Sprzątanie po zmarłych
Aleksandrów Łódzki

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie i dezynfekcja po zmarłym w Aleksandrowie Łódzkim. Czy po zmarłych możemy sprzątać samodzielnie?

Zlokalizowanie zwłok w mieszkaniu wymaga fachowej dezynfekcji, wytyczne Państwowej Inspekcji Sanitarnej jasno mówią, jak odkażać mieszkania po zgonie. Jesteśmy profesjonalnym zespołem, oferując Państwu całodobowe sprzątanie po zmarłych Aleksandrów Łódzki, ale nie tylko, bowiem w ofercie mamy również inne miasta na terenie całego województwa łódzkiego. Specjalistyczna dezynfekcja miejsca zgonu Kastelnik odbywa się nieprzerwanie od 2013 roku. Zdobyte doświadczenie w usuwaniu zapachu po śmierci pozwoliło nam na wyselekcjonowanie najskuteczniejszych metod usuwania niebezpiecznych dla zdrowia człowieka toksyn i patogenów.

Czy wiedziałeś, że kawaderyna, czy neuryna to wydobywające się z ciała człowieka związki, które należy jak najszybciej usunąć? Sprzątanie po zwłokach to zadanie dla technika sprzątania po zgonie – Kastelnik, który posiada do tego odpowiednie kwalifikacje. Jesteśmy niemal pewni, że nasi konsultanci znajdą dla Ciebie dogodny termin, jeśli tylko zadzwonisz na naszą całodobowa infolinie telefoniczna. Możesz skorzystać również z bezpłatnej wyceny, którą oferujemy we wszystkich dzielnicach Aleksandrowa Łódzkiego jak np.: Szatonia i Wierzbno oraz Piaskowa Góra. 

dezynfekcja po zgonie Aleksandrów Łódzki

Sprzątanie po zmarłych Aleksandrów Łódzki – jak sprzątać po zgonie?

Gruntowne sprzątanie mieszkań po zgonach to zadanie dla specjalistów funeralnych. Tak właściwie – dlaczego? Argumentów na tę tezę jest mnóstwo, lecz wyodrębnimy tutaj tylko parę najistotniejszych. Otóż jedną z nich są środki chemiczne i specjalistyczny sprzęt. Czy sprzątanie bez nich jest możliwe? Tak, ale bez pewności, że usunęliśmy wszystkie chorobotwórcze ustroje i że wykonaliśmy to poprawnie. W ekwipunku technika Kastelnik znajdują się nie tylko wymienione wyżej elementy, ale i bagaż, bagaż doświadczenia i stosowne szkolenia. Lepiej nie zabierać się do pracy w przypadku styczności z toksynami wydobywającymi się z ciała człowieka, gdy nie wiemy jak się w takiej sytuacji z nimi obchodzić. Ważnym aspektem na, który należy zwrócić uwagę, jest również ochrona osobista.

To o czym nie wiemy, a jest istotne, to odpady po sprzątaniu po zmarłym nie mogą być pod żadnym pozorem wyrzucone do normalnego kontenera na śmieci, lecz do specjalnego pojemnika stworzonego w tym celu. Następnie muszą być one przetransportowane pojazdem ze stosownym zezwoleniem do spalarni, gdzie zostaną zutylizowane. Są to czynności konieczne, a osoba, która na co dzień nie ma czynności ze sprzątaniem funeralnym, po prostu nie ma o tym pojęcia. Wybór oczywiście należy do nas samych, ale jednak lepiej wynająć przedsiębiorstwo, które posiada w tym stosowne doświadczenie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Nasi konsultanci czekają na telefony ze względu na całodobową infolinię, o każdej porze dnia i nocy. Zadzwoń i umów się na najbliższy termin realizacji świadczenia sprzątanie po zmarłych Aleksandrów Łódzki.

