Sprzątanie po zmarłych
Gliwice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych Gliwice. Jak wygląda specjalistyczna dezynfekcja miejsca zgonu?

Specjalistyczna firma Kastelnik na terenie woj. śląskiego oferuje sprzątanie po zmarłych Gliwice. Dezynfekcja miejsca zgonu wymaga od nas szczególnej uwagi na aspekt, jakim jest bezpieczeństwo i higiena pracy. Otóż po śmierci człowieka w jego ciele wytwarza się jak trupi, który prowadzić może do zatrucia. Ważne jest, aby odpowiednio się zabezpieczać przed przystąpieniem do pracy. Przedsiębiorstwo Kastelnik sprzątanie po zgonach w powiecie gliwickim wykonuje już od 2013 roku, co pozwoliło nam na zdobycie dużego doświadczenia, a docelowo sprawiło, iż swoje usługi funeralne świadczymy na najwyższy poziomie. Posiadamy całodobową infolinię oraz możliwość skorzystania z bezpłatnej wyceny wraz z dojazdem na miejsce zgonu m.in. do takich dzielnic jak: Ostropa, Kopernik, czy też Szobiszowice.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Gliwice

Sprzątanie po zgonach w Gliwicach – z jakimi mikroorganizmami mamy do czynienia podczas odkażania po zgonach?

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Gliwicach to smutny obowiązek każdej rodziny. Okoliczności są różne, jednak zgon w domu to bardzo ciężka i przykra sytuacja dla wszystkich domowników. Są oni pogrążeni w wielkim smutku, przez co nie myślą o tym, aby zdezynfekować miejsce śmierci. Problem, który bezdyskusyjnie wymaga ingerencji profesjonalnej firmy sprzątającej to zwłoki w zaawansowanym stanie rozkładu. Zapach trupa zwabia owady, a mianowicie muchy plujki. Składają one w nim jaja, z których następnie wykluwają się czerwie. Ciało ludzkie po śmierci jest dla nich miejscem, w którym żyją i się rozwijają. Mało kto o tym wie, ale fetor gnijących zwłok potrafią wyczuć nawet z kilkudziesięciu kilometrów.

dezynfekcja domu po śmierci samobójczej

Zdjęcie: certyfikat Kastelnik dot. sprzątania mieszkania po zgonie © 2022 Kastelnik

Skuteczny sposób na zlikwidowanie zapachu śmierci

Dla efektywnego pozbycia się substancji toksycznych niezbędne jest zastosowanie skutecznych metod neutralizacji odoru. Pracownicy przedsiębiorstwa Kastelnik podczas swojej pracy stosują atestowane środki chemiczne oraz nowoczesne metody np. ozonowanie po zgonie i okolica. Dezynfekcja za pomocą preaparatów chemicznych idealnie współgra z zamgławianiem. O co w tym chodzi? Innowacyjna metoda, jaką jest zamgławianie, polega na rozprzestrzenianiu się danego środka za pomocą mgły. Jest ono niezwykle skuteczne, ponieważ mamy wówczas dostęp do wszystkich zakamarków, w których również mogły zgromadzić się odoroczynne substancje. Neutralizacja zapachów polega na ich pozbyciu się, a nie tylko na maskowaniu. Jeśli chcesz zamówić usługę sprzątanie po zmarłych Gliwice – zapraszamy serdecznie do kontaktu. Telefony odbieramy całodobowo i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania na temat sprzątania po zmarłym.

dezynfekcja po zmarłych kastelnik

Dezynfekcja po zgonie Gliwice Śródmieście i inne dzielnice

Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Gliwice to proces uwzględniający dekontaminację skażonych powierzchni i dezodoryzację mieszkania. Nie każdy wie, że w wyniku rozkładu zwłok dochodzi do uwolnienia szkodliwych toksyn i licznych związków chemicznych np. amin z grupy diaminoalkanów. Uciążliwy jest też zapach po zgonie, którego nie da się wywietrzyć.

Poplamiona krwią podłoga, czy też muchy na parapecie to źródło zagrożenia. Do przeprowadzenia odkażania pomieszczenia stosuje się ozonowanie pomieszczeń albo zamgławianie suchą mgłą, które w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością. Ozon szczególnie dobrze sprawdza się w dezynfekcji, gwarantując 99,9% skuteczności.

Warto dodać, że Kastelnik zajmuje się odkażaniem mieszkań po zwłokach za pomocą suchej mgły od 2013 r. Zajmujemy się dezynfekcją gliwickich  pomieszczeń, w których nastąpił zgon, a także potrafimy skutecznie dezodoryzować domy w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów. Jesteśmy dostępni dla Państwa przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, co oznacza gotowość pomocy w każdej chwili.

