Sprzątanie po zmarłych Boguszów-Gorce

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Boguszowie — Gorcach. Odkażanie domów dla osób prywatnych i firm

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Usługa sprzątanie po zmarłych Boguszów-Gorce jest tylko dla firm i zarządców nieruchomości? Nic bardziej mylnego! Przedsiębiorstwo Kastelnik oferuje w województwie dolnośląskim sprzątanie po zgonach naturalnych, samobójstwach wiele usług specjalistycznych w tym ozonowanie pomieszczeń po zwłokach również dla osób prywatnych.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Boguszów-Gorce

Łóżko po zmarłym to tykająca bomba biologiczna pełna chorobotwórczych drobnoustrojów.

Sprzątanie po zgonach to często również skomplikowane przypadki — o co dokładnie chodzi?

Warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy wiedzą, jak prawidłowo przeprowadzić dezynfekcję wszystkich pomieszczeń. Zwłoki znajdują się często w łazience lub na podłodze w salonie, a usługi sprzątania po zmarłych obejmują różne przypadki, nawet te najbardziej skomplikowane, kiedy płyny ustrojowe denata przenikają przez sufit do sąsiada.

Należy jednak podkreślić, że sprzątanie po zgonach to bardzo trudne i nieprzyjemne zadanie, którego większość z nas chciałaby uniknąć.

Usługi odkażania w pomieszczeniu po śmierci zawierają często utylizację mebli

Boguszów-Gorce to miasto, w którym nasza firma działa od wielu lat. Pomogliśmy wielu osobom w sprzątaniu po śmierci ich bliskich. W ofercie firmy sprzątającej po zwłokach znajdą Państwo między innymi odkażanie całego domu po śmierci oraz wynoszenie starych mebli z mieszkania i ich utylizację.

Sprzątanie pomieszczeń po zgonach Boguszów-Gorce

Jest to bardzo ważna usługa dezynfekcji patogenów, ponieważ pozwala na posprzątanie nie tylko poszczególnych pomieszczeń, ale także wszystkich wspólnych przestrzeni w domu, a w przypadku bloku — klatki schodowej.

Krew na włączniku

Ślady krwi po zmarłym mogą pojawić się w takim miejscu jak włącznik światła.

Profesjonalne sprzątanie mieszkań z firmą Kastelnik

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która oferuje usługi sprzątania po śmierci i chcesz usunąć niebezpieczne mikroorganizmy, prosimy o kontakt z nami. Gwarantujemy pełną dyskrecję i profesjonalizm w trakcie wykonywanej pracy.

Czyszczenia mieszkania lub domu, w którym przebywał zmarły to zagrożenie z powodu:

 • śladów krwi;
 • płynów ustrojowych;
 • jadów trupich;
 • chorobotwórczych drobnoustrojów;
 • larw czerwi.

Specjaliści naszego zakładu sprzątającego chętnie wysłuchają, z jakim problemem się mierzysz i zaproponują rozwiązanie wraz z darmową wyceną.

Odkażanie pomieszczeń

Czy dezynfekcja mieszkań jest bezpieczna?

Dokładne pozbywanie się mikroorganizmów ze wszystkich powierzchni i powietrza to cel odkażania po zgonach. By zapewnić podczas dezynfekcji mieszkania bezpieczeństwo, powinno się ją wykonywać ze środkami ochrony osobistej.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Niezbędne jest podczas odkażania bezkompromisowe przestrzeganie zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz wcześniejsze szkolenie stanowiskowe. Aspektem, którego nie może pominąć profesjonalny zespół dezynfekujący funeralnie, jest zwracanie uwagi na to, by używane środki chemiczne posiadały odpowiednie atesty.

Umyta podłoga

pOdczas sprzątania funeralnego bardzo ważne jest dokładne umycie i zdezynfekowanie podłogi.

Sprzątanie po zmarłych Boguszów-Gorce — kto wykonuje sprzątanie mieszkań po zgonie?

Oczywistym jest, gdy w naszym mieszkaniu, gdy zobaczymy ślady krwi lub inne płyny chcemy od razu je usunąć. Jednak w przypadku pojawienia się zwłok tego typu wydzieliny są realnym niebezpieczeństwem dla naszego zdrowia.

Jady trupie wydobywające się z ciała po śmierci unoszą się w powietrzu, a samodzielnie trudno będzie nam je zdezynfekować.

