Sprzątanie po zmarłych
Chorzów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Chorzowie. Insekty, które żerują na ludzkich zwłokach, jak się ich pozbyć z mieszkania po zgonie?

Na terenie licznych śląskich miast Kastelnik zajmuje się dezynfekcją funeralna, oferując sprzątanie po zmarłych Chorzów w mieszkaniach, w których nastąpił nagły zgon. W ramach przeprowadzanych prac sprzątających oczyszczamy dokładnie miejscu zgonu, usuwamy wszelkie ślady i zanieczyszczenia biologiczne typu krew, czy tkanki ludzkie. Zajmujemy się również dezynfekcją oraz dezodoryzacją mieszkań po zmarłych osobach. Współpracujemy z osobami indywidualnymi oraz z zarządcami wspólnot mieszkaniowych, gdzie często zdarza nam się usuwać fetor po zmarłym z klatki schodowej.

Na funeralnym rynku sprzątającym jesteśmy już od 2013 roku. Zdobyte doświadczenie podczas wielu realizacji w chorzowskich mieszkaniach pozwoliło nam na wyselekcjonowanie wyłącznie najlepszych technik dezynfekcji oraz wybór skutecznych środków chemicznych. Nasi pracownicy posiadają liczne szkolenia, a przed przystąpieniem do pracy zabezpieczają się za pomocą jednorazowych kombinezonów ochronnych. Bezpłatnie dojeżdżamy na wycenę na terenie wszystkich chorzowskich dzielnic takich jak Chorzów Batory, Antonowiec, Falklandy oraz Maciejkowice.

Sprzątanie po zmarłych Chorzów – co się dzieje po śmierci

Organizm ludzki po śmierci jako miejsce rozwoju stawonogów. Powyższa sentencja może brzmi dziwnie, lecz takie są fakty. Ludzki organizm po śmierci to idealne środowisko do życia oraz składania jaj dla różnego typu owadów. Najczęściej występującymi wówczas pasożytami są muchówki. Potrafią one już po kilkunastu minutach z odległości nawet 20 km wyczuć rozkładające się zwłoki. Muchy plujki składają jaja, z których wykluwają się następnie czerwie. Dziedziną tą zajmują się badacze naukowi – entomolodzy. Każdy zawód ma swoje tajniki oraz wiele aspektów. Sprzątanie mieszkań po śmierci przez wyspecjalizowaną firmę sprzątająca Kastelnik nie jest wyjątkiem, niemal każda specjalistyczna wiedza zahacza o jakąś dziedzinę naukową, w naszym przypadku jest to etymologia.

Gdy w wyniku śmierci dojdzie w ciele do wspomnianych wyżej złożonych procesów rozkładu ciała, konieczne jest wezwanie ekipy dezynfekującej specjalizującej się w odkażaniu funeralnym. Kastelnik sprzątanie po zmarłych w  Chorzowie to zespół profesjonalistów, którzy zostali dokładnie przeszkoleni, aby radzić sobie w takich sytuacjach. Niezbędne jest wyeliminowanie tychże „szkodników”. Tutaj jedną z najważniejszych zasad jest nieotwieranie okien podczas dezynfekcji pomieszczenia. Dlaczego? Otóż w tym czasie mogą przylecieć inne owady. Drzwi prowadzące do mieszkania również powinniśmy oznaczyć np. „Dezynfekcja. Nieupoważnionym wstęp wzbroniony!”. Po wykonanej pracy należy pamiętać o tym, że wszystkie odpady powinny wylądować w odpowiednich pojemnikach, by potem zostać zutylizowane. Mieszkasz w Chorzowie i masz pytania? Zapraszamy na naszą całodobową infolinię firmy sprzątającej Kastelnik.

Kastelnik – usługi dezynfekcji po zgonie

  • sprzątanie po zmarłych w Chorzowie;
  • sprzątanie po wypadkach;
  • usuwanie śladów krwi;
  • sprzątanie chorzowskich mieszkań po zgonach w wyniku nagłej śmierci;
  • neutralizowanie uciążliwych zapachów po zmarłym w piwnicy na strychu;
  • likwidowanie skażonych przedmiotów po zgonach;
  • dezynfekcja lokali po zgonie w Chorzowie;
  • dezynfekcja pomieszczeń przemysłowych na terenie Chorzowa;
  • czyszczenie domów po rozkładających się zwłokach.

Słownik sprzątania po zmarłym w Chorzowie

Czerwie to po prostu larwy, które wyglądem przypominają gąsienice. W przypadku rozkładającego się ciała mucha plujka składa w nim jaja, z którym następnie wykluwają się czerwie. W celu przetrwania żywią się ludzkim organizmem. Niegdyś kładziono je na rany w celu ich oczyszczenia. Słownik sprzątania po zmarłym, powstał z myślą by przybliżyć terminologię związana ze śmiercią. Wiele zagadnień, związanych z dezynfekcją mieszkań po zmarłych jest wysoce specjalistycznych i stąd choćby warte są one dodatkowego wyjaśnienia.

Specjalistyczne czyszczenie funeralne śląskich mieszkań

Od zawsze, niezwykle istotne było dla nas bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników świadczących usługi sprzątania po zmarłych w Chorzowie, dlatego właśnie, od wielu lat korzystamy wyłącznie z atestowanych środków chemicznych, które w składzie posiadają niezwykle skuteczne substancje odkażające typu fenol, czy chlor.

Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają liczne szkolenia oraz używają najnowocześniejszych urządzeń do dezynfekcji po zgonach. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby pragnące skorzystać z usługi sprzątania po zmarłych na terenie miasta Chorzowa oraz innych miast województwa śląskiego.

Infolinia firmy Kastelnik działa 365 dni w roku przez 7 dni  tygodniu na terenie całej gminy Chorzów. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące specjalistycznego czyszczenia po zmarłych i umówią Państwa na jak najszybszy termin realizacji. Kastelnik bezpłatna wycena w 20 minut. Zadzwoń i poznaj naszą ofertę!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.6
3,6 rating
3.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 10)
Doskonale50%
Bardzo dobrze20%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie30%