Sprzątanie po zmarłych Grudziądz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Grudziądzu. Jakie skutecznie posprzątać mieszkanie z płynów ustrojowych?

Mieszkasz w woj. kujawsko-pomorskim, a twój lokal potrzebuje sprzątania specjalistycznego po zgonie? Sprzątanie po zmarłych Grudziądz to całodobowa usługa oferowana przez markę Kastelnik, lidera w branży czyszczenia specjalistycznego suchym lodem. Usługi sprzątania po zgonach polegają nie tylko na usuwaniu nieprzyjemnego zapachu, ale również na dezynfekcji podłogi po ciele w stanie rozkładu. Pozostawione na podłodze szczątki ludzkie to zagrożenie bakteriologiczne, które nie wolno lekceważyć.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Warto do sprzątania:

 • Użyć środka czyszczącego, który, będzie zawierał czwartorzędowe sole amoniowe;
 • Usunąć zagrożenie bakteriologiczne;
 • Wymyć dokładanie podłogę oraz wykonać ozonowanie wszystkich pomieszczeń;
 • Dokładnie wywietrzyć mieszkanie.

Co oferuje firma sprzątająca Kastelnik?

Od dziesięciolecia oferujemy ozonowanie pomieszczeń za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o dużej mocy oraz jakościowe czyszczenie pomieszczeń po śmierci z użyciem nowoczesnych urządzeń i środków chemicznych o silnym działaniu biobójczym. Płynów ustrojowych, szczątków ciała ludzkiego oraz martwego robactwa nie wolno wyrzucać do osiedlowych wiat śmietnikowych. To poważne przestępstwo i zagrożenie skażeniem bakteriologicznym na osiedlu.

Zamów opróżnianie mieszkania z mebli po osobach zmarłych

Należy pamiętać, że dom po zmarłym, często jest pełen śmieci i skażonych krwią przedmiotów. Te rzeczy są dużym kłopotem nie tylko dla rodziny i spadkobierców, ale również dla sąsiadów. Odpadów medycznych, szczątków ludzkich, ani dywanu w krwi i płynach ustrojowych nie wyrzuca się byle gdzie. Profesjonalne sprzątanie mieszkań po zmarłych osobach rozwiązuje wszystkie te problemy. Sąsiedzi najbardziej liczą na usunięcie przykrego zapachu z klatki schodowej, a rodzina chce, jak najszybciej wynieść meble po zmarłej osobie. Opróżnianie mieszkań z mebli po zwłokach jest więc dość często zamawianą usługą nie tylko w powiecie grudziądzkim, ale również na terenie całej Polski.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – kontakt 7 dni w tygodniu

Pozbądź się przedmiotów we krwi i płynach ustrojowych

Z doświadczenia wiemy, że czyszczenie mieszkania to nie tylko zagracone pokoje, które stanowią problem, ale największą bolączką są przedmioty we krwi i wyposażenie mieszkania zabrudzone płynami ustrojowymi. Dlatego pragniemy pomóc naszym klientom, oferując pełen serwis usług sprzątających na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego i w mieście Grudziądz. W ofercie firmy Kastelnik znajdziesz między innymi sprzątanie:

 • mieszkań po zmarłych osobach;
 • domów, gdzie nastąpiła samotna śmierć;
 • fabryk, gdzie wystąpił śmiertelny wypadek;
 • hoteli i mieszkań, w których doszło do samobójstwa;
 • samochodów poplamionych krwią;
 • torowisk i pociągów, gdzie mamy do usunięcia szczątki tragicznie zmarłego.

Usługi firmy sprzątającej Kastelnik są, jak widać bardzo szerokie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, jak zareagować nawet w bardzo trudnym przypadku podczas sprzątania po zmarłych w Grudziądzu i każdym innym mieście w Polsce północnej. Wybierając współpracę z naszym zespołem, masz pewność, że otrzymasz usługi odkażania powietrza najlepszej jakości.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Grudziądz

Zdjęcie: tapczan w pokoju po zmarłym przed sprzątaniem © 2023  Kastelnik

Kompleksowe sprzątanie mieszkania po rozkładzie ciała w Grudziądzu

Jak na profesjonalistów przystało, nasze usługi wykonujemy zawsze kompleksowo, dostosowując techniki pracy do potrzeb klienta. Reagujemy błyskawicznie na każde zlecenie i w ciągu doby przygotowujemy kompletny kosztorys usługi.

Dojazd na miejsce wykonywania czynności realizujemy w ciągu następnej doby, zgodnie z życzeniami klienta. Pracujemy cały rok, niezależnie od świąt i weekendów. Zawsze udzielamy gwarancji na zrealizowane czynności.

