Sprzątanie po zgonach Kielce

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Kielcach. Gdzie bezpiecznie utylizować meble po zmarłych osobach?

Śmierć w domu to trauma dla całej rodziny, która staje w obliczu pozbycia się rzeczy zmarłej osoby oraz odkażania mieszkania. Według fachowców z firmy Kastelnik, stosowanie atestowanych środków chemicznych jest niezbędne w trakcie świadczenia profesjonalnych usług dezynfekcji. Sprzątanie po zgonach Kielce polega więc na eliminacji trujących związków chemicznych z powietrza i utylizacji mebli skażonych biologicznie.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Kulisy pracy osoby sprzątającej mieszkania po zgonach

To są podstawowe etapy pracy w skażonym płynami ustrojowymi lokalu. Oczywiście proces sprzątania mieszkania po wyniesieniu ciała jest dużo bardziej złożony i warto zlecić go technikom, którzy zawodowo zajmują się czyszczeniem miejsc po śmierci naturalnej, morderstwie, czy też samobójstwie.

Wynoszenie rzeczy z krwi najlepiej oddać w ręce sprawdzonej firmy sprzątającej! Dezynfekcja mieszkania po zgonie to czynność, którą zdecydowanie lepiej nie wykonywać samodzielnie.

Oferujemy różne rodzaje specjalistycznego sprzątania, które jest połączone z dezynfekcją:

 • sprzątanie po zgonie w domu;
 • czyszczenie mebli po samobójstwie w hotelu;
 • usuwanie śladów krwi po wypadku w pracy;
 • utylizacja rzeczy osobistych denata.

Warto dodać, że miejsce zgonu może być bezpośrednim zagrożeniem dla każdego człowieka. Sprzątanie miejsc po zwłokach, a w szczególności tych w zaawansowanym stadium rozkładu powinny wykonywać profesjonalne osoby z doświadczeniem. Należy pamiętać, iż czyszczenie miejsca zgonu, to nie jest zwykłe sprzątanie. W każdym pomieszczeniu, gdzie doszło do skażenia powietrza, czyha wiele niebezpieczeństw.

Kastelnik – dezynfekcja miejsca zgonu – kontakt 7 dni w tygodniu

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak sprzedać mieszkanie po zgonie?

Sprzątanie po zgonie Kielce

Śmieci w kuchni pozostawione przez zmarłego. Wszystko do utylizacji.

Samodzielna próba pobycia się chorobotwórczych drobnoustrojów zakończyć się może zatruciem pokarmowym, czy też innymi chorobami. Jad trupi, który zawiera w sobie kadawerynę i putrescynę jest silnie toksyczny. Skażone odpady po czyszczeniu po zmarłym powinny zostać wyrzucone i zutylizowane w spalarni. Działania likwidujące konsekwencje zgonu w domu oferujemy na terenie całych Kielc, a m.in. w takich rejonach jak: Karczówka i Bukówka oraz Białogon, a także Czarnów.

Sprzątanie mieszkania po zgonach Kielce

Nasza infolinia jest aby Ci pomóc po śmierci bliskiej osoby.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w powiecie kieleckim

Czujesz nieprzyjemny zapach zwłok unoszący się w powietrzu? Jedynym skutecznym rozwiązaniem na pozbycie się go jest dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Kielce realizowana przy pomocy atestowanej chemii o wysokiej skuteczności biobójczej.

Nieprzyjemny zapach po zgonie może mieć kilka przyczyn. Jedną z nich jest proces rozkładu ciała, który rozpoczyna się wkrótce po śmierci. Bakterie zaczynają rozkładać tkanki ciała, uwalniając przy tym gazy, w tym amoniak, siarkowodór i metan. Te gazy są przyczyną charakterystycznego, nieprzyjemnego zapachu.

dezynfekcja po zgonie Kielce

Inną przyczyną może być brak krążenia krwi. Krew jest źródłem tlenu i substancji odżywczych dla komórek, a także usuwa produkty przemiany materii z organizmu. Po śmierci przestaje krążyć, co prowadzi do nagromadzenia się tych substancji, w tym amoniaku, kwasu mlekowego i kwasu moczowego. Te substancje również przyczyniają się do nieprzyjemnego zapachu. Warto dodać, że trupi zapach może pochodzić z płynów ustrojowych, które wyciekają z ciała po śmierci. Te płyny zawierają wiele substancji organicznych, które mogą wydzielać zapach.

Dezynfekcja po zgonach w powiecie kieleckim realizowana jest przy pomocy środków chemicznych i innowacyjnych technik odkażania jak zamgławianie ULV. Takie metody umożliwiają skuteczne usuwanie zapachu po zmarłej osobie.