W naszej firmie zajmujemy się usuwaniem śladów krwi, a także utylizacją przedmiotów skażonych biologicznie. Nasze wszystkie usługi są realizowane przez przeszkolony personel firmy Kastelnik. Warto przekazać realizacje na sprzątanie po zwłokach firmie o dobrej opinii, która posiada referencje od wielu lat. Zajmujemy się nie tylko usuwaniem fetoru po zgonie, ale również w naszej ofercie znajduje się przygotowanie mieszkań po zgonach do remontu. Gwarantujemy szybką realizacją usługi dezynfekcji pojazdów, mieszkań, piwnic – w których znaleziono ciało w stanie silnego rozkładu.

gliwice, obszar działania firmy Kastelnik

Zdjęcie: teren działalności firmy Kastelnik © 2022 Kastelnik

Warto skorzystać z usług profesjonalistów. Szczegóły oferty firmy sprzątającej po zmarłych Gliwice

 • Całodobowe sprzątanie po zmarłych w Gliwicach oraz całym powiecie gliwickim;
 • sprzątanie po zgonie w województwie śląskim;
 • czyszczenie mieszkań po zmarłych;
 • dezynfekcja po zgonach;
 • odkażanie mieszkań po trupie;
 • ozonowanie pomieszczeń po zwłokach;
 • usuwanie smrodu po rozkładzie zwłok;
 • likwidowanie chorobotwórczych substancji;
 • sprzątanie po śmierci samobójczej;
 • likwidowanie mieszkań po zmarłych;
 • mycie i sprzątanie po morderstwach;
 • usuwanie śladów krwi po śmierci samobójczej;
 • utylizacja wyposażenia po zmarłych.

sprzątanie po zmarłych Gliwice

Czyszczenie i sprzątanie po zmarłym Gliwice – zamgławianie pomieszczeń mieszkalnych

Sprzątanie po zmarłym Gliwice, może zawierać zamgławianie mieszkań po zmarłych. To rodzaj dezynfekcji po zgonach w Gliwicach i okolicy, gdzie w zamkniętych pomieszczeniach mieliśmy ciało w stanie silnego rozkładu. Odkażanie to stosowane do dezynfekcji po zwłokach z użyciem specjalnego urządzenia, do którego wlewamy środek odkażający. Z zamgławiacza wypuszczany jest silnym strumieniem powietrza preparat odkażający w mikro cząsteczkach, dzięki czemu dociera on do wszystkich trudno dostępnych miejsc. Ten rodzaj dezynfekcji jest niezwykle skuteczniejszy Jednym z możliwych preparatów, jakie można zastosować w tego rodzaju dezynfekcji, jest nadtlenek wodoru (H2O2), jedna z bardziej reaktywnych form tlenu. Usługa ta przeprowadzana jest zamiennie, do ozonowania pomieszczeń, w trakcie sprzątania po zmarłym.

Utylizacja mebli z mieszkania po zgonie w Gliwicach

Czy wiesz, że skażonych biologicznie przedmiotów po zmarłych nie wolno wyrzucać do osiedlowych śmietników? W Gliwicach opróżnianie i likwidacja mieszkań po zgonach odbywa się ze specjalistyczną utylizacją termiczną skażonych biologicznie mebli. Pozbywamy się ich, ponieważ są niejaką bombą biologiczną, która jest bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia. Ważne też, aby nie pominąć odkażania wyposażenia. Usuwanie śladów krwi z parkietu, czy też posadzki jest niezbędne. Warto jednak zlecić tego typu zadania profesjonalnej firmie sprzątającej. W szczególności, gdy mamy do czynienia z przypadkiem, jakim jest patologiczne zbieractwo. Ciężko w takim przypadku poradzić sobie samodzielnie. Po pracy ekipy sprzątającej otrzymujemy klucze do bezpiecznego domu. Według nas, to jeden z najważniejszych etapów sprzątania.

W Gliwicach nie wyrzucaj śmieci po zgonie na ulicę

Zdjęcie: #OdpowiedzialanaUtylizacjaGliwice © 2022 Kastelnik

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje sprzątanie po zgonie?

Cena sprzątania po zgonach jest obliczana indywidualnie podczas wyceny na miejscu śmierci. Koszt podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 700 zł  i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego mieszkania.

Jak przygotować mieszkanie na przyjazd ekipy sprzątającej?

Jeśli mamy do czynienia z profesjonalną ekipą sprzątającą, nie musimy się specjalnie przygotowywać. Firma sprzątająca po zgonie o ugruntowanej na rynku pozycji posiada dobrej jakości preparaty oraz oferuje skuteczne metody dezynfekcji.

Sprzątanie po zgonach Gliwice - usuwanie zapachów po zwłokach

 

sprzątanie po zmarłym gliwice

Szukasz usługi sprzątanie po zgonach Gliwice? Zadzwoń do nas o każdej porze dnia i nocy. Dlaczego warto? Jesteśmy firmą, która działa całodobowo na rynku funeralnym już od wielu lat. Swoje doświadczenie zdobyte podczas licznych realizacji ukazujemy, świadcząc sprzątanie po zgonie na najwyższym poziomie, z zastosowaniem wszelkich dostępnych obecnie technik. Po wykonaniu dezynfekcji funeralnej pomieszczenia, w którym doszło do rozkładu zwłok, zostawiamy dedykowany certyfikat świadczący po wykonanym odkażaniu. Ponadto telefony odbieramy o każdej porze dnia i nocy, a wycena est u nas bezpłatna! Jeśli chcesz zamówić sprzątanie po śmierci, skontaktuj się z nami – czekamy na telefony.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Gliwice i pozostałe miasta naszego regionu: Czechowice-Dziedzice, BieruńBytomChorzówCieszynCzeladźCzęstochowaDąbrowa Górnicza, Katowice, ZabrzeZawiercieŻarkiŻywiec, KłobuckKoziegłowyLubliniecMikołówMyszkówOgrodzieniec, Piekary Śląskie, PilicaPszczynaSiewierzSkoczówSosnowiecŚwiętochłowice.

Kastelnik – najwyższa jakość usług funeralnych na Śląsku!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 6)
Doskonale83%
Bardzo dobrze17%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%