Sprzątanie po zmarłych
Aleksandrów Łódzki

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Aleksandrowie Łódzkim. Czy po zmarłych możemy sprzątać samodzielnie?

Zlokalizowanie zwłok w mieszkaniu wymaga fachowej dezynfekcji, wytyczne Państwowej Inspekcji Sanitarnej jasno mówią, jak odkażać mieszkania po zgonie. Jesteśmy profesjonalnym zespołem, oferując Państwu całodobowe sprzątanie po zmarłym Aleksandrów Łódzki, ale nie tylko, bowiem w ofercie mamy również inne miasta na terenie całego województwa łódzkiego.

Po zgonie w domu nie wolno sprzątać samodzielnie, a usługę dezynfekcji najlepiej zlecić przeszkolonej ekipie z zakresu usuwania szkodliwych patogenów z powietrza.

Dezynfekcja po zgonie w Aleksandrowie Łódzkim i okolicy

Sprzątanie domu ukochanej osoby to nie jest czynność, z którą jest w stanie zmierzyć się rodzina. Usuwanie płynów ustrojowych bez odpowiedniego sprzętu jest niemal niemożliwe. Opróżnienie lokalu z mebli to tylko jedna z usług, które są realizowane w skażonym środowisku. W zakresie usuwania zagrożeń biologicznych warto sięgnąć po pomoc firmy sprzątającej.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zastanawiasz się jak wyeliminować nieprzyjemny zapach po zgonie w domu? Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Aleksandrów Łódzki to wieloetapowy proces, który pozwoli nie tylko wyeliminować groźne dla zdrowia trupie jady, ale i nieprzyjemny fetor po zwłokach.

Drażniący fetor wnika we wszystkie tkaniny i materiały i nie da się go wywietrzyć ani zneutralizować sklepowymi odświeżaczami powietrza. Standardowe głębokie czyszczenie potencjalnie szkodliwych patogenów przenoszonych z ciała denata na inne powierzchnie, to czynność, o której nie wolno zapomnieć!

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Aleksandrowie Łódzkim.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania i dezynfekcji patogenów w pomieszczeniu po śmierci.

Pierwszym etapem odkażania pomieszczeń po zmarłym jest czyszczenie podłóg ze śladów krwi i wynoszenie wyposażenia skażonego biologicznie.  Skażone sprzęty i meble także są źródłem wielu groźnych związków.

Profesjonalną dezynfekcję pomieszczeń wraz z dezodoryzacją umożliwia ozonowanie po zgonie. Ozon nie tylko likwiduje uciążliwy odór po zgonie, ale i wszelkie drobnoustroje, wirusy i patogeny krążące w powietrzu i na przedmiotach w mieszkaniu.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Aleksandrów Łódzki

Dezynfekcja mieszkania po zwłokach w Aleksandrowie Łódzkim.

Dobrym sposobem na przeprowadzenie dezodoryzacji jest także zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. Metody te pozwalają całkowicie usunąć wszelkie drobnoustroje odpowiedzialne za powstawanie drażniącej woni.

Mieszkanie po zabiegu dezynfekcji po zgonie w woj. łódzkim jest czyste i bezpieczne, gotowe do ponownego użytku. Po przeprowadzonym odkażaniu wydawany jest certyfikat dekontaminacji na życzenie klienta.

Usługi profesjonalnego sprzątania mieszkań z bakterii po zmarłych

Bezpiecznie czyścimy pomieszczenia z niebezpiecznych związków i szkodliwych patogenów na terenie Aleksandrowa Łódzkiego

Specjalistyczna dezynfekcja miejsca zgonu Kastelnik odbywa się nieprzerwanie od 2013 roku. Zdobyte doświadczenie w usuwaniu zapachu po śmierci pozwoliło nam na wyselekcjonowanie najskuteczniejszych metod usuwania niebezpiecznych dla zdrowia człowieka toksyn i patogenów.

Czy wiedziałeś, że kadaweryna, czy neuryna to wydobywające się z ciała człowieka związki, które należy jak najszybciej usunąć? Sprzątanie po zwłokach to zadanie dla technika sprzątania po zgonie – Kastelnik, który posiada do tego odpowiednie kwalifikacje.

Ozonowanie domu jest usługą specjalistyczną

Jesteśmy niemal pewni, że nasi konsultanci znajdą dla Ciebie dogodny termin, jeśli tylko zadzwonisz na naszą całodobowa infolinie telefoniczna. Możesz skorzystać również z bezpłatnej wyceny, którą oferujemy we wszystkich dzielnicach Aleksandrowa Łódzkiego jak np.: Szatonia i Wierzbno oraz Piaskowa Góra.

Czytaj także: ozonowanie po zgonie

Dezynfekcja po zgonie Aleksandrów Łódzki

Sprzątanie po zmarłych Aleksandrów Łódzki – jak posprzątać po zgonie?

