Sprzątanie po zmarłych
Jarosław

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Gruntowne sprzątanie po zmarłych w Jarosławiu. Dlaczego organizm ludzki po śmierci nadal „żyje”? Przed czym powinniśmy się chronić?

Sprzątanie po zmarłych w Jarosławiu to usługa, którą oferujemy wszystkim mieszkańcom powiatu jarosławskiego oraz całego województwa podkarpackiego. Wysoką jakość naszych realizacji możemy zaproponować tylko, dlatego że korzystamy z profesjonalnych preparatów i sprzętów, które są wydajne, a także bezpieczne w stosowaniu.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zaangażowani pracownicy, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie – to jest to, co nas zdecydowanie wyróżnia. Czyszczenie miejsc po zgonach Jarosław w powiecie jarosławskim można zamawiać w firmie Kastelnik przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. W przypadku sprzątania pokoju gdzie znaleziono ciało w silnym stanie rozkładu, wykwalifikowany personel zaczyna od wstępnej dezynfekcji, a następnie przechodzi do usuwania niebezpiecznych patogenów i trujących związków chemicznych.

Sprzątanie po zgonach, zdjęcie po usłudze dezynfekcji

Sprzątanie mieszkania po zgonie. Zdjęcie po usłudze dezynfekcji podłogi z płynów ustrojowych.

Warto dodać, że profesjonalne sprzątanie dla osób prywatnych realizuje się tak samo jak dla firm. Różnica polega jedynie na tym, czy odkażamy mieszkanie z patogenów, czy biuro po zdiagnozowanym przypadku. Bezpłatna wycena z dojazdem na miejsce jest możliwa poprzez kontakt z infolinią firmy Kastelnik, która działa całą dobę.

Kompleksowe sprzątanie po zgonach wykonujemy we wszystkich dzielnicach miasta Jarosław np. Szówsko oraz Wiązownica. Nasi specjaliści znają wszystkie metody, które pomogą odkazić pomieszczenie z jadów trupich. Okazuje się, że jako jedna z nielicznych firm, oferujemy usługi sprzątające na terenie całej Polski. Po zakończeniu prac otrzymasz od nas certyfikat dekontaminacji nieruchomości.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Jarosławiu

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Jarosławiu w powiecie jarosławskim

Zastanawiasz się, gdzie wyrzucić starą wersalkę po zmarłym krewnym? Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Jarosław to kompleksowe usługi doprowadzania mieszkania po zmarłej osobie do porządku.

Czy wiesz, że stare meble i sprzęt RTV nie nadaje się do wyrzucenia do kosza na śmieci? Podobnie kwestia wygląda, jeśli chodzi o odpady skażone krwią czy płynami ustrojowymi. Te noszą ślady biologiczne, dlatego mogą stanowić niebezpieczeństwo dla osób trzecich. Prawnie nakazane jest, by odpady niebezpieczne utylizować bezpiecznie w specjalnej spalarni termicznej.

dezynfekcja w jarosławiu

Zlecając odkażanie miejsc śmierci specjalistycznej firmie sprzątającej, nie trzeba się martwić o transport gabarytów z mieszkania. Technicy w ramach transportu ADR opróżniają mieszkanie i przewożą niepotrzebne przedmioty do utylizacji. Po zakończeniu prac wykonywane jest również ozonowanie pomieszczeń na patogeny i nieprzyjemny zapach w powietrzu.

Odkażanie miejsc śmierci w powiecie jarosławskim to usługa kompleksowa, w ramach której można zlecić likwidację mieszkania z transportem gabarytów do spalarni. Na koniec wystawiana jest karta odpadu na potwierdzenie utylizacji rzeczy.

Sprzątanie po zmarłym Jarosław – ochrona przed chorobotwórczymi drobnoustrojami

Mówią, że po śmierci z człowieka nie zostaje już nic. Jednak nasze ciało dopiero wtedy dostaje tzw. wolną rękę, a zgromadzone w nim biliony bakterii zaczyna właśnie żyć, ale swoim życiem. Bez układu odpornościowego rozprzestrzeniają się po organizmie i zaczynają na nim żerować. Proces ten zaczyna się od samego środka, czyli od układu pokarmowego, następnie przechodzi do reszty ciała.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co robić, kiedy dojdzie do zgonu w domu?

W pierwszych godzinach po śmierci, w zależności od tego, jakie warunki panują w pomieszczeniu, dochodzi do destrukcji zwłok. Gdy ciało gnije, to produkuje chorobotwórcze enzymy bakterii i grzybów. Występują wówczas również ociekliny gnilne koloru brudnoczerwonego. Substancjami, przed którymi musimy się chronić, są np. kadaweryna i putrescyna.

Sprzątanie mieszkania po zwłokach Jarosław

Profesjonalne usuwanie śladów krwi z miejsc po zwłokach w Jarosławiu, woj. podkarpackie.