Sprzątanie po zmarłych Kielce – ile kosztuje?

W celu omówienia aspektu, jakim jest cena sprzątania po śmierci, wyjaśnić należy najpierw, od czego ona zależy. Przede wszystkim uwagę należy zwrócić na to, z jakim rodzajem śmierci mamy do czynienia. Inne działania podejmuje się w przypadku śmiertelnego wypadku samochodowego, a też interwencja będzie wyglądać inaczej, gdy dojdzie do samobójstwa.

Sprzątanie mieszkania po zgonie, a właściwie dezynfekcja jednego pomieszczenia to koszt zaczynający się od 800 zł. Warto zapytać jednak, o utylizację skażonych biologicznie rzeczy, gdyż czyste powietrze to zdrowy dom!

Dezynfekcja mieszkania po zmarłej osobie

Mieszkanie do całkowitej dezynfekcji i utylizacji starych przedmiotów zmarłego.

Ozonowanie pomieszczeń po zgonie naturalnym lub miejsca wypadku

Ślady krwi, części tkanek, czy też plamy opadowe, to skutki zgonów, które należy jak niezwłocznie usunąć. W skład ceny realizacji sprzątania po zmarłych wchodzi także eksploatacja zaplecza sprzętowego przedsiębiorstwa sprzątającego. Mowa tutaj o urządzeniach, które są niezbędne do bezpiecznej dezynfekcji np. przemysłowy generator ozonu lub sprzęt do zamgławiania. Preparaty dezynfekujące, a także środki ochrony osobistej są niezbędne do wykonywania realizacji. Wziąć pod uwagę warto również kwestię powierzchni, którą będziemy sprzątać.

Pracownicy do dezynfekcji mieszkań u osób prywatnych

Nasz pracownik gotowy do pracy w dezynfekcji.

Profesjonalne sprzątanie i czyszczenie mieszkania w Kielcach

W niektórych przypadkach, gdzie doszło do zaawansowanego rozkładu zwłok, potrzebne, jest zrywanie podłóg, tynku co jest bezpośrednim przygotowaniem do prac remontowych. Bez tego w mieszkaniu mógłby zostać z nami nieprzyjemny zapach. Dodatkowo poza pozbyciem się skażonego wyposażenia, pomieszczenia powinno się je poddać dezodoryzacji.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłym w Kielcach.

Usługi sprzątania i dezynfekcji niebezpiecznych substancji organicznych świadczymy przez całą dobę – Kastelnik.

Bezpieczne usunięcie płynów ustrojowych z miejsca zgonu przy użyciu suchego lodu

Ważne, aby zabieg zneutralizował na zawsze czynniki odoroczynne, a nie tylko je maskował. Firma Kastelnik swoje usługi w branży sprzątania funeralnego świadczy od 2013 roku, cena tej realizacji zaczyna się już od kwoty 700 zł netto, a zamówić ją można poprzez całodobową infolinię.

Usuwanie nieprzyjemnego zapachu po płynach ustrojowych

Płyny wyciekające ze zmarłego ciała – nie dotykaj! Zleć dezynfekcję!

Jaki sprzęt do dezynfekcji po zgonach jest najlepszy?

Profesjonalny sprzęt to wyposażenie każdej firmy sprzątającej po zgonach. Nie inaczej jest również w przypadku przedsiębiorstwa Kastelnik, które dużą uwagę przykłada do wysokiej jakości wykonywanych przez siebie usług.

W trakcie pracy związanej z czyszczeniem miejsca śmierci dysponujemy następującymi urządzeniami:

 • generatory ozonu — ozonatory od 32 g/h;
 • urządzenie do wytwarzania suchej mgły — zamgławiacze powietrza;
 • maszyna do czyszczenia śladów krwi suchym lodem;
 • urządzenie do dezynfekcji za pomocą suchej pary;
 • pojemnik na odpady skażone biologicznie.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Utylizacja rzeczy po zgonie

Sprzątanie po zgonach Kielce — na czym polega?

Przy wyborze urządzeń uwagę należy zwrócić na to, czy są one certyfikowane i kupione w sprawdzonym miejscu. Łatwość obsługi i wysoka wydajność to cechy, na które warto zwrócić uwagę. Używając podczas dezynfekcji urządzenia wykorzystujące nowoczesne i ekologiczne technologie, nie przyczyniamy się do produkcji odpadów wtórnych.

