Sprzątanie po zmarłych
Brzozów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kompleksowe sprzątanie po zmarłych w Brzozowie. Proces gnilny po zgonie w domu. Jak usunąć zapach śmierci?

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Polecamy usługę wieloetapowego i kompleksowego sprzątania po zmarłych w Brzozowie – woj. podkarpackie. Sprzątanie po zmarłym w powiecie brzozowskim to dla firmy Kastelnik profesja, którą zajmuje się nieprzerwanie od 2013 roku. W ramach przeprowadzanych usług oferujemy bezpłatną wycenę w takich dzielnicach Brzozowa jak m.in.: Borbówka, Widacz oraz Horybek.

sprzątanie mieszkania po zgonie Brzozów

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Brzozowie. Usuwanie krwi z podłogi.

Kontakt z nami jest całodobowy, a nasi konsultanci chętnie odpowiadają na wszystkie pytania. Na co dzień zajmujemy się czyszczeniem i dezynfekcją mieszkań po zgonach, a także pojazdów, w których znaleziono ciało w stanie rozkładu. Opisane w poprzednim zdaniu czynności, należy bezwzględnie powierzyć profesjonalnej firmie sprzątającej z jednej prostej przyczyny – trujące toksyny, jakie wydzielają się z ciała zmarłego po śmierci. 

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Brzozowie

Dezynfekcja po zgonie w Brzozowie w powiecie brzozowskim

Niespodziewany zgon w domu? Niezależnie od tego, jak do niego doszło dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Brzozów, jest niezbędnym zabiegiem. Istotne jest, by w całości usunąć z mieszkania groźne patogeny i przywrócić je do bezpiecznego użytku.

Nie każdy ma świadomość tego, jak niebezpieczne jest przebywanie w pomieszczeniu po zmarłym bez odpowiedniego zabezpieczenia. W czasie rozkładu zwłok uwalniane są setki bakterii, do tego wirusy i najgroźniejsze —  trupie jady.

dezynfekcja pomieszczeń w Brzozowie

Odkażanie miejsc śmierci powinno się odbywać przede wszystkim w oparciu, o zasady bezpieczeństwa i BHP. Dlatego każdy technik sprzątania po zgonach zakłada przed dezynfekcją odzież ochronną, czyli kombinezon, rękawiczki i maskę z filtrem. Sprawdzają się także ochraniacze na buty oraz gogle. Tak zabezpieczony pracownik ma pewność, że żadne płyny ustrojowe nie dostaną się do jego organizmu, powodując zatrucie. Co więcej, w trakcie realizacji zlecenia przed wejściem stawiana jest tabliczka z informacją o trwającej dezynfekcji i zakazie wchodzenia osób trzecich.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak sprzedać mieszkanie po zgonie?

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Dezynfekcja miejsc śmierci w powiecie brzozowskim to odpowiedzialne zadanie dla profesjonalistów z doświadczeniem. Szkodliwe patogeny przenoszone są na różnych przedmiotach, dlatego w trakcie trwania całego procesu odkażania należy zachować ostrożność.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłym w Brzozowie.

Usługi sprzątania oraz usuwania śladów krwi w mieszkaniu po osobie zmarłej.

Skuteczne sposoby na pozbycie się odoru po zgonie

Tendencja tego, w jaki sposób umieramy, idzie do zgonu w samotności. Szacuje się, ze w 2030 roku 1/3 społeczeństwa będzie umierać samotnie. Konsekwencją tego są zwłoki, które leżeć będą pozostawione same sobie w mieszkaniu, dopóki ktoś nie zorientuje się, że dawno nie widział sąsiada lub po prostu poczuje zapach śmierci. Czym jest tak właściwie ten odór?

Kastelnik – dezodoryzacja mieszkań – potwierdzona certyfikatem

To połączenie tlenku siarki i metanu wraz z pochodnymi benzenu oraz długołańcuchowymi węglowodorami. Mało kto wie o tym, że gdy dojdzie do zaawansowanego rozkładu ciała to mamy do czynienia ze śmiertelnymi czynnikami chorobotwórczymi, dlatego ważne jest zastosowanie przed sprzątaniem po zmarłym środków ochrony osobistej oraz bezwzględne zachowanie zasad BHP. Po stwierdzeniu silnego odoru na miejscu zgonu potrzebna jest jego dezodoryzacja.

Mieszkanie po osobie zmarłej

W przypadku morderstwa, sprzątanie miejsca po zwłokach może być realizowane po oddaniu kluczy przez Policję.

Na czym polega usuwanie zapachu z mieszkania po zgonie?

Dezynfekcja mieszkania po zgonie polega na zneutralizowaniu smrodu, a nie tylko na jego maskowaniu. Niezbędne w tym celu jest zastosowanie skutecznych metod dezodoryzujących np. zamgławianie suchą mgłą. Jest to o tyle skuteczna metoda, że z pomocą zamgławiacza jesteśmy w stanie zaaplikować środek w całym pomieszczeniu, nawet w trudno dostępnych miejscach. Sprzątanie po zgonie rządzi się swoimi prawami. Należy jednak pamiętać o bardzo ważnej kwestii – jaką jest odpowiednia kolejność realizacji sprzątania po zmarłych.

