Sprzątanie po zmarłych
Chorzów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Chorzowie. Jak pozbyć się much z mieszkania po zgonie, które żerują na ludzkich zwłokach?

Kastelnik – sprzątanie po zmarłych – usługi całodobowe 24/7

Na terenie śląskich miast Kastelnik oferuje usługi sprzątanie po zmarłych Chorzów w mieszkaniach i domach osób prywatnych, w których nastąpił nagły zgon. W ramach przeprowadzanych prac sprzątających i ozonowania po zgonach w Chorzowie oczyszczamy dokładnie miejscu zgonu, usuwamy wszelkie ślady i zanieczyszczenia biologiczne takie jak krew, czy tkanki i szczątki ludzkie.

Posprzątaj mieszkanie po zwłokach i zamieszkaj w bezpiecznym lokalu.

Zajmujemy się również usuwaniem martwych much i dezynfekcją oraz dezodoryzacją mieszkań po zmarłych osobach.

Zalecamy poniższe metody odkażania i sprzątania po śmierci:

 • dezynfekcja za pomocą ozonu;
 • odkażenie nadtlenkiem wodoru i suchą mgłą;
 • usuwanie patogenów za pomocą środków biobójczych.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak wygląda dzień z życia pracownika sprzątającego mieszkania po zgonach?

Chorzów firma sprzątająca Kastelnik

Certyfikat sprzątania i dezynfekcji mieszkania po zgonie w Chorzowie, woj. śląskie © 2023 Kastelnik

Dezynfekcja po zgonie w Chorzowie

Zgon w mieszkaniu? Nie sprzątaj samodzielnie po zwłokach, ponieważ grozi to zatruciem patogenami. Rozwiązaniem Twojego problemu jest dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Chorzów realizowana przez techników sprzątania miejsc śmierci z doświadczeniem.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Zastanawiasz się, jakie etapy obejmuje sprzątanie i dezynfekcja po zmarłych? To złożone procesy, w których liczy się dokładność i stosowanie odpowiednich preparatów. Zazwyczaj załoga czyścicieli po zwłokach rozpoczyna pracę na miejscu zgonu od opróżnienia mieszkania z rzeczy po zmarłym i przygotowania ich do transportu. W następnej kolejności przeprowadzane jest usuwanie śladów krwi i płynów ustrojowych.

dezynfekcja po zgonie Chorzów

Po wstępnej dezynfekcji środkami chemicznymi przychodzi pora na dezynfekcję mechaniczną przez ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą ze środkiem biobójczym. To skuteczny sposób na neutralizację trupiego jadu i nieprzyjemnego zapachu po zwłokach w mieszkaniu. Po zakończeniu prac wystawiany jest certyfikat dekontaminacji.

Jak widzisz dezynfekcja po zgonach w powiecie chorzowskim to proces, który wymaga wiedzy i doświadczenia.  Wszystkie etapy przeprowadzane są w określonej kolejności i według obowiązujących w firmie sprzątającej procedur.

Ozonowanie mieszkań po zmarłych — nie tylko dezynfekcja!

Ozonowanie po zmarłym Chorzów, to dobry sposób dezynfekcji oraz metoda na usunięcie nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń mieszkalnych i klatek chodowych. Zapach po zmarłej osobie to zmora sąsiadów. Często zdarza się, że to właśnie najbliżsi lokatorzy zamawiają usługę ozonowania po zgonach, chcąc w ten sposób rozwiązać drażliwy problem.

Współpracujemy z osobami indywidualnymi oraz z zarządcami wspólnot mieszkaniowych, gdzie często zdarza nam się usuwać fetor po zmarłym z klatki schodowej w bloku. Oferujemy przez całą dobę usuwanie parkietu po zgonie, mycie posadzek, a także dezynfekcję i usuwanie płynów ustrojowych po zmarłym. Zastanawiasz się jak usunąć zapach po zgonie? Skorzystaj z pomocy fachowca i zadzwoń do nas.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Chorzów

Sprzątanie po zmarłych Chorzów — co się dzieje z ciałem ludzkim po śmierci?

