Sprzątanie po zgonie Poznań

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Poznaniu. Jak wyglądają usługi dezynfekcji po śmierci w domu?

Kastelnik to rodzinna firma od lat świadcząca usługi tj. sprzątania po zgonie Poznań wraz z dezynfekcją mieszkań. Pracujemy także we wszystkich ościennych powiatach i całym województwie wielkopolskim. Zapewniamy dyskrecję, błyskawiczne usuwanie krwi z dywanu i inne specjalistyczne usługi. Jeśli szukasz profesjonalistów do zadań specjalnych, to gwarantujemy, że więcej szukać nie musisz. Nasze doświadczenie pracy w terenie, a także przeróżne przypadki, z którymi się zmierzyliśmy, w temacie sprzątania po zgonach sprawiają, ze dezynfekcja lokali po śmierci nie ma dla nas tajemnic. Nasi fachowcy to najlepszy zespół w czyszczeniu pomieszczeń w miejscach, gdzie doszło do rozkładu zwłok.

Firma sprzątająca po zgonach z Poznania

Certyfikat Sprzątanie i Dezynfekcja Mieszkania Po Zgonie – KASTELNIK

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Poznań – zaufaj specjalistom

Jeśli nie chcesz trujących związków w swoim domu, możemy się tym dla Ciebie zająć. Dezynfekcja mieszkania po zgonie w Poznaniu przeprowadzana jest za pomocą ozonu lub nadtlenku wodoru. Tworzymy zespół specjalistów w branży sprzątającej, którzy mają nie tylko wielkie doświadczenie, ale odpowiedzialnie i rzetelni podchodzą do swojej pracy. Wszyscy nasi technicy, którzy sprzątają po śmierci nienaturalnej, robią wszystko, aby proces dezynfekcji został przeprowadzony z zachowaniem wszelkich zasad BHP. Pracujemy dyskretnie, nie przyciągając uwagi osób trzecich. Te cechy to wynik wielu szkoleń, w które inwestujemy, aby zasłużyć na zaufanie klienta i zadbać o jego komfort, bezpieczeństwo i nie narażać ludzkiego zdrowia, ani wycieku tajemnicy. Wszystkie usługi przeprowadzamy przy użyciu specjalnych atestowanych środków czyszczących. Bardzo polecamy nasze usługi, zwłaszcza gdy trzeba posprzątać lokal, gdzie doszło do śmierci samobójczej. Specjalistyczna dezynfekcja jest tu niezbędna. Pamiętajmy, że po śmierci z ciała wydzielają się szkodliwe substancje i przykre zapachy. Zaniechanie dezynfekcji może być zgubne w skutkach i prowadzić do utraty zdrowia osób przebywających w pomieszczeniach, gdzie miał miejsce zgon.

sprzątanie mieszkania po zgonie Poznań

Gdzie można zamówić czyszczenie po zmarłych?

Serwis sprzątający z Wielkopolski

Gdzie firma Kastelnik sprząta mieszkania po zgonie?

Sprzątanie po śmierci samobójczej – zamach na życie

Sprzątanie pomieszczeń po śmierci samobójczej zdarza się nie tylko w domach, ale i pokojach hotelowych czy nawet w zakładach pracy. Suicydologia to nauka z dziedziny psychologii badająca proces samobójstw, metody i czynniki, które wpływają na samobójców. Badania w tej materii są niezwykle istotne, gdyż statystyki są zatrważające – w Polsce każdego dnia średnio 15 osób targa się na swoje życie. Samobójstwa najczęściej są spowodowane następującymi czynnikami:

 • zaburzenia psychiczne;
 • silne poczucie winy;
 • doświadczenie samobójstwa kogoś bliskiego;
 • samotność i choroba;
 • żałoba po śmierci bliskiego;
 • płeć – mężczyźni częściej popełniają samobójstwa;
 • hormony u kobiet – ciąża lub poród, czy menopauza;
 • zła wiadomość, np. o ciężkiej nieuleczalnej chorobie.

