Sprzątanie po zmarłych Bytom

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kastelnik realizuje sprzątanie po zmarłych Bytom Szombierki. Czy ozonowanie domu po zgonie jest niezbędne do dezynfekcji?

Kastelnik – sprzątanie po zmarłych – usługi całodobowe 24/7

Specjalistyczna firma usługowa Kastelnik oferuje sprzątanie po zmarłych w Bytomiu Szombierkach i innych dzielnicach miasta na terenie Śląska. Branża, w której pracujemy, jest specyficzna, tym bardziej staramy się, aby nasze realizacje były wykonywanie z należytym szacunkiem oraz z zachowaniem BHP. To gwarancja bezpieczeństwa nie tylko naszych pracowników, ale i klientów.

Specjalistyczna firma sprzątająca Bytom

Jak wygląda certyfikat sprzątania mieszkania po zgonie?

Na bytomskim rynku specjalistycznego sprzątania po zwłokach działamy nieprzerwanie od 2013 roku. Dezynfekcja mieszkań po zgonach w mieście Bytom na terenie dzielnicy Szombierki zawiera bezpłatną wycenę usługi sprzątania po zgonie. Warto przy okazji wykonać odkażanie domu za pomocą usługi – ozonowania po zgonie. Wyeliminuje ona nieprzyjemne zapachy powstałe po śmierci oraz zneutralizuje z powietrza groźne dla zdrowia patogeny.

Na terenie Bytomia oferujemy następujące specjalistyczne usługi:

 • sprzątanie po śmierci samobójczej;
 • sprzątanie po zgonie w domu w wyniku choroby;
 • czyszczenie śladów krwi po zmarłym w samotności;
 • dezynfekcję pomieszczenia po morderstwie;
 • utylizację skażonego biologicznie wyposażenia.

Całodobowe sprzątanie po zmarłym Bytom

Dezynfekcja po zgonach w Bytomiu

Zastanawiasz się, co należy zrobić z rzeczami po zmarłej osobie? Przede wszystkim nie należy ich wyrzucać byle gdzie, a zlecić wywóz gabarytów w ramach usługi tj. dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Bytom.

W ramach odkażania miejsc śmierci technicy realizują opróżnianie mieszkań po zgonie ze starych mebli i przedmiotów osobistych zmarłego. Wszystkie rzeczy pakowane są do specjalnych pojemników na odpady skażone, jeśli noszą na sobie ślady krwi i płynów ustrojowych. Następnym krokiem jest transport ADR, czyli wywóz skażonych odpadów do spalarni termicznej. Taki specjalistyczny transport mogą realizować tylko firmy dysponujące ważnym zaświadczeniem ADR.

dezynfekcja po zgonie w Bytomiu

W spalarni wszystkie rzeczy po zmarłej osobie poddawane są utylizacji termicznej, która jest jednym legalnym i w pełni bezpiecznym sposobem na pozbycie się przedmiotów po nieboszczyku. Wyrzucanie skażonych krwią ubrań na wysypisko śmieci grozi wysokimi karami, dlatego najlepiej zlecić taki wywóz specjalistom i mieć pewność, że dezynfekcja po zmarłym przebiegnie sprawnie i zgodnie z przepisami prawa.

Dezynfekcja po zgonach w powiecie bytomskim to zadanie dla techników sprzątania miejsc śmierci, którzy dysponują specjalnym pojazdem do transportu odpadów skażonych i pojemnikami na te przedmioty.

Kastelnik – dezynfekcja mieszkania – kontakt 7 dni w tygodniu

Sprzątanie po zmarłych Bytom Szombierki i okolica

Sprzątanie domów po zmarłych osobach w Bytomiu to nie tylko czyszczenie, ale również dezynfekcja i utylizacja wyposażenia po zgonie. Jednym z pomysłów jest wynajęcie profesjonalnej ekipy sprzątającej po zmarłych – Kastelnik, która zajmuje się usuwaniem chorobotwórczych drobnoustrojów z miejsca zgonu, śmierci. To bardzo ważne, ponieważ wydobywający się z ciała człowieka trupi jad może sprawić, że dostaniemy np. zatrucia pokarmowego. Aspektem, którego nie można pominąć, jest odpowiednia kolejność przeprowadzenia czyszczenia.