Na funeralnym rynku sprzątającym jesteśmy już od 2013 roku. Firma Kastelnik zdobyte doświadczenie chętnie wykorzystuje przy kolejnych realizacjach związanych z dezynfekcją po zgonie.

W chorzowskich mieszkaniach przeprowadziliśmy wiele zleceń, dzięki którym obecnie używamy wyłącznie sprawdzonych technik, dezynfekcji mieszkań po zwłokach w Chorzowie włączając w to ozonowanie na wysokim stężeniu oraz zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po nieboszczyku w Chorzowie.

Usługi usuwania wirusów i bakterii – Całodobowa informacja Kastelnik udziela Ci wszelkich odpowiedzi.

Coraz bardziej popularne staje się zamgławianie po zgonie, czy też ozonowanie po zwłokach. Nasi pracownicy przechodzą liczne szkolenia, a przed przystąpieniem do pracy zabezpieczają swoje ciało za pomocą jednorazowych kombinezonów ochronnych. Oferujemy bezpłatny dojazd na wycenę na terenie wszystkich chorzowskich dzielnic miasta. Sprzątanie po zmarłym Chorzów Batory i okolice Maciejowic.

Czytaj także: dezynfekcja po zgonie

Chorzów, tu pracujemy - Kastelnik

Zdjęcie: Chorzów na mapie Polski – gdzie zamówić sprzątanie po zgonie?

Utylizacja wyposażenia mieszkania po zgonie w Chorzowie

Usuwanie płynów ustrojowych z podłogi jest czynnością, którą wykonuje się trakcie usługi tj. sprzątanie mieszkania po zmarłym. Utylizacja mieszkania po zgonie w Chorzowie odbywa się z atestowaną chemią oraz z restrykcyjnym przestrzeganiem zasad BHP. Opróżnianie lokalu jest ważne ze względu na szkodliwe mikroorganizmy w powietrzu.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – potwierdzony certyfikatem

Sprzątanie pomieszczenia po rozkładzie zwłok to eliminacja silnie toksycznych związków jak np. substancji o nazwie kadaweryna czy neuryna. Dlatego usuwanie śladów krwi z kanapy warto zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej. Czyszczenie pomieszczenia skażonego biologicznie to odkażanie, jak i utylizacja mebli. Nie wolno takich przedmiotów wyrzucać na osiedlowy śmietnik. Likwidacja mieszkań po zgonach to przede wszystkim bezpieczna utylizacja!

Utylizacja po zmarłych w Chorzowie, śląskie

W Chorzowie nie wyrzucajmy śmieci po zgonie na ulice miasta! Zleć utylizację firmie Kastelnik.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Chorzów – co się dzieje z ciałem po śmierci?

Organizm ludzki po śmierci to miejsce rozwoju stawonogów. Ta sentencja może brzmi dziwnie, lecz takie są fakty! Ludzki organizm po śmierci to idealne środowisko do życia oraz składania jaj dla różnego typu owadów. Najczęściej występującymi wówczas pasożytami są muchówki.

Potrafią one już po kilkunastu minutach z odległości nawet 20 km wyczuć rozkładające się zwłoki. Muchy plujki składają jaja, z których wykluwają się następnie czerwie. Dziedziną tą zajmują się badacze naukowi – entomolodzy. Każdy zawód ma swoje tajniki oraz wiele aspektów.

Czyszczenie mieszkań po śmierci oraz sprzątanie po zgonach na terenie miasta Chorzów, przez wyspecjalizowaną firmę sprzątająca Kastelnik nie jest wyjątkiem, niemal każda specjalistyczna wiedza zahacza o jakąś dziedzinę naukową, w naszym przypadku jest to etymologia.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Ozonowanie sposób na wirusy

Dezynfekcja po samobójstwie, dekontaminacja pomieszczeń skażonych biologicznie – neutralizacja substancji toksycznych

Gdy w wyniku śmierci dochodzi w ciele do wspomnianych wyżej złożonych procesów rozkładu, konieczne jest wezwanie ekipy dezynfekującej specjalizującej się w odkażaniu funeralnym. Kastelnik to zespół profesjonalistów, którzy zostali dokładnie przeszkoleni, aby radzić sobie z groźnymi patogenami.

