Sprzątanie po zmarłych
Białystok

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych Białystok. Rekordowa liczba zgonów w roku 2020. Dezynfekcja pomieszczeń po zgonach w wyniku choroby zakaźnej

Zgon w Białymstoku? Skażone toksynami mieszkania? Profesjonalne sprzątanie po zmarłych w Białymstoku to jeden z etapów dezynfekcji mieszkania, usługi, która jest realizowana na terenie całego województwa podlaskiego. Oferta specjalistycznego sprzątania z cennika firmy Kastelnik zaczyna się już od 700 zł. Usługi dekontaminacji budynków świadczone są nieprzerwanie od 2013 roku, a sprzątaczki tej firmy są najwyżej oceniane przez klientów na rynku specjalistycznych usług sprzątających.

Ważną kwestią podczas dokładnego czyszczenia mieszkania po zwłokach jest stosowanie wyłącznie atestowanych środków chemicznych. Ozonowanie powietrza po zgonie w domu to dobra alternatywa do tradycyjnych metod sprzątania. Oferujemy również usuwanie płynów ustrojowych z mieszkań osób zmarłych w powiecie białostockim, w miastach: Choroszcz, Czarna Białostocka, Łapy, Michałowo, Supraśl, Suraż, Tykocin, Wasilków, Zabłudów.

Na co zwrócić uwagę podczas zamawiania specjalistycznego sprzątania?

Skuteczne środki do dezynfekcji po zmarłych to jednak nie wszystko, by wykonać poprawnie zlecenie utylizacji po zgonie. Niezbędny jest również sprawdzony sprzęt – mocne generatory ozonu, czy specjalistyczne zamgławiacze powietrza. Ekologiczne podejście do sprzątania to priorytet w dzisiejszych czasach. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, stosujemy wyłącznie bezpieczne dla środowiska metody dezynfekcji, w tym czyszczenie po zgonie suchym lodem. Białystok na co dzień nie kojarzy się ze śmiercią. Usługi sprzątania mieszkania po zgonie przedstawione zostały w poniższym materiale wideo.

Wideo ze sprzątania mieszkania po zgonie w Białymstoku

W branży usług porządkowych liczy się doświadczenie i odpowiednie zaplecze sprzętowe. Ciężko realizować usługi dezynfekcji w mieszkaniach zmarłych osób, bez specjalistycznego sprzętu. Usługi takie jak oczyszczanie powietrza po śmierci i wynoszenie skażonych przedmiotów wymagają nie tylko odpowiedniego zaangażowania, ale również doboru odpowiednich technik. Szczegóły realizacji możesz zobaczyć w poniższym materiale wideo.

Sprzątanie po zgonie w Białymstoku- dezynfekcja po zmarłej osobie

Co zrobić, jak spotka nas jednak zgon bliskiej osoby? Gdzie zamówić sprzątanie po zgonie Białystok? Odkażanie pomieszczeń po śmierci i dezynfekcja mieszkań po zmarłych osobach w wyniku choroby zakaźnej to zadanie dla ekipy Kastelnik, która działa na terenie całego woj. podlaskiego. Jeśli zastanawiasz się nad skontaktowaniem z nami – dzwoń o każdej porze dnia i nocy, posiadamy całodobową infolinię telefoniczną, dedykowaną do przyjmowania połączeń alarmowych. Możesz również skorzystać z bezpłatnej wyceny na dezynfekcję po zgonie Białystok. W razie potrzeby również dojedziemy do wszystkich dzielnic miasta. Oferujemy czyszczenie po zmarłych Białystok Dojlidy, dezynfekcję po zgonach Białystok Bojary.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Białystok

Całodobowa infolinia w Białymstoku.

Sprzątanie po zmarłych Białystok Jaroszówka- utylizacja gabarytów

Utylizacja gabarytów oraz sprzątanie po zmarłych Białystok Jaroszówka, to elementy profesjonalnej dezynfekcji mieszkań. Niestety, ale ilość śmierci w roku 2020 wstrząsnęła całą Polską. Doszło do największej ilości śmierci od II Wojny Światowej. Niewątpliwie związek ma to z rozwojem pandemii SARS-Cov-2. Czy to oznacza, iż bezpośrednim powodem zatrzymania akcji serca był koronawirus? Otóż nie. Problemy zdrowotne miało mnóstwo osób, które posiadały choroby przewlekłe oraz poważne schorzenia, które nie zostały zdiagnozowane na czas. Pandemia, która zawładnęła nie tylko Polską, a całym światem, sprawiła, iż został zdecydowanie utrudniony dostęp do lekarzy i placówek medycznych. Ofiary powikłań po różnego typu chorobach były dużym odsetkiem zgonów w roku 2020.

Profesjonalne firmy sprzątające po zwłokach- Podlaskie

W związku sytuacją epidemiologiczną wyzwanie również dostały profesjonalne firmy sprzątanie świadczące sprzątanie po zwłokach. Musiały dostosować się do dezynfekcji mieszkań domów, czy też innych pomieszczeń po zgonie w wyniku choroby zakaźnej. Wymagało to przede wszystkim przeszkolenia swoich pracowników z zasad bezpieczeństwa w tego typu warunkach. Zabezpieczenie się za pomocą środków ochronnych takich jak: maska pełnotwarzowa, filtro-pochłaniacz, obuwie ochronne,  gogle ochronne, rękawice i odzież ochronna.

Profesjonalne ozonowanie po zmarłych w Białymstoku

Robaki i latające owady roznoszą groźne choroby z ciała zmarłego na otoczenie.

