Sprzątanie po zgonach Poznań

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Poznaniu. Jak wyglądają usługi dezynfekcji mieszkania po śmierci?

Kastelnik to rodzinna firma, która od wielu lat świadczy usługi tj. sprzątanie po zgonach Poznań wraz z dezynfekcją mieszkań za pomocą suchej mgły. Nadtlenek wodoru bardzo dobrze radzi sobie z patogenami w skażonym środowisku i jest to jeden z zasadniczych środków bakteriobójczych do czyszczenia drobnoustrojów na poplamionych krwią powierzchniach.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Nie zaleca się czyszczenia miejsca po zwłokach na własną rękę. Płyny ustrojowe po osobie zmarłej są szkodlwie dla zdrowia.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Poznaniu.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania (24/7), dezynfekcji mieszkań i wynoszenia starych mebli.

Odkażanie mieszkania po zwłokach obejmuje kilka etapów pracy:

 • wstępne odkażanie pomieszczeń,
 • utylizację poplamionych krwią przedmiotów,
 • ozonowanie pomieszczeń,
 • wynoszenie mebli i gabarytów,
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów ze wszystkich pomieszczeń i z klatki schodowej;
 • utylizacja mebli;

Czytaj także: opróżnianie mieszkań ze starych mebli

Zobacz jak wygląda profesjonalna dekontaminacja mieszkania

Przykładowe wideo z mieszkania zmarłej osoby pokazuje sposób dekontaminacji powietrza za pomocą ozonu. Czyszczeniu pomieszczeń w miejscach, gdzie doszło do silnego rozkładu zwłok, wymaga odpowiedniego sprzętu do odkażania oraz wiedzy, w jaki sposób można użyć go w bezpieczny sposób.

Materiał wideo  ze sprzątania mieszkania po zgonie w Poznaniu

Doświadczenie w pracy w skażonym terenie, a także przeróżne przypadki, z którymi mierzą się specjaliści z branży DDD, na temat sprzątania mieszkań po zgonach sprawiają, że odkażanie lokali po śmierci, dla żadnego pracownika serwisu sprzątającego Kastelnik, nie będzie miała żadnych tajemnic. Profesjonalne sprzątanie po zgonie w Poznaniu jest realizowane w trybie usług całodobowych i zawiera usuwanie patogenów z powietrza i neutralizację nieprzyjemnych zapachów za pomocą ozonu o stężeniu powyżej 5 ppm. Bezpieczne sprzątanie usuwa nie tylko jady trupie, ale również inne substancje, które powstały w miejscu, gdzie ciało leżało i emitowało trujące związki chemiczne.

Gdzie dostępne są usługi firmy Kastelnik?

Sprzątanie po zgonach jest najczęściej wykonywane przy pomocy środków biobójczych o szerokim spektrum działania. W przypadku sprzątania miejsca po zwłokach liczy się precyzja aplikacji na skażoną powierzchnię oraz czas ekspozycji na powierzchnie, gdzie było ciało w stanie rozkładu. Usługi firmy Kastelnik są dostępne nie tylko na terenie Poznania, ale również we wszystkich ościennych powiatach w województwie wielkopolskim.

Zespół profesjonalnych sprzątaczy zapewnia błyskawiczne usuwanie śladów krwi z dywanu, zrywanie podłogi i tapet oraz inne specjalistyczne usługi w zakresie profesjonalnego odkażania miejsc po śmierci. Usługa wynoszenia mebli z mieszkania dostępna jest również w niedziele i święta.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak sprzedać mieszkanie po zgonie?

Oferta specjalistycznego sprzątania miejsc po zwłokach obejmuje zasięgiem wszystkie 42 osiedla Poznania w tym dzielnice takie jak Stare Miasto i Jeżyce, Nowe Miasto, Wilda, Grunwald.

Firma sprzątająca Poznań Stare Miasto

Certyfikat Kastelnik – dezynfekcja i sprzątanie mieszkania po zgonie w Poznaniu.

Dezynfekcja po zgonach Poznań Stare Miasto — zadzwoń teraz

Dezynfekujemy miejsca po zgonie w Poznaniu, co obejmuje usuwanie plam z krwi na podłodze oraz utylizację rzeczy zmarłego. Nikt nie chce trujących związków we własnym mieszkaniu, a sprawdzony środek do odkażania usunie je w czasie kilku godzin po jego aplikacji.