Niezbędne jest wyeliminowanie wszystkich zagrożeń mikrobiologicznych. Tutaj jedną z najważniejszych zasad jest nieotwieranie okien podczas dezynfekcji pomieszczenia i szczelne zamknięcie kanałów wentylacyjnych. Dlaczego? Ponieważ w tym czasie mogą przylecieć inne owady.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Światowy dzień zapobiegania samobójstwom

Drzwi prowadzące do mieszkania również powinniśmy oznaczyć np. „Dezynfekcja. Nieupoważnionym wstęp wzbroniony!”. Po wykonanej pracy należy pamiętać o tym, że wszystkie odpady skażone powinny wylądować w odpowiednich pojemnikach, by potem zostać zutylizowane. Mieszkasz w Chorzowie i masz pytania? Zapraszamy na naszą całodobową infolinię firmy sprzątającej Kastelnik.

Sprzątanie po zmarłym i usuwanie robaków cała Polska

Zdjęcie: Sprzątanie po zmarłym i usuwanie robaków cała Polska © 2023 Kastelnik

Sprzątanie po zgonach Chorzów i okolica – oferta na rok 2023

Zgon w mieszkaniu w Chorzowie i problem dla rodziny. Śmierć to naturalna rzecz, która spotka wcześniej, czy później, każdego z nas. Samotne prowadzenie gospodarstwa prowadzi to stanu, gdzie zwłoki zmarłego mogą zostać poddane na działanie czynników atmosferycznych oraz przeróżnych drobnoustrojów.

Sprzątanie takich właśnie mieszkań po zgonach w Chorzowie oraz utylizacja wyposażenia mieszkania to zadanie dla ekipy sprzątającej Kastelnik. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce mamy podpisany kontrakt ze spalarnią, na utylizację termiczną skażonych biologicznie rzeczy po zmarłej osobie.

Zgon w domu? Sprzątanie po zgonach w Chorzowie wraz z utylizacją mebli i przedmiotów wielkogabarytowych

 • Czyszczenie domów po śmierci i sprzątanie po zmarłych w Chorzowie w tym likwidacja niebezpiecznych dla zdrowia substancji;
 • czyszczenie domów po zgonie i sprzątanie po zwłokach Chorzów – Falklandy;
 • odkażanie mieszkań i sprzątanie po zgonach Chorzów – Maciejkowice;
 • sprzątanie po wypadkach w pracy lub w domu;
 • czyszczenie pojazdów po wypadkach komunikacyjnych;
 • całodobowe odkażanie i usuwanie śladów krwi na ternie miasta Chorzów;
 • sprzątanie chorzowskich mieszkań po zgonach w wyniku nagłej śmierci;
 • skuteczne neutralizowanie uciążliwych zapachów po zmarłym w piwnicy na strychu;
 • kompleksowe likwidowanie skażonych przedmiotów po zgonach;
 • dezynfekcja lokali po zgonie w Chorzowie;
 • dezynfekcja pomieszczeń przemysłowych na terenie Chorzowa;
 • czyszczenie domów po rozkładających się zwłokach;
 • utylizacja wyposażenia mieszkania.
Sprzątanie po zgonach Chorzów Batory

Zdjęcie: sprzątanie po zgonach Chorzów Batory © 2021 Kastelnik

Ozonowanie po rozkładających się zwłokach w Chorzowie

Czerwie to po prostu larwy, które wyglądem przypominają gąsienice. W przypadku rozkładającego się ciała mucha plujka składa w nim jaja, z których następnie wykluwają się czerwie. W celu przetrwania żywią się ludzkim organizmem. Niegdyś kładziono je na rany w celu ich oczyszczenia.

Co więcej, słownik sprzątania po zmarłym, powstał z myślą, by przybliżyć Państwu specjalistyczną terminologię związana ze śmiercią. Wiele zagadnień związanych z dezynfekcją mieszkań po zmarłych jest wysoce specjalistycznych i stąd choćby warte są one stosownego opisania. Ozonowanie mieszkań po zwłokach to sprawdzona i wysoce skuteczna metoda na pozbycie się nie tylko zapachów, ale również groźnych patogenów.

