Sprzątanie po zgonach
Sulejówek

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Sulejówku. Jakie są najlepsze metody dezynfekcji mieszkań po śmierci?

Śmierć w mieszkaniu? Kastelnik świadczy usługi tj. sprzątanie po zgonie Sulejówek i dekontaminację jadów trupich w mieszkaniach całego woj. mazowieckiego. Wysoką jakość prac gwarantuje przeszkolony wszechstronnie serwis sprzątający z firmy Kastelnik. Usunięcie bakterii i wirusów i innych drobnoustrojów zmniejsza ryzyko rozprzestrzenienia się chorób zakaźnych np. na klatkę schodową.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Usługa sprzątania miejsca po zwłokach w Sulejówku

Usługa sprzątania po śmiertelnym wypadku w zakładzie pracy lub mieszkaniu osoby prywatnej powinna być szczegółowo określona w umowie zawartej pomiędzy stronami. Do przedstawienia oferty zaprasza zazwyczaj w kontakcie telefonicznym zamawiający, a zleceniobiorca podczas bezpłatnej wyceny przedstawia warunki umowy.

Sprzątanie mieszkania po zgonach Sulejówek

Czyszczenie mieszkania po zgonach w Sulejówku to często utylizacja mebli.

Tego typu dokument może określać szczegóły współpracy w zakresie:

 • Usunięcia nieprzyjemnego zapachu.
 • Wyniesienia sprzętów AGD z pomieszczenia po zgonie.
 • Opróżnienia mieszkania z mebli, które są skażone płynami ustrojowymi.
 • Czyszczenia suchym lodem podłóg w zależności od stopnia zanieczyszczenia.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Sulejówek – stawiamy na ozonowanie

Nagły zgon w domu? Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Sulejówek to proces wieloetapowy, którego zadaniem jest usunięcie trupiego jadu i drażniącej woni po zwłokach z pomieszczeń po śmierci. Jedną z najskuteczniejszych metod usuwania zagrożenia biologicznego po zgonie jest ozonowanie pomieszczeń.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłych w Sulejówku.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania w pomieszczeniu po zgonie, w którym konieczna jest wyniesienie mebli.

Odkażanie pomieszczeń po zgonach ozonem niesie ze sobą mnóstwo korzyści. Przede wszystkim ozon ma silne działanie bakteriobójcze, przeciwwirusowe, a nawet neutralizuje aminy biogenne, czyli potocznie zwany trupi jad. Ozonowanie oczyszcza mieszkanie ze wszystkich drobnoustrojów, trwale eliminując nieprzyjemny zapach po zwłokach.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

W mieszkaniu unosi się przyjemna woń jak po burzy i w krótkim czasie jest ono gotowe do zamieszkania. Ozon miesza się z powietrzem, oczyszczając je z zarazków, przy okazji dezynfekując także wszystkie pozostawione w pomieszczeniu przedmioty. Co ciekawe, jego skuteczność określa się na 99%, co czyni go jedną z lepszych technik odkażania pomieszczeń po zmarłych osobach.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Technicy sprzątania miejsc śmierci sięgają po ozonowanie pomieszczeń wykonywane przy pomocy przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 40 ppm do 240 ppm. Wysokość stężenia dobierana jest do konkretnego przypadku śmierci i jej okoliczności, a po zakończonej dezynfekcji po zmarłych w woj. mazowieckim wystawiany jest certyfikat dekontaminacji po zgonie.

Co robić z tkanką ciała ludzkiego na podłodze?

Wystarczy wymyć podłogę z zabrudzeń i tkanek środkiem biobójczym, a drobnoustroje znikną bezpowrotnie. W przypadku sprzątania miejsc po zwłokach liczy się bezpieczeństwo. Stężenie ozonu konieczne do eliminacji niebezpiecznych patogenów powinno mieć wartość pomiędzy 5-10 ppm. Dezynfekcja pomieszczenia za pomocą przemysłowego ozonatora jest to popularna metoda odkażania w całej Polsce.

Specjalistyczna dezynfekcja miejsc po zwłokach Mazowieckie

Całodobowa infolinia do firmy Kastelnik zapewnia kontakt telefoniczny o każdej porze dnia, a także w nocy.

Czym usunąć niebezpieczne patogeny w mieszkaniu po zwłokach?

Kastelnik nie szczędzi środków czyszczących opartych na czwartorzędowych solach amoniowych, co daje gwarancję na usunięcie wszystkich niebezpiecznych patogenów. Sprzątanie po zwłokach to nie usługa, którą warto przeprowadzać na własną rękę. Niebezpieczne substancje i trujące związki chemiczne muszą być zneutralizowane do kilkunastu godzin po wyniesieniu ciała.

