Sprzątanie po zmarłych
Brzeg Dolny

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dogłębne sprzątanie po zmarłych w Brzegu Dolnym. Dezynfekcja domów i mieszkań po zgonie

Swoją usługę sprzątania po zmarłych w Brzegu Dolnym świadczymy z należytym szacunkiem oraz dokładnością. Pracujemy na terenie całego powiatu wołowskiego oraz województwa dolnośląskiego, jak i w obszarze całej Polski. Bazując na zdobytym doświadczeniu podczas wielu realizacji sprzątania po zmarłym, udało się nam wyodrębnić tylko najnowocześniejszy i najwydolniejszy sprzęt czyszczący i dezynfekujący.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Tylko u nas jest działająca całodobowo infolinia, a jest to ukłon ku naszym klientom, mogą oni zadzwonić do nas i umówić jak najszybszy termin realizacji o każdej porze dnia i nocy! Bezpłatną wycenę z dojazdem na terenie Brzegu Dolnego oferujemy w takich lokalizacjach jak: Żerków i Radecz oraz Jodłowice wraz z Gołęcinem. Jeśli złożysz zamówienie w firmie sprzątającej Kastelnik, otrzymasz wysokiej jakości usługę opróżniania lokalu w przystępnej cenie.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Brzeg Dolny

Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Brzegu Dolnym to często opróżnianie pomieszczeń i wynoszenie śmieci.

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w mieście Brzeg Dolny

Czy wiesz, że po zgonie w domu w powietrzu unosi się mnóstwo toksycznych związków chemicznych? Kompleksowa dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w mieście Brzeg Dolny to czynności, które trwale usuwają groźne toksyny po zwłokach. W trakcie rozkładu ciała powstaje blisko 30 różnych toksyn, których nie da się wyeliminować przez tradycyjne sprzątanie przy użyciu domowych detergentów. Zwłoki w mieszkaniu to nie tylko drobnoustroje, wirusy i bakterie, ale i trupi jad, czyli aminy, takie jak putrescyna i kadaweryna. Do czyszczenia skażonych powierzchni używamy silnych środków biobójczych.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Brzegu Dolnym.

Usługi sprzątania oraz dezynfekcji mieszkań po śmierci osób bliskich — całodobowa infolinia Kastelnik odpowie na pytania.

Trujące związki chemiczne powstają w trakcie procesów gnilnych zachodzących w rozkładającym się ciele zmarłego i to właśnie te aminy odpowiadają za nieprzyjemny fetor po śmierci. Zatrucie trupimi jadami może mieć poważne konsekwencje zdrowotne w postaci uszkodzenia układu pokarmowego, oddechowego i krwionośnego, a najczęstsze objawy, takie jak osłabienie, wymioty i biegunka zwykle mylone są z grypą żołądkową.

Profesjonalna dezynfekcja mieszkania po zgonie w woj. dolnośląskie uwzględniająca ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą pozwala trwale wyeliminować wszystkie groźne toksyny z pomieszczeń po śmierci. Warto zainwestować we własne bezpieczeństwo.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Brzegu Dolnym

Znamiona śmierci jako drogowskaz dla służb dochodzeniowych

Gdy znalezione przez nas zwłoki bliskiego budzą nasz niepokój, co do powodu zgonu, winniśmy wezwać od razu odpowiednie służby. Otóż pomogą oni w ustaleniu powodu śmierci oraz ustalą, ile czasu minęło od zgonu. W procederze tym pomocne są dla nich tak zwane znamiona śmierci. Czym są? To procesy, które występują w ciele człowieka po śmierci. Należą do nich np. plamy opadowe.

Co można z nich wyczytać:

 • szacowany czas zejścia;
 • przyczynę śmierci;
 • pozycje ciała w trakcie zgonu;
 • czy zwłoki były przemieszczane po zgonie;
 • ile czasu leżą w miejscu, gdzie je znaleźliśmy.
Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Wydawać może się to trudne, lecz wcale tak nie jest. przykładem na to jest jedno ze znamion śmierci – wspomniane już plamy opadowe, jeśli ich kolor jest bladoczerwony to oznaczać to może, iż osoba zmarła została zatruta tlenkiem węgla. Innym przykładem jest to, w jakiej kondycji są zwłoki, ponieważ, gdy są jeszcze ciepłe i wiotkie, to oznacza to, że od zatrzymania akcji serca nie minęło więcej czasu niż 2 – 3 godziny. 

