Sprzątanie po zmarłych
Jarosław

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie po zmarłych w Jarosławiu. Dlaczego organizm ludzki po śmierci nadal „żyje”? Przed czym powinniśmy się chronić?

Sprzątanie po zmarłych w Jarosławiu to usługa, którą oferujemy wszystkim mieszkańcom powiatu jarosławskiego oraz całego województwa podkarpackiego. Wysoką jakość naszych realizacji możemy zaproponować tylko, dlatego że korzystamy z profesjonalnych preparatów i sprzętów, które są wydajne, a także bezpieczne w stosowaniu. Zaangażowani pracownicy, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie – to nas zdecydowanie wyróżnia. Bezpłatna wycena z dojazdem na miejsce jest możliwa poprzez kontakt na naszej infolinii, która działa 24/7. Wykonujemy ją np. w takich dzielnicach miasta Jarosław jak: Szówsko oraz Wiązownica.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Jarosławiu

Sprzątanie po zmarłym Jarosław – ochrona przed chorobotwórczymi drobnoustrojami 

Mówią, że po śmierci z człowieka nie zostaje już nic. Jednak nasze ciało dopiero wtedy dostaje tzw. wolną rękę, a zgromadzone w nim biliony bakterii zaczyna właśnie żyć, ale swoim życiem. Bez układu odpornościowego rozprzestrzeniają się po organizmie i zaczynają na nim żerować. Proces ten zaczyna się od samego środka, czyli od układu pokarmowego, następnie przechodzi do reszty ciała. W pierwszych godzinach po śmierci, w zależności od tego, jakie warunki panują w pomieszczeniu, dochodzi do destrukcji zwłok. Gdy ciało gnije, to produkuje chorobotwórcze enzymy bakterii i grzybów. Występują wówczas również ociekliny gnilne koloru brudnoczerwonego. Substancjami, przed którymi musimy się chronić, są np. kawaderyna i purtescyna.

sprzątanie mieszkania po zwłokach Jarosław

Profesjonalne usuwanie śladów krwi z miejsc po zwłokach w Jarosławiu, woj. podkarpackie.

Przed przystąpieniem do dezynfekcji po zmarłych należy odpowiednio się przygotować:

 • zamknięcie mieszkania – wywieszenie kartki z informacją o przebiegających pracach;
 • środki ochrony osobistej takie jak: kombinezon i maska oraz rękawice;
 • przejść wszystkie przygotowujące szkolenia do tego typu prac;
 • należy posiadać wiedze na temat toksyczności i stosowania danych środków chemicznych, a także wiedzieć, jak postępować w razie zatrucia się nimi;
 • w miejscu pracy nie wolno jeść, pić, a także palić. 

Nie powinniśmy wykonywać dezynfekcji po zmarłym w naszym domu samodzielnie. Do tego najlepiej wezwać profesjonalną firmę sprzątająca, która jest do tego odpowiednio przygotowana. 

Sprzątanie po zmarłych Jarosław – usługi firmy Kastelnik 

 • sprzątanie po zmarłych w Jarosławiu i całym woj. podkarpackim;
 • sprzątanie po zgonie;
 • czyszczenie i sprzątanie po zwłokach oraz odkażanie posadzek, podłóg, ścian oraz sufitów;
 • czyszczenie mieszkań po zgonach;
 • skuteczne sprzątanie po rozkładzie zwłok;
 • usuwanie uciążliwego fetoru po zgonie;
 • ozonowanie domu po śmierci;
 • opróżnianie mieszkań po zmarłej osobie;
 • zamgławianie pomieszczeń po zgonach w celu pozbycia się szkodliwych mikroorganizmów;
 • wywóz i utylizacja w spalarni odpadów wtórnych. 
Dezynfekcja mieszkania po zgonie w woj. podkarpackim

Rozkładana kanapa do utylizacji. Na zdjęciu widoczna plama krwi po zmarłej osobie.

Śmierć naturalna, czyli jaka?

Zgon naturalny jest w wyniku zmian chorobotwórczych lub inwolucyjnych. Możemy wyróżnić również dwa jego rodzaje. Śmierć nagła oraz powolna. Powodem pierwszej może być na przykład zatrzymanie bicia serca, a drugiej rak. Wówczas nie jest potrzebne, aby prowadzić śledztwo badające czy do śmierci przyczyniły się osoby trzecie. 

Bezpłatna wycena usługi sprzątanie po zmarłych Podkarpackie

Śmierć bliskiego nastąpiła w mieszkaniu i nie wiesz co dalej robić? Zapraszamy serdecznie wykonania telefonu na naszą infolinię, która działa całodobowo. Poprzez nią skorzystać można z możliwości konsultacji oraz umówienia terminu realizacji usługi sprzątania po zmarłym w Jarosławiu, ale nie tylko. Istnieje również możliwość, iż pracownicy firmy Kastelnik przyjadą we wskazane miejsce na bezpłatną wycenę. Po omówieniu i zaakceptowaniu warunków przez klienta przechodzimy od razu w najszybszym terminie do realizacji. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty!

Kastelnik – sprzątanie po zgonach Jarosław – bezpłatna wycena już w 20 min. Zadzwoń od nas!

Znajdziesz nas także w: Mielec, Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Brzozów, Jarosław, Łańcut, Lesko, Dębica, Kolbuszowa, Przeworsk, Leżajsk, Sanok, Tarnobrzeg i mniejsze miejscowości.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Śmierć to trudne doświadczenie tym bardziej, kiedy znajdujemy zwłoki w mieszkaniu. Sprzątanie po zmarłych Jarosław to usługa, która obejmuje wszystkie niezbędne procesy, by przywrócić w domu po zmarłym porządek i sterylność. Opróżnienie mieszkania ze starych gratów należy uzupełnić o fachową dezynfekcję, by usunąć patogeny, jakie powstają w wyniku rozkładu ciała. Poznaj najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych w Jarosławiu.

sprzątanie Jarosław

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zgonach?

Koszt za sprzątanie mieszkania po zmarłych ustalany jest indywidualnie z klientem po wycenie na miejscu zgonu. Zwykle cena za dezynfekcję podstawową oscyluje w granicach 700 zł i może wynieść kilka tysięcy złotych za odkażanie dużego mieszkania kilkupokojowego.

Dlaczego po zgonie w domu potrzebna jest dezodoryzacja?

Odpowiadając na to pytanie, warto najpierw, wyjaśnić czym jest dezodoryzacja. Jest to trwałe usuwanie zapachu po zgonie w mieszkaniu. W tym zabiegu doskonale sprawdza się ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą (mikrodyfuzja). Te metody trwale neutralizują uporczywy fetor po zwłokach, a nie tylko go tuszują. 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%