Sprzątanie po zmarłych
Gostyń

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Gostyń. Ile trwa profesjonalna dezynfekcja mieszkania po zgonie?

Gruntowne sprzątanie zgonach Gostyń i woj. wielkopolskie to usługa, którą świadczymy nieprzerwanie od 2013 roku.  Chcąc zapewnić wysoką jakość wykonywanych realizacji, używamy wyłącznie profesjonalnych metod czyszczących oraz atestowanych środków chemicznych. Dużą wartością podczas zlecenia sprzątanie po zwłokach jest zachowanie szczególnej ostrożności i dyskrecji.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Gostyń

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Gostyniu.

Profesjonalne zachowanie serwisu sprzątającego pozwala na zachowanie wszystkich zasad BHP podczas pracy. Infolinia 24/7 – to zdecydowanie dobra informacja dla naszych klientów, ponieważ mogą oni kontaktować się z nami, w szczególności po zdarzeniach nagłych, o każdej porze dnia i nocy. Oferujemy bezpłatną wycenę, w takich dzielnicach jak np.: Dusina i Kosowo oraz Stankowo. 

Sprzątanie po zmarłych Gostyń

Dlaczego przy rozkładzie zwłok powstaje nieprzyjemny odór?

Zapach, z którym wielu ludzi nie miało wcześniej do czynienia. Jest on nie do opisania, a wiedzą o tym ci, którzy go poznali. Wspomniany zapach śmierci to chorobotwórcza bomba dla naszego organizmu. Nie tylko ze względu na odurzający smród, ale i na swój skład. Co mianowicie w nim jest? Otóż to kombinacja m.in. tlenku siarki i metanu oraz długołańcuchowych węglowodorów.

Ze względu na starzejące się społeczeństwo oraz z uwagi na obowiązujący styl życia, gdzie nie ma miejsca na mieszkanie wielu pokoleń razem, umieramy samotnie. Co za tym idzie, gdy szybko nikt nie odkryje trupa, to możliwość ta istnieje często tylko, dlatego, że sąsiedzi na klatce czują niepokojący fetor. Wtedy drogą dedukcji dochodzą do tego, że ich sąsiad nie żyje. Wówczas do akcji wkraczają służby policji oraz zakład pogrzebowy, który zabiera zwłoki. Jednakże nie jest zalecane, aby do pomieszczeń mieszkalnych wchodziły osoby, które nie wiedzą, jak postępować w takim przypadku, a przede wszystkim nie wiedzą, jak poprawnie wykonać sprzątanie po zgonach.

Dezynfekcja miejsca po zwłokach w woj. wielkopolskim

Pomieszczenie, w którym gnił martwy człowiek. Brzydki zapach i nieczystości mogą zostać usunięte tylko przez profesjonalną firmę.

Dezynfekcja po zmarłych w Gostyniu – usuwanie patogenów

Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych w Gostyniu to zadanie nie dla byle jakiej firmy sprzątające. Wejście do mieszkania nie będąc zabezpieczonym w odpowiedni sposób, może zatruć się jadem trupim.

Dezaktywacja chemiczna za pomocą dedykowanych preparatów jest podstawą, by usunąć skażone pomieszczenia i zneutralizować nieprzyjemne zapachy. Pracownicy podczas sprzątania po zmarłym powinni zachować wszelkie środki ostrożności. Należą do nich: jednorazowy kombinezon ochronny, rękawice jednorazowe, czy specjalne buty do kontaktu z chemikaliami. Ważne jest również, aby byli oni zaopatrzeni w zbiorniki na odpady z zagrożeniem ze strony organizmów żywych.

Jeśli na jakimkolwiek przedmiocie, czy powierzchni występuje krem, to są to elementy skażone. Szacowany czas sprzątania zależy od danych skutków, lecz waha się między 10 godzin – 3 dni.  Zamów sprzątanie po zgonie świadczone przez profesjonalną firmę sprzątającą i wróć do mieszkania lub przygotuj je do sprzedaży!

Gdzie pracujemy?

Usługi sprzątania po zgonach oferujemy na terenie całego powiatu gostyńskiego w lokalizacjach tj. Borek Wielkopolski, Krobia, Pogorzela oraz Poniec. Kastelnik wykonuje usługi odkażania mieszkań po zmarłych praktycznie wszędzie. Nie ma dla nas znaczenia czy jest to pokój hotelowy, zakład spożywczy, strzelnica miejska, czy urząd miasta. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że odpowiednia utylizacja mieszkania po zgonie jest bardzo istotna. To podstawa solidnego sprzątania! Proces oczyszczania skażonych pomieszczeń wykonywany przez naszych specjalistów trwa od 1 do 3 dni. Czas jest bowiem uzależniony od indywidualnego przypadku. Należy mieć świadomość, że samodzielne sprzątanie po zgonie przez osoby niewykwalifikowane obarczone jest ogromnym ryzykiem. Niebezpieczne patogeny, bakterie czy wirusy to bomba biologiczna, której należy unikać.

