Sprzątanie po zmarłych
Dęblin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłym w Dęblinie. Na czym polega profesjonalne czyszczenie pomieszczeń po zgonach?

Śmierć w domu może stanowić duże zagrożenie dla współmieszkańców. Profesjonalna firma funeralna Kastelnik oferuje sprzątanie po zmarłych Dęblin, ale zamówisz tu również wynoszenie mebli po osobach zmarłych, bez względu na lokalizację miasta w województwie lubelskim.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Nasz zespół prowadzi działalność nieprzerwanie od 2013 roku, stosując wyłącznie profesjonalne generatory ozonu, urządzenia do dezynfekcji suchą mgłą oraz atestowane środki chemiczne. Sprzątanie miejsce po zwłokach polega na umiejętnej obsłudze urządzeń do odkażania i doborze odpowiednich stężeń dla preparatów biobójczych.

Co można usunąć za pomocą ozonu?

 • Bakterie z powietrza,
 • Wirusy,
 • Nieprzyjemne zapachy z klatki schodowej,
 • Jad trupi, który jest obecny w mieszkaniu po śmierci lokatora.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Wywóz starych mebli z mieszkania

Czyszczenie miejsc po zwłokach Dęblin w 16 częściach miasta

Co robić z rzeczami zmarłego? Czyszczenie mieszkań po zwłokach w Dęblinie realizowane jest całodobowo we wszystkich 16 częściach miasta np. Nowy Dęblin, Masów, Stawy, Irena i inne.  Profesjonalna dezynfekcja mieszkania po zgonie w województwie lubelskim uwzględnia wszystkie etapy odkażania prowadzące do przywrócenia porządku i bezpieczeństwa w lokalu po zmarłym.

Jednym z kluczowych elementów odkażania po zmarłych jest opróżnianie i likwidacja mieszkań po zmarłych. Pierwszy krok to segregacja gratów w mieszkaniu po zmarłym – często przedmioty piętrzą się od podłogi aż po sufit.

Dezynfekcja pokoju po zmarłych w Dęblinie Lotnisko

Minimalne stężenie ozonu podczas dezynfekcji po zgonie w Dęblinie to 5 ppm.

Wykwalifikowani technicy od sprzątania miejsc po śmierci

Zespół wykwalifikowanych techników sprzątania miejsc śmierci wykonuje wywóz gabarytów i starych mebli w woj. lubelskie do specjalnej spalarni. To bardzo ważne, ponieważ wyrzucenie przedmiotów skażonych biologicznie na śmietnik jest surowo karane wysokimi mandatami. To samo tyczy się starych mebli, ponieważ te traktowane są jako przedmioty wielkogabarytowe. Specjaliści realizują wywóz odpadów do specjalnej spalarni i bezpieczną utylizację mebli po zmarłej osobie.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Dęblinie.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania w mieszkaniach po zmarłych szczególnie wymagają dezynfekcji kadaweryny.

Rodzina może zachować cenne pamiątki po zmarłej osobie, które zostaną dokładnie odkażone przez zespół techników. Samodzielne segregowanie przedmiotów zmarłej osoby może przysporzyć sporo smutku, ale i pochłonąć mnóstwo czasu. Pozostałe przedmioty zostają usunięte z mieszkania po zgonie, a technicy mogą przejść do dezynfekcji wszystkich pomieszczeń po zgonie przy pomocy ozonowania.

Kastelnik – dezynfekcja ozonem – kontakt 7 dni w tygodniu

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie śladów krwi

Sprzątanie po zgonach w Dęblinie – zaufaj specjalistom

Zdaniem firmy Kastelnik podczas usługi, tj. sprzątanie po zgonach w Dęblinie jest usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów i śladów krwi, czy tkanek, które pozostały po śmierci i zalegają od kilku dni, uniemożliwiając korzystanie z mieszkania. Śmierć w wyniku samobójstwa wymaga od nas dyskrecji i szybkości działania, aby sprawnie pomóc z uporać się z tak nieprzyjemną sytuacją.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Światowy dzień zapobiegania samobójstwom

Kastelnik posiada całodobową infolinię, poprzez którą nasi klienci mogą się z kontaktować z konsultantami o każdej porze dnia i nocy. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny, którą wykonujemy wraz z dojazdem na miejsce zdarzenia, m.in. w takich dzielnicach miasta jak: Dęblin Borowa i Kleszczówka oraz Skoki.

Dęblin sprzątanie po zgonie

Tak zaniedbane mieszkanie jest wynikiem poważnej choroby przed śmiercią. Zleć nam posprzątanie.

Śmierć w wyniku samobójstwa — jak sprzątać po zmarłych?

Problem samobójstw i niespodziewanej śmierci dotyczy nie tylko na terenie całej Polski, ale i całego świata. Według raportu WHO dotyczącego problemu samobójstw z całej populacji wynika, że najwięcej ich ma miejsce w Azji Południowo – Wschodniej.

