Sprzątanie po zgonie Strzelin

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zmarłych w Strzelinie. Ile kosztuje dezynfekcja mieszkania po śmierci na terenie woj. dolnośląskiego?

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Sprzątanie grobów to dość popularna usługa przed 1 listopada, co jednak robić, kiedy dochodzi do zgonu w prywatnym mieszkaniu? Gdzie szukać pomocy? Cena za sprzątanie po zmarłych Strzelin uzależniona jest od kilku czynników jak wielkość lokalu, ilość mebli do wyrzucenia czy ilość śladów krwi do usunięcia. Najtaniej będzie przeprowadzić sprzątanie mieszkania typu kawalerka, a profesjonalnej pomocy należy szukać na lokalnym rynku usług sprzątania specjalistycznego.

Ozon z generatora

Dzięki ozonowaniu możemy zdezynfekować skażone biologicznie pomieszczenie.

Profesjonalne usługi sprzątania na terenie całego kraju od 800 zł

W przypadku czyszczenia mieszkania kilkupokojowego koszt usługi może być adekwatnie wyższy. Zazwyczaj cena sprzątania po zmarłych wynosi 800 zł za dezynfekcję pomieszczenia. Kastelnik oferuje usługi odkażania pomieszczeń z niebezpiecznych patogenów na terenie całego kraju, a w województwie dolnośląskim pracuje przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. W przypadku sprzątania miejsca po zwłokach czas realizacji usługi ma ogromne znaczenie, dlatego wielu nowych klientów decyduje się na usługi firmy sprzątającej Kastelnik.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Wywóz starych mebli z mieszkania

Sprzątanie mieszkań po zgonie Strzelin

Na co zwrócić uwagę w przypadku sprzątania miejsca zgonu?

Śmierć to przykre doświadczenie, tym bardziej, gdy dochodzi do niej w mieszkaniu. Oferujemy kompleksowe sprzątanie po zgonach w Strzelinie, w ramach którego wykonujemy wszelkie niezbędne zabiegi prowadzące do wysprzątania i odkażenia lokalu po zgonie. Niezależnie od tego, czy szukasz wsparcia w opróżnianiu mieszkania, czy dezynfekcji, możesz zlecić wszystkie usługi w jednym miejscu.

Nasze blisko 10-letnie doświadczenie pozwoliło zdobyć zaufanie zadowolonych klientów na terenie całego woj. dolnośląskiego. Usługi sprzątania miejsc po zgonach wykonujemy za pomocą sprawdzonych środków czyszczących i atestowanych płynów do dezynfekcji.

Łazienka po zwłokach

Każde pomieszczeniu w mieszkaniu po zwłokach powinno zostać dokładnie posprzątane.

Całodobowa firma sprzątająca mieszkania po zgonie Kastelnik

Wieloletnie doświadczenie pokazuje, że prawdziwi eksperci nie oszczędzają na środkach biobójczych. Podłogi po osobach zmarłych często pokryte są płynami ustrojowymi, a usuniecie niebezpiecznych patogenów z klatek schodowych, jest najczęściej poszukiwaną usługą przez zarządców nieruchomości.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – szybki kontakt 7 dni w tygodniu

W trakcie usuwania nieprzyjemnych zapachów stosuje się następujące urządzenia:

 • Przemysłowe generatory ozonu o mocy 40 – 80 g/h.
 • Maszyny do zamgławiania suchą mgłą Thermo Fog III generacji.

Jak usunąć nieprzyjemny zapach po osobie zmarłej?

Nieprzyjemne zapachy po zgonie skutecznie można usunąć za pomocą ozonowania. Ten bezbarwny gaz likwiduje wszelkie drobnoustroje, bakterie oraz patogeny w tym związki organiczne takie jak m.in. trupi jad. Należy pamiętać o usunięciu źródła przykrego zapachu np. stare meble czy krew w mieszkaniu.

Dezynfekcja pomieszczeń nadtlenkiem wodoru

Co zrobić z rzeczami w krwi po zmarłym?

Należy pamiętać, że przedmioty, na których znajdują się krew czy płyny ustrojowe to odpady skażone biologiczne co oznacza, że stanowią one zagrożenie dla ludzi, jak i dla środowiska naturalnego. Odpady skażone biologicznie należy zutylizować w spalarni, w sposób bezpieczny. Niebezpieczne związki chemiczne są w ten sposób prawidłowo neutralizowane.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po nieboszczyku w Strzelinie.

Usuwanie patogenów oraz mikroorganizmów — całodobowe usługi w firmie Kastelnik.

Sprzątanie mieszkania po zmarłych Strzelin – sprawdź cenę

Profesjonalne sprzątanie mieszkań po zmarłych w Strzelinie to często poszukiwanie najlepszej ceny na rynku. Warto sprawdzić koszty usług dezynfekcji na terenie woj. dolnośląskiego i porównać je ze sobą. Usunięcie niebezpiecznych patogenów i drobnoustrojów nie można zlecić pierwszej lepszej firmie z ogłoszenia w Internecie. Kastelnik oferuje profesjonalne usługi sprzątania pomieszczeń po zmarłych w konkurencyjnych cenach, już od 800 zł.