Warto dodać, że odkażanie mieszkania po zmarłym w Poznaniu przeprowadzane jest najczęściej za pomocą ozonu lub nadtlenku wodoru. Każda rzetelna firma sprzątająca ma zespół specjalistów, którzy oferują nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale również dyskrecje podczas pracy. Technicy, którzy sprzątają miejsca po śmierci, robią wszystko, aby proces dezynfekcji został przeprowadzony z zachowaniem wszelkich zasad BHP. To kluczowy element procedury czyszczenia miejsca po zwłokach.

Jak wygląda praca w firmie sprzątającej po zmarłych osobach?

Sprzątaczki z tej branży zazwyczaj pracują dyskretnie i nie przyciągając uwagi osób trzecich. Te cechy to wynik wielu szkoleń, w które inwestuje zarząd firmy sprzątającej Kastelnik. Naszą pracę wykonujemy profesjonalnie, a to oznacza, że kontakt z płynami ustrojowymi jest minimalny.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Zamgławianie jako skuteczna metoda walki z wirusami

Wszystkie usługi przeprowadzane są przy użyciu specjalnych atestowanych środków do dezynfekcji i sprawdzonych urządzeń. W Poznaniu warto sięgnąć po usługi firmy Kastelnik, zwłaszcza gdy trzeba posprzątać lokal, gdzie doszło do śmierci samobójczej. Czyszczenie miejsca po zgonach samobójczych realizowane jest najczęściej w miejscach takich jak:

 • hotele,
 • wynajmowane mieszkania,
 • torowiska kolejowe,
 • parkingi osiedlowe przed wieżowcami.

Co mówią przepisy o dezynfekcji miejsca śmierci?

Specjalistyczna dezynfekcja miejsca po śmierci samobójczej jest niezbędna i wymagana przez polskie przepisy prawa. Pamiętać należy, że po śmierci z ciała człowieka wydzielają się szkodliwe substancje i przykre zapachy. Zaniechanie dezynfekcji może być zgubne w skutkach i prowadzić do utraty zdrowia osób przebywających w pomieszczeniach, gdzie miał miejsce zgon. Warto zadbać o bezpieczeństwo i nie ignorować zagrożenia.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Poznań

Telefon dla Poznania w celu uzyskania pomocy w trudnym sprzątaniu.

Gdzie można zamówić czyszczenie miejsca po zmarłym?

Usługi czyszczenia po zmarłych w Poznaniu można zamówić w jednej z wielu firm działających na terenie miasta. Wiele z nich oferuje całodobową pomoc przy odkażaniu i zabezpieczaniu miejsc skażonych biologicznie. Ceny sprzątania mogą nieznacznie się różnić w zależności od lokalizacji oraz pory dnia. Specjalistyczne prace sprzątające po godzinie 22:00 są droższe niż te realizowane w ciągu dnia. Warto zadzwonić do firmy z dużą ilością pozytywnych opinii i zasięgnąć informacji u źródła.

Serwis sprzątający Poznań, woj. wielkopolskie

Specjalistyczny serwis sprzątający Kastelnik, działa na terenie 42 osiedli Poznania przez całą dobę.

Sprzątanie po zmarłych Poznań — dezynfekcja ozonem

Sprzątanie mieszkań po zmarłych w Poznaniu  zdarza się nie tylko w domach prywatnych, ale i pokojach hotelowych czy nawet w zakładach pracy. Suicydologia to nauka z dziedziny psychologii badająca proces samobójstw, metody i czynniki, które wpływają na samobójców. Badania w tej materii są niezwykle istotne, gdyż statystyki są zatrważające. 

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Sprzątanie po samobójstwach w różnych miastach naszego kraju realizowane jest średnio 15 razy dziennie. Dezynfekcja pomieszczeń za pomocą ozonu to sprawdzona metoda na usuwanie patogenów po śmierci w wyniku samobójstwa. Zamachy na własne życie najczęściej są spowodowane następującymi czynnikami:

 • zaburzenia psychiczne,
 • silne poczucie winy,
 • doświadczenie samobójstwa kogoś bliskiego,
 • samotność,
 • żałoba po śmierci bliskiego;
 • wiadomość o ciężkiej nieuleczalnej chorobie.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym Poznań Nowe Miasto

Usługi tj. gruntowna dezynfekcja po zgonie w Poznaniu (Nowe Miasto) to nic innego jak usuwanie trujących związków chemicznych ze wszystkich skażonych patogenami pomieszczeń. Wśród grup narażonych na ryzyko popełnienia samobójstwa największą uwagę trzeba zwrócić na osoby zmagające się z silnymi  stanami depresyjnymi. To potencjalni samobójcy! Depresja niestety jest najczęstszym powodem targania się na własne życie.

