Sprzątanie po zgonie
Prudnik

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja i sprzątanie po zgonie w Prudniku. Co wziąć pod uwagę przy wyborze firmy zajmującej się dezynfekcją po śmierci?

Na terenie miasta Prudnik w województwie opolskim specjalistyczna firma sprzątająca  Kastelnik zajmuje się dezynfekcją i sprzątaniem mieszkań po zgonie. Działamy w takich rejonach Prudnika jak: Kolonia Karola Miarki, Lipno, Młyn Czyżyka i Górka. Odkażanie mieszkania po śmierci jest konieczne, w szczególności, gdy ciało leżało tam ponad 10 godzin, ponieważ po tym czasie wytwarza się z niego niebezpieczny dla naszego zdrowia jad trupi. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy odbierają telefony przez całą dobę. Bezpłatnie dojeżdżamy do naszych klientów w celu wyceny zlecenia. Zadzwoń i umów się na dogodny termin.

Czyszczenie po zgonie Prudnik

Czas po śmierci bliskiego, żałoba

Żałoba to czas, którym pozostajemy w ogromnym smutku po śmierci bliskiego. Jest to stan fizyczno-emocjonalny, podczas którego  często nie jesteśmy sobą. Ból związany ze stratą bliskiej osoby sprawia, że wiele osób nie myśli trzeźwo w tym czasie. Jak może objawiać się żałoba?

  • Problemy fizyczne np. problemy ze spaniem lub jedzeniem;
  • stany emocjonalne np. poczucie winy i strach;
  • specyficzne zachowanie np. stronienie od ludzi.

Na skutek rozkładu organizmu dochodzi do jego gnicia, potem do produkcji enzymów bakterii i grzybów. Gdy wspomniane bakterie dostaną się do krwi mamy do czynienia ze smugami dyfuzyjnymi. Następnie płyn gnilny wypływa przez wszystkie otwory ciała. Jest on koloru brudnoczerwonego. W wyniku tych reakcji dochodzi do produkcji szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. By skutecznie się ich pozbyć, powinniśmy zatrudnić profesjonalną firmę sprzątającą specjalizującą się w dezynfekcji funeralnej.

Kastelnik dezynfekcja i sprzątanie po zgonach w Prudniku, to firma, która działa na terenie województwa opolskiego oraz całego kraju od 2013 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby skutecznie odkazić pomieszczenia, w których miało miejsce rozkładanie się zwłok.

Naszym klientom oferujemy usługi z użyciem najnowocześniejszych metod dezynfekcji. Do najczęściej stosowanych przez nas technik jest ozonowanie.

Proces ozonowania zostaje przeprowadzany z użyciem profesjonalnego generatora. W ramach prac działamy na: wirusy, bakterie i grzyby oraz uciążliwy zapach śmierci. Ozon również działa na owady, które podczas zaawansowanego rozkładu ciała zagnieżdżają się w nim.

Dezynfekcja funeralna sprzątanie po zgonach w Prudniku

  • Dezynfekcja i sprzątanie po zgonie Prudnik i okoliczne miasta;
  • odkażanie prudnickich mieszkań po śmierci;
  • usuwanie chorobotwórczych drobnoustrojów powstałych po zwłokach;
  • likwidowanie przykrych zapachów po rozkładającym się ciele;
  • transport i utylizacja skażonych mebli.

Słownik sprzątania po zmarłych Kastelnik – proces gnilny ciała

Proces gnilny to nic innego jak rozpad tkanek miękkich zwłok. Największe działanie na ten proceder mają saprofityczne bakterie gnilne, natomiast zaczyna się w przewodzie pokarmowym. 

Kontakt Kastelnik infolinia 24/7

Szukasz specjalistycznej firmy zajmującej się sprzątaniem po zgonach? W Prudniku w województwie opolskim zajmujemy się skuteczną dezynfekcją mieszkań po zgonie przez całą dobę. Skuteczne odkażanie ułatwiają nam najnowocześniejsze sprzęty oraz specjalistyczna chemia dezynfekcyjna. W skład takich preparatów wchodzą substancje takie jak np. fenol, chlor, aldehydy oraz ketony.

Zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią, która jest dostępna 24/7. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz wycenią usługę i ustalimy dogodny termin realizacji. Zadzwoń teraz!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.6
4,6 rating
4.6 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze40%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%