Dezynfekcję należy przeprowadzać wyłącznie przy odpowiedniej wiedzy

Tragiczna śmierć w miejscu publicznym.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów po śmierci – ozonowanie po zgonie

Kastelnik – dezodoryzacja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

O tym skutku rozkładu zwłok nie rozmawia się otwarcie. Jednak to dzięki niemu często odkrywane są zwłoki osób, które są samotne. Odór wydobywający się ze zwłok w zaawansowanej formie rozkładu jest na tyle silny, że potrafi wychodzić poza samo mieszkanie, w którym znajduje się trup. Wówczas sąsiedzi odkrywają, że jest coś nie tak i wzywają odpowiednie służby. Ozonowanie i sprzątanie po zgonach odbywa się z udziałem profesjonalistów.

Ozonowanie pomieszczeń w których należy przeprowadzić dezynfekcję

Sprzęt do ozonowania i pomiarów powietrza.

Usuwanie nieprzyjemnego zapachu w mieszkaniu

Narzędziem, które jest w tym celu używane, jest przemysłowy generator ozonu o mocy od 40 do 240 g./h. Zabieg ozonowania uznawany jest nie tylko za skuteczny, ale i niezwykle bezpieczny. Na początku dezynfekcji ozonem powinno się przygotować odpowiednio pomieszczenie. Należy wynieść wszystkie rośliny, a także nie dopuścić do tego, by przebywały na miejscu realizacji osoby trzecie oraz zwierzęta.

Sprzątanie po zgonie Kielce. Dezynfekcji mieszkania, usługi i praca przez całą dobę

Jak się pozbyć robaków po zmarłym w domu? Zadzwoń do specjalistycznej firmy usługowej.

Czyszczenie suchym lodem i usuwanie śladów krwi po zwłokach

Gdy dochodzi do takiej śmierci, gdzie mamy do czynienia np. ze śladami, trzeba zastosować nowoczesne rozwiązanie, które ponadto jest bezpieczne. Czyszczenie suchym lodem stosowane jest w szczególności w przypadkach śmierci w pracy, np. doszło do zgonu na terenie wielkiej hali.

Do tej realizacji przedsiębiorstwo Kastelnik stosuje takie urządzenia jak np.: Kärcher model IB 7/40 i Cold Jet Aero 40FP. Przenośne maszyny do czyszczenia suchym lodem są ekologiczną alternatywą dla mocnych środków chemicznych. Ponadto po zastosowaniu tej formy usuwania śladów krwi nie zostają wygenerowane odpady wtórne.

Dezynfekcja mieszkań po zgonach Kielce sprzątanie w mieszkaniu

Zauważyłeś ślady śmierci w domu? Nie zwlekaj i zadzwoń do nas!

Dezynfekcja mieszkania po zmarłych – Świętokrzyskie

Alternatywny, lecz niezwykle efektywny sposób na odkażanie pomieszczeń po zmarłych osobach, jest zamgławianie pomieszczeń. Dezynfekcja mieszkań po zmarłych tą techniką jest stosowana niemal od dekady na terenie województwa świętokrzyskiego. Fumigacja za pomocą suchej mgły z nadtlenkiem wodoru wykonywana jest z użyciem specjalnych aparatów, które nie dość, że są lekkie to także niezwykle wydajne nawet do 3000 m2/h.

Zabieg ten polega na rozprzestrzenianiu się suchej mgły, czyli mikro-kropelek od 0,5 do 50 mikronów. Dzięki nadtlenkowi wodoru wszystkie niebezpieczne dla naszego zdrowia mikroorganizmy zostają zlikwidowane. Ponadto ta forma odkażania sprawdza się idealnie w przypadku neutralizacji brzydkich zapachów.

Czyszczenie mieszkania po osobach zmarłych na terenie Kielc

Tapczan przesiąknięty płynami zmarłego.

Sprzątanie po zgonach w Kielcach – jakie są etapy dezynfekcji?

Każdy profesjonalnie wykonany zabieg sprzątania po zgonie Kielce powinien być wykonany z zachowaniem zasad BHP oraz z odpowiedniej kolejności działań. Jedną z pierwszych czynności, które powinny być zrobione to ocena sytuacji. Każdy klient, który dzwoni do nas w wybranej przez siebie porze, może skorzystać z bezpłatnej wyceny, podczas której następuje ocena potrzebnych prac. Często na miejsce zdarzenia jesteśmy w ten sam dzień.

Pierwszym etapem dezynfekcji jest ozonowanie pomieszczeń, następnie należy wynieść wszystkie meble, które mogą być skażone biologicznie i usunąć ślady krwi. Po wykonaniu tych czynności przechodzimy do zamgławiania mieszkania, które jest ostatnim etapem dezynfekcji.

Sprzątanie w Kielcach w pomieszczeniu w zakładzie pracy

Zaawansowane sprzątanie w zakładach pracy.

Usługi czyszczenia mieszkania po zwłokach w Kielcach

Czyszczenie po zmarłych zaczynamy od pozbycia się wszystkich tkanek, czy usunięcia śladów krwi. Potem musimy zadbać o zutylizowanie skażonych przedmiotów. Kolejnym krokiem jest dezynfekcja po zgonach, za pomocą ozonowania, czy też zamgławiania.