Sprzątanie po samobójstwie – temu można zapobiec

Co ciekawe, bardzo często chorzy mówią otwarcie o swoich planach samobójczych, ale są ignorowani przez otoczenie. Warto zwracać uwagę na wypowiedzi osoby z depresją i obserwować jej zachowania. Kiedy chorujący na depresję człowiek nagle zaczyna porządkować swoje życie, powinniśmy aktywować czujność. Te objawy mogą świadczyć o planach samobójczych. Należy wówczas niezwłocznie zgłosić chorego do psychiatry i zapewnić wsparcie, jakiego potrzebuje.

Dezynfekcja mieszkań po zgonach

Zdjęcie: odkażanie pomieszczenia po zwłokach © 2023 Kastelnik

Śmierć samobójcza to prawdziwa tragedia rodziny!

Śmierć w wyniku samobójstwa to prawdziwa tragedia dla rodziny i bliskich. W jej obliczu myślenie o konieczności sprzątania po zgonie schodzi na dalszy plan. A jest to zabieg niezbędny, który pozwoli na przywrócenie do użytkowania mieszkanie, gdzie doszło do śmierci i zapobiegnie potencjalnemu rozprzestrzenianiu się szkodliwych drobnoustrojów. Osoby bez doświadczenia zdecydowanie nie powinny sprzątać samodzielnie śladów krwi po samobójstwach. Laicy, bez wiedzy o sprzątaniu specjalistycznym mogą nieświadomie wyrzucić materiały biologiczne do zwykłego śmietnika, co jest potencjalnie bardzo niebezpieczne dla zdrowia.

Unikaj zagrożenia i nie dotykaj trujących związków chemicznych

Warto sięgnąć po pomoc, by uniknąć zagrożenia. Zaleca się wynajęcie ekipy sprzątającej, która wykona usługę sprzątania po zmarłym. Fachowiec, dobrze wie, jak poprawnie usunąć ślady krwi po zwłokach, a także ma uprawnienia do transportu skażonych odpadów. Odpowiedzialna utylizacja przedmiotów poplamionych krwią jest bardzo istotna dla bezpieczeństwa. Sprzątania po zgonach mogą się podjąć wyłącznie certyfikowani specjaliści, którzy mają doświadczenie w dziedzinie stosowania środków biobójczych w skażonym środowisku.

Czym usunąć ślady krwi po zgonie w łóżku?

Usuwanie śladów krwi z łóżka zmarłej osoby nie jest odpowiedzialnym zadaniem. Bardzo często materiał legowiska został skażony biologicznie i takie wyposażenie mieszkania nadaje się wyłącznie do utylizacji w spalarni termicznej. Po usunięciu łóżka w krwi warto zadbać o dezynfekcję powietrza za pomocą specjalistycznych środków do odkażania. Ozonowanie można przeprowadzić w taki sposób, aby mieć pewność, że patogeny zostały dokładanie usunięte a wirusy zdezaktywowane. Wszelkie drobnoustroje obecne na meblach również poddawane są zabiegowi dezynfekcji. Na koniec warto upewnić się, że na podłodze nie ma już żadnej krwi. Płyny ustrojowe to tykająca bomba biologiczna, należy się jej szybko pozbyć, a podłogę zdezynfekować.

Krew na parkiecie

Zdjęcie: usuwanie śladów krwi z podłogi © 2023 Kastelnik

Usługi sprzątania pomieszczeń po zgonach w Poznaniu

 • sprzątanie po zgonach Poznań i okolica,
 • profesjonalna dezynfekcja mieszkań z drobnoustrojów,
 • czyszczenie lokali po ciałach w zaawansowanym stopniu rozkładu woj. wielkopolskie,
 • dezynfekcja sanitariatu po zgonie w miejscu publicznym,
 • mycie miejsca po zwłokach,
 • czyszczenie posadzek z płynów ustrojowych,
 • neutralizowanie przykrego odoru,
 • kompleksowe sprzątanie pomieszczenia po zabójstwie,
 • usuwanie śladów krwi za pomocą atestowanych środków chemicznych,
 • sprzątanie po zmarłych w wypadkach,
 • utylizacja szczątków wraz z dezynfekcją na miejsca zgonu,
 • sprzątanie i dezynfekcja po śmierci samobójczej,
 • czyszczenie miejsc po zgonach w wypadkach,
 • dezodoryzacja pomieszczeń,
 • ozonowanie mieszkań po zwłokach.

