Sprzątanie po zmarłych
Czeladź

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Profesjonalne sprzątanie po zmarłych w Czeladzi. Skuteczne metody dezynfekcji mieszkań po rozkładających się zwłokach

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

W ofercie Kastelnik – gruntowne sprzątanie po zmarłych Czeladź oraz inne lokalizacje na Górnym Śląsku. Dezynfekcja po zmarłych Czeladź to usługa, podczas której dokładamy wszelkich starań, aby było ona świadczona na jak najwyższym poziomie. Ważnym aspektem podczas sprzątania po zmarłym pomieszczeń jest stosowanie wyłącznie atestowanej chemii oraz profesjonalnego sprzętu czyszczącego.

Czeladź, firma sprzątająca mieszkania po zgonie

Zdjęcie: certyfikat dezynfekcji mieszkania po zgonie w Czeladzi © 2023 Kastelnik

Kto sprząta po zgonie?

Skuteczne pozbycie się niebezpiecznych patogenów ze śląskich pomieszczeń nie byłoby możliwe bez wykwalifikowanych techników. W celu umówienia najbliższego terminu realizacji wystarczy zadzwonić na całodobową infolinię firmy Kastelnik i umówić się również na bezpłatną wycenę, którą wykonujemy w m.in. takich dzielnicach jak: Czeladź Madera i Czeladź Brazylia oraz Kolonia Rożka.

Zapewniamy usługi dezynfekcji, bez względu na przyczynę śmierci:

 • czyszczenie mieszkania po zabójstwie;
 • usuwanie krwi po morderstwie;
 • sprzątanie po samotnym zgonie w domu;
 • odkażanie po zdiagnozowanym przypadku i śmierci.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Czeladź

Dezynfekcja po zgonie w mieście Czeladź – zaufaj specjalistom

Szukasz skutecznego sposobu na nieprzyjemny zapach po zwłokach? Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Czeladź pomoże Ci pozbyć się uporczywego smrodu z mieszkania raz na zawsze.

Odkażanie miejsc śmierci to nie tylko usuwanie śladów krwi i wydzielin biologicznych, ale również usuwanie zapachu po zwłokach. W ramach specjalistycznych metod dezynfekcji technicy sprzątania miejsc śmierci są w stanie wyeliminować w całości nieprzyjemny zapach zwłok, który zwykle unosi się nie tylko w mieszkaniu po zgonie, ale i na całej klatce schodowej.

Dezynfekcja po zgonie Czeladź

Rodziny zmarłych w domu szukają domowych sposobów na ten nieznośny smród, do którego w dodatku lgną owady. Co ciekawe muchy plujki czują zapach trupa nawet z 20 kilometrów. Nie warto wabić robactwa do swojego domu, wietrząc pomieszczenia i sprawdzać amatorskie sposoby wywabienia zapachu śmierci. Zdecydowanie szybciej i skuteczniej pozbędziesz się woni trupa, zlecając dezynfekcję miejsca śmierci specjalistom.

Zobacz naszą realizację: sprzątanie po zgonie w Knurowie

Dezynfekcja po zgonach w powiecie będzińskim realizowana jest przy użyciu sprawdzonego sprzętu, takie jak przemysłowe generatory ozonu o wysokiej mocy i dyfuzory suchej mgły, które rozprowadzają neutralizujący środek biobójczy po całym mieszkaniu.

Dlaczego ludzkie ciało po śmierci jest toksyczne?

Mówią o nim “tykająca bomba”, ale też siedzisko niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Co to? To organizm ludzki po śmierci. Jego proces obumierania dzieje się od razu po ustaniu oznak życia. Już po upływie paru minut widzimy, jak krew odpływa od skóry i staje się ona blada – nie bez powodu istnieje powiedzenie “blady jak trup”.

Po ok. 2 godzinach zobaczyć możemy już pierwsze plamy opadowe. Te znamiona śmierci świadczą o rozkładzie ciała. Proces gnilny wytwarza nie tylko bakterie, wirusy i grzyby, które są dla nas chorobotwórcze, ale także nieprzyjemny fetor. Zapach śmierci nie raz jest tak silny, że wychodzi poza mieszkanie, na klatkę.

Sprzątanie po zmarłych Czeladź i okolice

Sąsiedzi najczęściej wyczuwają zapach śmierci. Sprzątanie po zmarłych w Czeladzi nie jest jednak zamawiane przez nich, a raczej przez rodzinę zmarłego. Często sąsiad jako pierwszy orientuje się, że z jego sąsiadem jest coś nie tak. Wówczas wzywane są, odpowiednie służy i następują czynności związane z pochówkiem zwłok oraz ze sprzątaniem po zmarłym. Dezynfekcja po zwłokach w fazie rozkładu nie byłaby możliwa bez odpowiedniego sprzętu oraz metod odkażających. Należy do nich zamgławianie.

Sprzątanie po zmarłych cała Polska

Zdjęcie: Sprzątanie po zmarłych w całej Polsce © 2023 Kastelnik

Na czym polega zamgławianie po zmarłej osobie?

Dezynfekcja i zamgławianie po zmarłych polega na rozprowadzanie za pomocą specjalnego urządzenia zamgławiającego na sucho, tudzież na mokro. Do dezynfekcji po gonie, czy dezodoryzacji polecane jest zamgławianie na sucho, ponieważ jest idealne do atomizacji dedykowanych środków chemicznych. Zdecydowaną zaletą tej technologii jest fakt, iż preparat zostaje zaaplikowany na każdej powierzchni i przedmiocie znajdujących się w pomieszczeniach, nawet w tych trudno dostępnych miejscach. W celu umówienia najbliższego terminu sprzątania po zgonach zapraszamy do kontaktu!