Specjaliści z tej unikalnej branży do pracy stosują zazwyczaj atestowane preparaty chemiczne i najnowocześniejsze metody dezynfekcji funeralnej. Zaliczyć do nich można:

 • ULV, zamgławianie na mokro z płynnym środkiem biobójczym.
 • Zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.
 • Ozonowanie mieszkania, które wyeliminuje poważne zagrożenie.
 • Czyszczenie śladów krwi suchym lodem.
Sprzątanie mieszkania po zmarłym Sulejówek

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Sulejówku, Podłoga w krwi wymaga utylizacji.

Gdzie zamówić sprzątanie po zgonie?

Rzetelne firmy sprzątające po zmarłych w Sulejówku oferują możliwość skontaktowania się przez infolinię, która działa całą dobę. Ponadto po wykonanej realizacji zazwyczaj wystawiany jest certyfikat sprzątania, w którym szczegółowo określone są wszystkie wykonane prace z zakresu dezynfekcji.

Ponadto technicy dojeżdżają na wycenę do wszystkich dzielnic miasta jak m.in.: Sulejówek Wola Grzybowska i Zbójna Góra oraz  Żórawka, a także Żwir. 

Sprzątanie po zgonie Sulejówek

Specjalistyczna dezynfekcja mieszkania po zmarłym w Sulejówku

Śmierć to koniec naszego życia na tym świecie. Zostawiamy wszystko, to co osiągnęliśmy, a przede wszystkim rodzinę, która musi wykonać usługę ostatniego sprzątania tj. dezynfekcja po zmarłych Sulejówek. To, co jest ciężkie do zniesienia po śmierci, to żałoba. Wielu ludzi sobie z tym nie radzi.

Dezynfekcja po zgonie to trudna sytuacja w domu dla rodziny denata. W szczególności, gdy znajdujemy ciało zmarłego po paru dniach. Wówczas mogło dojść już do zaawansowanego stadium rozkładu zwłok, który nie dość, że wydala smród to i chorobotwórcze drobnoustroje.

Po znalezieniu trupa powinniśmy zawiadomić odpowiednie służby, które orzekną, jaki był powód zgonu. Następnie zostajemy sami. Należy zamówić usługę sprzątanie po zmarłych, którą wykonuje firma Kastelnik. Posiada ona wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas wielu wykonanych realizacji. 

Kastelnik – dezynfekcja miejsca zgonu – potwierdzona certyfikatem

Sprzątanie po zgonach Sulejówek i okolica – zaufaj specjalistom

Profesjonalne sprzątanie po zgonach w Sulejówku warto rozpocząć od wstępnej dezynfekcji mieszkania, a do jednej z najskuteczniejszych metod odkażania po zwłokach zalicza się ozonowanie. Jest ona nie tylko skuteczna, ale i ekologiczna. Ozon jest wytwarzany również naturalnie. Na przykład czujemy jego świeży zapach po burzy. Zabieg ozonowania wykonujemy z użyciem przemysłowych generatorów, które mają moc nawet 240 g./h. 

Ozonowanie pomieszczeń

Ozonowanie pomieszczeń to najlepszy sposób dezynfekcji skażonego powietrza.

Następną stosowaną przez nas metodą podczas realizacji sprzątania po zmarłym jest zamgławianie pomieszczeń. Technikę tę wykonujemy za pomocą profesjonalnych zamgławiaczy na zimno lub gorąco. Oprysk drobnokroplisty wraz z dedykowanym preparatem trafia we wszystkie, nawet te trudno dostępne miejsca. 

Podczas wykonywanych prac bardzo ważne jest zachowanie zasad BHP. Nasi technicy stosują w trakcie odkażania środki ochrony osobistej np. kombinezon chemizacyjny. W celu chęcią zamówienia dezynfekcji po zgonie zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy odbierają telefony przez całą dobę. 

Sprzątanie po zgonie Sulejówek – wycena w 20 minut 

 • sprzątanie po zgonie w Sulejówku i powiecie sulejowskim;
 • sprzątanie po zgonach Województwo mazowieckie;
 • dezynfekcja miej po zgonach;
 • likwidowanie śladów krwi po śmierci w wyniku morderstwa;
 • usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów po rozkładzie gnilnym zwłok;
 • odkażanie przedmiotów osobistych po zgonach w domu. 

