Sprzątanie po zmarłych
Częstochowa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłym w Częstochowie. Najczęstsze przyczyny zgonów w Polsce – choroby układu krwionośnego

Sprzątanie po zmarłych Częstochowa to całodobowa usługa firmy Kastelnik, którą oferujemy z użyciem specjalistycznych urządzeń oraz środków chemicznych z atestem. Nasze doświadczenie gromadzone przez lata wykonywanych usług tj. sprzątania po zmarłych w Częstochowie w województwie śląskim, sprawiły, że dziś świadczymy usługi na jak najwyższym poziomie. Zawsze udzielamy gwarancji na zrealizowane czynności. Dogodnością, z jakiej mogą skorzystać nasi klienci, jest infolinia, która działa 365 dni w roku, przez całą dobę. Wycena odkażania pomieszczeń po zmarłych jest bezpłatna, dojazd na miejsce zgonu i realizacja w czasie krótszym niż 24 h. Dezynfekcja mieszkań po zgonach w  m.in. w takich rejonach Częstochowy jak: Bleszno, Kiedrzyn, Dzbów.

sprzatanie-po-zmarlym

Sprzątanie po zmarłych Częstochowa – sprawdzona ekipa 7/24

Czy atak serca to pogromca Polaków? Niestety, ale odpowiedź na pytanie zadane wyżej jest potwierdzająca. Kastelnik oferuje sprzątanie mieszkań po zmarłym w Częstochowie. Najczęstszą przyczyną zgonów w Polsce są choroby układu krążenia. Natomiast problemy z krążeniem i nowotwory stanowią ponad 70% wszystkich zgonów w naszym kraju. Same choroby serca i podobne to około 50% wszystkich zanotowanych śmierci w Polsce. Co jest powodem tego procederu? Przede wszystkim niezdrowa dieta i siedzący tryb życia, czy też stres. Coraz częściej umieramy w samotności, a statystyki zgonów w tym zakresie są nieubłagane i zatrważające. 

Czyszczenie, sprzątanie po zgonach częstochowski powiat – Śląskie

 • Choroba, która najczęściej zabija według statystyk opublikowanych przez GUS to niedokrwienie serca, czyli choroba wieńcowa. Polega ona na tym, że blaszki miażdżycowe gromadzą się w tętnicach. Na skutek tego do serca nie dociera odpowiednia ilość natlenionej krwi. Najczęściej to właśnie rodzina bliskiego zamawia sprzątanie po zgonie, by móc rozwiązać problemy powstałe na skutek skażonego mieszkania. Firma sprzątająca po zwłokach Kastelnik, oferuje dyskrecje i całodobową pomoc w zakresie czyszczenia domów i mieszkań po zmarłych w całym powiecie częstochowskim. Czytaj dalej … 
 • Druga choroba serca, która często prowadzi Polaków do zgonu to niewydolność serca. Dochodzi do niej na skutek nadciśnienia tętniczego czy wad zastawek. Jest to prawdziwa plaga naszego społeczeństwa, warto wiedzieć o tym.
 • Miażdżyca to trzecia z kolei śmiertelna choroba, z powodu której tracimy życie. Schorzenie to prowadzi do zgonu co roku ok. 30 tys. osób. Polega na zwężeniu się tętnic, pandemia lat 2020 i 2021 dodatkowo pogorszyła ten stan i statystyki.
 • Zawał serca – to problem, który zabija ok. 15 tys. ludzi rocznie. Na skutek zatoru mięsień sercowy obumiera.
 • Częste schorzenie wśród Polaków – udar mózgu. Schorzenie to spotyka przede wszystkim osoby po 65 roku życia, ponieważ ich komórki są bardzo wrażliwe na niedotlenienie. W przypadku podejrzenia wystąpienia tej choroby, zaleca się bezwzględny kontakt z lekarzem. 

Dezynfekcja mieszkania po zgonach Częstochowa, ozonowanie domu po śmierci. Wytyczne sanepidu

Czyszczenie i dezynfekowanie domów po zmarłych osobach to czynność, którą należy wykonać zgodnie z wytycznymi głównego inspektora sanitarnego. Powierzchnie poplamione krwią winny być odkażone, by nie stanowiły zagrożenia dla innych. Musimy pamiętać o tym, że jeśli do zgonu doszło w domu, powinniśmy zamówić sprzątanie po zwłokach. Dlaczego? Po śmierci dochodzi w ciele człowieka do wielu reakcji na skutek, których wytwarzają się niebezpieczne dla zdrowia substancje takie jak kawaderyna. Do usunięcia ich niezbędne jest zatrudnienie profesjonalnej ekipy, która świadczy usługę gruntownego sprzątania po zgonach. Ogólnopolskie firmy obsługują w tym zakresie jednakowo prywatne podmioty  gospodarcze, spółdzielnie mieszkaniowe i wspólnoty mieszkaniowe w tym te zlokalizowane na terenie miasta Częstochowa. 

sprzatanie-po-zmarlych-cala-polska

Sprzątanie po zmarłym Częstochowa i okolice

 • sprzątanie po zmarłych w Częstochowie 
 • czyszczenie mieszkań po zgonie  woj. śląskie;
 • sprzątanie po zgonach wraz z utylizacją mienia;
 • sprzątanie rozkładu ciała – pełna dezynfekcja mieszkania po zmarłym;
 • sprzątanie po zmarłym w wyniku zawału serca powiat częstochowski;
 • dezynfekcja po zgonach w wyniku chorób układu krążenia;
 • ozonowanie pomieszczeń po zgonie w wyniku samobójstwa na strychu;
 • likwidowanie mebli po zwłokach w zaawansowanym stadium rozkładu. 

Sprzątanie po zwłokach Częstochowa – czym jest zawał serca?

Zgon w wyniku choroby może skutkować przykrymi następstwami. Kompleksowe oczyszczenie jest etapem, dla usługi sprzątnie po zgonie w Częstochowie, zawiera również całkowitą utylizację przedmiotów zmarłego. Śmierć w wyniku zawału serca, czyli nagły zgon sercowy z zatrzymaniem akcji serca. Do czynników współistniejących należą m.in. starszy wiek, palenie papierosów i wysoki poziom cholesterolu oraz nadciśnienie tętnicze. Objawy nagłego zawału serca to: kołatanie mięśnia sercowego, bladość i spadek ciśnienia tętniczego oraz zawroty głowy.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach w Częstochowie (Północ, Raków)

Potrzebujesz skorzystać z usługi sprzątanie mieszkania po zgonach w Częstochowie? Zadzwoń do nas i umów najszybszy termin realizacji. Do naszej pracy odpowiednio się przygotujemy za pomocą środków ochrony osobistej. Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym to zadanie dla profesjonalnej firmy sprzątającej. Dlatego nie zwlekaj i skontaktuj się z nami i umów sprzątanie po zgonie  poprzez całodobową infolinię!

dezynfekcja-po-zmarlych

Kastelnik sprzątanie po zgonie Częstochowa – powiat częstochowski

Całodobowo czyścimy po zgonach w  powiecie częstochowskim: Poczesna, Blachownia, Kobyłczyce, Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żywiec oraz mniejsze miejscowości. U nas bezpłatna wycena już w 20 minut! Sprawdź sam!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%