Sprzątanie po zmarłych
Jarosław

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie po zmarłych w Jarosławiu. Dlaczego organizm ludzki po śmierci nadal „żyje”? Przed czym powinniśmy się chronić?

Sprzątanie po zmarłych w Jarosławiu to usługa, którą oferujemy wszystkim mieszkańcom powiatu jarosławskiego oraz całego województwa podkarpackiego. Wysoką jakość naszych realizacji możemy zaproponować tylko, dlatego że korzystamy z profesjonalnych preparatów i sprzętów, które są wydajne, a także bezpieczne w stosowaniu. Zaangażowani pracownicy, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie – to nas zdecydowanie wyróżnia. Bezpłatna wycena z dojazdem na miejsce jest możliwa poprzez kontakt na naszej infolinii, która działa 24/7. Wykonujemy ją np. w takich dzielnicach miasta Jarosław jak: Szówsko oraz Wiązownica.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Jarosławiu

Sprzątanie po zmarłym Jarosław – ochrona przed chorobotwórczymi drobnoustrojami 

Mówią, że po śmierci z człowieka nie zostaje już nic. Jednak nasze ciało dopiero wtedy dostaje tzw. wolną rękę, a zgromadzone w nim biliony bakterii zaczyna właśnie żyć, ale swoim życiem. Bez układu odpornościowego rozprzestrzeniają się po organizmie i zaczynają na nim żerować. Proces ten zaczyna się od samego środka, czyli od układu pokarmowego, następnie przechodzi do reszty ciała. W pierwszych godzinach po śmierci, w zależności od tego, jakie warunki panują w pomieszczeniu, dochodzi do destrukcji zwłok. Gdy ciało gnije, to produkuje chorobotwórcze enzymy bakterii i grzybów. Występują wówczas również ociekliny gnilne koloru brudnoczerwonego. Substancjami, przed którymi musimy się chronić, są np. kawaderyna i purtescyna.

Przed przystąpieniem do dezynfekcji po zmarłych należy odpowiednio się przygotować:

 • zamknięcie mieszkania – wywieszenie kartki z informacją o przebiegających pracach;
 • środki ochrony osobistej takie jak: kombinezon i maska oraz rękawice;
 • przejść wszystkie przygotowujące szkolenia do tego typu prac;
 • należy posiadać wiedze na temat toksyczności i stosowania danych środków chemicznych, a także wiedzieć, jak postępować w razie zatrucia się nimi;
 • w miejscu pracy nie wolno jeść, pić, a także palić. 

Nie powinniśmy wykonywać dezynfekcji po zmarłym w naszym domu samodzielnie. Do tego najlepiej wezwać profesjonalną firmę sprzątająca, która jest do tego odpowiednio przygotowana. 

Sprzątanie po zmarłych Jarosław – usługi firmy Kastelnik 

 • sprzątanie po zmarłych w Jarosławiu i całym woj. podkarpackim;
 • sprzątanie po zgonie;
 • czyszczenie i sprzątanie po zwłokach oraz odkażanie posadzek, podłóg, ścian oraz sufitów;
 • czyszczenie mieszkań po zgonach;
 • skuteczne sprzątanie po rozkładzie zwłok;
 • usuwanie uciążliwego fetoru po zgonie;
 • ozonowanie domu po śmierci;
 • opróżnianie mieszkań po zmarłej osobie;
 • zamgławianie pomieszczeń po zgonach w celu pozbycia się szkodliwych mikroorganizmów;
 • wywóz i utylizacja w spalarni odpadów wtórnych. 

Śmierć naturalna, czyli jaka?

Zgon naturalny jest w wyniku zmian chorobotwórczych lub inwolucyjnych. Możemy wyróżnić również dwa jego rodzaje. Śmierć nagła oraz powolna. Powodem pierwszej może być na przykład zatrzymanie bicia serca, a drugiej rak. Wówczas nie jest potrzebne, aby prowadzić śledztwo badające czy do śmierci przyczyniły się osoby trzecie. 

Bezpłatna wycena usługi sprzątanie po zmarłych Podkarpackie

Śmierć bliskiego nastąpiła w mieszkaniu i nie wiesz co dalej robić? Zapraszamy serdecznie wykonania telefonu na naszą infolinię, która działa całodobowo. Poprzez nią skorzystać można z możliwości konsultacji oraz umówienia terminu realizacji usługi sprzątania po zmarłym w Jarosławiu, ale nie tylko. Istnieje również możliwość, iż pracownicy firmy Kastelnik przyjadą we wskazane miejsce na bezpłatną wycenę. Po omówieniu i zaakceptowaniu warunków przez klienta przechodzimy od razu w najszybszym terminie do realizacji. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty!

Kastelnik – sprzątanie po zgonach Jarosław – bezpłatna wycena już w 20 min. Zadzwoń od nas!

Znajdziesz nas także w: Mielec, Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Brzozów, Jarosław, Łańcut, Lesko, Dębica, Kolbuszowa, Przeworsk, Leżajsk, Sanok, Tarnobrzeg i mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%