Sprzątanie po zmarłych Czerwionka-Leszczyny

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Czerwionce-Leszczynach. Specjaliści z firmy Kastelnik rozwiązują przykre problemy po zgonach

W powiecie rybnickim rodzinne przedsiębiorstwo Kastelnik od 10 lat oferuje dogłębne sprzątanie po zmarłych Czerwionka-Leszczyny. Dzięki atrakcyjnej cenie dezynfekcji po zmarłym możesz zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy, ponieważ nie musisz ich wydawać na sprzęt do odkażania i preparaty chemiczne.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Samodzielne sprzątanie mieszkania skażonego krwią nie ma sensu. Tylko profesjonalne metody tj. czyszczenie po zgonie suchym lodem oraz ozonowanie pomieszczeń na wysokim stężeniu są skuteczne, w pełni bezpieczne i efektywne.

Pracownicy specjalistycznej firmy Kastelnik ponadto charakteryzują się cechami:

 • wysoką kulturą osobistą:
 • kwalifikacjami adekwatnymi do wykonywanych obowiązków;
 • empatią do osób, które straciły bliskich;
 • dokładnością w opróżnianiu mieszkania po zmarłym.
Sprzątanie mieszkania po zmarłym w Czerwionce-Leszczynach

Skażona przez płyny ustrojowe, kanapę najlepiej zutylizować.

Dezynfekcja po zgonie w powiecie rybnickim

Zastanawiasz się, dlaczego odkażanie miejsc śmierci jest konieczne? Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Czerwionka-Leszczyny to niezbędny krok, by oczyścić mieszkanie z drobnoustrojów i wszelkich groźnych patogenów.

Odkażanie mieszkań po zwłokach to profesjonalna usługa, której celem jest wyeliminowanie zagrożenia biologicznego z pomieszczeń i tym samym przywrócenie mieszkania do bezpiecznego użytku. W tym celu technicy sprzątania miejsc śmierci sięgają po preparaty biobójcze z atestem i specjalistyczne sprzęty do dezynfekcji funeralnej. To złożony proces, ponieważ dobór technik uzależniony jest często od okoliczności śmierci.

dezynfekcja po zgonie Czerwionka-Leszczyny

W przypadku śmierci samobójczej niekiedy na miejscu zgonu znajduje się sporo krwi. Należy wówczas usunąć je przy pomocy sprawdzonych środków chemicznych na bazie nadtlenku wodoru i czwartorzędowych soli amoniowych. Po dezynfekcji wstępnej specjaliści zabierają się za dezynfekcję mechaniczną. W tym celu doskonale sprawdza się ozonowanie pomieszczeń, którego skuteczność biobójczą szacuje się na ponad 99%.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

Dezynfekcja po zgonach w powiecie rybnickim to zadanie dla ekipy sprzątającej po zwłokach. Dysponują oni odpowiednim sprzętem i środkami do neutralizacji groźnych trupich jadów w mieszkaniu po zmarłej osobie.

Usługi sprzątania na terenie całego Śląska

Pomóż sobie, trwale rozwiązać problem związany z konsekwencjami rozkładu zwłok w domu. W gnijącym ciele po śmierci mogą bytować muchy plujki i larwy czerwie. Oprócz niechcianych szkodników możemy mieć także do czynienia z zaschniętymi śladami krwi i płynami ustrojowymi.

Sprzątanie pomieszczeń Czerwionka-Leszczyny

Usunięcie owadów żywiących się zwłokami jest trudne bez odpowiedniego sprzętu. Nie można używać w nieskończoność preparatów tj. środki owadobójcze ze sklepu, ponieważ to droga donikąd.

Na szczęście przedsiębiorstwo Kastelnik oferuje trwałe likwidowanie skutków zgonów i ma mnóstwo zadowolonych klientów. Wszystko to zawdzięczamy nowoczesnym metodom sprzątania oraz doświadczonej kadrze pracowników, którzy wykonują swoje obowiązki profesjonalnie.

Sprzątanie po zgonach Czerwionka-Leszczyny — ozonowanie pomieszczeń

Sprzątanie po zgonach w Czerwionce-Leszczyny to praca, która wymaga odpowiedniego ozonatorów powietrza o dużej mocy. W mieszkaniu po zmarłej osobie często można znaleźć jady trupie i inne niebezpieczne związki chemiczne. To jest prawdziwe zagrożenie.

Odkażona podłoga po płynach ustrojowych

Mycie i dezynfekcja podłogi, na której były płyny ustrojowe oraz krew, jest obowiązkowe.

Co daje ozonowanie? Świeży zapach i powietrze bez chorobotwórczych drobnoustrojów to efekt ozonowania pomieszczeń i to jest usługa nie za dużą sumę pieniędzy. Dezynfekcja mieszkania za pomocą ozonu przemysłowymi generatorami o mocy nawet 240 ppm. to bardzo często stosowany zabieg podczas sprzątania po osobach zmarłych.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – potwierdzona certyfikatem

Dezynfekcją miejsc po zgonach z lotnym ozonem oferujemy dla:

 • osób prywatnych,
 • spółdzielni mieszkaniowych,
 • instytucji publicznych
 • firm. i zakładów przemysłowych.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po nieboszczyku w Czerwionce Leszczyny.