Sprzątanie po zgonach w Czeladzi

Zdjęcie: Sprzątanie po zgonach w Czeladzi © 2023 Kastelnik

Sprzątanie po zmarłym Czeladź – usługi firmy Kastelnik

 • sprzątanie po zmarłym Czeladź w zaawansowanym procesie rozkładu;
 • wieloetapowe sprzątanie po zgonie w wyniku morderstwa woj. śląskie;
 • dezynfekcja po zgonach i dezodoryzacja pomieszczenia po śmierci;
 • usuwanie śladów krwi po śmierci samobójczej na strychu;
 • ozonowanie pomieszczeń po zwłokach w celu usunięcia szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. 
Śląsk, opróżnianie lokalu po śmierci

Nie wyrzucaj śmieci skażonych biologicznie na ulice!

Zamgławianie i sprzątanie po zgonie Czeladź Piaski 

Zamgławianie to rodzaj dezynfekcji zamkniętych pomieszczeń, mieszkań  np. po zwłokach z użyciem profesjonalnego urządzenia, do którego wlewamy  środek odkażający. Z zamgławiacza wypuszczany jest silnym strumieniem powietrza preparat odkażający w mikro cząsteczkach, dzięki czemu dociera on do wszystkich trudno dostępnych miejsc. Ten rodzaj dezynfekcji po zgonach jest niezwykle skuteczny.

Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Jednym z możliwych preparatów, jakie można zastosować do odkażania tego rodzaju powierzchni, jest nadtlenek wodoru (H2O2), to  najbardziej reaktywna forma tlenu. Sprzątanie mieszkań po zgonach w Czeladzi, realizowane jest w trybie ekspresowym. Oznacza to, wykonanie usługi już w dniu zgłoszenia. 

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Czeladzi.

Przez całą dobę świadczymy usługi dezynfekcji i czyszczenie mieszkań po zmarłych – Kastelnik.

Dezynfekcja po zmarłym Czeladź – ozonowanie mieszania po zgonie 

Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie to proces, który trzeba wykonać najszybciej, jak to możliwe. Nie każdy wie, że zgon w domu może wiązać się z niebezpieczeństwem dla zdrowia. W trakcie rozkładu zwłok powstaje trupi jad, a zarażenie się nim może mieć poważne konsekwencje dla zdrowia.

Kastelnik – ozonowanie powietrza – potwierdzone certyfikatem

Sprzątanie mieszkań po zgonach w mieście Czeladź to oferta skierowana dla wszystkich osób, które pragną jak najszybciej przywrócić w mieszkaniu porządek i bezpieczeństwo. Wykonujemy utylizację termiczną rzeczy skażonych biologicznie oraz profesjonalne odkażanie całego mieszkania przy pomocy ozonu, który likwiduje też nieprzyjemny zapach po śmierci.

Jesteśmy przygotowani na świadczenie usługi sprzątanie po zmarłych w Czeladzi przez 365 dni w roku i tak również działa nasza infolinia. Nasi konsultanci są odpowiednio przygotowani, aby odpowiedzieć na każde pytania dotyczące usług oraz podadzą jak najbliższy termin ich realizacji.

Jako profesjonaliści wiemy, że ważna dla klientów jest transparentność, dlatego przed świadczeniem dezynfekcji pomieszczeń po zgonach oferujemy bezpłatną wycenę wraz z dojazdem. Sprzątanie po zgonach w mieście Czeladź i okolicy. Czekamy na telefony!

Sprzątanie po zmarłym Śląskie

Kastelnik oferuje sprzątanie po zgonach w Czeladzi i innych miastach województwa śląskiego:

Świadczymy usługi utylizacji wyposażenia mieszkań, w których nastąpił zgon. Warto do nas zadzwonić i zamówić opróżnianie mieszkania wraz z dekontaminacją powietrza.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Zgon w mieszkaniu? To traumatyczne przeżycie, dlatego sprzątanie po zgonie w Czeladzi najlepiej powierzyć fachowcom. Pomogą oni doprowadzić mieszkanie do porządku, zabierając zbędne rzeczy do utylizacji, usuną ślady krwi i przeprowadzą dokładną dezynfekcję miejsca zgonu. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Czeladzi.

Baza wiedzy dla mieszkańców Czeladzi

Jaki rodzaj dezynfekcji po zgonie jest bezpieczny?

Zamgławianie mieszkania po zgonie suchą mgłą to forma dezynfekcji, dzięki której możemy nie tylko usunąć groźne drobnoustroje, ale również zneutralizować nieprzyjemny zapach śmierci. To zabieg, który polega na generowaniu suchej mgły z nadtlenkiem wodoru, który jest silnym środkiem biobójczym.

Co robić po zgonie w domu?

Zgon w domu to niebezpieczne dla naszego zdrowia patogeny i konieczne jest odkażenie takiego mieszkania. Związki chemiczne, które znajdują się w skażonym pomieszczeniu, są bezpośrednim zagrożeniem. Ozonowanie jest skutecznym sposobem nie tylko na pozbycie się trupiego jadu, ale również metodą dezodoryzacji powietrza. Tak wygląda prawidłowe sprzątanie po zgonach.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%