Sprzątanie po zmarłych
Częstochowa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Częstochowie. Jakie są najczęstsze przyczyny zgonów w Polsce?

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Sprzątanie po zmarłych Częstochowa to całodobowa usługa firmy Kastelnik, którą oferujemy z użyciem specjalistycznych urządzeń oraz środków chemicznych z atestem. Dom pełen śmieci po sufit jest niezwykle dużym problemem, przed którym staje rodzina zmarłego. Nie tylko duża ilość mebli stanowi problem, ale również przedmioty skażone biologicznie.

Oferujemy pełen serwis usług sprzątających na terenie:

 • mieszkań zmarłych osób;
 • domów, gdzie nastąpiła samotna śmierć;
 • zakładów pracy, gdzie wystąpił śmiertelny wypadek;
 • hoteli, w których doszło do samobójstwa;
 • pojazdów samochodowych z krwią na tapicerce;
 • torowisk i pociągów, gdzie mamy do usunięcia szczątki człowieka.
Sprzątanie mieszkań po zmarłych Częstochowa

Certyfikat dezynfekcji mieszkania po zgonie osoby z Częstochowy.

Nasze doświadczenie gromadzone przez lata wykonywanych usług tj. sprzątania po zmarłych w Częstochowie w województwie śląskim, sprawiły, że dziś świadczymy usługi na jak najwyższym poziomie.

Przemysłowe generatory ozonu zapewniają prawidłową dezynfekcję pomieszczeń

Generator ozonu do oczyszczania powietrza.

Dezynfekcja po zgonie w Częstochowie

Nagła śmierć w domu? Zleć kompleksowe sprzątanie po zwłokach, którego częścią jest dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w mieście Częstochowa. Technicy wykonają opróżnianie mieszkania i wywóz gabarytów do spalarni.

Opróżnianie mieszkań po zmarłych to jeden z etapów całej dezynfekcji po zwłokach. Zanim technicy przejdą do właściwej dezynfekcji, muszą usunąć przedmioty mogące stanowić potencjalne zagrożenie biologiczne. Takie rzeczy przewożone są w szczelnych pojemnikach na odpady skażone, a cały transport ADR odbywa się specjalnym samochodem.

dezynfekcja po zgonie Częstochowa

Technicy sprzątania miejsc śmierci transportują zbędne wyposażenie po nieboszczyku do spalarni termicznych. Tam wszystkie odpady poddawane są bezpiecznej utylizacji termicznej pod wysoką temperaturą. Warto o tym pamiętać, ponieważ wyrzucanie skażonych krwią przedmiotów i gabarytów na śmietnik albo do lasu jest karalne.

Dezynfekcja po zgonach w powiecie częstochowskim to usługa realizowana przez firmy sprzątające po zwłokach. Oprócz dezynfekcji ozonem i suchą mgłą zlecisz tam również wywóz starych mebli i odpadów niebezpiecznych z mieszkań po zmarłych.

Kastelnik – dezynfekcja miejsca zgonu – kontakt 7 dni w tygodniu

Kompleksowe sprzątanie mieszkania po rozkładzie ciała

Zawsze udzielamy gwarancji na zrealizowane czynności. Dogodnością, z jakiej mogą skorzystać nasi klienci, jest infolinia, która działa 365 dni w roku, przez całą dobę. Wycena odkażania pomieszczeń po zmarłych jest bezpłatna, dojazd na miejsce zgonu i realizacja w czasie krótszym niż 24 h.

Dezynfekcja mieszkań po zgonach w Częstochowie np. Bleszno, Kiedrzyn obejmuje:

 • ozonowanie pomieszczeń;
 • usuwanie śladów krwi;
 • utylizację wyposażanie skażonego biologicznie;
 • sprzątanie mieszkania zmarłej osoby;
 • wystawienie certyfikatu.
Sprzątanie mieszkań po zmarłych Częstochowa

Infolinia w Częstochowie w celu zleceń na sprzątanie po zmarłym.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie zapachu po zgonie

Sprzątanie po zmarłych Częstochowa – sprawdzona ekipa 7/24

Czy atak serca to pogromca Polaków? Niestety, ale odpowiedź na pytanie zadane wyżej jest potwierdzająca. Kastelnik oferuje sprzątanie mieszkania po zmarłym w Częstochowie.

Najczęstszą przyczyną zgonów w Polsce są choroby układu krążenia. Natomiast problemy z krążeniem i nowotwory stanowią ponad 70% wszystkich zgonów w naszym kraju.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Na czym polega likwidacja pluskiew?

Same choroby serca i podobne to około 50% wszystkich zanotowanych śmierci w Polsce. Co jest powodem tego procederu? Przede wszystkim niezdrowa dieta i siedzący tryb życia, czy też stres. Coraz częściej umieramy w samotności, a statystyki zgonów w tym zakresie są nieubłagane i zatrważające.