Środki ochrony indywidualnej

Środki ochrony osobistej – zadbaj o bezpieczeństwo

Środki ochrony ciała są niezbędne podczas każdej realizacji sprzątania po zgonach przez profesjonalne firmy sprzątające. Każdy pracodawca ma obowiązek zaopatrzyć swoich pracowników w odpowiedni ekwipunek, tak aby zapewnić im bezpieczeństwo pracy. Środki te nie powinny być stosowane do innych celów niż praca. Należą do nich m.in. maska pełnotwarzowa, czy też kombinezon ochronny poziom ochrony II. 

Kontakt z firmą sprzątająca po zgonie Kastelnik 

Jesteś zainteresowany usługą sprzątanie po zgonie Sulejów i województwo mazowieckie? Zapraszamy do kontaktu poprzez naszą infolinię, która działa całodobowo. Jesteśmy firmą, która działa już od 2013 roku. Zdobyte doświadczenie pomaga nam w wykonywaniu zleceń na jak najwyższym poziomie.

Atestowane środki chemiczne, czy też wysokiej klasy sprzęt, to elementy bez, których nie wychodzimy na zlecenia. Technicy przedsiębiorstwa Kastelnik to specjaliści, posiadające wszystkie niezbędne kwalifikacje do wykonywania dezynfekcji funeralnej.

Po wykonanym zleceniu wystawiamy certyfikat na dowód wykonanych prac. Wycena u nas jest bezpłatna, a można z niej skorzystać wraz z dojazdem na miejsce zlecenia. Zadzwoń do nas i zamów dezynfekcję mieszkania po zmarłym.

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Kastelnik – najlepsza firma sprzątająca po zgonach. Bezpłatna wycena w 20 minut.

Sulejówek, usługi sprzątania Kastelnik

Usługi firmy sprzątającej Kastelnik dostępne są w Sulejówku przez całą dobę.

Usługi sprzątania w Sulejówku

Jakie są etapy prac przy dezynfekcji po zmarłym? Sprzątanie po zgonie Sulejówek uwzględnia wywóz starych mebli i utylizację termiczną rzeczy skażonych biologicznie. Cały proces obowiązkowo obejmuje również usuwanie śladów krwi i profesjonalne odkażanie pomieszczeń po zmarłym. Te czynności są nie lada wyzwaniem dla techników, a co dopiero dla rodziny denata, która nie dysponuje profesjonalnym sprzętem.

Serwis sprzątający Sulejówek

Sprzątaczki rozpoczynają specjalistyczne czyszczenie od dokładnego zabezpieczenia swojego ciała: maska pełnotwarzowa, gogle ochronne i rękawice to niezbędne elementy, które chronią przed zakażeniem groźnymi toksynami, jakie unoszą się w powietrzu po rozkładzie zwłok w mieszkaniu. Chcesz wiedzieć więcej na temat czyszczenia po zgonie Sulejówek? Rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zgonie?

Cena za sprzątanie po zgonie zależy od wielu czynników, takich jak rozmiar mieszkania, ilość płynów ustrojowych na podłodze i liczba przedmiotów do usunięcia. Standardowa dezynfekcja zwykle kosztuje około 800 złotych, ale w przypadku dużych mieszkań z kilkoma pokojami koszt ten może sięgnąć kilku tysięcy złotych.

Czy dezynfekcja po zgonie usuwa patogeny?

Profesjonalna dezynfekcja po zgonie to proces usuwania patogenów, wirusów i substancji organicznych z pomieszczeń. Zazwyczaj zaczyna się od wstępnego oczyszczenia przy użyciu środków zawierających nanosrebro, a następnie wykorzystuje się ozonowanie oraz zamgławianie suchą mgłą. Dzięki tym zabiegom mieszkanie staje się wolne od niebezpiecznych mikroorganizmów, a nieprzyjemny zapach zostaje całkowicie usunięty. Po dezynfekcji klient otrzymuje certyfikat dekontaminacji, potwierdzający, że pomieszczenie jest wolne od zanieczyszczeń.

W jaki sposób można neutralizować trupie jady podczas sprzątania po zmarłym?

Neutralizacja trupich jadów odbywa się przez zastosowanie specjalistycznych środków chemicznych zawierających nadtlenek wodoru albo czwartorzędowe związki amoniowe. W usuwaniu śladów po zmarłym, w tym trupiego jadu, sprawdza się doskonale również ozonowanie pomieszczeń. Zabieg ten nie tylko likwiduje zapach śmierci, ale całkowicie eliminuje bakterie, patogeny i aminy biogenne powstałe po rozkładzie zwłok.

Polecana usługa: dezynfekcja pomieszczeń w Krakowie

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%