Utylizacja wyposażenia mieszkania po zgonie — wynoszenie mebli

Warto wiedzieć, że na terenie Wielkopolski firma Kastelnik podejmie się nie tylko sprzątania, a także utylizacji wyposażenia mieszkania w każdym przypadku, gdzie nastąpi zgon. Opróżnianie zaniedbanego mieszkania z przedmiotów codziennego użytku to praca, która polega na wynoszeniu mebli, śmieci i innych nagromadzonych przez lata rzeczy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że świadczone przez nas usługi są bardzo ważne dla bezpieczeństwa wszystkich osób, które przebywają w skażonych pomieszczeniach.

Czytaj także: opróżnianie mieszkań

Oczywiście, śmiało, można powiedzieć, iż nie jest straszny dywan we krwi dla osób z tej specjalistycznej branży. Należy mieć świadomość, że cały proces sprzątania związany z kompleksową usługą utylizacji, będzie uzależniony zarówno od ilości śmieci, jak i gabarytów. Rozkładające się zwłoki to prawdziwa bomba biologiczna. Gdy mamy do czynienia z rozkładem ciała, zawsze warto zacząć pracę od dezynfekcji wyposażania. W trakcie pracy należy dokładnie zabezpieczyć wszystkie niebezpieczne odpady i przekazać je do spalarni.

Usługi czyszczenia pomieszczeń po zwłokach oferujemy również w miastach:

Poznań opróżnianie mieszkania z rzeczy po zgonie

Zdjęcie: utylizacja skażonego mienia z wielkopolskich mieszkań © 2023 Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Kastelnik to firma sprzątająca po zmarłych w Poznaniu od wielu lat, dzięki temu doskonale rozumie potrzeby klientów. Jeżeli masz więcej pytań lub potrzebujesz wyceny naszych usług, prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny. Zadzwoń teraz i zapytaj o usługę sprzątania po zgonach na terenie Wielkopolski.

Serwis sprzątający Poznań

Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po zmarłym?

Cena sprzątania mieszkania po zmarłej osobie ustalona jest po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Koszt podstawowej dezynfekcji jednego pomieszczenia zaczyna się od 700 zł i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację mebli z całego mieszkania.

Jak wykonać dezynfekcję pomieszczenia po zgonie?

W celu przeprowadzenia profesjonalnej dezynfekcji pomieszczeń po zgonie niezbędny jest nowoczesny sprzęt do odkażania, który posiada atest. Za pomocą urządzenia do dezynfekcji elektrostatycznej można wykonać odkażanie drobnoustrojów, które znajdują się w powietrzu.

Kastelnik – dezynfekcja po zmarłych – usługi całodobowe 24/7

Sprzątanie mieszkań po zmarłych osobach – usługi Kastelnik

Całodobową usługę na czyszczenie lokali po zgonach w Poznaniu oferujemy przede wszystkim mieszkańcom woj. wielkopolskiego, którzy szukają usługi ekstremalnego sprzątania śladów krwi. W trackie pracy Kastelnik dokłada wszelkich starań, aby klienci byli w pełni zadowoleni z jakości pracy i tempa przeprowadzonej dezynfekcji.

Oczywiście wszystko to możliwe jest tylko dzięki inwestowaniu w profesjonalny zespół sprzątający miejsca po zgonie według określonych procedur. Stosowanie nowoczesnych metod czyszczenia suchym lodem po wypadkach w pracy to oferta skierowana do zarządców zakładów produkcyjnych.

Ozonowanie po zgonach w Poznaniu w woj. wielkopolskim

Ozonowanie mieszkania po zmarłym w Poznaniu to sprawdzona forma dezynfekcji patogenów.

Nie zwlekaj, tylko umów dogodny termin sprzątania w Poznaniu

Zadzwoń po profesjonalistów, którzy wykonają dla Ciebie sprzątanie po zmarłej osobie w Poznaniu. Wybierz dogodny  termin realizacji usługi i pozbądź się nieczystości i odpadów po zgonie. Nasi konsultanci czekają na Twój telefon przez okrągłą dobę.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%