Na początku musimy zająć się zabezpieczeniem wartościowych przedmiotów i umyciem śladów krwi, czy plam opadowych. Następnie możemy zabrać się za dezynfekcje pomieszczenie, a gdy to potrzebne ze względu na uciążliwy fetor- dezodoryzacje. W najskuteczniejszych środkach neutralizujących zapach śmierci są takie substancje jak aldehydy i ketony. Czekamy na Państwa telefony przez 365 dni w roku. Zadzwoń i zamów usługę ozonowanie po zgonie Bytom.

Sprzątanie w Bytomiu

Zdjęcie: gdzie pracują technicy firmy Kastelnik?

Coraz częściej będziemy umierać samotnie – dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Bytomiu

Statystyki mówią same za siebie. Szacuje się, że w 2030 roku 1/3 społeczeństwa będzie umierać w samotności. Dla branży funeralnej będzie to dużym wyzwaniem, ponieważ wymagać będzie to usprawnienia procesu pośmiertnego postępowania ze zwłokami. Tutaj pojawia się również problem rozkładu zwłok.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po nieboszczyku w Bytomiu.

Przez całą dobę świadczymy usługi sprzątania i dezynfekcji niebezpiecznych wirusów i bakterii – Kastelnik.

Coraz częściej będziemy mieli do czynienia z ich znacznym rozkładem, ponieważ samotna śmierć związana jest z prowadzeniem jednoosobowych gospodarstw. Wówczas istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że ciało zostanie szybko znalezione. Przy zwłokach, w których doszło do zaawansowanych procesów gnilnych, niezbędne jest poczynienie pewnym kroków.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Polacy umierają w samotności, jakie są przyczyny?

Dezynfekaty i środki stosowane do odkażania bytomskich domów po zgonie

Dezynfekaty używane podczas sprzątania po zgonie w Bytomiu, to inaczej profesjonalne środki chemiczne, które są używane do odkażania pomieszczeń po zmarłych osobach. W swoim składzie posiadają takie substancje jak chlor i fenol oraz aldehydy. Skuteczną metodą ich aplikowania jest zamgławianie za pomocą specjalnego urządzenia. Nie należy zapominać również o szkoleniach funeralnych, które przechodzi każda osoba pracująca w firmie Kastelnik.

Sprzątanie podłogi po zmarłym Bytom

Zdjęcie: sprzątanie po zmarłym w Bytomiu. Podłoga z krwią.

Sprzątanie po zgonach dla miasta Bytom Szombierki i inne dzielnice

 • sprzątanie mieszkania po zmarłym Bytom Szombierki – wszystkie dzielnice miasta, przez całą dobę;
 • gruntowne sprzątanie domu po zgonie na skutek choroby alkoholowej; 
 • czyszczenie zaniedbanych mieszkań  po zmarłych w Bytomiu;
 • odkażanie powierzchni i sprzątanie po zwłokach;
 • czyszczenie domów po zgonach, w tym likwidacja plam krwi z posadzek;
 • ozonowanie po zmarłych Bytom i okolica;
 • usuwanie szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów powstałych po śmierci;
 • likwidowanie płynów ustrojowych z miejsca rozkładania się zwłok;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po gnijącym ciele;
 • utylizacja skażonych biologicznie przedmiotów.
Kastelnik – ozonowanie powietrza – potwierdzone certyfikatem

Czytaj także: ozonowanie mieszkań po zgonach

Czyszczenie po zmarłym w Bytomiu

Nieruchomości po zmarłym muszą zostać zdezynfekowane.

Utylizacja mieszkania po zgonie w Bytomiu, woj. śląskie

W mieście Bytom w ramach dogłębnego sprzątania po zgonach należy także wziąć pod uwagę aspekt opróżniania mieszkania. Dlaczego, to tak ważne? Z ciała denata po śmierci wytarzają i uwalniają się chorobotwórcze mikroorganizmy, a pomieszczenie staje się tykającą bombą biologiczną. Wówczas nie tylko potrzebna jest dezynfekcja całego wyposażenia po zmarłym, ale i utylizacja przedmiotów skażonych biologicznie. Warto to zadanie zlecić profesjonalnej firmie sprzątającej po zwłokach.

