Sprzątanie po zmarłych Bytom

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kastelnik realizuje sprzątanie po zmarłych Bytom Szombierki. Czy ozonowanie domu po zgonie jest niezbędne do dezynfekcji?

Specjalistyczna firma usługowa Kastelnik oferuje sprzątanie po zmarłych w Bytomiu Szombierkach i innych dzielnicach miasta na terenie Śląska. Branża, w której pracujemy, jest specyficzna, tym bardziej staramy się, aby nasze realizacje były wykonywanie z należytym szacunkiem oraz z zachowaniem BHP. To gwarancja bezpieczeństwa nie tylko naszych pracowników, ale i klientów.

Na bytomskim rynku specjalistycznego sprzątania po zwłokach działamy nieprzerwanie od 2013 roku. Dezynfekcja mieszkań po zgonach w mieście Bytom na terenie dzielnicy Szombierki zawiera bezpłatną wycenę usługi sprzątania po zgonie. Warto przy okazji wykonać odkażanie domu za pomocą usługi – ozonowania po zgonie. Wyeliminuje ona nieprzyjemne zapachy powstałe po śmierci oraz zneutralizuje z powietrza groźne dla zdrowia patogeny. Na terenie Bytomia oferujemy następujące specjalistyczne usługi:

 • sprzątanie po śmierci samobójczej;
 • sprzątanie po zgonie w domu w wyniku choroby;
 • czyszczenie śladów krwi po zmarłym w samotności;
 • dezynfekcję pomieszczenia po morderstwie;
 • utylizację skażonego biologicznie wyposażenia.

Sprzątanie po zmarłym Bytom

Sprzątanie po zmarłych Bytom Szombierki i okolica

Sprzątanie domów po zmarłych osobach w Bytomiu to nie tylko czyszczenie, ale również dezynfekcja i utylizacja wyposażenia po zgonie. Jednym z pomysłów jest wynajęcie profesjonalnej ekipy sprzątającej po zmarłych – Kastelnik, która zajmuje się usuwaniem chorobotwórczych drobnoustrojów z miejsca zgonu, śmierci. To bardzo ważne, ponieważ wydobywający się z ciała człowieka trupi jad może sprawić, że dostaniemy np. zatrucia pokarmowego. Aspektem, którego nie można pominąć, jest odpowiednia kolejność przeprowadzenia czyszczenia. Na początku musimy zająć się zabezpieczeniem wartościowych przedmiotów i umyciem śladów krwi, czy plam opadowych. Następnie możemy zabrać się za dezynfekcje pomieszczenie, a gdy to potrzebne ze względu na uciążliwy fetor- dezodoryzacje. W najskuteczniejszych środkach neutralizujących zapach śmierci są takie substancje jak aldehydy i ketony. Czekamy na Państwa telefony przez 365 dni w roku. Zadzwoń i zamów usługę ozonowanie po zgonie Bytom.

Coraz częściej będziemy umierać samotnie – dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Bytomiu

Statystyki mówią same za siebie. Szacuje się, że w 2030 roku 1/3 społeczeństwa będzie umierać w samotności. Dla branży funeralnej będzie to dużym wyzwaniem, ponieważ wymagać będzie to usprawnienia procesu pośmiertnego postępowania ze zwłokami. Tutaj pojawia się również problem rozkładu zwłok. Coraz częściej będziemy mieli do czynienia z ich znacznym rozkładem, ponieważ samotna śmierć związana jest z prowadzeniem jednoosobowych gospodarstw. Wówczas istnieje mniejsze prawdopodobieństwo, że ciało zostanie szybko znalezione. Przy zwłokach, w których doszło do zaawansowanych procesów gnilnych, niezbędne jest poczynienie pewnym kroków.

Dezynfekaty i środki stosowane do odkażania bytomskich domów po zgonie

Dezynfekaty używane podczas sprzątania po zgonie w Bytomiu, to inaczej profesjonalne środki chemiczne, które są używane do odkażania pomieszczeń po zmarłych osobach. W swoim składzie posiadają takie substancje jak chlor i fenol oraz aldehydy. Skuteczną metodą ich aplikowania jest zamgławianie za pomocą specjalnego urządzenia. Nie należy zapominać również o szkoleniach funeralnych, które przechodzi każda osoba pracująca w firmie Kastelnik.

sprzątanie podłogi po zmarłym Bytom

Zdjęcie: sprzątanie po zmarłym w Bytomiu

Sprzątanie po zgonach dla miasta Bytom Szombierki i inne dzielnice

 • sprzątanie mieszkania po zmarłym Bytom Szombierki – wszytkie dzielnice miasta, przez całą dobę;
 • gruntowne sprzątanie domu po zgonie na skutek choroby alkoholowej; 
 • czyszczenie zaniedbanych mieszkań  po zmarłych w Bytomiu;
 • odkażanie powierzchni i sprzątanie po zwłokach;
 • czyszczenie domów po zgonach, w tym likwidacja plam krwi z posadzek;
 • ozonowanie po zmarłych Bytom i okolica;
 • usuwanie szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów powstałych po śmierci;
 • likwidowanie płynów ustrojowych z miejsca rozkładania się zwłok;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po gnijącym ciele;
 • utylizacja skażonych biologicznie przedmiotów.

czyszczenie po zmarłym w bytomiu

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Bytom – ozonowanie po zgonach

Od 2013 r. Kastelnik oferuje Państwu usługę dezynfekcji po zgonach na terenie Bytomia 7/24 h oraz całym woj. śląskie w tym ozonowanie po zgonie. Nasi specjaliści czekają na telefony przez całą dobę. Wystawiamy certyfikat dezynfekcji sprzątania po zgonie, paragon lub na życzenie klienta fakturę VAT. Dużą dogodnością jest fakt, iż na wycenę dojeżdżamy całkowicie bezpłatnie, a wykonujemy ją już w 20 minut. Zadzwoń i poznaj szczegóły naszej oferty!

dezynfekcja mieszkania po zgonie

Firma sprzątająca po zwłokach Kastelnik – szybko i sprawnie

Sprzątanie, dezynfekcja mieszkań po zmarłych w miejscowościach: Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żywiec oraz inne okoliczne wsie i miasteczka. Kastelnik, rodzinna firma sprzątająca po zmarłych.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.6
4,6 rating
4.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze40%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%