Sprzątanie po zgonie
Sulejówek

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Sulejówku. Najlepsze metody stosowane przy dezynfekcji mieszkań po zmarłych Mazowieckie.

Profesjonalne przedsiębiorstwo Kastelnik świadczy sprzątanie po zgonie Sulejówek i całe woj. mazowieckie już od 2013 roku. Wysoką jakość usługi sprzątanie po zwłokach gwarantują nasi pracownicy, którzy podczas swojej pracy stosują wyłącznie atestowane preparaty chemiczne i najnowocześniejsze metody dezynfekcji funeralnej. Oferujemy możliwość skontaktowania się z nami poprzez infolinię, która działa 24/7. Ponadto po wykonanej realizacji zostawiamy certyfikat sprzątania po zgonach, w którym nadmienione są wszystkie wykonane prace. Ponadto nasi technicy dojeżdżają w celu bezpłatnej wyceny do takich dzielnic miasta jak m.in.: Sulejówek Wola Grzybowska i Zbójna Góra oraz  Żórawka, a także Żwir. 

Sprzątanie po zgonie Sulejówek

Specjalistyczna dezynfekcja funeralna mieszkań 

Śmierć to koniec naszego życia na tym świecie. Zostawiamy wszystko, to co osiągnęliśmy, a przede wszystkim rodzinę. To, co jest po niej ciężkie, to żałoba. Wielu ludzi sobie z tym nie radzi. Trudną sytuację generuje zgon w domu. W szczególności, gdy znajdujemy ciało zmarłego po paru dniach. Wówczas mogło dojść już do zaawansowanego stadium rozkładu zwłok, który nie dość, że wydala smród to i chorobotwórcze drobnoustroje. Po znalezieniu trupa powinniśmy zawiadomić odpowiednie służby, które  orzekną, jaki był powód zgonu. Następnie zostajemy sami. Należy zamówić usługę sprzątanie po zmarłych, którą wykonuje firma Kastelnik. Posiada ona wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas wielu wykonanych realizacji. 

Dezynfekcja i sprzątanie po zgonach Sulejówek

Do jednej z najskuteczniejszych metod odkażania po zwłokach jest ozonowanie. Jest ona nie tylko skuteczna, ale i ekologiczna. Ozon jest wytwarzany również naturalnie. Na przykład czujemy jego świeży zapach po burzy. Zabieg ozonowania wykonujemy z użyciem przemysłowych generatorów, które moc nawet do 240 g./h. 

Następną stosowaną przez nas metodą podczas realizacji sprzątanie po zmarłym jest zamgławianie. Technikę tę wykonujemy za pomocą profesjonalnych zamgławiaczy na zimno lub gorąco. Oprysk drobnokroplisty wraz z dedykowanym preparatem trafia we wszystkie, nawet te trudno dostępne miejsca. 

Podczas wykonywanych prac bardzo ważne jest zachowanie zasad BHP. Nasi technicy stosują w trakcie odkażania środki ochrony osobistej np. kombinezon chemizacyjny. W celu chęcią zamówienia dezynfekcji po zgonie zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy odbierają telefony przez całą dobę. 

Sprzątanie po zgonie Sulejówek – wycena w 20 minut 

  • sprzątanie po zgonie w Sulejówku i powiecie sulejowskim;
  • sprzątanie po zgonach Województwo mazowieckie;
  • dezynfekcja miej po zgonach;
  • likwidowanie śladów krwi po śmierci w wyniku morderstwa;
  • usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów po rozkładzie gnilnym zwłok;
  • odkażanie przedmiotów osobistych po zgonach w domu. 

Środki ochrony osobistej

Są one niezdobne podczas każdej realizacji sprzątania po zgonach przez profesjonalne firmy sprzątające. Każdy pracodawca ma obowiązek zaopatrzyć swoich pracowników w odpowiedni ekwipunek, tak aby zapewnić im bezpieczeństwo pracy. Środki te nie powinny być stosowane do innych celów niż praca. Należą do nich m.in. maska pełnotwarzowa, czy też kombinezon ochronny poziom ochrony II. 

Kontakt z firmą sprzątająca po zgonie Kastelnik 

Jesteś zainteresowany usługą sprzątanie po zgonie Sulejów i województwo mazowieckie? Zapraszamy do kontaktu poprzez naszą infolinię, która działa całodobowo. Jesteśmy firmą, która działa już od 2013 roku. Zdobyte doświadczenie pomaga nam w wykonywaniu zleceń na jak najwyższym poziomie. Atestowane środki chemiczne, czy też wysokiej klasy sprzęt, to elementy bez, których nie wychodzimy na zlecenia. Technicy przedsiębiorstwa Kastelnik to specjaliści, posiadające wszystkie niezbędne kwalifikacje do wykonywania dezynfekcji funeralnej. Po wykonanym zleceniu wystawiamy certyfikat na dowód wykonanych prac. Wycena u nas jest bezpłatna, a można z niej skorzystać wraz z dojazdem na miejsce zlecenia. Zadzwoń do nas i zamów dezynfekcję mieszkania po zmarłym.
Znajdziesz na także w: Warszawa, Grójec, Sulejówek, Pruszków, Płock, Legionowo, Mińsk Mazowiecki, Ostrołęka, Wyszków, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki

Kastelnik – najlepsza firma sprzątająca po zgonach. Bezpłatna wycena w 20 minut.

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%