Sprzątanie po zmarłych
Czeladź

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Profesjonalne sprzątanie po zmarłych Czeladź. Skuteczne metody dezynfekcji mieszkań po rozkładających się zwłokach

W ofercie Kastelnik – gruntowne sprzątanie po zmarłych Czeladź oraz inne lokalizacje na Górnym Śląsku. Dezynfekcja po zmarłych Czeladź to usługa, podczas której dokładamy wszelkich starań, aby było ona świadczona na jak najwyższym poziomie. Ważnym aspektem podczas sprzątania po zmarłym pomieszczeń jest stosowanie wyłącznie atestowanej chemii oraz profesjonalnego sprzętu czyszczącego.

Czeladź, firma sprzątająca mieszkania po zgonie

Zdjęcie: certyfikat dezynfekcji mieszkania po zgonie w Czeladzi © 2022 Kastelnik

Skuteczne pozbycie się niebezpiecznych patogenów ze śląskich pomieszczeń nie byłoby możliwe bez wykwalifikowanych techników. W celu umówienia najbliższego terminu realizacji wystarczy zadzwonić na całodobową infolinię i umówić się również na bezpłatną wycenę, którą wykonujemy w m.in. takich dzielnicach jak: Czeladź Madera i Czeladź Brazylia oraz Kolonia Rożka. Zapewniamy usługi dezynfekcji, bez względu na przyczynę śmierci:

 • czyszczenie mieszkania po zabójstwie;
 • usuwanie krwi po morderstwie;
 • sprzątanie po samotnym zgonie w domu;
 • odkażanie po zdiagnozowanym przypadku i śmierci.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Czeladź

Dlaczego ludzkie ciało po śmierci jest toksyczne?

Mówią o nim “tykająca bomba”, ale też siedzisko niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Co to? To organizm ludzki po śmierci. Jego proces obumierania dzieje się od razu po ustaniu oznak życia. Już po upływie paru minut widzimy, jak krew odpływa od skóry i staje się ona blada – nie bez powodu istnieje powiedzenie “blady jak trup”. Po ok. 2 godzinach zobaczyć możemy już pierwsze plamy opadowe. Te znamiona śmierci świadczą o rozkładzie ciała. Proces gnilny wytwarza nie tylko bakterie, wirusy i grzyby, które są dla nas chorobotwórcze, ale także nieprzyjemny fetor. Zapach śmierci nie raz jest tak silny, że wychodzi poza mieszkanie, na klatkę.

Sprzątanie po zmarłych Czeladź

Sąsiedzi najczęściej wyczuwają zapach śmierci. Sprzątanie po zmarłych w Czeladzi nie jest jednak zamawiane przez nich, a raczej przez rodzinę zmarłego. Często sąsiad jako pierwszy orientuje się, że z jego sąsiadem jest coś nie tak. Wówczas wzywane są, odpowiednie służy i następują czynności związane z pochówkiem zwłok oraz ze sprzątaniem po zmarłym. Dezynfekcja po zwłokach w fazie rozkładu nie byłaby możliwa bez odpowiedniego sprzętu oraz metod odkażających. Należy do nich zamgławianie.

Sprzątanie po zmarłych cała Polska

Zdjęcie: Sprzątanie po zmarłych w całej Polsce © 2021 Kastelnik

Na czym polega zamgławianie po zmarłej osobie?

Dezynfekcja i zamgławianie po zmarłych polega na rozprowadzanie za pomocą specjalnego urządzenia zamgławiającego na sucho, tudzież na mokro. Do dezynfekcji po gonie, czy dezodoryzacji polecane jest zamgławianie na sucho, ponieważ jest idealne do atomizacji dedykowanych środków chemicznych. Zdecydowaną zaletą tej technologii jest fakt, iż preparat zostaje zaaplikowany na każdej powierzchni i przedmiocie znajdujących się w pomieszczeniach, nawet w tych trudno dostępnych miejscach. W celu umówienia najbliższego terminu sprzątania po zgonach zapraszamy do kontaktu!

