Sprzątanie po zmarłych
Białystok

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych Białystok. Rekordowa liczba zgonów w roku 2020. Dezynfekcja pomieszczeń po zgonach w wyniku choroby zakaźnej

Zgon w Białymstoku? Skażone toksynami mieszkania? Sprzątanie po zmarłych w Białymstoku oraz na terenie całego województwa podlaskiego, oferuje firma Kastelnik. Działamy nieprzerwanie od 2013 roku na rynku specjalistycznych usług sprzątających. Ważną kwestią podczas dokładnego czyszczenia mieszkania po zwłokach jest stosowanie wyłącznie atestowanych środków chemicznych. Skuteczne środki do dezynfekcji po zmarłych to jednak nie wszystko, by wykonać poprawnie zlecenie utylizacji po zgonie. Niezbędny jest również sprawdzony sprzęt – mocne generatory ozonu, czy specjalistyczne zamgławiacze powietrza. Ekologiczne podejście do sprzątania to priorytet w dzisiejszych czasach. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, stosujemy wyłącznie bezpieczne dla środowiska metody dezynfekcji, w tym czyszczenie po zgonie suchym lodem. Białystok na co dzień nie kojarzy się ze śmiercią.

Sprzątanie po zgonie w Białymstoku- dezynfekcja po zmarłej osobie

Co zrobić, jak spotka nas jednak zgon bliskiej osoby? Gdzie zamówić sprzątanie po zgonie Białystok? Odkażanie pomieszczeń po śmierci i dezynfekcja mieszkań po zmarłych osobach w wyniku choroby zakaźnej to zadanie dla ekipy Kastelnik, która działa na terenie całego woj. podlaskiego. Jeśli zastanawiasz się nad skontaktowaniem z nami – dzwoń o każdej porze dnia i nocy, posiadamy całodobową infolinię telefoniczną, dedykowaną do przyjmowania połączeń alarmowych. Możesz również skorzystać z bezpłatnej wyceny na dezynfekcję po zgonie Białystok. W razie potrzeby również dojedziemy do wszystkich dzielnic miasta. Oferujemy czyszczenie po zmarłych Białystok Dojlidy, dezynfekcję po zgonach Białystok Bojary. 

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Białystok

Sprzątanie po zmarłych Białystok Jaroszówka- utylizacja gabarytów

Utylizacja gabarytów oraz sprzątanie po zmarłych Białystok Jaroszówka, to elementy profesjonalnej dezynfekcji mieszkań. Niestety, ale ilość śmierci w roku 2020 wstrząsnęła całą Polską. Doszło do największej ilości śmierci od II Wojny Światowej. Niewątpliwie związek ma to z rozwojem pandemii SARS-Cov-2. Czy to oznacza, iż bezpośrednim powodem zatrzymania akcji serca był koronawirus? Otóż nie. Problemy zdrowotne miało mnóstwo osób, które posiadały choroby przewlekłe oraz poważne schorzenia, które nie zostały zdiagnozowane na czas. Pandemia, która zawładnęła nie tylko Polską, a całym światem, sprawiła, iż został zdecydowanie utrudniony dostęp do lekarzy i placówek medycznych. Ofiary powikłań po różnego typu chorobach były dużym odsetkiem zgonów w roku 2020. 

Profesjonalne firmy sprzątające po zwłokach- Podlaskie

W związku sytuacją epidemiologiczną wyzwanie również dostały profesjonalne firmy sprzątanie świadczące sprzątanie po zwłokach. Musiały dostosować się do dezynfekcji mieszkań domów, czy też innych pomieszczeń po zgonie w wyniku choroby zakaźnej. Wymagało to przede wszystkim przeszkolenia swoich pracowników z zasad bezpieczeństwa w tego typu warunkach. Zabezpieczenie się za pomocą środków ochronnych takich jak: maska pełnotwarzowa, filtro-pochłaniacz, obuwie ochronne,  gogle ochronne, rękawice i odzież ochronna.

Ozonowanie po zmarłych w Białymstoku

Procedury sprzątania mieszkań po zmarłych

Bardzo ważnym aspektem również jest zwrócenie uwagi na sam przebieg realizacji usługi sprzątanie po zgonach. Trzeba uważać na to, żeby przestrzegać ważnych procedur. Kwestią niezaprzeczalnie istotną jest niewpuszczanie na miejsce zgonu osób trzecich. Skażone pomieszczenie, w którym leżały zwłoki to niebezpieczeństwo dla naszego zdrowia i życia. Jeśli chcesz zamówić specjalistyczne sprzątanie po zgonie – zadzwoń! Nasi konsultanci czekają na telefony, bardzo chętnie udzielą wszystkich informacji. 

Czyszczenie po zgonach- oferta firmy Kastelnik

Jednym z etapów sprzątania mieszkań po zmarłych osobach jest usuwanie zapachu śmierci. Ta słodkawa woń, daje o sobie mocno znać szczególnie w letnich miesiącach np. lipca czy też sierpnia. Bardzo często, to właśnie sąsiedzi są pierwszymi osobami, które alarmują rodzinę o zgonie bliskiej osoby. Ozonowanie po zmarłych, te jeden z podstawowych czynników, dzięki którym rodzina decyduje się zamówić usługę profesjonalnej dezynfekcji. W ofercie firmy sprzątającej po zmarłych Kastelnik, znajdziesz:

  • kompleksowe sprzątanie po zmarłym w Białymstoku;
  • całodobowe sprzątanie po zgonach powiat białostocki;
  • gruntowne czyszczenie mieszkania po zmarłym na COVID-19;
  • odkażanie mieszkania po zwłokach w stanie rozkładu;
  • dezynfekcja domu po chorobie zakaźnej;
  • ozonowanie po zmarłym;
  • usuwanie płynów ustrojowych oraz śladów krwi po śmierci samobójczej;
  • utylizacja skażonych przedmiotów po zmarłych. 

Ozonowanie po zgonie Białystok- jak dezynfekować po zmarłym?

Dezynfekcja podczas sprzątania po zgonie zostaje preprowadzona w miejscach, w gdzie doszło do śmierci. Ozonowanie po zgonie w Białymstoku obejmuje zarówno domy jak i mieszkania osób prywatnych. To odkażanie, polegające na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów chorobotwórczych przy użyciu metod fizycznych i chemicznych. Ma to na celu zmniejszenie liczby drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, tzn. niezagrażającego organizmom żywym. Skuteczne środki dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe. Należy pamiętać również o tym, że atestowane preparaty są bezpieczne dla naszego zdrowia oraz środowiska. 

Dezynfekcja po zmarlym w Białymstoku

Dezynfekcja mieszkań po zgonie – Kastelnik 

To, co nas wyróżnia to kompleksowe podejście do specjalistycznego sprzątania po zmarłych Białystok i województwo podlaskie. Od lat zajmujemy się czyszczeniem i odkażaniem pomieszczeń po zwłokach. Wiemy jak ciężki to okres dla naszych klientów. Dlatego staramy się działać szybko oraz dokładnie, wraz z zachowaniem dużej empatii. Działamy z użyciem profesjonalnego sprzętu oraz preparatów. Kontakt z nami jest możliwy 24/7. Wycena zawsze jest bezpłatna, a w szczególnych przypadkach możemy również na nią dojechać. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Kastelnik – najlepsza jakość usług funeralnych na Podlasiu! 

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%