Sprzątanie po zmarłych
Chorzów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Chorzowie. Jak się pozbyć much z mieszkania po zgonie, które żerują na ludzkich zwłokach?

Na terenie śląskich miast Kastelnik oferuje usługi sprzątanie po zmarłych Chorzów w mieszkaniach i domach osób prywantych, w których nastąpił nagły zgon. W ramach przeprowadzanych prac sprzątających i ozonowania po zgonach w Chorzowie, oczyszczamy dokładnie miejscu zgonu, usuwamy wszelkie ślady i zanieczyszczenia biologiczne takie jak krew, czy tkanki i szczątki ludzkie. Posprzątaj mieszkanie po zwłokach i zamieszkaj w bezpicznym lokalu.

Zajmujemy się również usuwaniem martwych much i dezynfekcją oraz dezodoryzacją mieszkań po zmarłych osobach. Zalecamy poniższe metody odkażania i sprzątania po śmierci:

 • dezynfekcja za pomocą ozonu;
 • odkażenie nadtlenkiem wodoru i suchą mgłą;
 • usuwanie patogenów za pomocą środków biobójczych.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak wygląda dzień z życia pracownika sprzątającego mieszkania po zgonach?

Chorzów firma sprzątająca Kastelnik

Certyfikat sprzątania i dezynfekcji mieszkania po zgonie w Chorzowie, woj. śląskie © 2022 Kastelnik

Ozonowanie mieszkań po zmarłych – nie tylko dezynfekcja!

Ozonowanie po zmarłym Chorzów, to dobry sposób dezynfekcji oraz metoda na usunięcie nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń mieszkalnych i klatek chodowych. Zapach po zmarłej osobie to zmora sąsiadów. Często zdarza się, że to właśnie najbliżsi lokatorzy zamawiają usługę ozonowania po zgonach, chcąc w ten sposób rozwiązać drażliwy problem. Współpracujemy z osobami indywidualnymi oraz z zarządcami wspólnot mieszkaniowych, gdzie często zdarza nam się usuwać fetor po zmarłym z klatki schodowej w bloku. Oferujemy przez całą dobę usuwanie parkietu po zgonie, mycie posadzek, a także dezynfekcję i usuwanie płynów ustrojowych po zmarłym. Zastanawiasz się jak usunąć zapach po zgonie? Skorzystaj z pomocy fachowca i zadzwoń do nas.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Chorzów

Sprzątanie po zmarłych Chorzów – co się dzieje po śmierci

Na funeralnym rynku sprzątającym jesteśmy już od 2013 roku. Firma Kastelnik zdobyte doświadczenie chętnie wykorzystuje przy kolejnych realizacjach odnośnie dezynfekcji po zgonie. W chorzowskich mieszkaniach przeprowadziliśmy wiele zleceń, dzięki temu obecnie używamy wyłącznie sprawdzonych technik, dezynfekcji mieszkań po zwłokach w Chorzowie stosując przy tym skuteczne metody odkażania.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po nieboszczyku w Chorzowie.

Usługi usuwania wirusów i bakterii – Całodobowa informacja Kastelnik udziela Ci wszelkich odpowiedzi.

Coraz bardziej popularne staje się zamgławianie po zgonie, czy też ozonowanie po zwłokach. Nasi pracownicy posiadają liczne szkolenia, a przed przystąpieniem do pracy zabezpieczają ciało za pomocą jednorazowych kombinezonów ochronnych. Oferujemy bezpłatny dojazd na wycenę na terenie wszystkich chorzowskich dzielnic miasta. Sprzątanie po zmarłym Chorzów Batory, Chorzów Antonowiec.

Czytaj także: dezynfekcja po zgonie

Chorzów, tu pracujemy - Kastelnik

Zdjęcie: Chorzów na mapie Polski – gdzie zamówić sprzątanie po zgonie?

Utylizacja wyposażenia z mieszkania po zgonie w Chorzowie

Usuwanie płynów ustrojowych z podłogi jest czynnością, która wykonuje się trakcie usługi tj. sprzątanie mieszkania po zmarłym. Utylizacja mieszkania po zgonie w Chorzowie odbywa się z atestowaną chemią oraz z restrykcyjnym przestrzeganiem zasad BHP. Opróżnianie lokalu jest ważne ze względu na szkodliwe mikroorganizmy w powietrzu.

Sprzątanie pomieszczenia po rozkładzie zwłok to eliminacja silnie toksycznych związków jak np. substancji o nazwie kadaweryna, czy neuryna. Dlatego usuwanie śladów krwi z kanapy warto zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej. Czyszczenie pomieszczenia skażonego biologicznie to odkażanie, jak i utylizacja mebli. Nie wolno takich przedmiotów wyrzucać na osiedlowy śmietnik. Likwidacja mieszkań po zgonach to przede wszystkim bezpieczna utylizacja!

