Sprzątanie po zmarłych
Chorzów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Chorzowie. Insekty, które żerują na ludzkich zwłokach, jak się ich pozbyć z mieszkania po zgonie?

Na terenie śląskich miast Kastelnik oferuje usługi sprzątanie po zmarłych Chorzów w mieszkaniach i domach, w których nastąpił nagły zgon. W ramach przeprowadzanych prac sprzątających i ozonowania po zgonach w Chorzowie, oczyszczamy dokładnie miejscu zgonu, usuwamy wszelkie ślady i zanieczyszczenia biologiczne takie jak krew, czy tkanki i szczątki ludzkie. Zajmujemy się również dezynfekcją oraz dezodoryzacją mieszkań po zmarłych osobach. Ozonowanie po zmarłym Chorzów, to dobry sposób na usunięcie nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń mieszkalnych i klatek chodowych. Zapach po zmarłej osobie to zmora sąsiadów. Często zdarza się, że to właśnie najbliżsi lokatorzy zamawiają usługę ozonowania po zgonach, chcąc w ten sposób rozwiązać drażliwy problem. Współpracujemy z osobami indywidualnymi oraz z zarządcami wspólnot mieszkaniowych, gdzie często zdarza nam się usuwać fetor po zmarłym z klatki schodowej w bloku. Oferujemy przez całą dobę usuwanie parkietu po zgonie, mycie posadzek, a także dezynfekcję i usuwanie płynów ustrojowych po zmarłym. Zastanawiasz się jak usunąć zapach po zgonie? Skorzystaj z pomocy fachowca i zadzwoń do nas.

sprzatanie-po-zmarlych-chorzow

Sprzątanie po zmarłych Chorzów – co się dzieje po śmierci

Na funeralnym rynku sprzątającym jesteśmy już od 2013 roku. Firma Kastelnik zdobyte doświadczenie chętnie wykorzystuje przy kolejnych realizacjach odnośnie dezynfekcji po zgonie. W chorzowskich mieszkaniach przeprowadziliśmy wiele zleceń, dzięki temu obecnie używamy wyłącznie sprawdzonych technik, dezynfekcji mieszkań po zwłokach w Chorzowie stosując przy tym skuteczne metody odkażania. Coraz bardziej popularne staje się zamgławianie po zgonie, czy też ozonowanie po zwłokach. Nasi pracownicy posiadają liczne szkolenia, a przed przystąpieniem do pracy zabezpieczają ciało za pomocą jednorazowych kombinezonów ochronnych. Oferujemy bezpłatny dojazd na wycenę na terenie wszystkich chorzowskich dzielnic miasta. Sprzątanie po zmarłym Chorzów Batory, Chorzów Antonowiec.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Chorzów – co się dzieje po śmierci?

Organizm ludzki po śmierci jako miejsce rozwoju stawonogów. Powyższa sentencja może brzmi dziwnie, lecz takie są fakty. Ludzki organizm po śmierci to idealne środowisko do życia oraz składania jaj dla różnego typu owadów. Najczęściej występującymi wówczas pasożytami są muchówki. Potrafią one już po kilkunastu minutach z odległości nawet 20 km wyczuć rozkładające się zwłoki. Muchy plujki składają jaja, z których wykluwają się następnie czerwie. Dziedziną tą zajmują się badacze naukowi – entomolodzy. Każdy zawód ma swoje tajniki oraz wiele aspektów. Czyszczenie mieszkań po śmierci oraz sprzątanie po zgonach na terenie miasta Chorzów, przez wyspecjalizowaną firmę sprzątająca Kastelnik nie jest wyjątkiem, niemal każda specjalistyczna wiedza zahacza o jakąś dziedzinę naukową, w naszym przypadku jest to etymologia.

Dezynfekcja po samobójstwie, dekontaminacja pomieszczeń skażonych biologicznie – unieszkodliwienie substancji toksycznych

Gdy w wyniku śmierci dojdzie w ciele do wspomnianych wyżej złożonych procesów rozkładu ciała, konieczne jest wezwanie ekipy dezynfekującej specjalizującej się w odkażaniu funeralnym. Kastelnik sprzątanie po zmarłych w  Chorzowie to zespół profesjonalistów, którzy zostali dokładnie przeszkoleni, aby radzić sobie w takich sytuacjach. Niezbędne jest wyeliminowanie tychże “szkodników”. Tutaj jedną z najważniejszych zasad jest nieotwieranie okien podczas dezynfekcji pomieszczenia. Dlaczego? Otóż w tym czasie mogą przylecieć inne owady. Drzwi prowadzące do mieszkania również powinniśmy oznaczyć np. „Dezynfekcja. Nieupoważnionym wstęp wzbroniony!”. Po wykonanej pracy należy pamiętać o tym, że wszystkie odpady powinny wylądować w odpowiednich pojemnikach, by potem zostać zutylizowane. Mieszkasz w Chorzowie i masz pytania? Zapraszamy na naszą całodobową infolinię firmy sprzątającej Kastelnik.

