Sprzątanie po zmarłych Aleksandrów Kujawski

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłym w Aleksandrowie Kujawskim. Jakiego sprzętu używa się do dezynfekcji po zgonie?

Firma Kastelnik oferuje usługi sprzątania po śmierci na terenie województwa kujawsko-pomorskiego z wykorzystaniem nowoczesnych metod dezynfekcji, dzięki czemu można korzystać ze skażonego jadem trupim mieszkania już po kilku godzinach od zakończenia pracy przez ekipę czyszczącą miejsce zgonu.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Sprzątanie po zmarłych w Aleksandrowie Kujawskim to coś więcej niż zwykłe mycie okien czy czyszczenie parapetów z kurzu. W przypadku skażenia jadem trupim, mieszkanie należy starannie zdezynfekować i usunąć nieprzyjemne zapachy. Firma Kastelnik w tym celu stosuje najnowocześniejszy sprzęt do profesjonalnego odkażania pomieszczeń, np. przemysłowe generatory ozonu o dużej mocy.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Skuteczna dezynfekcja po zgonie nie byłaby możliwa bez:

 • Generatorów ozonu marki Blue Planet DS-32;
 • Fumigatorów ULV do produkcji suchej mgły.
Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Aleksandrowie Kujawskim

Skażone jadami trupimi mieszkanie po zgonie należy jak najszybciej zdezynfekować.

Procedury BHP podczas odkażania po zmarłym

Bardzo ważne jest, aby podczas odkażania powierzchni po zmarłym w stanie rozkładu zwrócić uwagę na przestrzeganie zasad BHP. Powietrze w pomieszczeniu po zwłokach jest często skażone bakteriologicznie, a z ciała po śmierci wydobywają się chorobotwórcze drobnoustroje.

Usługi sprzątania Aleksandrów Kujawski

Technicy firmy Kastelnik podczas dezynfekcji patogenów – ubrani są w kombinezony i maski ochronne. Podczas odkażania osoby postronne mają zakaz wstępu. To podstawowe elementy procedury bezpieczeństwa, o których nie można zapomnieć na żadnym etapie sprzątania.

Sprzątanie po zgonach Aleksandrów Kujawski – usuwanie śladów krwi

O czym warto pamiętać? Nie tylko unoszące się w powietrzu jady trupie są zagrożeniem dla osób, które przebywają w mieszkaniu po zgonie. Często podczas czyszczenia pomieszczeń po zwłokach w Aleksandrowie Kujawskim mamy do czynienia z krwią i płynami ustrojowymi. Usuwanie śladów krwi jest jedną z pierwszych czynności, które należy wykonać podczas specjalistycznego oczyszczania skażonych krwią powierzchni. Firma sprzątająca Kastelnik przyjmuje całodobowo zlecenia pod numerem tel. +48 735-960-510.

Mieszkanie po zmarłej osobie w trakcie odkażania

Ozonowanie pomieszczeń jest zabiegiem, który skutecznie usuwa chorobotwórcze drobnoustroje.

Do zmywania krwi stosujemy specjalistyczny sprzęt i atestowane środki chemiczne oparte na czwartorzędowych solach amoniowych. Należy pamiętać o tym, że profesjonalnych preparatów używa się według karty charakterystyki pochodzącej od producenta i nie wolno zmieniać sposobu ich zastosowania. Według przepisów każda firma sprzątająca powinna mieć w trakcie zlecenia dokumentację, która zawiera opis produktów biobójczych.

Opróżnianie mieszkań po zgonach, transport ADR

Często mieszkania po zgonach wymagają wyniesienia przedmiotów zmarłego i zerwania podłogi. Gdy płyny ustrojowe i krew przesiąkną podłogę lub inne meble należy się ich jak najszybciej pozbyć. Profesjonalne firmy sprzątające zawożą skażone biologicznie rzeczy do utylizacji termicznej w specjalistycznej spalarni.

“Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj skażonych mebli na osiedlowy śmietnik. Grozi za to wysoka kara finansowa” – ostrzega szef firmy Mieszko Kastelnik

By móc w bezpieczny sposób przewieźć meble zmarłego do utylizacji, należy posiadać pozwolenie na transport ADR. Przedmioty te są przewożone w szczelnie zamkniętych pojemnikach i kontenerach oznaczonych “odpady niebezpieczne”.