Gruntowne sprzątanie mieszkań po zgonach w Aleksandrowie Łódzkim to zadanie dla specjalistów funeralnych. Tak właściwie – dlaczego? Argumentów na tę tezę jest mnóstwo, lecz wyodrębnimy tutaj tylko parę najistotniejszych. Otóż jedną z nich są środki chemiczne i specjalistyczny sprzęt. Czy sprzątanie bez nich jest możliwe? Tak, ale bez pewności, że usunęliśmy wszystkie chorobotwórcze ustroje i że wykonaliśmy to poprawnie.

Sprzątanie po zgonach Aleksandrów Łódzki

Ubrania po zmarłym trzeba zutylizować. Nie dawaj ich innym osobom. Mogą mieć na sobie bakterie.

Czyszczenie mieszkania przed potencjalnym rozprzestrzenianiem płynów ustrojowych pochodzących z ciała osoby zmarłej

W ekwipunku technika Kastelnik znajdują się nie tylko wymienione wyżej elementy, ale i bagaż, bagaż doświadczenia i stosowne szkolenia. Lepiej nie zabierać się do pracy w przypadku styczności z toksynami wydobywającymi się z ciała człowieka, gdy nie wiemy jak się w takiej sytuacji z nimi obchodzić.

Ważnym aspektem, na który należy zwrócić uwagę, jest również ochrona osobista. Sprzątanie po zgonach wymaga odpowiedniego przygotowania.

W przypadku sprzątania domu z płynów ustrojowych praca wymaga odpowiedniego przeszkolenia

Pracownik firmy sprzątającej Kastelnik gotowy do wykonania zlecenia dezynfekcji.

To o czym nie wiemy, a jest istotne, to odpady po sprzątaniu po zmarłym nie mogą być pod żadnym pozorem wyrzucone do normalnego kontenera na śmieci, lecz do specjalnego pojemnika stworzonego w tym celu.

Następnie muszą być one przetransportowane pojazdem ze stosownym zezwoleniem do spalarni, gdzie zostaną zutylizowane. Są to czynności konieczne, a osoba, która na co dzień nie ma czynności ze sprzątaniem funeralnym, po prostu nie ma o tym pojęcia. Wybór oczywiście należy do nas samych, ale jednak lepiej wynająć przedsiębiorstwo, które posiada w tym stosowne doświadczenie.

Krew zmarłego wydziela fetor. Kastelnik zapewni właściwą dezynfekcję aby usunąć wszelkie ślady krwi

Zaschnięta krew jest usuwana specjalnymi środkami, które posiadają wyspecjalizowane firmy sprzątające.

Usługi dezodoryzacji mieszkań przed zagrożeniem biologicznym

Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Nasi konsultanci czekają na telefony ze względu na całodobową infolinię, o każdej porze dnia i nocy. Zadzwoń i umów się na najbliższy termin realizacji świadczenia sprzątanie po zmarłych Aleksandrów Łódzki.

Usuwanie zapachu po zgonach

Zamów usługę sprzątania. Wyślemy lokalny zespół terenowy pod wskazane miejsce na terenie Aleksandrowa Łódzkiego

Czyszczenie po zmarłych oferowane przez Kastelnik, to usługa polegająca na utylizacji przedmiotów po zmarłych osobach, dezynfekcji, a także ozonowaniu po zgonie. To nie jest jednak wszystko. Pobrudzona krwią podłoga wymaga nie tylko dezynfekcji, ale i rozbiórki.

Specjalne środki w przypadku zagrożeń biologicznych

Ślady rozlanej krwi w szybkim tempie stają się zagrożeniem dla innych osób. Pamiętaj, aby zlecić jak najszybciej dezynfekcję.

Wykwalifikowani pracownicy do dezynfekcji krwi po samobójstwie Aleksandrów Łódzki

Nasi klienci chętnie korzystają z pracy technika sprzątającego miejsca zgonu, która obejmuje zakresem czynności remontowo – rozbiórkowe w pomieszczeniach mieszkania. Za takie uważamy demontaż podłogi skażonej ciałem rozkładającego się człowieka lub krwią.

Sprzątanie po zmarłych Aleksandrów Łódzki

Jesteś świadkiem śmierci? Zgłoś się do firmy Kastelnik, aby zapewnić bezpieczeństwo epidemiczne.

