Sprzątanie po zmarłych
Ełk

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Całodobowe sprzątanie po zmarłym Ełk i okolica. Rozkład gnilny zwłok, zagrożenia biologiczne powstałe po zgonie człowieka

Potrzebujesz profesjonalnej usługi sprzątania po zmarłym w Ełku? Na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oferujemy czyszczenie po zgonach w miastach takich jak: Olecki, Giżycko, Pisz, Grajewo oraz Ruciane-Nida? Technicy sprzątania miejsc po zgonach z firmy Kastelnik, oferują czyszczenie mieszkań po zwłokach od 2013 roku i są do Twojej dyspozycji. Posiadamy nie tylko stosowne szkolenia funeralne, ale także adekwatne zaplecze sprzętowe do realizacji dezynfekcji po zgonie. Przemysłowe generatory ozonu o mocy od 40 g/h do 240 g/h, czy też profesjonalne zamgławiacze do suchej mgły. Dezynfekcja po zgonach nadtlenkiem wodoru lub ozonem, to usługa, którą można zamówić u nas o każdej porze dnia i nocy. Nasze linie telefoniczne w firmie Kastelnik działają non-stop. Bezpłatna wycena jest w zasięgu jednego telefonu, a jeśli zachodzi taka potrzeba, oferujemy dojazd na miejsce zgonu do wszystkich dzielnic Ełku jak np.: Szyba, Konieczki oraz Północ II. 

Sprzątanie po zmarłych Ełk

Skrajne przypadki rozkładu zwłok Ełk – sprzątanie po zmarłych u specjalistów w warmińsko-mazurskim

Czy tego chcemy, czy nie, społeczeństwo polskie starzeje się, a na domiar złego coraz częściej jesteśmy samotni. Problem ten dotyka bardzo starsze osoby, które mają trudności w codziennym życiu. Jak wiemy, mają one również różnego rodzaju choroby. Szybki tryb życia, pęd za pieniądzem sprawiają, że młodzi wyjeżdżają, mają swoje życie. Pojawia się tutaj również aspekt samotności wśród ludzi młodych, którzy z braku zrozumienia od otoczenia popadają w nałogi, czy też depresje. Zgon w domu u ludzi samotnych często wiąże się z tym, że w ciele dochodzi do rozkładu. Dzieje się to z powodu bakterii, które bez działającego układu odpornościowego zjadają wszystkie komórki. Proces gnilny zaczyna się już niedługo po zgonie.

Sprzątanie po zmarłym Ełk – bomba biologiczna

Zwłoki ludzkie to prawdziwa bomba biologiczna. Dezynfekcja i sprzątanie po zmarłych w Ełku w mieszkaniu to podstawa bezpieczeństwa. Substancje, które się z nich wydobywają to m.in. jad trupi, przez który może dojść do zatrucia pokarmowego. Chorobotwórcze drobnoustroje to nie wszystko w zaawansowanym procesie gnilnym dochodzi do ataku na ciało przez szkodniki. Jednymi z nich są muchy plujki (pospolite). Wyczuwają one zapach trupa nawet z kilkudziesięciu kilometrów. To, co je wyróżnia to, że składają one jaja i bytują w ciele człowieka po śmierci. Natomiast z jaj wykluwają się czerwie, które następnie rozwijają się w gnijących zwłokach. Gdy do pracy przystępuje ekipa sprzątająca po zgonach, musi ona zachować szczególną ostrożność. Przy dezynfekcji mieszkania po zgonie pod żadnym pozorem nie wolno otwierać okien. Dlaczego? Otóż mogą przez nie wlecieć inne osobniki tego gatunku. Dopiero gdy usuniemy toksyczne substancje oraz odór, możemy je przewietrzyć. Jeśli chcesz zamówić profesjonalne sprzątanie po zmarłych – zadzwoń! 

Czyszczenie mieszkań po zmarłych w Ełku

Metody sprzątania miejsc po zgonach, mogą różnić się w każdym przypadku. Dzieje się tak, gdyż każde mieszkanie i każdy zgon ma swoją specyfikę, Wszystko zależy od wielu czynników, do których zaliczyć można: czas zgonu, temperatura pomieszczenia, w którym znajdowało się ciało, warunki panujące w mieszkaniu, wilgotność, nasłonecznienie, dostęp dla owadów zewnętrznych, pora roku oraz struktura powierzchni, na której leżało ciało zmarłej osoby. Wszystkie powyższe czynniki są brane ściśle pod uwagę przy dezynfekcji po zgonie w domu prywatnym, piwnicy czy też na ulicy, gdzie nastąpiła śmierć. W ofercie firmy sprzątającej po zgonach – Kastelnik znajdują się usługi takie jak:

 • Profesjonalne sprzątanie po zmarłych w Ełku – domy, piwnice, mieszkania;
 • odkażanie pomieszczeń po zmarłym w powiecie ełckim; 
 • dezynfekcja mieszkania po zgonach naturalnych;
 • dekontaminacja pomieszczeń po zmarłych;
 • odkażanie po zdiagnozowanym przypadku;
 • skuteczne odkażanie pomieszczeń po rozkładzie zwłok;
 • kompleksowe usuwanie śladów krwi po śmierci samobójczej;
 • usuwane krwi z podłogi po zgonie;
 • likwidowanie chorobotwórczych drobnoustrojów po zgonie;
 • gruntowna dezodoryzacja mieszkań po zmarłych w Ełku i okolicznych miastach;
 • utylizacja i wywóz gabarytów.

Czym jest dezynfekcja funeralna? Oferta dla ełczan 7/24

Dezynfekcja funeralna dla ełczan zostaje preprowadzona w pomieszczeniach, w których nastąpił rozkład zwłok. To odkażanie, polegające na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów chorobotwórczych przy użyciu metod fizycznych i chemicznych. Celem jej, jest zmniejszenie liczby drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, tzn. niezagrażającego organizmom żywym. Skuteczne środki dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe.

Czyszczenie mieszkań po zgonach w Ełku

Jeśli chcesz skorzystać z kompleksowej usługi sprzątania po zmarłych Ełk w województwie warmińsko-mazurskim – koniecznie zadzwoń! Nasi konsultanci są dostępni pod telefonem przez 365 dni w roku całodobowo! Podczas sprzątania domów po zmarłych, stosujemy wyłącznie atestowane środki chemiczne, czy też specjalistyczne metody dezynfekcji. Dojeżdżamy do wszystkich miejscowości województwa warmińsko-mazurskiego i nie tylko! Jesteśmy rzetelni, a po realizacji zostawiamy dedykowany certyfikat świadczący o wykonanej pracy. Wycena u nas jest zawsze bezpłatna, zapraszamy! Wykonujemy ją już w 20 minut. Chętnie odpowiemy również na wszystkie pytania dotyczące usług. 

Kastelnik – najwyższa jakość usług  funeralnych Ełk oraz Warmińsko-Mazurskie.

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%