Czyszczenie mieszkań po zgonach w Chorzowie

Firma sprzątająca po zgonach Kastelnik – od 2013 r. na rynku

Od zawsze, niezwykle istotne było dla nas bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników świadczących usługi sprzątania po zmarłych w Chorzowie, dlatego właśnie, od wielu lat korzystamy wyłącznie z atestowanych środków chemicznych, które w składzie posiadają niezwykle skuteczne substancje odkażające typu fenol, czy chlor. Szybko usuwamy wszelkie robactwo z mieszkań, piwnicy i strychów.

Profesjonalna dezynfekcja mieszkania po zgonie Chorzów i okolicy

Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy przechodzą liczne szkolenia w zakresie dezynfekcji miejsc zgonu oraz używają najnowocześniejszych urządzeń do dezynfekcji po zgonach. W pracy stosujemy ozonatory przemysłowe o dużej mocy, które skutecznie zwalczają smród po zgonie, Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby pragnące skorzystać z usługi sprzątania po zmarłych na terenie miasta Chorzowa oraz innych miast województwa śląskiego.

Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w miejscowości Chorzów obejmuje trwałe usuwanie szkodliwych dla zdrowia patogenów, wirusów i bakterii. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że ludzkie ciało po śmierci to prawdziwe skupisko toksycznych związków. Dlatego podczas odkażania bardzo ważne jest zachowanie zasad BHP.

Sprawdzonym sposobem dezynfekcji pomieszczeń po śmierci jest ozonowanie albo zamgławianie suchą mgłą. Dzięki temu jesteśmy w stanie w krótkim czasie całkowicie wyeliminować niebezpieczne patogeny i nieprzyjemny zapach po zgonie. Są to skuteczne metody odkażania po zmarłych, które nie generują żadnych skutków ubocznych.

Całodobowy kontakt telefoniczny do firmy Kastelnik

Na koniec ważna informacja na temat funkcjonowania naszego biura. Infolinia firmy Kastelnik działa 365 dni w roku przez 7 dni  tygodniu na terenie całego powiatu chorzowskiego. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące specjalistycznego czyszczenia po zmarłych i umówią Państwa na jak najszybszy termin realizacji.

Kastelnik bezpłatna wycena w 20 minut. Zadzwoń i poznaj naszą ofertę na czyszczenie mieszkania po zgonie na terenie całego powiatu chorzowskiego.

Sprzątanie po zmarłych Chorzów

Zadzwoń na nasz numer telefonu 735-960-510 i zamów specjalistyczną usługę sprzątającą.

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Firma Kastelnik oferuje całodobowe sprzątanie po zmarłych w Chorzowie we wszystkich dzielnicach miasta. Zadzwoń do nas i usuń patogeny z powietrza.

FAQ - najczęściej zadawane pytania o sprzątanie w Chorzowie

Jeśli doświadczyłeś śmierci w domu, nie wahaj się zadzwonić do firmy Kastelnik i zamówić profesjonalne usługi sprzątania. Będziemy pracować na najwyższych obrotach, aby usunąć wszystkie ślady krwi i płynów ustrojowych, pozostawiając Twój dom czysty i wolny od trupich jadów. Zrób porządek z martwymi muchami raz, a dobrze!

Usługi sprzątania Chorzów

Czy zamgławianie mieszkania po zmarłym jest konieczne?

To jedna z najlepszych metod dezynfekcji mieszkań po zgonie. Nie tylko eliminuje niebezpieczne patogeny, ale również skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach, który może występować w mieszkaniach osób zmarłych. Do tego celu stosuje się suchą mgłę z nadtlenkiem wodoru, który jest skutecznym środkiem biobójczym.

Jak wygląda dezynfekcja po zgonie?

Dezynfekcja mieszkania po zgonie polega na usuwaniu trupiego jadu oraz innych niebezpiecznych związków chemicznych, które uwalniają się po śmierci. Pracownik odpowiedzialny za sprzątanie musi oczyścić skażone powierzchnie i usunąć skażone wyposażenie. Te działania zapewniają bezpieczny powrót domowników po wcześniejszej eliminacji patogenów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%