Sprzątanie pomieszczenia po zmarłym Grudziądz Osiedle Lotnisko

Dezynfekcja mieszkań po zgonach w woj. Pomorskim składa się z:

Sprzątanie po zmarłych Grudziądz – postaw na jakość

Wywóz odpadów niebezpiecznych po styczności z zagrożeniem biologicznym jest świadczony na terenie całego Grudziądza. Całodobowa infolinia to tylko jeden z elementów profesjonalnej obsługi klienta. Witryna internetowa, na której nasz zespół prezentuje liczne realizacje to tylko potwierdzenie zaufania, jakim Kastelnik jest darzony wśród klientów szukających specjalistycznych usług.

Nasza firma sprzątająca mieszkania po zwłokach nie tylko szybko i skutecznie sprząta po zgonach w wyniku samotnej śmierci, ale również oferujemy czyszczenie śladów krwi po samobójstwach. Jako liderzy na rynku oferujemy także pełną dyskrecję podczas wykonywania zlecenia i całodobową pomoc w zakresie czyszczenia domów po zmarłych. Dezynfekcja przeprowadzana jest w sposób odpowiedzialny, z zachowaniem zasad BHP, co poprawia bezpieczeństwo świadczonych prac w skażonym środowisku.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Grudziądzu.

Likwidacja nieprzyjemnego zapachu – całodobowa infolinia Kastelnik odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Zajmujemy się także utylizacją mieszkania po zgonie i mamy wiele pojazdów gotowych do wyjazdu o każdej porze dnia. Zdecydowanie taki transport to zadanie dla specjalistów, którzy mają odpowiednie uprawnienia i wiedzą, jak przebiega bezpieczne usuwanie śladów krwi z łóżka, czy płynów ustrojowych z tapicerki lub drewnianego parkietu. Nasza firma oferuje wywóz i legalną utylizację termiczną skażonych elementów wyposażenia.

Natomiast te przedmioty, które chcemy ocalić z mieszkania zmarłego, należy zdezynfekować. Nie bez powodu zwłoki w stanie rozkładu często nazywane są naturalną bombą biologiczną. Już po kilkunastu godzinach od śmierci w ciele denata wytwarzają się toksyczne substancje jak np. neuryna i kawaderyna. Mogą być bardzo szkodliwe dla osób mających kontakt z ciałem.

Dezynfekcja pomieszczenia po zwłokach Kujawsko-Pomorskie

Zdjęcie: ozonowanie mieszkania po zwłokach © 2023 Kastelnik, firma sprzątająca

Dezynfekcja mieszkania po zgonach Grudziądz – jak skutecznie przeprowadzić ozonowanie domu po śmierci?

Czyszczenie i dezynfekowanie domów po zmarłych osobach to procedura, którą należy wykonać zgodnie z wytycznymi głównego inspektora sanitarnego.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Co więcej, wedle tych zaleceń sanepidu, jeśli do zgonu doszło w domu, powinniśmy zamówić profesjonalne sprzątanie po zwłokach. Dlaczego? Po śmierci dochodzi do wielu reakcji w ciele ludzkim, wydzielają się tzw. trupie jady, substancje niewidoczne dla oka, a potencjalnie niebezpieczne. Do ich pełnego usunięcia, potrzebne jest zatrudnienie profesjonalnej ekipy, która oferuje usługę gruntownego sprzątania po zgonach.

Szybka utylizacja starych mebli po osobie zmarłej

Firma Kastelnik realizuje pełen proces sprzątania lokali po śmierci. Jego pierwszorzędnym celem jest zlikwidowanie groźnych patogenów i doprowadzenie pomieszczeń do możliwości ich powtórnego użytkowania. Jeśli więc w twoim lokalu doszło do zgonu, śmiertelnego wypadku lub samobójstwa nie czekaj – zgłoś się do ekspertów. Radzimy podjąć szybkie działania, ponieważ każdy dzień zwłoki będzie wymagał dłuższego i bardziej skomplikowanego sprzątania, ze względu na stan rozkładu zwłok.

Mieszkanie zmarłej osoby Osiedle Lotnisko Grudziądz

Mieszkanie po zbieraczu to dużo rzeczy do utylizacji. Kastelnik wynosi meble i sprząta śmieci do zera.

Sprzątanie mieszkań w sposób profesjonalny Kujawsko Pomorskie

Ogólnopolskie firmy sprzątające współpracują w zakresie czyszczenia po zgonie zarówno z klientami prywatnymi, drobnymi przedsiębiorcami, spółdzielniami mieszkaniowymi, jak i dużymi koncernami. Niezależnie, jaką formę prawną reprezentujesz, nasi technicy mogą ci pomóc! A naprawdę warto skorzystać z usług fachowców.

Dla osób prywatnych mamy dogodne formy płatności np. za pomocą karty kredytowej lub przelewu bankowego. Czyszczenie lokali mieszkalnych po zgonach w Grudziądzu to inwestycja dla zdrowia nie tylko klientów, ale i lokatorów całego bloku. W sprzątaniu tego typu liczy się oczywiście dyskrecja, ale również cena i dostępność odgrywają dużą rolę.