Kastelnik – opróżnianie mieszkań – potwierdzony certyfikatem

W ramach naszych usług możesz liczyć, iż specjaliści z branży DDD wykonają w skażonych pomieszczeniach następujące prace:

 • wywóz starych mebli i śmieci do spalarni;
 • czyszczenie podłóg z krwi i płynów ustrojowych w powiecie strzelińskim;
 • opróżnianie mieszkania po zmarłym i usunięcie drobnoustrojów;
 • dezynfekcja pomieszczeń po zgonie z trujących mikroorganizmów;
 • ozonowanie klatki schodowej;
 • dezodoryzacja, czyli usuwanie zapachu śmierci.

Zadzwoń pod całodobowy numer 735-960-510 – Kastelnik

Wybierz usługę, której szukasz i zadzwoń pod całodobowy numer do firmy Kastelnik. Oferujemy opróżnianie mieszkań zaniedbanych oraz czyszczenie śladów krwi i płynów ustrojowych. Rzetelność naszych usług jest gwarantowana certyfikatem dezynfekcji. To specjalistyczne prace, które warto zlecić technikom sprzątania miejsc śmierci z odpowiednią wiedzą i kwalifikacjami. W dezynfekcji po zmarłych liczy się przede wszystkim szybkość i skuteczność działania. Nasz zespół techników pojawia się na miejscu zdarzenia najszybciej jak to możliwe z pełnym wyposażeniem jak środki biobójcze z atestem czy przemysłowe generatory do ozonowania.

Czyszczenie domu po zgonie wraz z odkażaniem piwnicy na Dolnym Śląsku

Bardzo często wraz z mieszkaniem otrzymujemy w spadku także piwnicę przynależną do lokalu. W takim sprzątaniu mało kto chce uczestniczyć samodzielnie. W zaniedbanym pomieszczeniu zwykle znaleźć można mnóstwo śmieci, stare rowery, puszki po farbach czy choinkę na święta. Już nie musisz się martwić, co zrobić z gratami z piwnicy, my się tym zajmiemy. W ramach usługi tj. sprzątanie po zmarłych w Strzelinie możesz liczyć także na porządkowanie piwnicy od A do Z. Opróżnianie mieszkań ze starych mebli to również popularna usługa na terenie Dolnego Śląska. Wywozimy stare meble i inne zbędne przedmioty, a następnie wykonujemy ozonowanie piwnicy, co usuwa nieprzyjemny zapach stęchlizny.

Nie zapomnij o dezynfekcji pomieszczeń z robactwa

Masz problem z robactwem w mieszkaniu po zmarłym? Nie zapomnij o odpowiedniej dezynfekcji mieszkania po śmierci. Okazuje się, że zwykłe ozonowanie po zgonie pomaga usunąć wszelkie drobnoustroje, robaki i inne szkodniki z pomieszczeń mieszkalnych. Cząsteczki ozonu, czyli trójatomowego tlenu szybko docierają tam, gdzie bytują muchy plujki i inne owady, które przyszły do zapachu zwłok. Dzięki odpowiedniej dezynfekcji na poziomie minimum 40 ppm można szybko wyeliminować niechciane robactwo z mieszkania po zmarłej osobie. Ozon nie pozostawia po sobie żadnego śladu i szybko się utlenia, pozostawiając po sobie przyjemny zapach jak po burzy.

Usługi sprzątanie po zgonie w innych miastach:

Sprawdzona firma sprzątająca

Zamów profesjonalne usługi sprzątające od firmy Kastelnik!

FAQ - najczęściej zadawane pytania o sprzątanie w Strzelinie

Warto postawić na legalnie działającą firmę sprzątającą. Po zakończeniu pracy ekipy Kastelnik masz gwarancję na poprawnie wykonaną dekontaminację. Wraz z certyfikatem otrzymasz protokół zakończenia prac oraz fakturę VAT i kartę odpadu. Tylko legalnie działające podmioty mają podpisane umowy ze spalarnią termiczną, które dotyczą utylizacji skażonych biologicznie rzeczy.

Warto dodać, że starej kanapy czy sprzętów AGD nie można wyrzucać na osiedlowy śmietnik, dlatego usługa sprzątania i opróżniania mieszkania po zmarłym to najlepsze rozwiązanie. Działamy na terenie całego Dolnego Śląska, i w ramach prac DDD oferujemy odkażanie w biurach, a także pomagamy w czyszczeniu mieszkań osób prywatnych.

FAQ zgon Strzelin

Ile kosztuje utylizacja skażonych biologicznie przedmiotów

Cena za utylizację przedmiotów skażonych krwią uzależniona jest od ich ilości kilogramów. Zazwyczaj koszt utylizacji skażonych biologicznie przedmiotów oscyluje w granicach 100 zł za każdy kilogram. Duże znaczenie ma też miejscowość, gdzie doszło do zgonu. W celu otrzymania wyceny warto skontaktować się z lokalnymi specjalistami od sprzątania miejsc po zwłokach np. na budowie lub zakładzie pracy.

Gdzie utylizować meble po zgonie?

Stare meble po zgonie należy oddać w przeznaczonym do tego miejscu. Lepiej nie zostawiać kanapy przy osiedlowym koszu na śmieci. Nie należy pozostawiać rzeczy w krwi w śmieciach, a najlepiej zlecić transport skażonych przedmiotów do specjalnej spalarni termicznej. Trudności może przysporzyć wyszukanie kierowcy z uprawnieniami ADR.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%