Taka usługa obejmuje następujące czynności:

 • utylizację sofy poplamionej krwią;
 • wywóz do spalarni termicznej dywanu w płynach ustrojowych denata;
 • wycinanie podłogi i jej transport;
 • przekazanie karty odpadu i certyfikatu.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Utylizacja rzeczy po zgonie

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Kastelnik w czasie pracy dba o dogłębne wysprzątanie wszystkich pomieszczeń i utylizację przedmiotów z mieszkania. Często mierzymy się m.in. z takimi czynnościami jak np.: usuwanie śladów krwi z parkietu, odkażanie mebli oraz usuwanie z podłogi płynów ustrojowych. Po czyszczeniu niezbędne jest przewiezienie skażonego mienia do utylizacji termicznej – tych rzeczy nie wolno wyrzucać na ulicę.

Skażone mienie należy wywieźć z mieszkania denata przy użyciu specjalistycznych pojemników. Po wydezynfekowaniu całego mieszkania zmarłej osoby można do niego bezpiecznie wrócić i ponownie użytkować.

Utylizacja wyposażenia po zgonach

Zdjęcie: odpowiedzialna utylizacja w Bytomiu, nie wyrzucaj śmieci po zgonie na ulice!

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Bytom – ozonowanie po zgonach

Od 2013 r. Kastelnik oferuje Państwu usługę dezynfekcji po zgonach na terenie Bytomia 7/24 h oraz całym woj. śląskie w tym ozonowanie po zgonie. Nasi specjaliści czekają na telefony przez całą dobę. Wystawiamy certyfikat dezynfekcji sprzątania po zgonie, paragon lub na życzenie klienta fakturę VAT. Dużą dogodnością jest fakt, iż na wycenę dojeżdżamy całkowicie bezpłatnie, a wykonujemy ją już w 20 minut. Zadzwoń i poznaj szczegóły naszej oferty!

Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Bytom to kompleksowa usługa, której celem jest trwałe usunięcie niebezpiecznych dla zdrowia patogenów. Nie powinniśmy wykonywać tych czynności samodzielnie, ponieważ grozi to zatruciem trupim jadem i poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Przywrócenie mieszkania do pierwotnego stanu wymaga odkażenia pomieszczeń, najlepiej przy pomocy ozonowania albo zamgławiania suchą mgłą. Profesjonalna dezynfekcja po zgonach gwarantuje także trwałe wyeliminowanie nieprzyjemnego fetoru, jakim jest zapach po zgonie.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie

Telefon do firmy sprzątającej.

Firma sprzątająca po zwłokach Kastelnik – szybko i sprawnie

Szybka dezynfekcja mieszkań po zmarłych na Śląsku jest w naszej stałej ofercie. Pamiętaj, sprzątanie oferujemy nie tylko w Bytomiu, lecz również w miejscowościach:

oraz inne okoliczne wsie i miasteczka. Kastelnik, śląska firma sprzątająca po zmarłych. Profesjonalne i niedrogie usługi odkażania.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Oferujemy profesjonalną dezynfekcję patogenów z wszystkich przedmiotów, z którymi miało kontakt rozkładające się ciało zmarłej osoby. Cała szafa nieboszczyka, wszystkie ubrania i pościel są zabierane do utylizacji termicznej. To bardzo ważny element usuwania niebezpiecznych związków i jadów trupich.

Sprzątanie Bytom.

Co robić po odkryciu zwłok w domu?

Zgon w domu to najtrudniejsze przypadki związane z dezynfekcją. Tu powinniśmy jak najszybciej przystąpić do interwencji. Najlepszym pomysłem jest zamówienie profesjonalnej usługi sprzątania po zmarłych wraz z dezynfekcją ozonem. Ozon skutecznie usuwa ona patogeny oraz nieprzyjemny zapachy.

Jaka jest cena czyszczenia mieszkania po zgonie?

Cena gruntowanego czyszczenia mieszkania po zgonie zależy od kilku zmiennych. W przypadku dezynfekcji po zmarłej osobie koszty zaczynają się od kwoty 700 zł za jeden pokój. Natomiast kilkupokojowe mieszkanie, w którym do utylizacji jest duża ilość przedmiotów, to koszt sięgający paru tysięcy złotych. Wycena realizowana jest bezpłatnie, gdzie ostateczny koszt usługi jest przedstawiany na piśmie w formie umowy.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%