Sprzątanie po zmarłych
Dęblin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłym w Dęblinie. Profesjonalne czyszczenie pomieszczeń po zgonach.

Śmierć w domu może stanowić duże zagrożenie dla współmieszkańców. Profesjonalna firma funeralna Kastelnik oferuje sprzątanie po zmarłych Dęblin i inne miasta w województwie lubelskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2013 roku, stosując wyłącznie profesjonalne generatory ozonu oraz atestowane środki chemiczne. Naszym zadaniem podczas usługi tj. sprzątanie po zwłokach jest usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów i śladów krwi, czy tkanek. Śmierć w wyniku samobójstwa wymaga od nas dyskrecji i szybkości działania, aby sprawnie pomóc z uporać się z tak nieprzyjemną sytuacją. Posiadamy całodobową infolinię, poprzez którą nasi klienci mogą się z nami kontaktować o każdej porze dnia i nocy. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wycena, którą wykonujemy wraz z dojazdem na miejsce zdarzenia, m.in. w takich dzielnicach jak: Dęblin Borowa i Kleszczówka oraz Skoki. 

Śmierć w wyniku samobójstwa – jak sprzątać po zmarłych?

Problem samobójstw dotyczy, nie tylko Polski, ale i całego świata. Według raportu WHO dotyczącego problemu samobójstw z całej populacji wynika, że najwięcej ich ma miejsce w Azji Południowo – Wchodniej. Mówiąc o samobójstwach, nie możemy pominąć tematu prób samobójczych, bo statystyki mówią o tym, że jest ich 10 razy tyle, co samych aktów samobójczych. Biorąc pod uwagę płeć, to mężczyźni częściej obierają sobie życie, natomiast kobiety częściej wykonują próby samobójcze. Według WHO większość z samobójstw wyprzedzają sygnały, które wysyłają samobójcy przed jego popełnieniem. Dlatego warto wiedzieć, jakie znaki mogą wskazywać na to, że mamy do czynienia z osobą, która w niedalekiej przyszłości chce odebrać sobie życie. 

Czynniki, które mogą podwyższać ryzyko popełnienia samobójstwa:

 • próby samobójcze w przeszłości;
 • zaburzenia psychiczne;
 • nałóg związany z alkoholem, czy narkotykami;
 • ciężka sytuacja finansowa, czy też nagła utrata pracy;
 • poczucie beznadziejności;
 • ciężka choroba i ciągły ból;
 • ktoś z rodziny popełnił samobójstwo;
 • czynniki genetyczne.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłej osobie w powiecie dęblińskim

Szacuje się, że najczęstszą przyczyną odebrania sobie życia w naszym kraju są właśnie problemy natury psychicznej. Dużym problemem, jaki możemy zauważyć w aktualnej rzeczywistości, jest również problem z samotnością. Mówi się o tym, że osoby mieszkające z kimś, mające rodzinę również mają z tym problem. Niemoc, jaką jest to, że nie mamy z kim porozmawiać na temat problemów, z którym aktualnie się borykamy, prowadzić może do odebrania sobie życia. Dlatego tak ważne jest, abyśmy wspierali swoich bliskich, a jeśli nie potrafimy to pomoc, poprzez skierowanie go do specjalisty. Sprzątanie po zgonach w wyniku samobójstwa powinno być przeprowadzone przez profesjonalną firmę sprzątającą, dlatego zadzwoń do nas i zamów najbliższy termin realizacji!

Sprzątanie po zmarłych Dęblin

 • sprzątanie po zmarłych w Dęblinie 
 • sprzątanie po zmarłym w woj. lubelskim;
 • czyszczenie po samobójstwie;
 • dezynfekcja funeralna miejsca zgonu w wyniku samobójstwa;
 • usuwanie śladów krwi po samobójcach;
 • mycie ścian i podłóg na strychu po samobójcy;
 • dezodoryzacja po zmarłym w zaawansowanym procesie gnilnym;
 • utylizacja wyposażenia mieszkania;
 • zamgławianie nadtlenkiem wodoru (H2O2).

Czym jest samobójstwo?

Samobójstwo to świadomy atak na swoje życie. Samobójstwo zazwyczaj jest wcześniej planowane przez samobójcę. Często również mamy do czynienia z próbami samobójczymi, które są tylko pewnego rodzaju apelem o pomoc, ktoś chce zwrócić uwagę na siebie innych ludzi. Na 10 aktów samobójczych, średnio jednej osobie udaje się odebrać sobie życie. Szacuje się, że jednym z głównych czynników samobójczych jest depresja.

Sprzątanie po zgonie Lubelskie – infolinia 24/7

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi sprzątanie po zmarłych Dęblin. Do swojej pracy podchodzimy z szacunkiem oraz z dyskrecją, pozwala nam to na efektywne świadczenie realizacji już od 2013 roku. Używamy wyłącznie atestowane preparaty, dzięki którym usuwamy wszystkie chorobotwórcze drobnoustroje. Sprzątanie po zgonach wykonujemy zgodnie z zasadami BHP. Zadzwoń na naszą infolinię i umów jak najszybszy termin realizacji.
Gdzie nas jeszcze znajdziesz: Biała PodlaskaDęblin, Lubartów, Zamość i mniejsze miejscowości.

Kastelnik – profesjonalna firma sprzątająca po zmarłych w Dęblinie. 

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%