Całodobowa dezynfekcja i likwidacja fetoru po zwłokach – Kastelnik.

Patrząc na ozonowanie, biorąc pod uwagę jego skuteczność, najważniejsze jest jego łatwe rozprzestrzenianie się po całym pomieszczeniu. Pozostałe usługi czyszczenia po zgonie to mycie okien po robakach i utylizacja trwale skażonego mienia. Dobry technik, bez zbędnych komentarzy realizuje po cichu swoją pracę.

Śląskie sprzątanie mieszkań po zmarłych – usługi Kastelnik

Pracownicy firmy sprzątającej funeralnie nie muszą chwalić się imponującym wykształceniem, a szkoleniami i doświadczeniem. Mieszkanie, w którym doszło do zgonu, jest pełne jadów trupich i innych szkodliwych mikroorganizmów. Najlepiej w szybkim czasie od odkrycia ciała zadzwonić po zawodową ekipę Kastelnik i zamówić profesjonalne odkażanie pomieszczeń np. za pomocą suchej mgły z nadtlenkiem wodoru.

Dezynfekcja jadów

Usługi sprzątania od firmy Kastelnik

 • sprzątanie po zmarłych Czerwionka-Leszczyny powiat rybnicki;
 • profesjonalna dezynfekcja miejsca po zgonie;
 • czyszczenie po zwłokach w rozkładzie gnilnym;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • zamgławianie suchą mgłą;
 • odkażanie po zmarłym w województwie śląskim;
 • utylizacja mieszkań po zgonach;
 • przewóz skażonych przez trupa przedmiotów;
 • mycie podłóg po krwi;
 • odkażanie klatek schodowych;
 • dezodoryzacja domów po zmarłych;
 • usuwanie płynów ustrojowych z podłogi;
 • dezynfekcja nadtlenkiem wodoru.

Poznaj cennik usług zakładu Kastelnik!

Zadzwoń do specjalistów z zakładu Kastelnik, który sprzątanie po zmarłych na Śląsku świadczą w atrakcyjnej ofercie cenowej.

Cennik usług sprzątania mieszkania po zmarłym Czerwionka-Leszczyny:

 • Utylizacja skażonych krwią rzeczy – 100 zł/kg.
 • Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie – 800 zł/pokój.
 • Ozonowanie małego mieszkania – 400 zł/godz.
 • Usuwanie brzydkiego zapachu – 1000 zł/mieszkanie.

Dla każdego klienta przeprowadzamy indywidualną wycenę zlecenia dezynfekcji, a infolinia Kastelnik jest dostępna dwadzieścia cztery godziny na dobę. Zamów dogłębne sprzątanie po osobie zmarłej. Zapewnij sobie bezpieczeństwo i komfort po wystąpieniu w Twoim domu chorobotwórczych jadów trupich! Czekamy na telefony!

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Rodzinny zakład sprzątający

Zaufaj rodzinnemu zakładowi sprzątającemu Kastelnik!

FAQ - najczęściej zadawane pytania o sprzątanie

Gdy ktoś umiera w warunkach naturalnych, to prace sprzątające są minimalne. Gdy jednak ktoś umiera w samotności, a ciało zalega miesiącami, czyszczenie takich miejsc może być bardzo problematyczne. Pamiętać należy o tym, że profesjonalne zakłady czyszczące mieszkania po zmarłych są zobowiązane do udzielenia odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące dezynfekcji w tym sposobów usunięcia nieprzyjemnych zapachów i cen.

FAQ zgon Czerwionka-Leszczyny

Ile kosztuje dezynfekcja po zmarłym?

Cena dezynfekcji może się różnić w zależności od wyceny danego zespołu sprzątającego. Zazwyczaj dezynfekcja po zmarłym jest wyceniana indywidualnie dla każdego klienta, ale istnieją pewne widełki cenowe. Podstawowym kosztem, który należy uwzględnić, jest cena 800 zł netto za jedno pomieszczenie.

Czy dojazd firmy sprzątającej jest bezpłatny?

Dojazd pracowników większości firm sprzątających do klienta jest zazwyczaj całkowicie darmowy i niezależny od położenia. Specjaliści przyjadą do wskazanego miejsca i umówią się na dogodny termin, aby przeprowadzić wycenę sprzątania oraz wykonanie usługi. Ważne jest, aby przy pierwszym kontakcie zapytać o koszty i szczegóły dotyczące dojazdu.

Czy samodzielne przeprowadzenie dezynfekcji po zgonie w domu jest bezpieczne?

Nie zaleca się przeprowadzania dezynfekcji po zgonie samodzielnie w domu, nawet przy użyciu specjalistycznych środków czystości, ponieważ może to grozić zatruciem organizmu. Takie zadanie powinno być powierzone specjalistom z zakresu sprzątania po zgonach, którzy posiadają odpowiednie narzędzia i doświadczenie w usuwaniu śladów biologicznych po zmarłych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%