Najlepsza firma sprzątająca Brzeg Dolny

Jesteśmy uznawani za najlepszą firmę sprzątającą w woj. dolnośląskim.

W sytuacji, jeśli mamy do czynienia z rozkładającymi się zwłokami nie powinniśmy po nich sprzątać samodzielnie, ponieważ mamy do czynienia z materiałami skażonymi biologicznie. Są one źródłem chorobotwórczych mikroorganizmów, ponadto nie mamy wiedzy na temat specjalistycznej dezynfekcji, która pozwoli nam na ponowne bezpieczne zamieszkanie. Prosimy o kontakt w celu ustalenia jak najszybszej realizacji usługi sprzątania po zgonach.

Sprzątanie po zgonach Brzeg Dolny – usługi funeralne 

 • sprzątanie po zgonie w Brzegu Dolnym znalezionych w zaawansowanym stanie rozkładu;
 • dezynfekcja po zmarłym ze szkodliwych drobnoustrojów;
 • czyszczenie krwi po wypadku;
 • sprzątanie po zgonie;
 • sprzątanie po zwłokach;
 • sprzątanie po zmarłym w wyniku śmierci naturalnej;
 • czyszczenie samochodu po wypadku komunikacyjnym i usuwanie śladów krwi;
 • likwidowanie po rozkładających się zwłokach nieprzyjemnych zapachów;
 • dezodoryzacja pomieszczeń handlowo – usługowych po śmierci;
 • ozonowanie piwnic po samobójcach.
 • ozonowanie po zgonie.
Jak utylizować rzeczy po znarłym?

Chcesz zgłosić rzeczy do utylizacji po zmarłym? Zadzwoń do firmy Kastelnik!

Zwłoki ludzie po śmierci – co się dzieje kilka godzin po śmierci? 

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – potwierdzone certyfikatem

Plamy opadowe, należą do znamion śmierci. Występują one od pół godziny do dwóch godzin od ustania oznak życia. Początkowo są one blade, z czasem nabierają kolorów i intensywności. Pojawiają się na ciele zmarłego nawet do dwunastu godzin po zgonie. Na przestrzeni kilku kolejnych godzin następuje ich utrwalenie. Warto wspomnieć na temat koloru zwłok, jeśli zmarły został zatruty tlenkiem węgla, ciało jest bladoczerwone. 

Sprzątanie w Brzegu Dolnym

Działamy na terenie Brzegu Dolnego jak i całego województwa na Dolnym Śląsku.

Brzeg Dolny sprzątanie po zgonach – Wycena już w 20 minut!

Chcąc skorzystać z usługi profesjonalnej firmy, która oferuje sprzątanie po zmarłych Brzeg Dolny i okolica,  zapraszamy do kontaktu z naszą bezpłatną infolinia, która działa całodobowo 7/24, przez 365 dni w roku. 

Specjalnie dla wygody naszych klientów oferujemy bezpłatną wycenę w czasie 20 minut. Kastelnik sprzątanie po zgonach, odkażanie i dezynfekcja po zgonie woj. dolnośląskie – szybko i z zachowaniem pełnej dyskrecji. 

Usługi porządkowe, tj. sprzątanie po zmarłych dostępne są także w miastach:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po zmarłej osobie?

Jeśli masz życzenie, by sprzątanie po zmarłym wykonać prawidłowo, powinieneś przygotować się na gruntowne czyszczenie i dezynfekcję całego mieszkania. Ważne jest użycie środków biobójczych z atestem oraz przeprowadzenie odpowiedniej procedury odnośnie rzeczy skażonych biologicznie. Ceny ozonowania jednego pomieszczenia zaczynają się od kwoty 700 zł.

Czy ozonowanie mieszkania po zgonie jest bezpieczne?

Oczywiście, że ozonowanie po zmarłych jest bezpieczną usługą. Dezynfekcja pomieszczeń, w których nastąpił zgon, gdy jest przeprowadzona przez specjalistów, jest całkowicie bezpieczna. Warunkiem pomiar stężenia ozonu podczas dezynfekcji pomieszczenia. Po zabiegu patogeny są zneutralizowane, a mieszkanie jest wolne od wszelkich zagrożeń.

 

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%