Sprzątanie po zmarłych Będzin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Będzinie. Czy usuwanie płynów ustrojowych z podłogi jest konieczne?

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się usuwaniu drobnoustrojów i płynów ustrojowych po śmierci. Profesjonalne sprzątanie po zmarłych Będzin woj. śląskie, jest praktykowane przez przedsiębiorstwo Kastelnik od prawie dekady, a eliminacja nieczystości rozlanych na podłodze to obowiązek nie tylko obywatelski. Krew i płyny ustrojowe na podłodze to odpad skażony biologiczni i jeżeli takie coś znajduje się w Twoim mieszkaniu, to musi to być zutylizowane w spalarni termicznej. Dzięki zgromadzonemu przez wiele lat doświadczeniu udało się nam wypracować unikalne metody czyszczenia i usuwania płynów ustrojowych:

 • dezynfekcja suchą mgłą;
 • odkażanie ozonem;
 • usuwanie śladów krwi profesjonalną chemią;
 • utylizacja skażonych biologicznie przedmiotów w specjalnym miejscu.

Opróżnianie mieszkań po osobach zmarłych w powiecie będzińskim

Usługi sprzątania po zgonach w Będzinie to także opróżnianie mieszkań, gdzie mamy do czynienia z osobami, które miały problem ze zbieractwem. Usuwanie nieprzyjemnych zapachów po zgonie wykonujemy w takim miejscach Będzina jak np.: Ksawera, Małobądź, Warpie i Osiedle Syberka.

Usuwanie śladów krwi

Krew wydobywająca się ze zwłok jest bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia. Nie lekceważ tego zagrożenia!

Sprzątanie po zmarłych Będzin – ile kosztuje?

Sprzątanie po zmarłych w Będzinie można zamówić u specjalistów z firmy Kastelnik w atrakcyjnej cenie. Koszt czyszczenia miejsca śmierci rozpoczyna się już od 850 złotych netto, natomiast każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. W cenę mycia po zwłokach wchodzi wielkość powierzchni oraz rodzaj czynności, które są niezbędne do wykonania np. dezynfekcja lub utylizacja. Koszt profesjonalnego sprzątania po zmarłym zależy również od tego, ile czasu trzeba poświęcić na to, aby pozbyć się wszystkich szkodliwych mikroorganizmów.

Sprzątanie po zmarłym Będzin

Czyszczenie po śmiertelnych wypadkach komunikacyjnych

Sprzątanie po zgonach, które nastąpiło w przestrzeni publicznej, wymaga zaangażowania profesjonalnych podmiotów sprzątających. Czyszczenie po śmiertelnych wypadkach komunikacyjnych powinno być wykonane jak najszybciej to możliwe. Dla takich właśnie przypadków firma Kastelnik uruchomiła całodobową infolinię, gdzie można zamówić pozbywanie się skutków zgonu o każdej porze dnia i nocy.

Odkażanie mieszkania po zmarłym

By odkazić mieszkanie po zmarłym, należy je najpierw opróżnić ze skażonych przedmiotów.

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych – usuwanie zapachów

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych jest integralną częścią zlecenia sprzątania po zgonie. Śląskie sprzątanie po zwłokach przez specjalistyczne firmy także wykorzystuje metodę dezynfekcji ozonem. Do ozonowania pomieszczeń używa się profesjonalnych generatorów ozonu. Odkażanie po śmierci wykonywane jest w celu usunięcia wydobywających się z rozkładającego się ciała toksycznych substancji tj. kawaderyna i neuryna. Dezynfekcja mieszkania, w którym doszło do zgonu za pomocą ozonu, jest również sposobem na usunięcie nieprzyjemnych zapachów.

Wysoka jakość usług dezynfekcyjnych

Czyszczenie mieszkania po zwłokach oraz inne usługi funeralne

 • sprzątanie po zmarłych w Będzinie;
 • dezynfekcja po zgonach;
 • usuwanie śladów po wypadkach;
 • sprzątnie po zgonie w zakładach pracy;
 • usługi sprzątania po rozkładzie zwłok;
 • zamgławianie pomieszczeń po śmierci naturalnej;
 • sprzątanie po zgonach dla osób prywatnych;
 • czyszczenie po zmarłych w zaawansowanym stanie rozkładu;
 • sprzątanie po zgonie z płynami ustrojowymi;
 • ozonowanie pomieszczeń;
 • utylizacja skażonego mienia;
 • odkażanie mebli i powierzchni skażonych zwłokami;
 • czyszczenie domu po osobie zmarłej.

Usługi sprzątania po zmarłych w Będzinie – specjaliści z firmy Kastelnik pracują przez całą dobę

Sprzątanie po zmarłym w Będzinie polega na pozbywaniu się wszelkich konsekwencji śmierci, w tym bakterii i innych drobnoustrojów, które są skażone biologicznie. Czyszczenie w mieszkaniach po trupach powinno być zlecone profesjonalistom, którzy wiedzą, jak usunąć wszystkie szkodliwe mikroorganizmy. Świadczymy utylizację mebli po zgonie w mieszkaniu. Sprzątanie po śmierci lokali mieszkalnych można zamówić dzwoniąc na telefon alarmowy firmy Kastelnik. Czekamy na telefony!

Znajdziesz nas także w:

Jak postępować w przypadku sprzątania funeralnego

Sprawdzona firma sprzątająca Kastelnik po każdej usłudze wystawia certyfikat dezynfekcji.

FAQ - o co pytają osoby zainteresowane sprzątaniem po zmarłych?

Czyszczenie po zwłokach jest usługą, która generuje u osób chcących ją zamówić wiele pytań. Kluczową kwestią podczas sprzątania po zgonie jest dezynfekcja. Odkażanie pomieszczeń, czy przedmiotów osobistych sprawia, że można miejsce po zwłokach ponownie użytkować.

Najczęściej zadawane pytania Będzin

Czy do sprzątania po zgonach trzeba posiadać doświadczenie?

Do sprzątania po zgonach trzeba posiadać doświadczenie, ponieważ podczas przebywania w miejscu śmierci jesteśmy narażeni na jad trupi, który jest dużym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Dla pracowników profesjonalnych firm sprzątających czyszczenie po zmarłych jest czynnością, którą wykonują na co dzień, dlatego posiadają do tego dedykowane wyposażenie.

Jak usunąć zapach śmierci w pomieszczeniu?

Zapach śmierci w pomieszczeniu można usunąć za pomocą zabiegu dezodoryzacji. Dezodoryzacja polega na stałym usunięciu smrodu, a nie tylko maskowaniu go. Doskonałym sposobem na likwidacji fetoru po zwłokach jest zamgławianie za pomocą suchej mgły. Po realizacji takiego zabiegu można szybko wrócić do użytkowania pomieszczenia.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%