Sprzątanie po zmarłych Bydgoszcz i dezynfekcja po zwłokach

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Bydgoszczy i dezynfekcja po zwłokach. Jak postępować po znalezieniu ciała w domu? 

Specjalistyczne podejście do usługi sprzątanie po zmarłych w Bydgoszczy i dezynfekcja po zwłokach powinno być na porządku dziennym. Tak samo jest w przypadku przedsiębiorstwa Kastelnik.

Sprzątanie po zgonach Bydgoszcz. Prace związane z dezynfekcją mieszkań

Czyszczenie po zwłokach to zadanie dla profesjonalnej ekipy sprzątającej. Dlaczego to tak istotne? Miejsce po zgonie jest skażone.

Kiedy ciało leżało kilka dni, może wydzielać się nieprzyjemny zapach

Z ciała człowieka po śmieci wydobywają się niebezpieczne dla naszego zdrowia substancje, m.in.:

 • kawaderyna;
 • purtescyna;
 • neuryna.

Usługa sprzątania mieszkań w Bydgoszczy. Sprzątamy na terenie całej Polski

Oferujemy całodobowy kontakt telefoniczny, gdzie nasi konsultanci chętnie wycenią bezpłatnie realizacje i umówią na najbliższy termin.

Pytania dotyczące czyszczenia i utylizacji po zgonach – czy to jest bezpieczne?

Dezynfekcja po zmarłych to zadanie, podczas którego należy stosować się do zasad BHP. Swoje działania prowadzimy na terenie całej Bydgoszczy, a m.in. w: Błonie, Zawisza i Wyżyny oraz Miedzyń.

Czyszczenie mieszkania po zmarłej osobie Bydgoszcz

Usługi sprzątania po zgonach w Bydgoszczy – dezynfekcja po zwłokach

Wiele osób po wystąpieniu zgonu w domu nie myśli o konsekwencjach, jakie niesie za sobą rozkład zwłok.

Uczucie nieprzyjemnego zapachu. Płyny ustrojowe są wynikiem stanu rozkładu zwłok

W organizmie ludzkim po śmierci dochodzi do nieodwracalnych procesów, które nazywane są fazami pośmiertnymi. Jedną z nich są plamy opadowe. Są one koloru ciemnobrunatnego.

Firma sprzątająca. Wykwalifikowany personel przeprowadza czyszczenie suchym lodem

Dezynfekcja mieszkań po zmarłych Bydgoszcz

Wszystkie powierzchnie, które niosą ich ślad na sobie, są skażone. W powietrzu unosi się jad trupi, który jest bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia i życia.

Skuteczną formą odkażania jest wówczas ozonowanie. Zabieg ten wykonywany jest z zastosowaniem specjalistycznego generatora ozonu o mocy nawet 240 g./h.

Ozonowanie mieszkania Bydgoszcz. Gwarantujemy dezynfekcję bezpieczną dla klienta

Czego nie robić po zgonie w domu?

Pierwszym, na co musimy zwrócić uwagę po odnalezieniu zwłok w stanie rozkładu to nie przebywanie w tym pomieszczeniu, ani domu.

Najlepiej wezwać od razu odpowiednie służby, a następnie zadzwonić do firmy sprzątającej po zgonach. Ma ona doświadczenie oraz zasób urządzeń i atestowanych preparatów chemicznych, które są niezbędne.

Sprzątanie mieszkań osób prywatnych. Usuwanie nieczystości po zgonach

Sprzątanie po zgonie na terenie Bydgoszczy

Każda ekipa sprzątająca z branży funeralnej wie, że w przypadku wystąpienia much plujek nie wolno pod żadnym pozorem otwierać okien. Może się to wiązać z przylotem innych osobników tego gatunku.

Przed zabiegiem czyszczenie po zmarłych należy zabezpieczyć się za pomocą środków ochrony osobistej.

Pracownicy prowadzący dezynfekcję w Bydgoszczy. Zamów usługę sprzątania i dezynfekcji

Ozonowanie pomieszczeń po zgonach Bydgoszcz

Na terenie miasta Bydgoszcz odkażamy kompleksowo pomieszczenia po zwłokach. Pierwszy kontakt z nami jest bardzo prosty, ponieważ czekamy pod telefonem 24/7.

Ustalamy szczegóły zdarzenia oraz szacujemy co konkretnie, jest do zrobienia. Poza dezynfekcją ozonem potrzebne często jest pozbycie się skażonych przedmiotów. Utylizacja termiczna w specjalistycznej spalarni to jeden z elementów naszej całościowej usługi sprzątanie mieszkania po zmarłym. Pamiętać tutaj należy o tym, że odkażanie za pomocą ozonowania powinno być przeprowadzone, tak aby na miejsce pracy nie mogły wejść osoby trzecie. Dlatego podczas zabiegu wywieszamy kartę na drzwiach: Uwaga! Trwa dezynfekcja, zakaz wstępu!

Konkurencyjne ceny usługi dezynfekcji mieszkań

Bezpieczeństwo klientów po zabiegu ozonowania po osobach zmarłych w Bydgoszczy

Po samej realizacji odczekujemy odpowiedni czas. Jeśli zabieg trwał 120 minut, to tyle samo musimy odczekać, by wrócić bezpiecznie do pomieszczenia.