Dekontaminacja mieszkania po zmarłym na terenie Poznania

W Poznaniu dezynfekcja domów, mieszkań po zgonie to nic innego jak dekontaminacja pomieszczenia po pomieszczeniu. Wśród grup narażonych na ryzyko popełnienia samobójstwa największą uwagę trzeba zwrócić na osoby zmagające się ze stanami depresyjnymi. Depresja niestety jest najczęstszym powodem odbierania sobie życia. Co ciekawe, bardzo częstochorzy mówią otwarcie o swoich planach samobójczych, ale są ignorowani przez otoczenie. Warto zwracać uwagę na wypowiedzi osoby z depresją i obserwować jej zachowania. Kiedy chorujący na depresję nagle zaczynają porządkować swoje życie, załatwiają różne sprawy, powinniśmy zachować szczególną ostrożność. To objaw mogący świadczyć o planach samobójczych. Należy wówczas niezwłocznie zgłosić chorego do psychiatry i zapewnić wsparcie na co dzień, jakiego potrzebuje.

Dezynfekcja mieszkań po zgonach

Zdjęcie: odkażanie pomieszczenia po zwłokach © 2022 Kastelnik

Śmierć samobójcza to prawdziwa tragedia rodziny!

Śmierć w wyniku samobójstwa to prawdziwa tragedia dla rodziny i bliskich. W jej obliczu myślenie o konieczności sprzątania po zgonie schodzi na dalszy plan. A jest to zabieg niezbędny, który pozwoli na przywrócenie do użytkowania lokalu, gdzie doszło do śmierci i zapobiegnie potencjalnemu rozprzestrzenianiu się drobnoustrojów. Osoby niepowołane zdecydowanie nie powinny sprzątać samodzielnie śladów po samobójstwie. Laicy, bez wiedzy o sprzątaniu specjalistycznym mogą nieświadomie wyrzucić materiały biologiczne do zwykłego śmietnika, co jest potencjalnie bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Aby uniknąć podobnych sytuacji, wskazane jest zatrudnienie ekipy z branży sprzątającej w Poznaniu, która wykona usługę sprzątania po zmarłym. Fachowiec, np. z firmy Kastelnik, wie, jak poprawnie usunąć ślady po zwłokach, a także posiada uprawnienia do transportu skażonych odpadów przewożonych do utylizacji. Sprzątania po zgonach mogą się podjąć wyłącznie certyfikowani specjaliści, którzy mają doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie.

Z naszą pomocą usuwanie śladów po zgonie jest łatwe!

Zdezynfekujemy wszystkie Twoje ściany za pomocą specjalistycznych środków do odkażania lub ozonu. Odkażamy tak, aby mieć pewność, że pomieszczenia są całkowicie wolne od wszelkich zarazków i bakterii. Usuniemy również wszelkie zarazki z mebli i pamiątek zmarłego. Na koniec upewnimy się, że nie zostało na podłodze nic nieprzyjemnego do zapamiętania. Ślady krwi to bomba biologiczna, należy je usunąć a podłogę zdezynfekować.

Krew na parkiecie

Zdjęcie: usuwanie śladów krwi z podłogi © 2022 Kastelnik

Chciałbyś zamówić usługi na sprzątania domu po zgonie? Trafiłeś w dobre miejsce, oferujemy:

 • sprzątanie po zgonach Poznań oraz dezynfekcja mieszkań w powiecie poznańskim;
 • czyszczenie lokali po ciałach w zaawansowanym stopniu rozkładu woj. wielkopolskie;
 • dezynfekcja sanitariatów po zgonach;
 • mycie ścian po zwłokach;
 • czyszczenie posadzek po zmarłych;
 • neutralizowanie przykrego odoru po zmarłych;
 • kompleksowe sprzątanie po zabójstwie;
 • usuwanie śladów krwi za pomocą atestowanych środków;
 • sprzątanie krwi z podłogi po morderstwie;
 • usuwanie znaków biologicznych po zmarłym w wypadku;
 • utylizacja odpadów wtórnych wraz z dezynfekcją na miejsca zgonu;
 • ozonowanie po zgonie;
 • sprzątanie i dezynfekcja po śmierci samobójczej;
 • czyszczenie po zgonach w Poznaniu;
 • dezodoryzacja osób prywatnych;
 • ozonowanie mieszkań po zwłokach.

Czym jest samobójstwo?

