Sprzątanie po zmarłych
Częstochowa

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłym w Częstochowie. Najczęstsze przyczyny zgonów w Polsce – choroby układu krwionośnego

Sprzątanie po zmarłych Częstochowa to usługa, którą oferujemy z użyciem specjalistycznych urządzeń oraz atestowanych środków chemicznych. Nasze zdobyte doświadczenie przez lata wykonywanych realizacji sprzątania po zmarłych w województwie śląskim, sprawiły, że świadczymy usługi na jak najwyższym poziomie. Dogodnością, z jakiej mogą skorzystać nasi klienci, jest infolinia, która działa 365 dni w roku. Natomiast wycena u nas jest bezpłatna, dojazd na miejsce zgonu również. Działamy m.in. w takich rejonach jak: Kiedrzyn i Dzbów oraz Bleszno.

Czy atak serca to pogromca Polaków?

Niestety, ale odpowiedź na pytanie zadane wyżej jest potwierdzająca. Najczęstszą przyczyną zgonów w Polsce są choroby układu krążenia. Natomiast problemy z krążeniem i nowotwory stanowią ponad 70% wszystkich zgonów w naszym kraju. Same choroby serca i podobne to około 50% wszystkich zanotowanych śmierci w Polsce. Co jest powodem tego procederu? Przede wszystkim niezdrowa dieta i siedzący tryb życia, czy też stres. 

  • Choroba, która najczęściej zabija według statystyk opublikowanych przez GUS to niedokrwienie serca, czyli choroba wieńcowa. Polega ona na tym, że blaszki miażdżycowe gromadzą się w tętnicach. Na skutek tego do serca nie dociera odpowiednia ilość natlenionej krwi. 
  • Druga choroba serca, która często prowadzi Polaków do zgonu to niewydolność serca. Dochodzi do niej na skutek nadciśnienia tętniczego czy wad zastawek. 
  • Miażdżyca to trzecia z kolei śmiertelna choroba, z powodu której tracimy życie. Schorzenie to prowadzi do zgonu co roku ok. 30 tys. osób. Polega na zwężeniu się tętnic. 
  • Zawał serca – to problem, który zabija ok. 15 tys. ludzi rocznie. Na skutek zatoru mięsień sercowy obumiera.
  • Częste schorzenie wśród Polaków – udar mózgu. Schorzenie to spotyka przede wszystkim osoby po 65 roku życia, ponieważ ich komórki są bardzo wrażliwe na niedotlenienie. 

Musimy pamiętać o tym, że jeśli do zgonu doszło w domu, powinniśmy zamówić sprzątanie po zwłokach. Dlaczego? Po śmierci dochodzi w ciele człowieka do wielu reakcji na skutek, których wytwarzają się niebezpieczne dla zdrowia substancje takie jak kawaderyna. Do usunięcia ich niezbędne jest zatrudnienie ekipy, która świadczy usługę sprzątanie po zgonach. 

Sprzątanie po zmarłych Częstochowa

  • sprzątanie po zmarłych w CzęstochowieŚląskim;
  • sprzątanie po zmarłym w wyniku zawału serca powiat częstochowski;
  • dezynfekcja po zgonach w wyniku chorób układu krążenia;
  • ozonowanie pomieszczeń po zgonie w wyniku samobójstwa na strychu;
  • likwidowanie mebli po zwłokach w zaawansowanym stadium rozkładu. 

Czym jest zawał serca?

Śmierć w wyniku zawału serca, czyli nagły zgon sercowy z zatrzymaniem akcji serca. Do czynników współistniejących należą m.in. starszy wiek, palenie papierosów i wysoki poziom cholesterolu oraz nadciśnienie tętnicze. Objawy nagłego zawału serca to: kołatanie mięśnia sercowego, bladość i spadek ciśnienia tętniczego oraz zawroty głowy.

Kastelnik – profesjonalna firma sprzątająca po zmarłych

Potrzebujesz skorzystać z usługi sprzątanie po zmarłych w Częstochowie? Zadzwoń do nas i umów najszybszy termin realizacji. Do naszej pracy odpowiednio się przygotujemy za pomocą środków ochrony osobistej. Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym to zadanie dla profesjonalnej firmy sprzątającej. Dlatego nie zwlekaj i skontaktuj się z nami i umów sprzątanie po zgonie  poprzez całodobową infolinię!

Kastelnik Częstochowa – bezpłatna wycena sprzątania po zmarłych już w 20 minut!

Obsługiwane miasta: Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żywiec oraz mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%