Krew po zmarłych sprzątanie po wypadkach komunikacyjnych

Samochód po wypadku śmiertelnym

Dezynfekcja, czyszczenie, sprzątanie po zgonach częstochowski powiat – Śląskie

Choroba, która najczęściej zabija według statystyk opublikowanych przez GUS to niedokrwienie serca, czyli choroba wieńcowa. Polega ona na tym, że blaszki miażdżycowe gromadzą się w tętnicach. Na skutek tego do serca nie dociera odpowiednia ilość natlenionej krwi. Najczęściej to właśnie rodzina bliskiego zamawia sprzątanie po zgonie, by móc rozwiązać problemy powstałe na skutek skażonego mieszkania.

Odkażanie i czyszczenia silnych zabrudzeń w zakładach pracy i mieszkaniu

Odkażanie biologiczne.

Wywóz odpadów niebezpiecznych po styczności z zagrożeniem biologicznym

Firma sprzątająca po zwłokach Kastelnik oferuje dyskrecję i całodobową pomoc w zakresie czyszczenia domów i mieszkań po zmarłych w całym powiecie częstochowskim. Dezynfekcja przeprowadzana jest w sposób odpowiedzialny i bez uchybień. Utylizacja mieszkania po zgonie to zadanie dla specjalistów, którzy wiedzą, jak wygląda usuwanie krwi z łóżka lub parkietu. Dlatego warto je zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – potwierdzony certyfikatem

Czytaj także: opróżnianie mieszkań

Odkażanie mebli wykonuje się podczas zabiegu dezynfekcja wyposażenia po zmarłych. Zwłoki w stanie rozkładu często nazywane są naturalną bombą biologiczną ze względu na wytwarzające się z nich toksyczne substancje jak np. neuryna i kadaweryna. Skażonych mebli nie wolno wrzucać do zwykłych osiedlowych śmietników. Powinno się je przewieźć w dedykowanych kontenerach do utylizacji termicznej.

Częstochowa - opróżnianie rzeczy z mieszkania po zgonie

Na terenie Częstochowy, obowiązuje – odpowiedzialna utylizacja!

Pamiętaj choroba serca, która często prowadzi Polaków do zgonu to niewydolność serca. Dochodzi do niej na skutek nadciśnienia tętniczego czy wad zastawek. Jest to prawdziwa plaga naszego społeczeństwa, warto wiedzieć o tym.

Skuteczna pomoc w sprzątaniu po zgonach

Miażdżyca to śmiertelna choroba, z powodu której życie traci wiele osób. Schorzenie to prowadzi około 30 tys. zgonów rocznie. Pierwszym jej objawami jest ból podczas ruchu, leczenie jest niemal niemożliwe, ale można spowolnić jej postęp.

Miażdżyca polega na zwężeniu się tętnic, pandemia lat 2020 i 2021 dodatkowo pogorszyła ten stan i statystyki.

Zawał serca – to problem, który zabija ok. 15 tys. ludzi rocznie. Na skutek zatoru, mięsień sercowy obumiera!

Częste schorzenie wśród Polaków – udar mózgu. Schorzenie to spotyka przede wszystkim osoby po 65 roku życia, ponieważ ich komórki są bardzo wrażliwe na niedotlenienie. W przypadku podejrzenia wystąpienia tej choroby, zaleca się bezwzględny kontakt z lekarzem.

Sprzątanie po zmarłym Częstochowa

Dom pełen pluskiew i robaków, które przyciągnął zapach gnijącego ciała.

Dezynfekcja mieszkania po zgonach Częstochowa – jakie są wytyczne sanepidu, co do ozonowania domu po śmierci?

Czyszczenie i dezynfekowanie domów po zmarłych osobach to czynność, którą należy wykonać zgodnie z wytycznymi głównego inspektora sanitarnego.

Powierzchnie poplamione krwią winny być odkażone, by nie stanowiły zagrożenia dla innych. Musimy pamiętać o tym, że jeśli do zgonu doszło w domu, powinniśmy zamówić sprzątanie po zwłokach. Dlaczego? Po śmierci dochodzi w ciele człowieka do wielu reakcji, na skutek których wytwarzają się niebezpieczne dla zdrowia substancje takie jak kadaweryna. Do usunięcia ich niezbędne jest zatrudnienie profesjonalnej ekipy, która świadczy usługę gruntownego sprzątania po zgonach.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Dezodoryzacja mieszkania po zgonie

Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Częstochowa to proces, którego celem jest zlikwidowanie groźnych patogenów, czyli wirusów, patogenów i bakterii. Po zgonie w mieszkaniu trzeba podjąć szybkie działania, ponieważ ciało człowieka po śmierci to prawdziwa bomba biologiczna. W odkażaniu pomieszczeń doskonale sprawdza się ozonowanie pomieszczeń i zamgławianie ULV. Te metody eliminują szkodliwe drobnoustroje i nieprzyjemny fetor po zgonie.