Sprzątanie po zgonach w Czeladzi

Zdjęcie: Sprzątanie po zgonach w Czeladzi © 2021 Kastelnik

Sprzątanie po zmarłym Czeladź – usługi firmy Kastelnik

 • sprzątanie po zmarłym Czeladź w zaawansowanym procesie rozkładu;
 • wieloetapowe sprzątanie po zgonie w wyniku morderstwa woj. śląskie;
 • dezynfekcja po zgonach i dezodoryzacja pomieszczenia po śmierci;
 • usuwanie śladów krwi po śmierci samobójczej na strychu;
 • ozonowanie pomieszczeń po zwłokach w celu usunięcia szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. 
Śląsk, opróżnianie lokalu po śmierci

Nie wyrzucaj śmieci skażonych biologicznie na ulice!

Zamgławianie i sprzątanie po zgonie Czeladź Piaski 

Zamgławianie to rodzaj dezynfekcji zamkniętych pomieszczeń, mieszkań  np. po zwłokach z użyciem profesjonalnego urządzenia, do którego wlewamy  środek odkażający. Z zamgławiacza wypuszczany jest silnym strumieniem powietrza preparat odkażający w mikro cząsteczkach, dzięki czemu dociera on do wszystkich trudno dostępnych miejsc. Ten rodzaj dezynfekcji po zgonach jest niezwykle skuteczny Jednym z możliwych preparatów, jakie można zastosować do odkażania tego rodzaju powierzchni, jest nadtlenek wodoru (H2O2), to  najbardziej reaktywna forma tlenu. Sprzątanie mieszkań po zgonach w Czeladzi, realizowane jest w trybie ekspresowym. Oznacza to, wykonanie usługi już w dniu zgłoszenia. 

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Czeladzi.

Przez całą dobę świadczymy usługi dezynfekcji i czyszczenie mieszkań po zmarłych – Kastelnik.

Dezynfekcja po zmarłym Czeladź – ozonowanie mieszania po zgonie 

Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie to proces, który trzeba wykonać najszybciej, jak to możliwe. Nie każdy wie, że zgon w domu może wiązać się z niebezpieczeństwem dla zdrowia. W trakcie rozkładu zwłok powstaje trupi jad, a zarażenie się nim może mieć poważne konsekwencje dla zdrowia. Sprzątanie mieszkań po zgonach w mieście Czeladź to oferta skierowana dla wszystkich osób, które pragną jak najszybciej przywrócić w mieszkaniu porządek i bezpieczeństwo. Wykonujemy utylizację termiczną rzeczy skażonych biologicznie oraz profesjonalne odkażanie całego mieszkania przy pomocy ozonu, który likwiduje też nieprzyjemny zapach po śmierci.

Jesteśmy przygotowani na świadczenie usługi sprzątanie po zmarłych w Czeladzi przez 365 dni w roku i tak również działa nasza infolinia. Nasi konsultanci są odpowiednio przygotowani, aby odpowiedzieć na każde pytania dotyczące usług oraz podadzą jak najbliższy termin ich realizacji. Jako profesjonaliści wiemy, że ważna dla klientów jest transparentność, dlatego przed świadczeniem dezynfekcji pomieszczeń po zgonach oferujemy bezpłatną wycenę wraz z dojazdem. Sprzątanie po zgonach w mieście Czeladź i okolicy. Czekamy na telefony!

Sprzątanie po zmarłym Śląskie

Kastelnik – oferując sprzątanie po zgonach Czeladź obsługuje również inne miasta województwa śląskiego:

oraz inne lokalizacje województwa śląskiego. Świadczymy usługi utylizacji wyposażenia mieszkań, w których nastąpił zgon. Zadzwoń i zamów dekontaminację domu po śmierci.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Jaki rodzaj dezynfekcji po zgonie jest bezpieczny?

Zamgławianie mieszkania po zgonie suchą mgłą to forma dezynfekcji, dzięki której możemy nie tylko usunąć groźne drobnoustroje, ale również zneutralizować nieprzyjemny zapach śmierci. To zabieg, który polega na generowaniu suchej mgły z nadtlenkiem wodoru, który jest silnym środkiem biobójczym.

Co robić po zgonie w domu?

Zgon w domu to niebezpieczne dla naszego zdrowia patogeny i konieczne jest odkażenie takiego mieszkania. Związki chemiczne, które znajdują się w skażonym pomieszczeniu, są bezpośrednim zagrożeniem. Ozonowanie jest skutecznym sposobem nie tylko na pozbycie się trupiego jadu, ale również metodą dezodoryzacji powietrza. Tak wygląda prawidłowe sprzątanie po zgonach.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%