Utylizacja po zmarłych w Chorzowie, śląskie

W Chorzowie, nie wyrzucajmy śmieci po zgonie na ulice miasta! Zleć utylizację firmie Kastelnik.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Chorzów – co się dzieje po śmierci?

Organizm ludzki po śmierci jako miejsce rozwoju stawonogów. Powyższa sentencja może brzmi dziwnie, lecz takie są fakty. Ludzki organizm po śmierci to idealne środowisko do życia oraz składania jaj dla różnego typu owadów. Najczęściej występującymi wówczas pasożytami są muchówki. Potrafią one już po kilkunastu minutach z odległości nawet 20 km wyczuć rozkładające się zwłoki. Muchy plujki składają jaja, z których wykluwają się następnie czerwie. Dziedziną tą zajmują się badacze naukowi – entomolodzy. Każdy zawód ma swoje tajniki oraz wiele aspektów.

Czyszczenie mieszkań po śmierci oraz sprzątanie po zgonach na terenie miasta Chorzów, przez wyspecjalizowaną firmę sprzątająca Kastelnik nie jest wyjątkiem, niemal każda specjalistyczna wiedza zahacza o jakąś dziedzinę naukową, w naszym przypadku jest to etymologia.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Ozonowanie sposób na wirusy

Dezynfekcja po samobójstwie, dekontaminacja pomieszczeń skażonych biologicznie – unieszkodliwienie substancji toksycznych

Gdy w wyniku śmierci dojdzie w ciele do wspomnianych wyżej złożonych procesów rozkładu ciała, konieczne jest wezwanie ekipy dezynfekującej specjalizującej się w odkażaniu funeralnym. Kastelnik sprzątanie po zmarłych w  Chorzowie to zespół profesjonalistów, którzy zostali dokładnie przeszkoleni, aby radzić sobie w takich sytuacjach. Niezbędne jest wyeliminowanie tychże “szkodników”. Tutaj jedną z najważniejszych zasad jest nieotwieranie okien podczas dezynfekcji pomieszczenia. Dlaczego? Otóż w tym czasie mogą przylecieć inne owady.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Światowy dzień zapobiegania samobójstwom

Drzwi prowadzące do mieszkania również powinniśmy oznaczyć np. „Dezynfekcja. Nieupoważnionym wstęp wzbroniony!”. Po wykonanej pracy należy pamiętać o tym, że wszystkie odpady powinny wylądować w odpowiednich pojemnikach, by potem zostać zutylizowane. Mieszkasz w Chorzowie i masz pytania? Zapraszamy na naszą całodobową infolinię firmy sprzątającej Kastelnik.

Sprzątanie po zmarłym i usuwanie robaków cała Polska

Zdjęcie: Sprzątanie po zmarłym i usuwanie robaków cała Polska © 2021 Kastelnik

Sprzątanie po zgonach Chorzów i okolica – oferta na rok 2022

Zgon w mieszkaniu w Chorzowie i problem dla rodziny. Śmierć to naturalna rzecz, która spotka wcześniej, czy później, każdego z nas. Samotne prowadzenie gospodarstwa, prowadzi to stanu, gdzie zwłoki zmarłego są poddane na działanie czynników atmosferycznych oraz przeróżnych drobnoustrojów. Sprzątanie takich właśnie mieszkań po zgonach w Chorzowie oraz utylizacja wyposażenia i gabarytów, to zadanie dla ekipy sprzątającej Kastelnik. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce mamy podpisany kontrakt ze spalarnią, na utylizację termiczną skażonych biologicznie rzeczy po zmarłej osobie.

Zgon w domu? Sprzątanie po zgonach w Chorzowie wraz z utylizacją rzeczy i gabarytów

 • Czyszczenie domów po śmierci i sprzątanie po zmarłych w Chorzowie w tym likwidacja niebezpiecznych dla zdrowia substancji;
 • czyszczenie domów po zgonie i sprzątanie po zwłokach Chorzów – Falklandy;
 • odkażanie mieszkań i sprzątanie po zgonach Chorzów – Maciejkowice;
 • sprzątanie po wypadkach w pracy lub w domu;
 • czyszczenie pojazdów po wypadkach komunikacyjnych;
 • całodobowe odkażanie i usuwanie śladów krwi na ternie miasta Chorzów;
 • sprzątanie chorzowskich mieszkań po zgonach w wyniku nagłej śmierci;
 • skuteczne neutralizowanie uciążliwych zapachów po zmarłym w piwnicy na strychu;
 • kompleksowe likwidowanie skażonych przedmiotów po zgonach;
 • dezynfekcja lokali po zgonie w Chorzowie;
 • dezynfekcja pomieszczeń przemysłowych na terenie Chorzowa;
 • czyszczenie domów po rozkładających się zwłokach;
 • utylizacja wyposażenia mieszkania.
Sprzątanie po zgonach Chorzów Batory