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłych – usuwamy patogeny

Ozon to pierwiastek, który skutecznie usuwa szkodliwe mikroorganizmy tj. kadaweryna i putrescyna, które odpowiadają za uciążliwy zapach. Nasi technicy, kiedy przyjeżdżają na miejsce, gdzie doszło do śmierci z zaawansowanym rozkładem ciała, to w pierwszej kolejności przeprowadzają neutralizację powietrza. Okazuje się, że smród, rozkładającego się ciała ciężko usunąć samodzielnie.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – pomiar stężenia O3

Ozonowanie pomieszczeń po zgonie jest zabiegiem, który całkowicie neutralizuje fetor po nieboszczyku i eliminuje 98% niebezpiecznych patogenów. W efekcie otrzymuje się czyste i świeże pomieszczenie, z którego można korzystać bez obaw o zatrucie pokarmowe. W większości firm można się spodziewać bezpłatnej wyceny, ale tę kwestię lepiej ustalić przed odpowiednio wcześniej, przed przystąpieniem do realizacji zlecenia.

Usługi sprzątania na terenie całej Polski od firmy Kastelnik

 • gruntowne sprzątanie po zmarłych Aleksandrów Kujawski;
 • dezynfekcja mieszkania po zmarłym w powiecie aleksandrowskim;
 • ozonowanie po rozkładzie zwłok za pomocą przemysłowych generatorów ozonu;
 • zamgławianie suchą mgłą domu po zgonie;
 • sprzątanie mieszkań po zgonach samobójczych;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po zmarłych osobach;
 • utylizacja termiczna ubrań po zmarłym;
 • odkażanie powierzchni po krwi;
 • opróżnienie mieszkań z mebli i transport ADR dla osób prywatnych;
 • czyszczenie mieszkania po zgonie;
 • czyszczenie podłóg z płynów ustrojowych;
 • sprzątanie po zmarłym w pracy;
 • czyszczenie suchym lodem po zmarłych.

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie

Jesteśmy dostępni całodobowo!

Masz problem z nieprzyjemnym zapachem po zwłokach w stanie rozkładu? Chcesz zdezynfekować swoją nieruchomość po zmarłym? Zadzwoń do nas i zamów usługę sprzątania po zmarłych w Aleksandrowie Kujawskim. Jesteśmy dostępni całodobowo.

“Naszą usługę kierujemy nie tylko do zarządców nieruchomości, ale i do osób prywatnych” – informuje Samanta Sznajder z biura obsługi klienta firmy Kastelnik.

Jak można przeczytać w sieci Internet, zespół techników Doroty i Mieszka Kastelnik to ekipa, która do swojej pracy podchodzą bardzo poważnie, chętnie służą radą, powiedzą, co zrobić po nagłym zgonie, czy w przypadku samobójstwa w hotelu.

Kastelnik – usuwanie śladów krwi – transport ADR

Zawsze staramy się jak najszybciej wysłać specjalistów na miejsce zgonu, tak, by w skuteczny sposób usunąć wszelkie ślady krwi i niebezpieczne patogeny. Kontakt telefoniczny z nami możliwy jest przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, a w sprzątaniu trujących drobnoustrojów jesteśmy najlepsi. Profesjonalizm usługi potwierdzony jest certyfikatem dekontaminacji.

Certyfikat Kastelnik z dekontaminacji po osobie zmarłej w domu.

Kastelnik – oferujemy całodobowe usługi sprzątania z certyfikatem dezynfekcji.

Czyszczenie mieszkań po zmarłych dostępne jest także w miastach:

O co pytają najczęściej mieszkańcy powiatu aleksandrowskiego?

Mieszkańcy powiatu aleksandrowskiego często chcą wiedzieć, ile zapłacą za dezynfekcję jadów trupich i w jaki sposób zostanie ona wykonana.

Sprzątanie Aleksandrów Kujawski

Każdy przypadek jest inny. Co to oznacza? Okazuje się, iż specjaliści z profesjonalnych firm sprzątających wykonują najczęściej indywidualne wyceny czyszczenia miejsc po zwłokach dla każdego klienta, chętnie też tłumaczą, na czym polega ta usługa już podczas pierwszej konsultacji telefonicznej.

Ile kosztuje dezynfekcja po zmarłym?

Koszt profesjonalnej dezynfekcji po zmarłych jest zależny od kilku czynników. Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę wielkość mieszkania, przeliczyć ilość środków chemicznych niezbędny do pozbycia się śmiercionośnych patogenów i trujących organizmów oraz oszacować czas. Ozonowanie jednego pomieszczenia rozpoczyna się już od 800 zł netto, a koszt utylizacji 1 kg materiału skażonego krwią to 100 zł.

Co robi się podczas sprzątania mieszkania po zgonie?

Sprzątanie po zgonie polega na usuwaniu szkodliwych patogenów z pomieszczeń, w których doszło do śmierci. W trakcie oczyszczania miejsc po zwłokach profesjonalne firmy odkażają skażone biologicznie powierzchnie za pomocą środków bakteriobójczych, opróżniają szafę z ubrań i utylizują stare meble. Na koniec przeprowadzana jest dezodoryzacja powietrza w celu neutralizacji przykrych zapachów.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%