Przed samym usuwaniem przykrych zapachów powinno zastosować się mycie oraz dezynfekcje. Nigdy na odwrót, ponieważ wtedy sprzątanie po zmarłym nie będzie skuteczne. Dezaktywacja chemiczna związków odoroczynnych powinna być przeprowadzona przez profesjonalną firmę, która oferuje usługę sprzątanie po zmarłym Brzozów. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia najbliższego terminu usługi sprzątanie po zgonach – działamy 24/7!

utylizacja mebli po zgonie

Sprzątanie po zmarłych Brzozów

 • sprzątanie po zmarłych w Brzozowie i woj. podkarpackim;
 • sprzątanie po zmarłych w zaawansowanej fazie rozkładu gnilnego;
 • sprzątanie po zwłokach;
 • czyszczenie po samobójstwie;
 • dezynfekcja pomieszczeń po zgonach w wyniku morderstwa;
 • dezodoryzacja miejsca zgonu po gnijących zwłokach;
 • utylizacja odpadów biologicznie niebezpiecznych w specjalistycznej spalarni. 

Dezodoryzacja miejsca zgonu

Dezodoryzacja funeralna po śmierci to zabieg mający na celu zneutralizowanie zapachu śmierci, a nie tylko jego zamaskowanie. Do jej przeprowadzenia należy użyć profesjonalnych środków chemicznych tzw. eliminatorów oraz posiadać dedykowane szkolenie, oraz instruktaż stanowiskowy. W branży funeralnej jest ona przeprowadzana w celu usunięcia smrodu (zapachu) po rozkładających się zwłokach zmarłej osoby.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie zapachów

Kastelnik – profesjonalna firma sprzątająca po zmarłych 7/24

Twój bliski zmarł, a Ty szukasz firmy sprzątającej po zmarłych w Brzozowie? Dobrze trafiłeś, działamy w powiecie brzozowskim oraz całym województwie podkarpackim. Dla naszych klientów sprzątanie po zmarłym wykonujemy już od roku 2013. Zdobyte doświadczenie pomaga nam w świadczeniu usług na wysokim poziomie. Dezynfekcja po zmarłych to niezbędny zabieg po rozkładzie zwłok w miejscu zamieszkania. Zapraszamy do kontaktu poprzez naszą infolinię w celu umówienia najbliższego terminu! 

Kastelnik – najlepsza firma sprzątająca po zmarłych Podkarpackie!

Usługi sprzątania po zmarłych w Brzozowie

Usługi czyszczenia po zmarłych w Brzozowie. Maszyna do czyszczenia krwi suchym lodem.

FAQ — najczęściej zadawane pytania w Brzozowie

Sprzątanie po zmarłych w Brzozowie należy wykonać w każdej sytuacji, w której zwłoki w domu nie zostały odnalezione od razu. Ciało zmarłej osoby może zacząć gnić już po kilkunastu godzinach od śmierci, a co za tym idzie, dochodzi do uwolnienia mnóstwa szkodliwych związków chemicznych.

Usługi sprzątania Brzozów

Kiedy sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie jest konieczne? Jady trupie są bardzo niebezpieczne. Im dłużej trwał rozkład zwłok, tym trudniejszym zadaniem jest sprzątanie mieszkania po zmarłym. Ślady krwi na drewnianej podłodze, toksyny w powietrzu i okropny odór po zwłokach to czynniki, które należy usunąć profesjonalnie. Technicy sięgają po atestowane środki chemiczne z nadtlenkiem wodoru i czwartorzędowymi związkami amoniowymi. Bardzo często realizowane jest ozonowanie mieszkania po zgonie. Co więcej, warto wiedzieć na temat usługi tj. sprzątanie po zmarłych w Brzozowie?

Jak przebiega sprzątanie po samobójstwie?

Sprzątanie po samobójstwie nieznacznie różni się od czyszczenia mieszkania po śmierci naturalnej czy w wyniku zabójstwa, a metody dobierane są do okoliczności śmierci. Technicy najczęściej wykonują opróżnianie miejsca zgonu i realizują usuwanie śladów krwi. Ostatni etap porządków po zmarłej osobie stanowi ozonowanie po zgonie. Ten etap dezynfekcji najlepiej wykonać przy stężeniu ozonu na poziomie 5 ppm.

Czy zamgławianie po zgonie jest bezpieczne?

Zamgławianie powietrza to sprawdzony sposób na wykonanie dezynfekcji oraz dezodoryzacji w mieszkaniu po zmarłym. Jest to nie tylko jedna z najskuteczniejszych form odkażania, ale i najbezpieczniejsza. Zamgławianie realizowane jest przez techników przy pomocy np. suchej mgły i nadtlenku wodoru

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%