Sprzątanie po zmarłych
Brzozów

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Kompleksowe sprzątanie po zmarłych w Brzozowie. Proces gnilny po zgonie w domu. Jak usunąć zapach śmierci?

Polecamy usługę wieloetapowego i kompleksowego sprzątania po zmarłych w Brzozowie – woj. podkarpackie. Sprzątanie po zmarłym w powiecie brzozowskim to dla firmy Kastelnik profesja, którą zajmuje się nieprzerwanie od 2013 roku. W ramach przeprowadzanych usług oferujemy bezpłatną wycenę w takich dzielnicach Brzozowa jak m.in.: Borbówka, Widacz oraz Horybek. Kontakt z nami jest całodobowy, a nasi konsultanci chętnie odpowiadają na wszystkie pytania. Na co dzień zajmujemy się czyszczeniem i dezynfekcją mieszkań po zgonach, a także pojazdów, w których znaleziono ciało w stanie rozkładu. Opisane w poprzednim zdaniu czynności, należy bezwzględnie powierzyć profesjonalnej firmie sprzątającej z jednej prostej przyczyny – trujące toksyny, jakie wydzielają się z ciała zmarłego po śmierci. 

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Brzozowie

Skuteczne sposoby na pozbycie się odoru po zgonie

Tendencja tego, w jaki sposób umieramy, idzie do zgonu w samotności. Szacuje się, ze w 2030 roku 1/3 społeczeństwa będzie umierać samotnie. Konsekwencją tego są zwłoki, które leżeć będą pozostawione same sobie w mieszkaniu, dopóki ktoś nie zorientuje się, że dawno nie widział sąsiada lub po prostu poczuje zapach śmierci. Czym jest tak właściwie ten odór? To połączenie tlenku siarki i metanu wraz z pochodnymi benzenu oraz długołańcuchowymi węglowodorami. Mało kto wie o tym, że gdy dojdzie do zaawansowanego rozkładu ciała to mamy do czynienia ze śmiertelnymi czynnikami chorobotwórczymi, dlatego ważne jest zastosowanie przed sprzątaniem po zmarłym środków ochrony osobistej oraz bezwzględne zachowanie zasad BHP. Po stwierdzeniu silnego odoru na miejscu zgonu potrzebna jest jego dezodoryzacja.

Polega ona na zneutralizowaniu smrodu, a nie tylko na jego maskowaniu. Niezbędne w tym celu jest zastosowanie skutecznych metod dezodoryzujących np. zamgławianie suchą mgłą. Jest to o tyle skuteczna metoda, że z pomocą zamgławiacza jesteśmy w stanie zaaplikować środek w całym pomieszczeniu, nawet w trudno dostępnych miejscach. Sprzątanie po zgonie rządzi się swoimi prawami. Należy jednak pamiętać o bardzo ważnej kwestii – jaką jest odpowiednia kolejność realizacji sprzątania po zmarłych. Przed samym usuwaniem przykrych zapachów powinno zastosować się mycie oraz dezynfekcje. Nigdy na odwrót, ponieważ wtedy sprzątanie po zmarłym nie będzie skuteczne. Dezaktywacja chemiczna związków odoroczynnych powinna być przeprowadzona przez profesjonalną firmę, która oferuje usługę sprzątanie po zmarłym Brzozów. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia najbliższego terminu usługi sprzątanie po zgonach – działamy 24/7!

Sprzątanie po zmarłych Brzozów

  • sprzątanie po zmarłych w Brzozowie i woj. podkarpackim;
  • sprzątanie po zmarłych w zaawansowanej fazie rozkładu gnilnego;
  • sprzątanie po zwłokach;
  • czyszczenie po samobójstwie;
  • dezynfekcja pomieszczeń po zgonach w wyniku morderstwa;
  • dezodoryzacja miejsca zgonu po gnijących zwłokach;
  • utylizacja odpadów biologicznie niebezpiecznych w specjalistycznej spalarni. 

Dezodoryzacja miejsca zgonu

Dezodoryzacja funeralna po śmierci to zabieg mający na celu zneutralizowanie zapachu śmierci, a nie tylko jego zamaskowanie. Do jej przeprowadzenia należy użyć profesjonalnych środków chemicznych tzw. eliminatorów oraz posiadać dedykowane szkolenie, oraz instruktaż stanowiskowy. W branży funeralnej jest ona przeprowadzana w celu usunięcia smrodu (zapachu) po rozkładających się zwłokach zmarłej osoby.

Kastelnik – profesjonalna firma sprzątająca po zmarłych 7/24

Twój bliski zmarł, a Ty szukasz firmy sprzątającej po zmarłych w Brzozowie? Dobrze trafiłeś, działamy w powiecie brzozowskim oraz całym województwie podkarpackim. Dla naszych klientów sprzątanie po zmarłym wykonujemy już od roku 2013. Zdobyte doświadczenie pomaga nam w świadczeniu usług na wysokim poziomie. Dezynfekcja po zmarłych to niezbędny zabieg po rozkładzie zwłok w miejscu zamieszkania. Zapraszamy do kontaktu poprzez naszą infolinię w celu umówienia najbliższego terminu! 

Kastelnik – najlepsza firma sprzątająca po zmarłych Podkarpackie!

Znajdziesz nas także w: Mielec, Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Brzozów, Jarosław, Łańcut, Lesko, Dębica, Kolbuszowa, Przeworsk, Leżajsk, Sanok, Tarnobrzeg i mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale80%
Bardzo dobrze20%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%