Sprzątanie po zgonach w Aleksandrowie Łódzkim – oferta firmy Kastelnik

 • Całodobowe sprzątanie po zmarłych w Aleksandrowie Łódzkim;
 • gruntowne sprzątanie mieszkań po zmarłych w województwie łódzkim;
 • kompleksowe odkażanie miejsca zgonu po rozkładzie zwłok w powiecie aleksandrowskim;
 • usuwanie śladów krwi po morderstwach;
 • czyszczenie po samobójstwie;
 • odkażanie i mycie ścian po morderstwie;
 • likwidowanie chorobotwórczych drobnoustrojów po śmierci;
 • sprzątanie po rozkładających się zwłokach;
 • neutralizowanie smrodu po zwłokach;
 • mycie i czyszczenia ścian po zgonach;
 • zamgławianie po zgonie;
 • sprzątanie po śmierci w wyniku wypadku samochodowego.

Sprzątanie po zmarłych Aleksandrow Łódzki

Dezynfekcja po zgonach – specjalistyczne metody i techniki profesjonalnego sprzątania

Odkażanie mieszkań po zgonach wymaga nie tylko wiedzy, ale również odpowiedniego sprzętu. Pojemniki na odpady specjalne różnią się od zwykłych koszy na śmieci. Zbiorniki te są stworzone specjalnie do transportu rzeczy przeznaczonych do utylizacji.

Pojemniki te są stosowane w taki sposób, aby patogeny w nich transportowane nie stwarzały zagrożenia. Jest to nieodzowny element ekwipunku technika, który wykonuje sprzątanie po zwłokach.

Kastelnik działa na terenie całego kraju, a usługi specjalistycznego sprzątania są dostępne w miastach:

Aleksandrów Łódzki, sprzątanie po zwłokach

Sprzątanie po zwłokach w Aleksandrowie Łódzkim. Dezynfekcja mieszkania z patogenów.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Kastelnik opróżni Twoje mieszkanie ze starych mebli i usunie wszystkie niebezpieczne związki chemiczne, które wydostały się z ciała denata. Wydezynfekujemy nie tylko mieszkanie od góry do dołu, ale również klatkę schodową i piwnicę. Po zrealizowanej usłudze wystawiamy certyfikat dezynfekcji i oddajemy klucze do wysprzątanego mieszkania. Po naszej interwencji lokal jest gotowy do wprowadzenia się przez nowych najemców.

Usługi sprzątania Aleksandrów Łódzki

Ile kosztuje czyszczenie po zmarłym?

Koszt sprzątania mieszkania po zgonie zależy od wielu czynników. W przypadku koniecznej dezynfekcji po zmarłej osobie, koszty rozpoczynają się od kwoty 800 złotych. Natomiast duże kilkupokojowe mieszkanie, w którym do utylizacji jest duża ilość przedmiotów, to koszt sięgający paru tysięcy złotych.

Czy dezynfekcja po zgonie usuwa patogeny?

Dezynfekcja mieszkania po zgonie wymaga dezynfekcji w celu usunięcia niebezpiecznych dla zdrowia związków chemicznych. Aby to osiągnąć, można skorzystać z urządzeń do zamgławiania suchą mgłą lub ozonatorów powietrza. W wyniku zastosowania tych metod, groźne patogeny i toksyny zostaną usunięte.

Czy domowe środki czystości sprawdzą się do dezynfekcji po zmarłych?

Domowe środki czystości nie są w pełni skuteczne w dezynfekcji po zmarłych. Jedynie profesjonalne, atestowane preparaty biobójcze są w stanie zapewnić całkowite wyeliminowanie bakterii i trupich jadów po nieboszczyku. Zaleca się korzystanie z takich preparatów, które są przeznaczone specjalnie do dezynfekcji powierzchni po zwłokach oraz zostały przetestowane i zatwierdzone przez Państwowy Inspektorat Sanitarny.

Całodobowy kontakt 7/24 

Zadzwoń do nas, jeśli chcesz skorzystać z usługi sprzątanie po zmarłych Aleksandrów Łódzki, obsługujemy całe Łódzkie. Technicy Kastelnik to wykwalifikowani specjaliści, którzy do swojej pracy podchodzą z zaangażowaniem i należytym szacunkiem.

Usługi sprzątania mieszkań z materiałów biologicznych po zgonie

Działamy szybko i dyskretnie. Stosujemy wyłącznie sprawdzone metody dezynfekcji w celu ochrony zdrowia, np. ozonowanie za pomocą przemysłowych generatorów ozonu.

Zadzwoń i uzyskaj bezpłatną wycenę zlecenia już w 20 minut!

Wysokie ryzyko narażenia na zakażenie się płynami ustrojowymi z ciała zmarłego

Osoby chore często pozostawiają po sobie brudne mieszkanie po śmierci. Taki stan wymaga dokładnego odkażania.

Telefony odbieramy przez całą dobę. Kontakt telefoniczny 24h

Gdy istnieje taka potrzeba, dojeżdżamy na wycenę na miejsce zgonu w okolicach Aleksandrowa Łódzkiego. Skontaktuj się z nami i zamów jak najbliższy termin realizacji!

Kastelnik – najwyższa jakość usług funeralnych  w woj. łódzkim.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%