Każdemu państwu są prowadzone osobne, szczegółowe statystyki, obliczające jakiej formy zgonu dochodzi najczęściej. Przed pochówkiem ciała osób zmarłych dokonywana jest sekcja zwłok, mająca na celu doprecyzowanie przyczyny śmierci. Należy w takich sytuacjach wziąć pod uwagę śmierć naturalną, wypadek, lub samobójstwo.

W zależności od przyczyny śmierci podejmuje się decyzje dezynfekcji po zgonach. Przy zmarłym w nagłym wypadku nie występuje jeszcze proces gnilny. Przy zgonach, gdzie u zmarłych czuć już specyficzną woń, wiadome jest, że do śmierci dochodziło stopniowo w wyniku naturalnego starzenia się ciała.

Dezynfekcja i sprzątanie po zgonach Lublin

Rzeczy pozostawione przez zmarłego do zutylizowania.

Usługi sprzątania po zmarłych Dęblin

Mówiąc o samobójstwach w domu, nie możemy pominąć tematu prób samobójczych, bo statystyki mówią o tym, że jest ich 10 razy tyle, co samych aktów samobójczych. Pozostałe przypadki daje się odratować. Pomyślne uratowanie osób z próbami samobójczymi to zasługa służb medycznych, które pracują 7 dni w tygodniu, które stosują wszystkie z możliwych środków, aby ocalić niedoszłego samobójcę.

Sprzątanie po zmarłych Dęblin

Utrata życia w miejscu własnego mieszkania lub domu

Biorąc pod uwagę płeć, to mężczyźni częściej obierają sobie życie, natomiast kobiety częściej wykonują próby samobójcze, stosując jednak mniej skutecznych środków, dzięki czemu mają większe szanse na przeżycie. Według WHO większość z samobójstw wyprzedzają sygnały, które wysyłają samobójcy przed jego popełnieniem.

Dlatego należy wiedzieć, jakie znaki mogą wskazywać na to, że mamy do czynienia z osobą, która w niedalekiej przyszłości, chce odebrać sobie życie. W tym przypadku kluczowe znaczenie ma czujność bliskich, którzy mogą w odpowiednio szybkim czasie zareagować. To za pomocą empatii najbliższych zwiększa się szansę na uniknięcie najgorszego scenariusza.

Zamów usługę polegającą na sprzątaniu po zwłokach

Ślady krwi z gnijącego ciała są bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Zleć nam dezynfekcję.

Czynniki, które mogą podwyższać ryzyko popełnienia samobójstwa w Dęblinie:

 • próby samobójcze w przeszłości;
 • zaburzenia psychiczne;
 • nałóg związany z alkoholem, czy narkotykami;
 • ciężka sytuacja finansowa, czy też nagła utrata pracy;
 • poczucie beznadziejności;
 • ciężka choroba i ciągły ból;
 • ktoś z rodziny popełnił samobójstwo;
 • czynniki genetyczne;
 • pozostałe, niemożliwe do zidentyfikowania przypadki.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłej osobie w powiecie dęblińskim

Szacuje się, że najczęstszą przyczyną odebrania sobie życia w naszym kraju są właśnie problemy natury psychicznej. Dużym problemem, jaki możemy zauważyć w aktualnej rzeczywistości, jest również problem z samotnością i konieczność zamieszkiwania pustych mieszkań, gdzie nie można liczyć na bliskość. W Dęblinie jest sporo samotnych ludzi. Lublin też w statystykach wypada podobnie. Miejscami osamotnienia są zazwyczaj pomieszczenia mieszkań, które kiedyś tętniły życiem rodzinnym. Z biegiem czasu ludzi ubywa, a najgorszą sytuację przeżywa osoba, która została jako ostatnia.

Firmy do sprzątania po zgonach

Sprzątanie mieszkań, dezynfekcja, czyszczenie po zwłokach w Dęblinie

Mówi się o tym, że osoby mieszkające z kimś, mające rodzinę również mają z tym problem. Niemoc, jaką jest to, że nie mamy z kim porozmawiać na temat problemów, z którym aktualnie się borykamy, prowadzić może do odebrania sobie życia. Nie zawsze można zdążyć z pomocą. Dlatego tak ważne jest, abyśmy wspierali swoich bliskich, a jeśli nie potrafimy to pomoc, poprzez skierowanie go do specjalisty. Sprzątanie po zgonach w wyniku samobójstwa powinno być przeprowadzone przez profesjonalną firmę sprzątającą, dlatego zadzwoń do nas i zamów najbliższy termin realizacji usługi!

Oferujemy usługę sprzątania mieszkań po zgonie

Tragiczna śmierć i rozmazana krew. Taka sytuacja wymaga specjalistycznej firmy sprzątającej.