Usługi sprzątania na terenie woj. Świętokrzyskiego

W ramach świadczonych przez nas usług proponujemy także:

 • sprzątanie po zmarłych, dezynfekcja po zgonach Kielce;
 • czyszczenie po zgonie województwo świętokrzyskie;
 • odkażanie strychu po samobójcy powiat kielecki;
 • usuwanie śladów krwi ze ścian i podłogi;
 • dezodoryzacja mieszkania po zwłokach w zaawansowanym stanie rozkładu;
 • dezynfekcja mieszkań po śmierci w domu;
 • utylizacja mienia po zmarłym;
 • zamgławianie pomieszczeń socjalnych po zmarłych;
 • czyszczenie suchym lodem po śmiertelnym wypadku w pracy;
 • mycie skażonych powierzchni po zgonie;
 • likwidowanie zapachu śmierci;
 • ozonowanie domów;
 • całodobowa pomoc po zmarłych nagle;
 • wywóz odpadów niebezpiecznych.
Bezpieczeństwo klientów spółdzielni mieszkaniowych w Kielcach

Zrywanie parkietu po rozkładzie zwłok.

Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie mieszkań po zgonach, dostępne są również w miastach:

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Sprzątanie po zmarłych w domu lub zakładach pracy warto zlecić fachowej ekipie. Pragnąc odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie do usuwania szkód po śmierci, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego. Zadaj pytanie na temat sprzątania i innej usługi, a my odpowiemy najszybciej, jak to tylko możliwe. Sprzątanie po zgonach to zlecenie, które wykonujemy na co dzień od wielu lat. Dezynfekcja mieszkania dla klientów nie jest dla nas żadną wiedzą tajemną.

Sprzątanie Kielce

Jak zamówić sprzątanie po zgonie?

W ofercie wielu firm dezynfekcyjnych na terenie całego kraju znajduje się usługa sprzątania po zmarłych. Wiele z tych firm udostępnia specjalny numer telefonu alarmowego, aby zapewnić szybką reakcję na zgłoszenie. W przypadku tego rodzaju interwencji czas jest kluczowy, dlatego ważne jest, aby zlecający usługę przesłał kilka zdjęć miejsca zdarzenia za pośrednictwem e-maila i skontaktował się z firmą telefonicznie.

Kiedy niezbędna jest dezodoryzacja po zgonie?

Zabieg dezodoryzacji ma na celu usunięcie zapachu śmierci z pomieszczeń, nie tylko jego powierzchowne maskowanie. Jest to szczególnie ważne w przypadku zgonu w domu, gdzie niezbędne jest dokładne usunięcie patogenów, szczególnie w przypadku dłuższego rozkładu zwłok.

Ciało leżało kilka tygodni. Oprócz zlecenia czyszczenia należy przeprowadzić dezynfekcję

Usuwanie śmieci z melin to zadanie pracochłonne.

Utylizacja wyposażenia mieszkania po zmarłym Kielce

Sprzątanie po zmarłych, dezynfekcja po zgonach Kielce to realizacja, którą wykonujemy również z utylizacją skażonego mienia. Polega ona na całkowitym zlikwidowaniu przedmiotów, które zostały skażone przez chorobotwórcze drobnoustroje. Zostają one zlikwidowane w specjalistycznej spalarni.

Sprzątanie płynów ustrojowych w wypadku komunikacyjnym w Kielcach

Fragmenty ciała po tragicznym wypadku.

Skontaktować się można z nami poprzez całodobową infolinię telefoniczną. Nasi pracownicy odpowiedzą na każde ważne pytanie na temat usługi sprzątania w pomieszczeniu po zgonie. Doświadczenie w temacie usługi czyszczenia przedmiotów i mieszkań po zwłokach pozwala nam na szybkie i bezproblemowe wykonanie usług takich jak: utylizacja w mieszkaniu po osobach zmarłych, dezynfekcję przedmiotów po zwłokach na terenie Kielc, sprzątanie po zgonie w Kielcach przy użyciu suchego lodu. Bezpieczeństwo i jakość wykonywanych przez nas usług sprzątania to nasz główny cel.

Czytaj także: sprzątanie mieszkań zaniedbanych

Oferujemy bezpłatną wycenę, którą wykonujemy już w 20 minut! Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego i zamówienia sprzątanie po zgonie województwo świętokrzyskie!

Firma sprzątająca Kastelnik Kielce – najwyższa jakość usług funeralnych!

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 out of 5 stars (based on 5 reviews)
  Excellent80%
  Very good20%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%