Możliwość skorzystania z usług czyszczenia pomieszczeń po zgonach

Specjalistyczna oferta firmy Kastelnik:

 • sprzątanie po zmarłych w Bydgoszczy dezynfekcja po zwłokach;
 • czyszczenie po zgonach;
 • dezynfekcja po rozkładzie zwłok;
 • odkażanie po zgonie;
 • usuwanie śladów krwi po śmierci samobójczej;
 • czyszczenie po morderstwie;
 • ozonowanie po zgonach;
 • zamgławianie suchą mgłą po zmarłych;
 • dezodoryzacja pomieszczeń;
 • likwidowanie nieprzyjemnych zapachów;
 • utylizacja skażonego mienia;
 • odkażanie miejsc po zgonie;
 • dezynfekcja pomieszczeń socjalnych po śmierci pracownika.

Skorzystaj z usług sprzątania pomieszczeń profesjonalnym sprzętem

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Czyszczenie po zmarłych w domu warto zlecić fachowej ekipie. Pragnąc odpowiedzieć na liczne pytania odnośnie do usuwania szkód po zgonach, pragniemy poniżej udzielić kilku najważniejszych informacji. Oczywiście zawsze zachęcamy również do wysłania wiadomości e-mail lub kontaktu telefonicznego.

Jak przygotować mieszkanie na przyjazd ekipy sprzątającej?

Przed przyjazdem profesjonalnej firmy sprzątającej po zmarłych nie musisz nic specjalnie robić. Technicy przedsiębiorstwa sprzątającego zajmą się kompleksowo usuwaniem patogenów z mieszkania, w którym nastąpił zgon, wydezynfekują pomieszczenia oraz zutylizują wyposażenie. Sprzątanie po zgonach zostaw profesjonalnej firmie.

Dlaczego po zgonie w domu potrzebna jest dezodoryzacja?

Zabieg dezodoryzacji polega na usunięciu zapachu śmierci, a nie tylko powierzchownym maskowaniu fetoru. Przeprowadzany jest na przykład śmierci w domu. Należy pamiętać o tym, że pozbycie się patogenów po zgonie jest niezbędne w przypadku kilkudniowego rozkładu zwłok.

Całodobowy kontakt - Kastelnik Bydgoszcz

Zapraszamy serdecznie do kontaktu wszystkie osoby chcące zamówić usługę sprzątanie po zmarłych i dezynfekcja zwłokach w Bydgoszczy. Swoje działania wykonujemy z zachowaniem wszelkich zasad BHP oraz z poszanowaniem obowiązującego w naszym kraju prawa.

Usługi czyszczenia mieszkania po zmarłych Bydgoszcz. Usługi sprzątania - całodobowa infolinia

Sprzątanie po wypadkach komunikacyjnych w całej Polsce

Czyszczenie po zmarłym jest zadaniem, które świadczymy już od 2013 roku, a zamówić je można, kontaktując się z nami poprzez całodobową infolinię. Zachęcamy także do skorzystania z bezpłatnej wyceny, którą robimy już w 20 minut. Zadzwoń już teraz!

Jeśli przeszukujesz w internecie firmy oferujące ozonowanie, czyszczenie suchym lodem, sprzątanie mieszkań w miejscowości Bydgoszcz – bardzo dobrze, że trafiłeś na nasze usługi sprzątania. Firma Kastelnik jest firmą znaną od bardzo dawna i dajemy gwarancję, że sprzątanie wykonywane przez naszą firmę jest wykonywane bardzo starannie i bezpiecznie. Sprzątanie po zgonach to poważne zadanie. My takich zadań się nie boimy i wiemy jak prawidłowo wykonać usługi dezynfekcji po zgonie – nawet te najcięższe i najbardziej przeraźliwie wyglądające przypadki. Im szybciej państwo do nas zadzwonią z zapytaniem i możliwość wykonania dezynfekcji, tym szybciej sprzątanie osiągnie zamierzony cel, a pomieszczenie szybciej odzyska dawny wygląd, umożliwiający z ponownego korzystania z mieszkania.

Sprzątanie po wypadkach i samobójstwach

Sprzątamy także ślady po samobójstwach oraz wypadkach samochodowych. Robimy to najszybciej, ja kto możliwe, aby na drodze jak najszybciej przywrócić ruch samochodowy. Jeśli po zmarłym w wyniku wypadku pozostały jakieś strzępy ubrań lub zakrwawione przedmioty, mamy możliwość ich bezpiecznej utylizacji i zawiezienia ich do najbliższej spalarni. Zapewniamy dyskrecję podczas wykonywania usługi sprzątania, dlatego służby w Bydgoszczy darzą nas tak wysokim zaufaniem.

Kujawsko-Pomorskie ma wysoki odsetek samobójstw. Staramy się do takich metod odbierania sobie życia podchodzić z powagą i szacunkiem. Dla najbliższej rodziny zmarłego oferujemy wsparcie, które pozwoli odpocząć od przykrego obowiązku usuwania ciała ich członka rodziny. Jeśli są państwo wrażliwi na widok zmarłych osób, zapewniamy działania, które unikną państwa kontaktu wzrokowego z miejscem zgonu.

Kastelnik – posprzątamy Twoje pomieszczenie. Skorzystaj z naszych usług sprzątania po zgonach Bydgoszcz!

Dezynfekcja mieszkań i ozonowanie pomieszczeń po zgonach. 24h dla naszych klientów

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%