Sprzątanie mieszkania po zgonie wykonują profesjonalne firmy czyszczące i ze względu na zagrożenie biologiczne im powierzyć usuwanie konsekwencji śmierci. Przedsiębiorstwo Kastelnik działa na terenie miasta Boguszów-Gorce w takich rejonach jak m.in.: ulica Kamiennogórska, ulica Strażacka i ulica Wałbrzyska. Zadzwoń do nas i zapytają o Twoją lokalizację.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłym w Boguszowie-Gorcach.

Usługi sprzątania wraz z utylizacją starych mebli z mieszkania po śmierci — całodobowa infolinia Kastelnik udzieli wszystkich informacji.

Usługi na czyszczenie mieszkania po zgonach od zakładu Kastelnik

 • sprzątanie po zmarłych Boguszów-Gorce woj. dolnośląskie;
 • odkażanie mieszkań po śmierci;
 • sprzątanie po zgonach w wyniku samobójstwa;
 • czyszczenie po zgonie dla spółdzielni mieszkaniowych;
 • sprzątanie biur po zmarłych;
 • dezynfekcja mieszkań biodegradowalnymi środkami chemicznymi;
 • zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru;
 • czyszczenie po zwłokach w stanie rozkładu;
 • dezodoryzacja po zmarłej osobie w miastach: Głuszyca, Jedlina-Zdrój, Mieroszów;
 • ozonowanie pomieszczeń po zwłokach w stanie rozkładu w powiecie wałbrzyskim;
 • dezynfekcja mieszkań po zmarłych;
 • odkażanie na terenie całej Polski;
 • utylizacja skażonych przedmiotów.

Odkażanie mieszkań z dokumentem potwierdzającym jakość!

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – potwierdzone certyfikatem

Podczas odkażania z dokumentem potwierdzającym jakość wykonuje się m.in. ozonowanie mieszkania. Ozon to pierwiastek, dzięki, któremu można zapewnić usunięcie aż 98% chorobotwórczych drobnoustrojów pochodzących ze zwłok.

Stworzyliśmy całodobową infolinię, na którą można do nas zadzwonić w celu przedstawienia oferty na usługi sprzątania funeralnego. Można się z nami skontaktować również za pomocą formularza kontaktowego, zapraszamy serdecznie!

Sprzątanie po zmarłych w pozostałych miastach woj. dolnośląskiego:

Zakład sprzątający z tradycjami

Zaufaj rodzinnej firmie z tradycjami!

FAQ — najczęściej zadawane pytania dotyczące usługi sprzątanie po zgonach

Nieprzyjemny zapach wydobywający się z mieszkania na klatkę schodową to często oznaka rozkładających się zwłok. Po odkryciu takiego zjawiska w swoim lokalu chcemy, jak najszybciej pozbyć się konsekwencji śmierci np. much pospolitych zwanych również plujkami. W przypadku plujek ważne jest, aby nie otwierać okien, ponieważ może skutkować to pojawieniem się innych osobników tego gatunku. O czym powinniśmy także wiedzieć?

FAQ zgon Boguszów-Gorce

 

Jak przebiega dezynfekcja mieszkania po zgonie?

Dezynfekcja mieszkania po zgonie powinna być przeprowadzana za pomocą nowoczesnych metod eliminujących wszelkie niebezpieczne mikroorganizmy. Do dezynfekcji po zmarłych stosuje się zabieg ozonowania oraz zamgławiania pomieszczeń, co skutecznie usuwa patogeny. Należy również zutylizować biologicznie skażone przedmioty należące do zmarłego.

Co jest w ekwipunku specjalisty czyszczącego funeralnie?

W ekwipunku specjalisty sprzątającego funeralnie są t.j. środki ochrony osobistej przed jadami trupimi np. kadaweryną. Niezbędny wyposażeniem technika czyszczącego po zwłokach jest profesjonalny sprzęt np. generator ozonu. Technicy sprzątający po zgonach nie mogą również zapomnieć o sprawdzonych środkach chemicznych i kontenerach na skażone przedmioty.

Ile czasu zajmuje profesjonalne sprzątanie po zgonie?

Profesjonalne sprzątanie po zgonie to proces, który może trwać kilka godzin, a może zająć kilka dni. Czas, w jakim technicy sprzątania miejsc śmierci usuną ślady biologiczne po zmarłym i nieprzyjemny trupi zapach z powietrza uzależniony jest od tego jak długo zwłoki pozostawały w domu. Najczęściej jednak kompleksowe czyszczenie po zwłokach zajmuje specjalistom jeden dzień.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%