Nie jest nam straszna nawet sofa w krwi. Usuwanie śladów krwi to czynność, o jakiej nie można zapomnieć. Nie rekomendujemy wchodzenia do pomieszczeń, w których nastąpił rozkład ciała bez specjalistycznego zabezpieczenia dróg oddechowych i ciała. Ponadto bardzo często pozostawiamy domy i mieszkania całkowicie opróżnione. Pozwól naszym technikom wysprzątać Twój lokal!

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłym w Gostyniu.

Kastelnik – całodobowa dezynfekcja mieszkania po zgonie w Gostyniu.

Sprzątanie po zgonach Gostyń – ile kosztuje?

 • Sprzątanie po zmarłych w Gostyniu, od 700 zł za dezynfekcję pomieszczania;
 • sprzątanie po zgonach powiat gostyński Borek Wielkopolski, Krobia, Poniec, Pogorzela w woj.wielkopolskim;
 • likwidacja melin i zaniedbanych pomieszczeń;
 • czyszczenie mieszkań po osobach cierpiących na chorobę alkoholową;
 • odkażanie specjalistyczne;
 • dezynfekcja po zmarłym/zgonach w wyniku śmierci naturalnej;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po zgonie;
 • usuwanie odoru po rozkładzie zwłok;
 • ozonowanie po zgonach;

Dezodoryzacja funeralna w Wielkopolsce

Dezodoryzacja, czyli realizacja wykonywana przez specjalistyczne firmy przeprowadzające sprzątanie po zgonach, polegająca na skutecznej neutralizacji fetoru po rozkładających się zwłokach. Dezaktywacja cząsteczek tworzących odór jest możliwa tylko dzięki specjalistycznym środkom tzw. eliminatorom. Posiadają one w składzie takie substancje jak aldehydy oraz ketony. Usługa tj. usuwanie zapachu po zmarłym dostępna jest w całym powiecie gostyńskim: Borek Wielkopolski, Krobia, Pogorzela, Poniec;

Sprzątanie mieszkania po zgonie Gostyń, usługi funeralne 7/24

Jeśli jesteś zainteresowany usługą tj. sprzątanie mieszkania po zgonie w Gostyniu, skontaktuj się z nami poprzez całodobową infolinię! Działa ona 24/7 – zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i umówimy na najbliższy termin! Jesteśmy na rynku sprzątania funeralnego od 2013 roku i używamy wyłącznie atestowanych  środków chemicznych i profesjonalnych sprzętów. Wycena u nas jest zawsze bezpłatna. 

Znajdziesz nas w poniższych lokalizacjach:

Usługi sprzątania świadczymy również w różnych miastach np. w Borku Wielkopolskim oraz Pogorzeli.

Usługi sprzątania w Gostyniu

Zastanawiasz się, dlaczego czyszczenie po zwłokach jest tak ważne? Sprzątanie po zmarłych w Gostyniu to proces, w trakcie którego całkowicie eliminowane są z mieszkania wszelkie zanieczyszczenia, stare meble i groźne trupie jady po śmierci. Samodzielne sprzątanie po zgonie nigdy nie jest tak dokładne i precyzyjne, jak proces realizowany przez profesjonalistów przy użyciu atestowanych środków biobójczych i przemysłowych generatorów ozonu. Technicy wiedzą, jak dokładnie wykonać usuwanie śladów krwi i dezodoryzację, dzięki której nieprzyjemny zapach po śmierci zniknie bezpowrotnie. Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zmarłych na terenie miasta Gostyń.

Serwis sprzątający miejsca po zwłokach

Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po zwłokach?

Cena za czyszczenie po zmarłym uzależniona jest od kilku czynników, takich jak wielkość mieszkania, ilość płynów ustrojowych czy przedmiotów do utylizacji. Najczęściej kwota ta zaczyna się od 700 zł za dezynfekcję podstawową i może wynieść kilka tysięcy złotych za odkażanie dużego mieszkania.

Ile trwa przyjazd ekipy sprzątającej na mieszkanie po zgonach?

Interwencyjne sprzątanie po zmarłych przeważnie realizowane jest w dniu otrzymania zgłoszenia. Średni czas przyjazdu techników na miejsce zdarzenia wynosi od 3 do 6 godzin. W trakcie oczekiwania na ekipę sprzątającą nie wolno dotykać niczego w pomieszczeniu po śmierci. Czas potrzebny na przeprowadzenie czyszczenia po zwłokach w mieszkaniu o metrażu do 80 metrów wynosi najczęściej 12 godzin.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%