?

Dezynfekcja mieszkania po zgonie polega na kompleksowym usuwaniu szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Można to osiągnąć poprzez użycie czwartorzędowych soli amoniowych lub zastosowanie urządzenia do zamgławiania suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru lub ozonatorem.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%