Czyszczenie po zmarłych oferowane przez Kastelnik, to usługa polegająca na utylizacji przedmiotów po zmarłych osobach, dezynfekcji, a także ozonowaniu po zgonie. To nie jest jednak wszystko. Pobrudzona krwią podłoga wymaga nie tylko dezynfekcji, ale i rozbiórki. Nasi klienci chętnie korzystają z pracy  technika sprzątającego miejsca zgonu, która obejmuje zakresem czynności remontowo – rozbiórkowe. Za takie uważamy demontaż podłogi skażonej ciałem rozkładającego się człowieka  lub krwią.

sprzątanie po zmarłych Aleksandrów Łódzki

Sprzątanie po zgonach w Aleksandrowie Łódzkim – oferta firmy Kastelnik

 • Całodobowe sprzątanie po zmarłych w Aleksandrowie Łódzkim;
 • gruntowne sprzątanie mieszkań po zmarłych w województwie łódzkim;
 • kompleksowe odkażanie miejsca zgonu po rozkładzie zwłok w powiecie aleksandrowskim;
 • usuwanie śladów krwi po morderstwach;
 • czyszczenie po samobójstwie;
 • odkażanie i mycie ścian po morderstwie;
 • likwidowanie chorobotwórczych drobnoustrojów po śmierci;
 • sprzątanie po rozkładających się zwłokach;
 • neutralizowanie smrodu po zwłokach;
 • mycie i czyszczenia ścian po zgonach;
 • zamgławianie po zgonie;
 • sprzątanie po śmierci w wyniku wypadku samochodowego.

Sprzątanie po zmarłych Aleksandrow Łódzki

Dezynfekcja po zgonach – specjalistyczne metody i techniki 

Odkażanie mieszkań po zgonach wymaga nie tylko wiedzy, ale również odpowiedniego sprzętu. Zbiorniki na odpady specjalne różnią się od zwykłych koszy na śmieci. Są stworzone specjalnie dla transportu do utylizacji.  Pojemniki te są stosowane, aby nie zagrażały nam zawarte na przedmiotach i tkankach wirusy, bakterie i grzyby. Jest to nieodzowny element ekwipunku technika, który wykonuje sprzątanie po zwłokach. 

usuwanie zapachu po zgonach

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje czyszczenie po zmarłym?

Cena sprzątania mieszkania po zgonie zależy od kilku czynników. W przypadku dezynfekcji po zmarłej osobie koszty zaczynają się od kwoty 700 zł. Natomiast duże kilkupokojowe mieszkanie, w którym do utylizacji jest duża ilość przedmiotów, to koszt sięgający nawet paru tysięcy złotych.

Czy dezynfekcja po zgonie usuwa patogeny?

Zabieg odkażania po zgonie polega na likwidacji niebezpiecznych dla zdrowia związków chemicznych. Wykonywać go możemy z zastosowaniem urządzeń do zamgławiania suchą mgłą, czy też ozonatorów powietrza. Dezynfekcją każdą z tych metod usunie groźne patogeny i trupi jad.

Całodobowy kontakt 7/24 

Zadzwoń do nas, jeśli chcesz skorzystać z usługi sprzątanie po zmarłych Aleksandrów Łódzki i całe Łódzkie. Technicy Kastelnik to wykwalifikowani specjaliści, którzy do swojej pracy podchodzą z zaangażowaniem i należytym szacunkiem. Działamy szybko i dyskretnie. Stosujemy wyłącznie sprawdzone metody dezynfekcji np. ozonowanie za pomocą przemysłowych generatorów ozonu. Zadzwoń i uzyskaj bezpłatną wycenę zlecenia już w 20 minut! Telefony odbieramy przez całą dobę. Gdy istnieje taka potrzeba, dojeżdżamy na wycenę na miejsce zgonu. Skontaktuj się z nami i zamów jak najbliższy termin realizacji!
Obsługujemy także miasta: Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Łowicz, Radomsko, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki

Kastelnik – najwyższa jakość usług funeralnych Łódzkie!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%