Sprzątanie po zmarłych Jaworzno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Całodobowe sprzątanie mieszkań po zmarłych w Jaworznie. Uciążliwy fetor wydobywający się z ciała człowieka- czym jest i jak go skutecznie usunąć?

Świadczymy profesjonalne usługi tj. sprzątania mieszkania po zmarłym w Jaworznie i okolicznych miastach. W związku ze specyficzną branżą, w której pracujemy, dokładamy wszelkich starań, aby działać szybko i dyskretnie. Jaworzańskie mieszkania oraz inne obiekty po rozkładających się zwłokach czyścimy nieprzerwanie od 2013 roku! Niekwestionowaną zaletą naszej firmy są wysokie kwalifikacje naszych techników oraz umiejętność sprawnego wykonywania realizacji z zachowaniem zasad BHP. Bezpłatną wycenę wraz z dojazdem realizujemy w dzielnicach miasta Jaworzno Długoszyn, Ciężkowice wraz z Byczyną i Jaworznem Szczakową.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Jaworznie

Smród powstały na skutek rozkładających się zwłok- jak go skutecznie usunąć?

Ze względu na fakt, że śmierć ma różny charakter, nie zawsze jesteśmy w stanie zareagować od razu. Gdy ciało człowieka po zgonie leży długo, zachodzą w nim nieodwracalne procesy. Jednym z nich jest nieprzyjemny zapach, przez niektórych określany jako lekko słodki, ale też jest on trudny do opisania. Dlaczego się wydala? Odór ze zwłok to bomba chemiczna tj. połączenie takich substancji jak kombinacja tlenku siarki, metanu i pochodnym benzenu oraz długołańcuchowych węglowodorów. W trakcie jego wydalania mamy do czynienia ze śmiertelnymi czynnikami chorobotwórczymi. Smród z mieszkania po zgonie może być tak intensywny, że będzie wyczuwalny również na klatce.

W celu usunięcia fetoru powstałego po śmierci niezbędne jest wykonanie zabiegu dezodoryzacji. W skład naszych usług wchodzi właśnie skuteczne usuwanie związków “odorotwórczych”. Do dezaktywacji chemicznej za pomocą specjalnych środków dezaktywujących właściwości zapachowe należy wybrać odpowiednią metodę aplikacji. Należy do niej zamgławianie. Jej efektywne działanie to zasługa mocy, z jaką wydalany jest z zamgławiacza środek dezodoryzujący. Preparaty, których używamy do dezodoryzacji, nazywane są również eliminatorami. Aby były skuteczne, w ich składzie powinny się znajdować takie substancje jak aldehydy i ketony.

Zapraszamy Państwa po więcej szczegółów naszej oferty do kontaktu telefonicznego!

Specjalistyczne sprzątanie funeralne Jaworzno Kastelnik

  • sprzątanie mieszkań po zmarłych Jaworzno – wszytskie dzielnice bezpłatny dojazd;
  • sprzątanie jaworzańskich biur po śmierci pracownika;
  • usuwanie uciążliwego odoru po zwłokach;
  • dezynfekcja po samobójstwie;
  • transport i utylizacja mebli po zgonach w mieszkaniu;
  • ozonowanie pomieszczeń w Jaworznie.

Słownik czyszczenia po zmarłych Kastelnik- dezodoryzacja

Dezodoryzacja po śmierci to zabieg mający na celu skuteczne zneutralizowanie uciążliwych zapachów, a nie tylko ich maskowanie. W celu jej przeprowadzenia należy posiadać profesjonalne środki chemiczne tzw. eliminatory oraz przejść odpowiednie szkolenie wstępne, oraz instruktaż stanowiskowy. W branży funeralnej jest ona przeprowadzana w celu usunięcia smrodu (zapachu) po rozkładających się zwłokach.

Kontakt 24/7

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie dotyczące sprzątania po zmarłych w Jaworznie oraz ustalą dogodny termin realizacji usługi dezynfekcji mieszkania po zgonie. Nasza infolinia działa całodobowo. Zadzwoń i poznaj wycenę usługi!

Działamy na terenie całego województwa śląskiego oraz na terenie całej Polski!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.7
3,7 rating
3.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 11)
Doskonale55%
Bardzo dobrze18%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie27%