Przed przystąpieniem do dezynfekcji po zmarłych należy odpowiednio się przygotować:

 • zamknięcie mieszkania – wywieszenie kartki z informacją o przebiegających pracach;
 • środki ochrony osobistej takie jak: kombinezon i maska oraz rękawice;
 • przejść wszystkie przygotowujące szkolenia do tego typu prac;
 • należy posiadać wiedze na temat toksyczności i stosowania danych środków chemicznych, a także wiedzieć, jak postępować w razie zatrucia się nimi;
 • w miejscu pracy nie wolno jeść, pić, a także palić. 
Kastelnik – dezynfekcja mieszkań – potwierdzona certyfikatem

Nie powinniśmy wykonywać dezynfekcji po zmarłym w naszym domu samodzielnie. Do tego najlepiej wezwać profesjonalną firmę sprzątająca, która jest do tego odpowiednio przygotowana. 

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Jarosławiu.

Kastelnik – usługi dezynfekcji i neutralizacji fetory przez całą dobę.

Sprzątanie po zmarłych Jarosław – usługi firmy Kastelnik 

 • sprzątanie po zmarłych w Jarosławiu i całym woj. podkarpackim;
 • sprzątanie po zgonie w powiecie jarosławskim, w miastach: Pruchnik, Radymno;
 • czyszczenie i sprzątanie po zwłokach oraz odkażanie posadzek, podłóg, ścian oraz sufitów;
 • czyszczenie mieszkań po zgonach;
 • skuteczne sprzątanie po rozkładzie zwłok;
 • usuwanie uciążliwego fetoru po zgonie;
 • ozonowanie domu po śmierci;
 • opróżnianie mieszkań po zmarłej osobie;
 • zamgławianie pomieszczeń po zgonach w celu pozbycia się szkodliwych mikroorganizmów;
 • wywóz i utylizacja w spalarni odpadów wtórnych. 
Dezynfekcja mieszkania po zgonie w woj. podkarpackim

Rozkładana kanapa do utylizacji. Na zdjęciu widoczna plama krwi po zmarłej osobie.

Śmierć naturalna, czyli jaka?

Zgon naturalny jest w wyniku zmian chorobotwórczych lub inwolucyjnych. Możemy wyróżnić również dwa jego rodzaje. Śmierć nagła oraz powolna. Powodem pierwszej może być na przykład zatrzymanie bicia serca, a drugiej rak. Wówczas nie jest potrzebne, aby prowadzić śledztwo badające czy do śmierci przyczyniły się osoby trzecie. 

Bezpłatna wycena usługi sprzątanie po zmarłych Podkarpackie

Śmierć bliskiej osoby nastąpiła w mieszkaniu i nie wiesz, co dalej robić? Zapraszamy serdecznie wykonania telefonu na naszą infolinię, która działa całodobowo. Poprzez nią skorzystać można z możliwości konsultacji oraz umówienia terminu realizacji usługi sprzątania po zmarłym w Jarosławiu, ale nie tylko. Istnieje również możliwość, iż pracownicy firmy Kastelnik przyjadą we wskazane miejsce na bezpłatną wycenę. Po omówieniu i zaakceptowaniu warunków przez klienta przechodzimy od razu w najszybszym terminie do realizacji. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty!

Kastelnik – sprzątanie po zgonach Jarosław – bezpłatna wycena już w 20 min. Zadzwoń od nas!

Usługi sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Śmierć to trudne doświadczenie tym bardziej, kiedy znajdujemy zwłoki w mieszkaniu. Sprzątanie po zmarłych Jarosław to usługa, która obejmuje wszystkie niezbędne procesy, by przywrócić w domu po zmarłym porządek i sterylność. Opróżnienie mieszkania ze starych gratów należy uzupełnić o fachową dezynfekcję, by usunąć patogeny, jakie powstają w wyniku rozkładu ciała. Poznaj najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych w Jarosławiu.

Sprzątanie Jarosław

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zgonach?

Koszt za sprzątanie mieszkania po zmarłych ustalany jest indywidualnie z klientem po wycenie na miejscu zgonu. Zwykle cena za dezynfekcję podstawową oscyluje w granicach 700 zł i może wynieść kilka tysięcy złotych za odkażanie dużego mieszkania kilkupokojowego.

Dlaczego po zgonie w domu potrzebna jest dezodoryzacja?

Odpowiadając na to pytanie, warto najpierw, wyjaśnić czym jest dezodoryzacja. Jest to trwałe usuwanie zapachu po zgonie w mieszkaniu. W tym zabiegu doskonale sprawdza się ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą (mikrodyfuzja). Te metody trwale neutralizują uporczywy fetor po zwłokach, a nie tylko go tuszują. 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%