Sprzątanie po zmarłych
Czeladź

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Profesjonalne sprzątanie po zmarłym w Czeladzi. Skuteczne metody dezynfekcji mieszkań po rozkładających się zwłokach

W ofercie Kastelnik – gruntowne sprzątanie po zmarłych Czeladź oraz inne lokalizacje na Górnym Śląsku. Dezynfekcja po zmarłych Czeladź to usługa, podczas której dokładamy wszelkich starań, aby było ona świadczona na jak najwyższym poziomie. Ważnym aspektem podczas sprzątania po zmarłym pomieszczeń jest stosowanie wyłącznie atestowanej chemii oraz profesjonalnego sprzętu czyszczącego. Skuteczne pozbycie się niebezpiecznych patogenów ze śląskich pomieszczeń nie byłoby możliwe bez wykwalifikowanych techników. W celu umówienia najbliższego terminu realizacji wystarczy zadzwonić na całodobową infolinię i umówić się również na bezpłatną wycenę, którą wykonujemy w m.in. takich dzielnicach jak: Czeladź Madera i Czeladź Brazylia oraz Kolonia Rożka.

sprzatanie-po-zmarlym

Dlaczego ludzkie ciało po śmierci jest toksyczne?

Mówią o nim “tykająca bomba”, ale też siedzisko niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Co to? To organizm ludzki po śmierci. Jego proces obumierania dzieje się od razu po ustaniu oznak życia. Już po upływie paru minut widzimy, jak krew odpływa od skóry i staje się ona blada – nie bez powodu istnieje powiedzenie “blady jak trup”. Po ok. 2 godzinach zobaczyć możemy już pierwsze plamy opadowe. Te znamiona śmierci świadczą o rozkładzie ciała. Proces gnilny wytwarza nie tylko bakterie, wirusy i grzyby, które są dla nas chorobotwórcze, ale także nieprzyjemny fetor. Zapach śmierci nie raz jest tak silny, że wychodzi poza mieszkanie, na klatkę.

Sprzątanie po zmarłych Czeladź

Często dopiero wtedy ktoś orientuje się, że z jego sąsiadem jest coś nie tak. Wówczas wzywane są, odpowiednie służy i następują czynności związane z pochówkiem zwłok oraz ze sprzątaniem po zmarłym. Dezynfekcja po zwłokach w fazie rozkładu nie byłaby możliwa bez odpowiedniego sprzętu oraz metod odkażających. Należy do nich zamgławianie. Na czym polega? Na rozprowadzanie za pomocą specjalnego urządzenia zamgławiającego na sucho, tudzież na mokro. Do dezynfekcji po gonie, czy dezodoryzacji polecane jest zamgławianie na sucho, ponieważ jest idealne do atomizacji dedykowanych środków chemicznych. Zdecydowaną zaletą tej technologii jest fakt, iż preparat zostaje zaaplikowany na każdej powierzchni i przedmiocie znajdujących się w pomieszczeniach, nawet w tych trudno dostępnych miejscach. W celu umówienia najbliższego terminu sprzątania po zgonach zapraszamy do kontaktu!

sprzatanie-po-zmarlych-cala-polska

Sprzątanie po zmarłym Czeladź – usługi firmy Kastelnik

  • sprzątanie po zmarłym Czeladź w zaawansowanym procesie rozkładu;
  • wieloetapowe sprzątanie po zgonie w wyniku morderstwa woj. śląskie;
  • dezynfekcja po zgonach i dezodoryzacja pomieszczenia po śmierci;
  • usuwanie śladów krwi po śmierci samobójczej na strychu;
  • ozonowanie pomieszczeń po zwłokach w celu usunięcia szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. 

Zamgławianie i sprzątanie po zgonie Czeladź Piaski 

Zamgławianie to rodzaj dezynfekcji zamkniętych pomieszczeń, mieszkań  np. po zwłokach z użyciem profesjonalnego urządzenia, do którego wlewamy  środek odkażający. Z zamgławiacza wypuszczany jest silnym strumieniem powietrza preparat odkażający w mikro cząsteczkach, dzięki czemu dociera on do wszystkich trudno dostępnych miejsc. Ten rodzaj dezynfekcji po zgonach jest niezwykle skuteczny Jednym z możliwych preparatów, jakie można zastosować do odkażania tego rodzaju powierzchni, jest nadtlenek wodoru (H2O2), to  najbardziej reaktywna forma tlenu. Sprzątanie mieszkań po zgonach w Czeladzi, realizowane jest w trybie ekspresowym. Oznacza to, wykonanie usługi już w dniu zgłoszenia. 

Dezynfekcja po zmarłym Czeladź, ozonowanie po zgonie 

Jesteśmy przygotowani na świadczenie usługi sprzątanie po zmarłych w Czeladzi przez 365 dni w roku i tak również działa nasza infolinia. Nasi konsultanci są odpowiednio przygotowani, aby odpowiedzieć na każde pytania dotyczące usług oraz podadzą jak najbliższy termin ich realizacji. Jako profesjonaliści wiemy, że ważna dla klientów jest transparentność, dlatego przed świadczeniem dezynfekcji pomieszczeń po zgonach oferujemy bezpłatną wycenę wraz z dojazdem. Sprzątanie po zgonach w mieście Czeladź i okolicy. Czekamy na telefony!

dezynfekcja-po-zmarlych

Kastelnik – sprzątanie po zgonach Czeladź. Bezpłatna wycena 24 h

Kastelnik – oferując sprzątanie po zmarłych Czeladź obsługuje również inne miasta województwa śląskiego: Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żywiec oraz inne mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%