Samobójstwo to celowe i dobrowolne odebranie sobie samemu życia. Może mieć charakter gwałtowny, na przykład rzucenie się z wiaduktu lub stopniowy, na przykład głodówka. Bardzo często mają miejsce także próby samobójcze, które nie kończą się śmiercią. Są to w rzeczywistości apele o pomoc osoby zmagającej się z poważnymi problemami. To desperacki krzyk osoby, która chce zwrócić uwagę na siebie innych. Według statystyk, na 10 aktów samobójczych, jednej osobie udaje się odebrać sobie życie.

Utylizacja wyposażenia mieszkania po zgonie – Wielkopolska

Warto wiedzieć, że na terenie Wielkopolski nasza firma podejmie się nie tylko sprzątania, a także dezynfekcji i utylizacji wyposażenia mieszkania w każdym przypadku, gdy nastąpi zgon. Nie ma dla nas większego znaczenia czas oraz stopień rozkładu ciała. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że świadczone przez nas usługi są bardzo ważne dla bezpieczeństwa wszystkich osób, które przebywają w takich pomieszczeniach. Oczywiście, śmiało możemy dodać, iż nie jest nam straszna nawet sofa czy dywan w krwi. Należy mieć świadomość, że cały proces związanie z kompleksową usługą opróżniania domu po zgonie, będzie uzależniony zarówno od rodzaju śmierci, jak i nieszczęśliwego wypadku. Rozkładające się zwłoki to prawdziwa bomba biologiczna. W Poznaniu gdy mamy do czynienia z rozkładem w określonym pomieszczeniu, zawsze zaczynami od dezynfekcji całego wyposażania. Naszą najskuteczniejszą reklamą są rekomendacje zadowolonych klientów. Bardzo dokładnie zabezpieczamy wszystkie odpady, które są niebezpieczne. Kolejnym etapem jest oczywiście transport skażonych mebli do spalarni.

Poznań opróżnianie mieszkania z rzeczy po zgonie

Zdjęcie: utylizacja skażonego mienia z wielkopolskich mieszkań © 2022 Kastelnik

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po zmarłym?

Cena sprzątania mieszkania po zgonie ustalona jest po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Koszt ozonowania i dezynfekcji jednego pomieszczenia po zgonie zaczyna się od 700 zł w przypadku podstawowej usługi i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego wyposażenia mieszkania.

Jak wykonać dezynfekcję po zmarłych?

W celu przeprowadzenia profesjonalnej dezynfekcji po zgonie niezbędny jest nowoczesny sprzęt do odkażania, który posiada każda dobra firma sprzątająca. Jedną z najpopularniejszych i najskuteczniejszych metod jest odkażanie pistoletem do dezynfekcji elektrostatycznej.

Poznań, sprzątanie mieszkań po zmarłych osobach – infolinia tel. 7/24

Usługę czyszczenie lokali po zgonach w Poznaniu oferujemy przede wszystkim mieszkańcom woj. wielkopolskiego. W trackie naszej pracy dokonujemy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z jakości i tempa przeprowadzonej dezynfekcji. Oczywiście wszystko to możliwe jest tylko dzięki inwestowaniu w profesjonalny zespół sprzątający po zgonie i stosowaniu nowoczesnych metod sprzątania suchym lodem w miejscach po zgonach.

Wybierz profesjonalistów do sprzątania w Twoim domu, biurze, lokalu. Umówienie terminu realizacji dezynfekcji po śmierci czy wypadku jest naprawdę proste. Nasi konsultanci czekają na Twój telefon przez okrągłą dobę. Kastelnik – najrzetelniejsza firma sprzątająca po zmarłych w Poznaniu. Działamy na rynku już wiele lat, dzięki czemu doskonale znamy i rozumiemy potrzeby klienta. Jeżeli masz więcej pytań lub potrzebujesz wyceny naszych usług, prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny. Zadzwoń już teraz i zapytaj o usługę sprzątania pomieszczenia po zgonach!

Znajdziesz nasz zespół także w: Gniezno, Gostyń, Kalisz, Kępno, Konin, KrotoszynLeszno, Luboń, Ostrów Wielkopolski, Rawicz, Swarzędz, Śrem, Wolsztyn, Września, Koło czy Piła oraz innych mniejszych miejscowościach.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%