Sprzątanie po zmarłych Bytom

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Bytom sprzątanie po zmarłych Kastelnik. Samotna śmierć, jakie są jej konsekwencje?

Specjalistyczna firma Kastelnik oferuje sprzątanie po zmarłych w Bytomiu i całym zagłębiu śląskim. Branża, w której pracujemy, jest specyficzna, tym bardziej staramy się, aby nasze realizacje były wykonywanie z należytym szacunkiem oraz z zachowaniem zasad BHP. Na bytomskim rynku specjalistycznego sprzątania funeralnego działamy już od 2013 roku! Pracujemy na terenie wszystkich dzielnic Bytomia, dojeżdżamy na bezpłatną wycenę usługi sprzątania po zgonach między innymi: Bytom Karb,  Stroszek i Rozbark oraz Gorniki wraz z Vitorem.

Coraz częściej będziemy umierać samotnie?

Statystyki mówią same za siebie. Szacuje się, że w 2030 roku 1/3 społeczeństwa będzie umierać samotnie. Dla branży funeralnej będzie to dużym wyzwaniem, ponieważ wymagać będzie to usprawnienia procesu pośmiertnego postępowania ze zwłokami. Tutaj pojawia się również problem rozkładu zwłok. Coraz częściej będziemy mieli do czynienia z ich znacznym rozkładem, ponieważ samotna śmierć równa się byciu samotnym. Wówczas istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że ciało zostanie szybko znalezione. Przy zwłokach, w których doszło do zaawansowanych procesów gnilnych, niezbędne jest poczynienie pewnym kroków.

Jednym z nich jest wynajęcie profesjonalnej ekipy sprzątającej po zmarłych, która zajmuje się usuwaniem chorobotwórczych drobnoustrojów z miejsca zgonu. To bardzo ważne, ponieważ wydobywający się z ciała trupi jad może sprawić, że dostaniemy np. zatrucia pokarmowego. Aspektem, którego nie można pominąć, jest odpowiednia kolejność przeprowadzenia czyszczenia. Na początku musimy zająć się zabezpieczeniem wartościowych przedmiotów i umyciem śladów krwi, czy plam opadowych. Następnie możemy zabrać się za dezynfekcje pomieszczenie, a gdy to potrzebne ze względu na uciążliwy fetor- dezodoryzacje. W najskuteczniejszych środkach neutralizujących zapach śmierci są takie substancje jak aldehydy i ketony.

Czekamy na Państwa telefony!

Specjalistyczne sprzątanie po zmarłych Bytom

  • kompleksowe sprzątanie mieszkań po zgonie w Bytomiu;
  • usuwanie szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów powstałych po śmierci;
  • likwidowanie płynów ustrojowych z miejsca rozkładania się zwłok;
  • dezodoryzacja pomieszczeń po gnijącym ciele;
  • utylizacja skażonych biologicznie przedmiotów.

Słownik sprzątanie po zgonach Kastelnik- dezynfekaty

Dezynfekaty to inaczej profesjonalne środki chemiczne, które są używane do odkażania pomieszczeń. W swoim składzie posiadają takie substancje jak chlor i fenol oraz aldehydy. Skuteczną metodą ich aplikowania jest zamgławianie.

Całodobowa infolinia Kastelnik

Oferujemy Państwu naszą usługę sprzątania po zmarłych na terenie Bytomia 7/24 h oraz całym woj. śląskim. Nasi specjaliści czekają na telefony przez całą dobę. Wystawiamy paragon lub na życzenie klienta fakturę VAT. Dużą dogodnością jest fakt, iż na wycenę dojeżdżamy bezpłatnie, a wykonujemy ją już w 20 minut. Zadzwoń i poznaj szczegóły naszej oferty!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.6
4,6 rating
4.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze40%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%