sprzatanie-po-zmarlych-cala-polska

Zgon w Chorzowie? Sprzątanie po zgonach Chorzów wraz z utylizacją rzeczy i gabarytów

Zgon w mieszkaniu w Chorzowie i problem dla rodziny. Śmierć to naturalna rzecz, która spotka wcześniej, czy później, każdego z nas. Samotne prowadzenie gospodarstwa, prowadzi to stanu, gdzie zwłoki zmarłego są poddane na działanie czynników atmosferycznych oraz przeróżnych drobnoustrojów. Sprzątanie takich właśnie mieszkań po zgonach w Chorzowie oraz utylizacja wyposażenia i gabarytów, to zadanie dla ekipy sprzątającej Kastelnik. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce mamy podpisany kontrakt ze spalarnią, na utylizację termiczną skażonych biologicznie rzeczy po zmarłej osobie.

 • Czyszczenie domów po śmierci i sprzątanie po zmarłych w Chorzowie w tym likwidacja niebezpiecznych dla zdrowia substancji;
 • czyszczenie domów po zgonie i sprzątanie po zwłokach Chorzów – Falklandy;
 • odkażanie mieszkań i sprzątanie po zgonach Chorzów – Maciejkowice;
 • sprzątanie po wypadkach w pracy lub w domu;
 • czyszczenie pojazdów po wypadkach komunikacyjnych;
 • całodobowe odkażanie i usuwanie śladów krwi na ternie miasta Chorzów;
 • sprzątanie chorzowskich mieszkań po zgonach w wyniku nagłej śmierci;
 • skuteczne neutralizowanie uciążliwych zapachów po zmarłym w piwnicy na strychu;
 • kompleksowe likwidowanie skażonych przedmiotów po zgonach;
 • dezynfekcja lokali po zgonie w Chorzowie;
 • dezynfekcja pomieszczeń przemysłowych na terenie Chorzowa;
 • czyszczenie domów po rozkładających się zwłokach;
 • utylizacja wyposażenia mieszkania.

Ozonowanie po rozkładających się zwłokach w Chorzowie

Czerwie to po prostu larwy, które wyglądem przypominają gąsienice. W przypadku rozkładającego się ciała mucha plujka składa w nim jaja, z którym następnie wykluwają się czerwie. W celu przetrwania żywią się ludzkim organizmem. Niegdyś kładziono je na rany w celu ich oczyszczenia. Słownik sprzątania po zmarłym, powstał z myślą, by przybliżyć terminologię związana ze śmiercią. Wiele zagadnień, związanych z dezynfekcją mieszkań po zmarłych jest wysoce specjalistycznych i stąd choćby warte są one stosownego opisania. Ozonowanie mieszkań po zwłokach to sprawdzona i wysoce skuteczna metoda na pozbycie się nie tylko zapachów, ale również groźnych patogenów.

Firma sprzątająca po zgonach Kastelnik – od 2013 r. na rynku

Od zawsze, niezwykle istotne było dla nas bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników świadczących usługi sprzątania po zmarłych w Chorzowie, dlatego właśnie, od wielu lat korzystamy wyłącznie z atestowanych środków chemicznych, które w składzie posiadają niezwykle skuteczne substancje odkażające typu fenol, czy chlor. Szybko usuwamy wszelkie robale z mieszkań, piwnicy i strychów.

Całodobowa dezynfekcja mieszkania po zgonie Chorzów i okolica

Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają liczne szkolenia oraz używają najnowocześniejszych urządzeń do dezynfekcji po zgonach. W pracy stosujemy ozonatory przemysłowe o dużej mocy, które skutecznie zwalczają smród po zgonie, Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby pragnące skorzystać z usługi sprzątania po zmarłych na terenie miasta Chorzowa oraz innych miast województwa śląskiego.

Kontakt telefoniczny – Kastelnik czynny 7/24 h

Na koniec ważna informacja na temat funkcjonowania naszego biura. Infolinia firmy Kastelnik działa 365 dni w roku przez 7 dni  tygodniu na terenie całego powiatu chorzowskiego. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące specjalistycznego czyszczenia po zmarłych i umówią Państwa na jak najszybszy termin realizacji. Kastelnik bezpłatna wycena w 20 minut. Zadzwoń i poznaj naszą ofertę na czyszczenie mieszkania po zgonie na terenie całego powiatu chorzowskiego.

Sprzątanie po zmarłych Chorzów

Sprzątanie pomieszczeń po zmarłych dla miejscowości Chorzów, z gwarancją jakości na terenie miast takich jak: Bieruń, Bytom, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żywiec oraz inne mniejsze miejscowości. Sprzątanie po zmarłych Chorzów – firma dezynfekująca Kastelnik. Zadzwoń do nas!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.6
3,6 rating
3.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 10)
Doskonale50%
Bardzo dobrze20%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie30%