Sprzątanie po zmarłych
Ełk

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Całodobowe sprzątanie po zmarłym Ełk i okolica. Rozkład gnilny zwłok, zagrożenia biologiczne powstałe po zgonie człowieka

Potrzebujesz profesjonalnej usługi sprzątania po zmarłym w Ełku? Na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oferujemy czyszczenie po zgonach w miastach takich jak: Olecki, Giżycko, Pisz, Grajewo oraz Ruciane-Nida? Technicy sprzątania miejsc po zgonach z firmy Kastelnik, oferują czyszczenie mieszkań po zwłokach od 2013 roku i są do Twojej dyspozycji. Posiadamy nie tylko stosowne szkolenia funeralne, ale także adekwatne zaplecze sprzętowe do realizacji dezynfekcji po zgonie. Przemysłowe generatory ozonu o mocy od 40 g/h do 240 g/h, czy też profesjonalne zamgławiacze do suchej mgły.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Dezynfekcja po zgonach nadtlenkiem wodoru lub ozonem, to usługa, którą można zamówić u nas o każdej porze dnia i nocy. Nasze linie telefoniczne w firmie Kastelnik działają non-stop. Bezpłatna wycena jest w zasięgu jednego telefonu, a jeśli zachodzi taka potrzeba, oferujemy dojazd na miejsce zgonu do wszystkich dzielnic Ełku jak np.: Szyba, Konieczki oraz Północ II.

Sprzątanie po zmarłych Ełk i okolice

Problem z zapachem po zmarłej osobie? Zadzwoń do firmy sprzątającej Kastelnik!

Dezynfekcja po zgonach w powiecie ełckim

Zastanawiasz się, w jaki sposób usunąć nieprzyjemny zapach zwłok po zgonie? Po śmierci w domu niezbędnym do przeprowadzenia procesem jest dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Ełk. Nie należy liczyć na to, że trupi zapach sam zniknie albo próbować go wywietrzyć.

Wietrzenie mieszkania po śmierci bez uprzednio wykonanej dezynfekcji grozi tym, że do mieszkania przyleci mnóstwo much i owadów. Te zalęgną się na dobre w zakamarkach i szczelinach przy podłodze i w miejscach, w których pozostały zaschnięte ślady krwi. Niewidoczne gołym okiem ślady biologiczne stanowią ogromne zagrożenie dla domowników i wydzielają cuchnący odór po rozkładzie ciała.

dezynfekcja po zgonach Ełk

Nieprzyjemny zapach po rozkładzie zwłok jest wynikiem procesu rozkładu organicznego, jaki zachodzi w ciele zmarłego. Głównymi czynnikami wpływającymi na intensywność tego zapachu są: bakterie, enzymy, wilgotność, a także temperatura otoczenia. Przede wszystkim jednak za ten nieznośny odór w dużej mierze odpowiadają trupie jady, czyli putrescyna i kadaweryna, które powstają w czasie rozkładu zwłok.

Skuteczne usuwanie zapachu po zmarłej osobie jest możliwe tylko wówczas, gdy zostanie przeprowadzona profesjonalna dezodoryzacja. W ramach takiej usługi jak dezynfekcja po zgonach w powiecie ełckim technicy sprzątania miejsc śmierci neutralizują brzydki zapach po zgonie przy pomocy środków biobójczych i ozonu. Zadzwoń na nasz telefon alarmowy 735-960-510 i zleć usługi dezynfekcji i usuwania zapachów po zwłokach w domu

Skrajne przypadki rozkładu zwłok Ełk – sprzątanie po zmarłych u specjalistów w warmińsko-mazurskim

Czy tego chcemy, czy nie, społeczeństwo polskie starzeje się, a na domiar złego coraz częściej jesteśmy samotni. Problem ten dotyka bardzo starsze osoby, które mają trudności w codziennym życiu. Jak wiemy, mają one również różnego rodzaju choroby. Szybki tryb życia, pęd za pieniądzem sprawiają, że młodzi wyjeżdżają, mają swoje życie.

Kastelnik – dezynfekcja miejsca zgonu – kontakt 7 dni w tygodniu

Czytaj także: dezynfekcja po zgonie

Pojawia się tutaj również aspekt samotności wśród ludzi młodych, którzy z braku zrozumienia od otoczenia popadają w nałogi, czy też depresje. Zgon w domu u ludzi samotnych często wiąże się z tym, że w ciele dochodzi do rozkładu. Dzieje się to z powodu bakterii, które bez działającego układu odpornościowego zjadają wszystkie komórki. Proces gnilny zaczyna się już niedługo po zgonie.

Sprzątanie po zmarłym Ełk – bomba biologiczna

Zwłoki ludzkie to prawdziwa bomba biologiczna. Dezynfekcja i sprzątanie po zmarłych w Ełku w mieszkaniu to podstawa bezpieczeństwa. Substancje, które się z nich wydobywają to m.in. jad trupi, przez który może dojść do zatrucia pokarmowego.

Chorobotwórcze drobnoustroje to nie wszystko w zaawansowanym procesie gnilnym dochodzi do ataku na ciało przez szkodniki. Jednymi z nich są muchy plujki (pospolite). Wyczuwają one zapach trupa nawet z kilkudziesięciu kilometrów. To, co je wyróżnia to, że składają one jaja i bytują w ciele człowieka po śmierci. Natomiast z jaj wykluwają się czerwie, które następnie rozwijają się w gnijących zwłokach.

Sprzątanie pomieszczeń po zmarłych Ełk całą dobę

Gdy do pracy przystępuje ekipa sprzątająca po zgonach, musi ona zachować szczególną ostrożność. Przy dezynfekcji mieszkania po zgonie pod żadnym pozorem nie wolno otwierać okien. Dlaczego? Otóż mogą przez nie wlecieć inne osobniki tego gatunku. Dopiero gdy usuniemy toksyczne substancje oraz odór, możemy je przewietrzyć. Jeśli chcesz zamówić profesjonalne sprzątanie po zmarłych – zadzwoń! 

