Sprzątanie po zmarłych
Brzeg Dolny

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dogłębne sprzątanie po zmarłych w Brzegu Dolnym. Dezynfekcja domów, mieszkań po zgonie

Swoją usługę sprzątania po zmarłych w Brzegu Dolnym świadczymy z należytym szacunkiem oraz dokładnością. Pracujemy na terenie całego powiatu wołowskiego oraz województwa dolnośląskiego, jak i w obszarze całej Polski. Bazując na zdobytym doświadczeniu podczas wielu realizacji sprzątania po zmarłym, udało się nam wyodrębnić tylko najnowocześniejszy i najwydolniejszy sprzęt czyszczący i dezynfekujący. Działająca całodobowo infolinia to ukłon ku naszym klientom, mogą oni zadzwonić do nas i umówić jak najszybszy termin realizacji o każdej porze dnia i nocy! Bezpłatną wycenę z dojazdem na terenie Brzegu Dolnego oferujemy w takich miejscowościach jak: Żerków i Radecz oraz Jodłowice wraz z Gołęcinem.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Brzegu Dolnym

Znamiona śmierci jako drogowskaz dla służb dochodzeniowych

Gdy znalezione przez nas zwłoki bliskiego budzą nasz niepokój, co do powodu zgonu, winniśmy wezwać od razu odpowiednie służby. Otóż pomogą oni w ustaleniu powodu śmierci oraz ustalą, ile czasu minęło od zgonu. W procederze tym pomocne są dla nich tak zwane znamiona śmierci. Czym są? To procesy, które występują w ciele człowieka po śmierci. Należą do nich np. plamy opadowe. Co można z nich wyczytać:

 • szacowany czas zejścia;
 • przyczynę śmierci;
 • pozycje ciała w trakcie zgonu;
 • czy zwłoki były przemieszczane po zgonie;
 • ile czasu leżą w miejscu, gdzie je znaleźliśmy.

Wydawać może się to trudne, lecz wcale tak nie jest. przykładem na to jest jedno ze znamion śmierci – wspomniane już plamy opadowe, jeśli ich kolor jest bladoczerwony to oznaczać to może, iż osoba zmarła została zatruta tlenkiem węgla. Innym przykładem jest to, w jakiej kondycji są zwłoki, ponieważ, gdy są jeszcze ciepłe i wiotkie, to oznacza to, że od zatrzymania akcji serca nie minęło więcej czasu niż 2 – 3 godziny. 

Najlepsza firma sprzątająca Brzeg Dolny

Jesteśmy uznawani za najlepszą firmę sprzątającą w woj. dolnośląskim.

W sytuacji, jeśli mamy do czynienia z rozkładającymi się zwłokami nie powinniśmy po nich sprzątać samodzielnie, ponieważ mamy do czynienia z materiałami skażonymi biologicznie. Są one źródłem chorobotwórczych mikroorganizmów, ponadto nie mamy wiedzy na temat specjalistycznej dezynfekcji, która pozwoli nam na ponowne bezpieczne zamieszkanie. Prosimy o kontakt w celu ustalenia jak najszybszej realizacji usługi sprzątania po zgonach.

Sprzątanie po zgonach Brzeg Dolny – usługi funeralne 

 • sprzątanie po zgonie w Brzegu Dolnym znalezionych w zaawansowanym stanie rozkładu;
 • dezynfekcja po zmarłym ze szkodliwych drobnoustrojów;
 • czyszczenie krwi po wypadku;
 • sprzątanie po zgonie;
 • sprzątanie po zwłokach;
 • sprzątanie po zmarłym w wyniku śmierci naturalnej;
 • czyszczenie samochodu po wypadku komunikacyjnym i usuwanie śladów krwi;
 • likwidowanie po rozkładających się zwłokach nieprzyjemnych zapachów;
 • dezodoryzacja pomieszczeń handlowo – usługowych po śmierci;
 • ozonowanie piwnic po samobójcach.
 • ozonowanie po zgonie.
Jak utylizować rzeczy po znarłym?

Chcesz zgłosić rzeczy do utylizacji po zmarłym? Zadzwoń do firmy Kastelnik!

Zwłoki ludzie po śmierci – co się dzieje kilka godzin po śmierci? 

Plamy opadowe, należą do znamion śmierci. Występują one od pół godziny do dwóch godzin od ustania oznak życia. Początkowo są one blade, z czasem nabierają kolorów i intensywności. Pojawiają się na ciele zmarłego nawet do dwunastu godzin po zgonie. Na przestrzeni kilku kolejnych godzin następuje ich utrwalenie. Warto wspomnieć na temat koloru zwłok, jeśli zmarły został zatruty tlenkiem węgla, ciało jest bladoczerwone. 

Sprzątanie w Brzegu Dolnym

Działamy na terenie Brzegu Dolnego jak i całego województwa na Dolnym Śląsku.

Brzeg Dolny sprzątanie po zgonach – Wycena już w 20 minut!

Chcąc skorzystać z usługi profesjonalnej firmy, która oferuje sprzątanie po zmarłych Brzeg Dolny i okolica,  zapraszamy do kontaktu z naszą bezpłatną infolinia, która działa całodobowo 7/24, przez 365 dni w roku. 

Specjalnie dla wygody naszych klientów oferujemy bezpłatną wycenę w czasie 20 minut. Kastelnik sprzątanie po zgonach, odkażanie i dezynfekcja po zgonie woj. dolnośląskie – szybko i z zachowaniem pełnej dyskrecji. 

Znajdziesz nas także w: Bolesławiec, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Legnica, Lubin, OleśnicaPolkowice, Wałbrzych, Wrocław oraz w mniejszych miejscowościach.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po zmarłej osobie?

Jeśli masz życzenie, by sprzątanie po zmarłym wykonać prawidłowo, powinieneś przygotować się na gruntowne czyszczenie i dezynfekcję całego mieszkania. Ważne jest użycie środków biobójczych z atestem oraz przeprowadzenie odpowiedniej procedury odnośnie rzeczy skażonych biologicznie. Ceny ozonowania jednego pomieszczenia zaczynają się od kwoty 700 zł.

Czy ozonowanie mieszkania po zgonie jest bezpieczne?

Oczywiście, że ozonowanie po zmarłych jest bezpieczną usługą. Dezynfekcja pomieszczeń, w których nastąpił zgon, gdy jest przeprowadzona przez specjalistów, jest całkowicie bezpieczna. Warunkiem pomiar stężenia ozonu podczas dezynfekcji pomieszczenia. Po zabiegu patogeny są zneutralizowane, a mieszkanie jest wolne od wszelkich zagrożeń.

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale80%
Bardzo dobrze20%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%