Cześć zamawiających chce się pozbyć alergenów i kupuje ozonatory na własną rękę. Ważne jednak by w pomieszczeniach wytworzyć odpowiednio wysokie stężenie ozonu, które zabije wszystkie drobnoustroje. Dłuższy czas ekspozycji na skażone środowisko jest najbardziej wskazany w trakcie dezynfekcji pomieszczenia. Zamgławianie nadtlenkiem wodoru to często wybierana alternatywa do usługi ozonowania. Warto rozpatrzyć również tę formę odkażania.

Oferta ozonowania po zmarłych osobach

Wiemy, że samodzielne przeprowadzenie sprzątania po śmierci w mieszkaniu bywa trudne. Dlatego gorąco polecamy skorzystać z naszych profesjonalnych usług. Naszym celem jest wyręczenie cię z tego nieprzyjemnego i trudnego zadania, jakim jest oczyszczanie domu po zmarłym. Możemy ci zagwarantować naprawdę szybkie i dokładne wykonanie każdej usługi z naszej bogatej oferty.

Nie trać czasu i pieniędzy na samodzielną walkę z brudem i zarazkami. Powierz prace czyszczenia lokalu po śmierci specjalistom. Nawet jeśli w twoim lokalu nie doszło do śmierci samobójczej i wydaje się, że sprzątanie nie zajmie wiele czasu, lepiej przekaż ekspertom czyszczenie po zwłokach. Warto na przykład zamówić kompleksową dezodoryzację, by pozbyć się przykrego zapachu za pomocą dezynfekcji ozonem.

Dezynfekcja mieszkań po zgonach. Usuwanie niepotrzebnych rzeczy

Dezynfekcja pomieszczenia po samobójczym zgonie to zadanie dla specjalistów w kombinezonach ochronnych.

 

Kastelnik – sprzątanie po zgonach w Grudziądzu całą dobę!

Chcesz skorzystać z naszej usługi sprzątania domu i mieszkania po zgonach w Grudziądzu? Po prostu już dziś zadzwoń do nas i umów najszybszy termin realizacji. Obiecujemy, że w ciągu kilku godzin przygotujemy potrzebną dokumentację i kosztorys usługi. Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami i umów sprzątanie po zgonie poprzez całodobową infolinię!

Usługi sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Rzetelna firma sprzątająca w całej Polsce

Profesjonalne sprzątanie mieszkań po zgonach. Kastelnik oferuje wszystkie usługi certyfikowane.

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Pracownicy firmy od sprzątania miejsc po zwłokach świadczą dezynfekcję wirusów, patogenów i drobnoustrojów obecnych w powietrzu po osobie zmarłej. Usunięcie nieprzyjemnych zapachów, które można wyczuć na klatce schodowej to praca, którą można wykonać za pomocą przemysłowych generatorów ozonu. Mieszkanie wolne od bakterii i niebezpiecznych związków chemicznych to bezpieczeństwo wszystkich lokatorów. Osoby szukające specjalistycznego sprzątania, na terenie całej polski zdają podobne pytania dotyczące ceny utylizacji mebli oraz kosztów usuwania nieprzyjemnego zapachu.

Specjalistyczne sprzątanie Grudziądz

Ile kosztuje sprzątanie po zwłokach?

Cena sprzątania mieszkania po śmierci zawsze ustalona jest po rozmowie z klientem na miejscu w lokalu, gdzie doszło do śmierci. Koszt ozonowania jednego pomieszczenia po zgonie zaczyna się od 850 zł, jednak może sięgnąć kilku tysięcy złotych, jeśli usługa jest bardziej kompleksowa i obejmuje utylizację całego wyposażenia mieszkania. W przypadku sprzątania w godzinach nocnych obowiązuje 10% dopłatą.

Jak szybko realizować sprzątanie po zmarłej osobie?

Sprzątanie po zgonach najlepiej wykonać z pomocą ekspertów z branży usług DDD tak szybko, jak to możliwe. Niestety wiemy, że nie zawsze szybka reakcja jest możliwa i czasem zwłoki leżą w mieszkaniu nawet kilka tygodni. Taka sytuacja wydłuża czas potrzebny do wykonania poprawnej dezynfekcji materiałów biologicznych z podłogi i usunięcia wszystkich płynów ustrojowych. Nieprzyjemne zapachy można zacząć usuwać po wyniesieniu skażonych przedmiotów.

O co należy zadbać po zgonie w domu?

W przypadku zgonu w domu warto przestrzegać wewnętrznie opracowanych procedur dezynfekcji i zaleceń sanepidu w sprawie sprzątania mieszkania osoby zmarłej. Należy usunąć wszystkie skażone krwią przedmioty oraz oczyścić powietrze z trujących związków chemicznych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 5 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%