Sprzątanie po zmarłych
Gostyń

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Gostyniu. Dezynfekcja mieszkań, domów po zgonie.

Gruntowne sprzątanie zgonach Gostyń i woj. wielkopolskie to usługa, którą świadczymy nieprzerwanie od 2013 roku.  Chcąc zapewnić wysoką jakość wykonywanych realizacji, używamy wyłącznie profesjonalnych metod czyszczących oraz atestowanych środków chemicznych. Dużą wartością podczas zlecenia sprzątanie po zwłokach jest zachowanie szczególnej ostrożności i dyskrecji. Pozwala to na zachowanie wszystkich zasad BHP podczas pracy. Infolinia 24/7 – to zdecydowanie dobra informacja dla naszych klientów, ponieważ mogą oni kontaktować się z nami, w szczególności po zdarzeniach nagłych, o każdej porze dnia i nocy. Oferujemy bezpłatną wycenę, w takich dzielnicach jak np.: Dusina i Kosowo oraz Stankowo. 

Sprzątanie po zmarłych Gostyń

Dlaczego przy rozkładzie zwłok powstaje nieprzyjemny odór?

Zapach, z którym wielu ludzi nie miało wcześniej do czynienia. Jest on nie do opisania, a wiedzą o tym ci, którzy go poznali. Wspomniany zapach śmierci to chorobotwórcza bomba dla naszego organizmu. Nie tylko ze względu na odurzający smród, ale i na swój skład. Co mianowicie w nim jest? Otóż to kombinacja m.in. tlenku siarki i metanu oraz długołańcuchowych węglowodorów. Ze względu na starzejące się społeczeństwo oraz z uwagi na obowiązujący styl życia, gdzie nie ma miejsca na mieszkanie wielu pokoleń razem, umieramy samotnie. Co za tym idzie, gdy szybko nikt nie odkryje trupa, to możliwość ta istnieje często tylko, dlatego, że sąsiedzi na klatce czują niepokojący fetor. Wtedy drogą dedukcji dochodzą do tego, że ich sąsiad nie żyje. Wówczas do akcji wkraczają służby policji oraz zakład pogrzebowy, który zabiera zwłoki. Jednakże nie jest zalecane, aby do pomieszczeń mieszkalnych wchodziły osoby, które nie wiedzą jak postępować w takim przypadku, a przede wszystkim nie wiedzą jak poprawnie wykonać sprzątanie po zgonach.

Wejście do mieszkania nie będąc zabezpieczonym w odpowiedni sposób, może zatruć się jadem trupim. Dezaktywacja chemiczna za pomocą dedykowanych preparatów jest podstawą, by usunąć skażone pomieszczenia i zneutralizować nieprzyjemne zapachy. Pracownicy podczas sprzątania po zmarłym powinni zachować wszelkie środki ostrożności. Należą do nich: jednorazowy kombinezon ochronny, rękawice jednorazowe, czy specjalne buty do kontaktu z chemikaliami. Ważne jest również, aby byli oni zaopatrzeni w zbiorniki na odpady z zagrożeniem ze strony organizmów żywych. Jeśli na jakimkolwiek przedmiocie, czy powierzchni występuje krem, to są to elementy skażone. Szacowany czas sprzątania zależy od danych skutków, lecz waha się między 10 godzin – 2 dni.  Zamów sprzątanie po zgonie świadczone przez profesjonalną firmę sprzątającą i wróć do mieszkania lub przygotuj je do sprzedaży!

Sprzątanie po zgonach Gostyń 

  • sprzątanie po zmarłych w Gostyniu i powiecie gostyńskim: Borek Wielkopolski, Krobia, Pogorzela, Poniec;
  • sprzątanie po zgonach w województwie wielkopolskim;
  • likwidacja melin i zaniedbanych pomieszczeń;
  • czyszczenie mieszkań po osobach cierpiących na chorobę alkoholową;
  • odkażanie specjalistyczne;
  • dezynfekcja po zmarłym/zgonach w wyniku śmierci naturalnej;
  • dezodoryzacja pomieszczeń po zgonie;
  • usuwanie odoru po rozkładzie zwłok.
  • ozonowanie po zgonach;

Dezodoryzacja funeralna

Dezodoryzacja, czyli realizacja wykonywana przez specjalistyczne firmy przeprowadzające sprzątanie po zgonach, polegająca na skutecznej neutralizacji fetoru po rozkładających się zwłokach. Dezaktywacja cząsteczek tworzących odór jest możliwa tylko dzięki specjalistycznym środkom tzw. eliminatorom. Posiadają one w składzie takie substancje jak aldehydy oraz ketony.

Sprzątanie po zgonie, sprzątanie funeralne Kastelnik w Wielkopolsce

Jeśli jesteś zainteresowany usługą sprzątanie po zmarłych Gostyń, skontaktuj się z nami poprzez całodobową infolinię! Działa ona 24/7 – zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i umówimy na najbliższy termin! Jesteśmy na rynku sprzątania funeralnego od 2013 roku i używamy wyłącznie atestowanych  środków chemicznych i profesjonalnych sprzętów. Wycena u nas jest zawsze bezpłatna. 

Gdzie nas znajdziesz: Poznań, Kalisz, Gniezno, Kępno, Konin, KrotoszynLeszno, Luboń, Ostrów Wielkopolski, Rawicz, Swarzędz, Śrem, Wolsztyn, Września, Koło, Piła oraz mniejsze miejscowości Borek Wielkopolski, Krobia, Pogorzela, Poniec.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%