Sprzątanie po zmarłych Dęblin.

Chcesz poznać nasze oferty usługi sprzątania, cennik oraz jakich technik sprzątania używamy? Oferujemy profesjonalne ozonowanie w domu klientów. Mamy dla państwa usługi mające na celu ozonowanie pomieszczenia po zgonie. Po każdym zmarłym należy skorzystać z usługi firmy zajmującej się sprzątaniem po zgonie, aby miejsca poddane dezynfekcji nadawały się do ponownego użytku. Dezynfekcja to jedna z najważniejszych czynności po zaistniałej sytuacji.

Woj. lubelskie jest w obszarze naszej oferty. Lublin, Dęblin oraz inna miasta – przyjeżdżamy bardzo szybko, reagując na każdym telefon 24/7.

 • sprzątanie po zmarłych w Dęblinie
 • sprzątanie po zmarłym w woj. lubelskim;
 • czyszczenie po samobójstwie;
 • dezynfekcja funeralna miejsca zgonu w wyniku samobójstwa;
 • usuwanie śladów krwi po samobójcach;
 • mycie ścian i podłóg na strychu po samobójcy;
 • dezodoryzacja po zmarłym w zaawansowanym procesie gnilnym;
 • utylizacja wyposażenia mieszkania;
 • zamgławianie nadtlenkiem wodoru (H2O2);
 • dezynfekcja przedmiotów należących do zmarłego.

Czym jest samobójstwo?

Samobójstwo to świadomy atak na swoje życie. Samobójstwo zazwyczaj jest wcześniej planowane przez samobójcę. Często również mamy do czynienia z próbami samobójczymi, które są tylko pewnego rodzaju apelem o pomoc, ktoś chce zwrócić uwagę na siebie innych ludzi. Na 10 aktów samobójczych, średnio jednej osobie udaje się odebrać sobie życie. Szacuje się, że jednym z głównych czynników samobójczych jest depresja.

Usuwanie śladów po zgonie. Skorzystaj z usług naszej firmy

Zaschnięta krew na podłodze wymaga użycia specjalnych środków.

Sprzątanie po zgonie Lubelskie – infolinia 24/7

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi sprzątanie po zmarłych Dęblin. Do swojej pracy sprzątania podchodzimy z szacunkiem oraz z dyskrecją, pozwala nam to na efektywne świadczenie realizacji już od 2013 roku. Do realizacji powierzonych usług używamy wyłącznie atestowane preparaty, za pomocą których usuwamy wszystkie chorobotwórcze drobnoustroje. Dezynfekcja po zgonie nie ma dla nas tajemnic. Sprzątanie po zgonach wykonujemy zgodnie z zasadami BHP. Zadzwoń na naszą infolinię i umów jak najszybszy termin realizacji.

Dęblin sprzątanie po zwłokach

Zmarły leżał kilka dni, zanim go odnaleziono. Ciało zaczęło gnić.


Całodobowe usługi porządkowe tj. sprzątanie mieszkań po zgonach, dostępne są również w miastach:

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Sprzątanie po zmarłych w Dęblinie najczęściej przeprowadza się w przypadku śmierci naturalnej w wyniku samobójstwa, zabójstwa lub po wypadku komunikacyjnym. W każdej sytuacji dobierane są odpowiednie metody sprzątania i techniki czyszczenia. Dezynfekcja po zgonie wymaga usunięcia źródła. Zazwyczaj konieczne jest usuwanie śladów krwi po zmarłym z podłogi i gruntowne odkażanie pomieszczeń.

Zobacz najnowsze wpisy na stronie: blog Kastelnik

Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Coraz częściej wybieraną formą dezynfekcji jest zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. Mikrocząsteczki suchej mgły to nadtlenek wodoru na kropelkach glikolu, które docierają w każdą szczelinę, eliminując zagrożenie biologiczne. Co więcej, warto wiedzieć na temat usługi tj. sprzątanie po zgonach w Dęblinie?

Sprzątanie Dęblin

Ile kosztuje czyszczenie po zgonie?

Cena za sprzątanie po zmarłym ustalana jest indywidualnie z klientem podczas wyceny na miejscu zgonu. Przeważnie koszt ten zaczyna się od 700 zł za dezynfekcję podstawową i może wynieść kilka tysięcy złotych za gruntowne odkażanie dużego mieszkania.

Czy ozonowanie po zgonie jest bezpieczne?

Ozonowanie powietrza to jedna z najbezpieczniejszych i najmniej inwazyjnych metod odkażania pomieszczeń.  Po przeprowadzonym zabiegu eliminacji drobnoustrojów i nieprzyjemnych zapachów, wykonywany jest pomiar stężenia ozonu. Po zabiegu nie trzeba długo czekać, by móc ponownie korzystać z pomieszczenia.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%