Procedury sprzątania mieszkań po zmarłych

Bardzo ważnym aspektem również jest zwrócenie uwagi na sam przebieg realizacji usługi sprzątanie po zgonach. Trzeba uważać na to, żeby przestrzegać ważnych procedur. Kwestią niezaprzeczalnie istotną jest niewpuszczanie na miejsce zgonu osób trzecich. Skażone pomieszczenie, w którym leżały zwłoki to niebezpieczeństwo dla naszego zdrowia i życia. Jeśli chcesz zamówić specjalistyczne sprzątanie po zgonie – zadzwoń! Nasi konsultanci czekają na telefony, bardzo chętnie udzielą wszystkich informacji.

Czyszczenie po zgonach- oferta firmy Kastelnik

Jednym z etapów sprzątania mieszkań po zmarłych osobach jest usuwanie zapachu śmierci. Ta słodkawa woń, daje o sobie mocno znać szczególnie w letnich miesiącach np. lipca czy też sierpnia. Bardzo często, to właśnie sąsiedzi są pierwszymi osobami, które alarmują rodzinę o zgonie bliskiej osoby. Ozonowanie po zmarłych, te jeden z podstawowych czynników, dzięki którym rodzina decyduje się zamówić usługę profesjonalnej dezynfekcji. W ofercie firmy sprzątającej po zmarłych Kastelnik, znajdziesz:

 • kompleksowe sprzątanie po zmarłym w Białymstoku;
 • całodobowe sprzątanie po zgonach powiat białostocki;
 • gruntowne czyszczenie mieszkania po zmarłym na COVID-19;
 • odkażanie mieszkania po zwłokach w stanie rozkładu;
 • dezynfekcja domu po chorobie zakaźnej;
 • ozonowanie po zmarłym;
 • usuwanie płynów ustrojowych oraz śladów krwi po śmierci samobójczej;
 • utylizacja skażonych przedmiotów po zmarłych.

Ozonowanie po zgonie Białystok- jak dezynfekować po zmarłym?

Dezynfekcja podczas sprzątania po zgonie zostaje przeprowadzona w miejscach, w gdzie doszło do śmierci. Ozonowanie po zgonie w Białymstoku obejmuje zarówno domy jak i mieszkania osób prywatnych. To odkażanie, polegające na zabiciu form wegetatywnych i przetrwalnikowych drobnoustrojów chorobotwórczych przy użyciu metod fizycznych i chemicznych. Ma to na celu zmniejszenie liczby drobnoustrojów do bezpiecznego poziomu, tzn. niezagrażającego organizmom żywym. Skuteczne środki dezynfekujące posiadają w składzie m.in. fenol i jego pochodne, chlor i związki chloru, jod i związki jodu, środki utleniające, alkohole alifatyczne, aldehydy oraz czwartorzędowe związki amonowe. Należy pamiętać również o tym, że atestowane preparaty są bezpieczne dla naszego zdrowia oraz środowiska.

Dezynfekcja po zmarłym w Białymstoku

Dezynfekcja po zgonie przeprowadzana jest 7 dni w tygodniu.

Dezynfekcja mieszkań po zgonie – Kastelnik

To, co nas wyróżnia to kompleksowe podejście do specjalistycznego sprzątania po zmarłych Białystok i województwo podlaskie. Od lat zajmujemy się czyszczeniem i odkażaniem pomieszczeń po zwłokach. Wiemy jak ciężki to okres dla naszych klientów. Dlatego staramy się działać szybko oraz dokładnie, wraz z zachowaniem dużej empatii. Działamy z użyciem profesjonalnego sprzętu oraz preparatów. Kontakt z nami jest możliwy 24/7. Wycena zawsze jest bezpłatna, a w szczególnych przypadkach możemy również na nią dojechać. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Usługi dezynfekcji mieszkań po zwłokach możesz również zamówić w takich miastach jak: Supraśl, Suraż, Tykocin, Wasilków, Zabłudów, Choroszcz,  Łapy, Michałowo, Czarna Białostocka.

 • Augustów
 • Bielsk Podlaski
 • Grajewo

Kastelnik – najlepsza jakość usług funeralnych na Podlasiu!

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Czyszczenie pomieszczeń po zmarłych w Białymstoku to wieloetapowy proces, który pozwala na skuteczne odkażenie mieszkania po zgonie bliskiej osoby. Żałoba to niełatwy czas, dlatego najlepiej skorzystać ze wsparcia specjalistycznej firmy oferującej sprzątanie po zmarłym. Nikt odpowiednio przygotowany nie powinien wchodzić do mieszkania, w którym leżały zwłoki. O czym warto wiedzieć, planując sprzątanie po zgonie?

Usługi sprzątania Białystok

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zwłokach?

Kalkulacja kosztów, z jakimi wiąże się sprzątanie po zwłokach, jest każdorazowo ustalana indywidualnie z klientem na miejscu zdarzenia. Warto wiedzieć, że cena podstawowej dezynfekcji zaczyna się od kwoty 700 zł i może sięgnąć kilku tysięcy złotych w zależności od wielkości mieszkania, oraz rodzaju czynności, jakie należy przeprowadzić, by skutecznie mieszkanie oczyścić i zdezynfekować

Jak wykonać dezynfekcję po zmarłych?

Dezynfekcja mieszkania po zgonie to zadanie dla specjalistów. Aby skutecznie oczyścić pomieszczenia ze szkodliwych związków chemicznych, nie wystarczą domowe detergenty. Ponieważ po śmierci człowieka, z jego ciała wydziela się ponad 30 różnych rodzajów związków chemicznych, konieczne jest zastosowanie fachowej dezynfekcji. W tym celu sprawdza się najlepiej ozonowanie, które eliminuje niebezpieczne patogeny i usuwa przykry zapach śmierci.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.





Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale80%
Bardzo dobrze20%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%