Zdjęcie: sprzątanie po zgonach Chorzów Batory © 2021 Kastelnik

Ozonowanie po rozkładających się zwłokach w Chorzowie

Czerwie to po prostu larwy, które wyglądem przypominają gąsienice. W przypadku rozkładającego się ciała mucha plujka składa w nim jaja, z którym następnie wykluwają się czerwie. W celu przetrwania żywią się ludzkim organizmem. Niegdyś kładziono je na rany w celu ich oczyszczenia. Słownik sprzątania po zmarłym, powstał z myślą, by przybliżyć terminologię związana ze śmiercią. Wiele zagadnień, związanych z dezynfekcją mieszkań po zmarłych jest wysoce specjalistycznych i stąd choćby warte są one stosownego opisania. Ozonowanie mieszkań po zwłokach to sprawdzona i wysoce skuteczna metoda na pozbycie się nie tylko zapachów, ale również groźnych patogenów.

Czyszczenie mieszkań po zgonach w Chorzowie

Firma sprzątająca po zgonach Kastelnik – od 2013 r. na rynku

Od zawsze, niezwykle istotne było dla nas bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników świadczących usługi sprzątania po zmarłych w Chorzowie, dlatego właśnie, od wielu lat korzystamy wyłącznie z atestowanych środków chemicznych, które w składzie posiadają niezwykle skuteczne substancje odkażające typu fenol, czy chlor. Szybko usuwamy wszelkie robale z mieszkań, piwnicy i strychów.

Całodobowa dezynfekcja mieszkania po zgonie Chorzów i okolica

Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają liczne szkolenia oraz używają najnowocześniejszych urządzeń do dezynfekcji po zgonach. W pracy stosujemy ozonatory przemysłowe o dużej mocy, które skutecznie zwalczają smród po zgonie, Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby pragnące skorzystać z usługi sprzątania po zmarłych na terenie miasta Chorzowa oraz innych miast województwa śląskiego.

Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w miejscowości Chorzów obejmuje trwałe usuwanie szkodliwych dla zdrowia patogenów, wirusów i bakterii. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że ludzkie ciało po śmierci to prawdziwe skupisko toksycznych związków. Dlatego podczas odkażania bardzo ważne jest zachowanie zasad BHP.
Sprawdzonym sposobem dezynfekcji pomieszczeń po śmierci jest ozonowanie albo zamgławianie suchą mgłą. Dzięki temu jesteśmy w stanie w krótkim czasie całkowicie wyeliminować niebezpieczne patogeny i nieprzyjemny zapach po zgonie. To skuteczne metody odkażania po zmarłych, które nie generują żadnych skutków ubocznych.

Kontakt telefoniczny – Kastelnik czynny 7/24 h

Na koniec ważna informacja na temat funkcjonowania naszego biura. Infolinia firmy Kastelnik działa 365 dni w roku przez 7 dni  tygodniu na terenie całego powiatu chorzowskiego. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące specjalistycznego czyszczenia po zmarłych i umówią Państwa na jak najszybszy termin realizacji. Kastelnik bezpłatna wycena w 20 minut. Zadzwoń i poznaj naszą ofertę na czyszczenie mieszkania po zgonie na terenie całego powiatu chorzowskiego.

Sprzątanie po zmarłych Chorzów

Zadzwoń na nasz numer telefonu i zamów usługi sprzątające.

Sprzątanie pomieszczeń po zmarłych dla miejscowości Chorzów, z gwarancją jakości na terenie miast takich jak:

oraz inne mniejsze miejscowości. Sprzątanie po zmarłych Chorzów – firma dezynfekująca Kastelnik. Zadzwoń do nas!

FAQ - najczęściej zadawane pytania o sprzątanie w Chorzowie

Jeśli doświadczyłeś śmierci w domu, nie wahaj się zadzwonić do firmy Kastelnik i zamówić profesjonalne usługi sprzątania. Będziemy pracować na najwyższych obrotach, aby usunąć wszystkie ślady krwi i płynów ustrojowych, pozostawiając Twój dom czysty i wolny od trupich jadów. Zrób porządek z martwymi muchami raz, a dobrze!

Usługi sprzątania Chorzów

Czy zamgławianie mieszkania po zmarłym jest konieczne?

Jest to jedna z najlepszych metod dezynfekcji mieszkania po zgonie. Nie dość, że usuwa groźne patogeny, to również pomaga w likwidowaniu nieprzyjemnego zapachu, z jakim spotkać możemy się w mieszkaniach zmarłych osób. Środkiem biobójczym jest nadtlenek wodoru przenoszony na suchej mgle.

Jak wygląda dezynfekcja po zgonie?

Dezynfekcja po zgonie w mieszkaniu polega na usunięcie  trupiego jadu i innych groźnych związków chemicznych, które zostały uwolnione po śmierci. Zadaniem technika sprzątającego mieszkanie po zmarłym  jest wyczyszczenie skażonych powierzchnie i utylizacja wyposażenia. Czynności te zapewniają bezpieczny powrót do domu, po wcześniejszym usunięciu patogenów.

 

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%