Sprzątanie mieszkań w sposób profesjonalny

Ogólnopolskie firmy obsługują w tym zakresie jednakowo prywatne podmioty gospodarcze, spółdzielnie mieszkaniowe i wspólnoty mieszkaniowe w tym te zlokalizowane na terenie miasta Częstochowa.

Sprzątanie po zmarłych cała Polska

Zarazki, które powstały w wyniku gnicia ciała zmarłego.

Sprzątanie po zgonach Częstochowa i okolice

Wiemy, że prowadzenie procesu sprzątania po śmierci może być trudne. Nasi technicy zawsze pragną, aby było to dla Ciebie jak najłatwiejsze. Specjalizuje się w sprzątaniu po zgonach w Częstochowie oraz w dezynfekcji domów osób zmarłych.

Pozbywamy się nieprzyjemnego zapachu stosując profesjonalną dezynfekcję

Działamy od ponad 10 lat i zdobyliśmy wyjątkową reputację w tej specyficznej branży.

Sprawdź jakie usługi świadczymy:

 • sprzątanie po zmarłych w Częstochowie i okolicy;
 • czyszczenie mieszkań po zgonie na terenie woj. śląskiego;
 • sprzątanie po zgonach wraz z utylizacją mienia;
 • sprzątanie rozkładu ciała – pełna dezynfekcja mieszkania po zmarłym;
 • sprzątanie po zmarłym w wyniku zawału serca powiat częstochowski;
 • dezynfekcja po zgonach w wyniku chorób układu krążenia;
 • ozonowanie pomieszczeń po zgonie w wyniku samobójstwa na strychu;
 • likwidowanie mebli po zwłokach w zaawansowanym stadium rozkładu.

Sprzątanie po zwłokach Częstochowa – czym jest zawał serca?

Zgon w wyniku choroby może skutkować przykrymi następstwami. Kompleksowe oczyszczenie jest etapem, dla usługi sprzątanie po zgonie w Częstochowie, zawiera również całkowitą utylizację przedmiotów zmarłego.

Śmierć w wyniku zawału serca, czyli nagły zgon sercowy z zatrzymaniem akcji serca. Do czynników współistniejących należą m.in. starszy wiek, palenie papierosów i wysoki poziom cholesterolu oraz nadciśnienie tętnicze. Objawy nagłego zawału serca to: kołatanie mięśnia sercowego, bladość i spadek ciśnienia tętniczego oraz zawroty głowy.

Sprzątanie po zgonach Częstochowa. W firmie Kastelnik pomagamy całodobowo.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach w Częstochowie (Północ, Raków)

Potrzebujesz skorzystać z usługi sprzątanie mieszkania po zgonach w Częstochowie? Zadzwoń do nas i umów najszybszy termin realizacji. Do naszej pracy odpowiednio się przygotujemy za pomocą środków ochrony osobistej.

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym to zadanie dla profesjonalnej firmy sprzątającej. Dlatego nie zwlekaj i skontaktuj się z nami i umów sprzątanie po zgonie poprzez całodobową infolinię!

Dezynfekcja po zmarłych Częstochowa i okolice

Działamy na terenie całej Czestochowy.

Kastelnik sprzątanie po zgonie Częstochowa – powiat częstochowski

Całodobowo czyścimy po zgonach w  powiecie częstochowskim i okolicach: Poczesna, Blachownia, Kobyłczyce.

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

U nas bezpłatna wycena już w 20 minut! Sprawdź sam!

Całodobowa infolinia. Dezynfekcja i ozonowanie w całej Częstochowie i okolicach.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Szukasz firmy, która może wysprzątać Twoje mieszkanie po krwi na podłodze? Oferujemy szeroki zakres usług, od dezynfekcji powietrza po wynoszenie mebli z mieszkania denata. Śmierć to przykre wydarzenie, a płyny ustrojowe na podłodze to prawdziwa bomba biologiczna, która należy szybki zneutralizować. O co pytają najczęściej mieszkańcy Częstochowy?

Usługi sprzątania Częstochowa

Ile kosztuje sprzątanie po zwłokach?

Cena sprzątania mieszkania po zgonie ustalona jest po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Koszt ozonowania i dezynfekcji pomieszczenia po zgonie zaczyna się od 700 zł w przypadku podstawowej usługi i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego wyposażenia mieszkania.

Jak szybko realizować sprzątanie po zmarłej osobie?

Sprzątanie po zmarłym najlepiej wykonać tak szybko, jak to tylko możliwe. Niestety, ale z doświadczenia wiem, iż nie zawsze jest to możliwe. Często zwłoki leżą kilka tygodni, a taki przypadek wydłuża czas niezbędny na wykonanie poprawnej dezynfekcji.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%