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłych w Ełku.

Sprzątanie mieszkań i utylizacja mebli – Kastelnik. Całodobowa infolinia Kastelnik udzieli Ci wszelkich odpowiedzi.

Czyszczenie mieszkań po zmarłych w Ełku

Metody sprzątania miejsc po zgonach, mogą różnić się w każdym przypadku. Dzieje się tak, gdyż każde mieszkanie i każdy zgon ma swoją specyfikę, Wszystko zależy od wielu czynników, do których zaliczyć można: czas zgonu, temperatura pomieszczenia, w którym znajdowało się ciało, warunki panujące w mieszkaniu, wilgotność, nasłonecznienie, dostęp dla owadów zewnętrznych, pora roku oraz struktura powierzchni, na której leżało ciało zmarłej osoby.

Wszystkie powyższe czynniki są brane ściśle pod uwagę przy dezynfekcji po zgonie w domu prywatnym, piwnicy czy też na ulicy, gdzie nastąpiła śmierć. W ofercie firmy sprzątającej po zgonach – Kastelnik znajdują się usługi takie jak:

 • Profesjonalne sprzątanie po zmarłych w Ełku – domy, piwnice, mieszkania;
 • odkażanie pomieszczeń po zmarłym w powiecie ełckim; 
 • dezynfekcja mieszkania po zgonach naturalnych;
 • dekontaminacja pomieszczeń po zmarłych;
 • odkażanie po zdiagnozowanym przypadku;
 • skuteczne odkażanie pomieszczeń po rozkładzie zwłok;
 • kompleksowe usuwanie śladów krwi po śmierci samobójczej;
 • usuwane krwi z podłogi po zgonie;
 • likwidowanie chorobotwórczych drobnoustrojów po zgonie;
 • gruntowna dezodoryzacja mieszkań po zmarłych w Ełku i okolicznych miastach;
 • utylizacja i wywóz gabarytów.
Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – potwierdzony certyfikatem

Sprawdź również inne nasze usługi: Sprzątanie po zmarłych w Łodzi

Zaniedbane mieszkanie po zmarłej osobie do posprzątania

Zaniedbane mieszkanie po zmarłej osobie wymagające posprzątania i utylizacji śmieci.

Czym jest dezynfekcja funeralna? Oferta dla ełczan 7/24

Dezynfekcja funeralna dla ełczan zostaje przeprowadzona w pomieszczeniach, w których nastąpił rozkład zwłok. To odkażanie, polegające na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów chorobotwórczych przy użyciu metod fizycznych i chemicznych. Celem jej, jest zmniejszenie liczby drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, tzn. niezagrażającego organizmom żywym.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co robić, kiedy dojdzie do zgonu w domu?

Skuteczne środki dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe.

Zamgławianie pomieszczeń po zmarłych

Zamgławianie mieszkania po zmarłym. Usługi 7 dni w tygodniu.

Czyszczenie mieszkań po zgonach w Ełku

Jeśli chcesz skorzystać z kompleksowej usługi sprzątania po zmarłych Ełk w województwie warmińsko-mazurskim – koniecznie zadzwoń! Nasi konsultanci są dostępni pod telefonem przez 365 dni w roku całodobowo! Podczas sprzątania domów po zmarłych, stosujemy wyłącznie atestowane środki chemiczne, czy też specjalistyczne metody dezynfekcji.

Dojeżdżamy do wszystkich miejscowości województwa warmińsko-mazurskiego i nie tylko! Jesteśmy rzetelni, a po realizacji zostawiamy dedykowany certyfikat świadczący o wykonanej pracy. Wycena u nas jest zawsze bezpłatna, zapraszamy! Wykonujemy ją już w 20 minut. Chętnie odpowiemy również na wszystkie pytania dotyczące usług. 

Usługi sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

 • Bartoszyce
 • Elbląg
 • Giżycko
 • Iława
 • Kętrzyn
 • Mrągowo
 • Olsztyn
 • Szczytno

Kastelnik – najwyższa jakość usług  funeralnych Ełk oraz Warmińsko-Mazurskie.

Firma sprzątająca Ełk

Certyfikat dezynfekcji mieszkania po zgonie w Ełku.

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie po zmarłych Ełk to wieloetapowy proces. Który wymaga stosowania specjalistycznych środków i maszyn. Dlatego zadanie to najlepiej powierzyć profesjonalnej firmie sprzątającej. Czyszczenie suchym lodem, dekontaminacja i dezodoryzacja pomieszczeń to tylko niektóre z czynności, jakie należy wykonać po zgonie w mieszkaniu. Co jeszcze warto wiedzieć na temat tego procesu?

Pytania o sprzątanie - FAQ

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zmarłych?

Koszty dotyczące sprzątania po zgonach są określane indywidualnie po wizji lokalnej u klienta. Cena dezynfekcji podstawowej zaczyna się od kwoty 700 zł i może sięgnąć kilka tysięcy złotych za odkażanie całego mieszkania kilkupokojowego, w którym jest więcej rzeczy do utylizacji.

Czy odkażanie mieszkania po zgonie jest niezbędne?

Kiedy mamy do czynienia z trupim jadem po zgonie, dezynfekcja całego mieszkania jest krokiem, który koniecznie należy podjąć. Trujące toksyny znajdujące się w pomieszczeniu są dla nas bezpośrednim zagrożeniem. Skutecznym sposobem eliminacji szkodliwych patogenów i wszelkich drobnoustrojów jest ozonowanie pomieszczeń

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%