Sprzątanie po zgonach Ogrodzieniec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Bezpieczne usuwanie zapachu śmierci w ramach sprzątanie mieszkań po zgonie w Ogrodzieńcu. Czyszczenie specjalistyczne domów, utylizacja wyposażenia skażonego biologicznie

Zakład dezynfekcji Kastelnik oferuje Państwu kompleksowe usługi na sprzątanie po zgonie Ogrodzieniec w powiecie zawierciańskim. Czyścimy pomieszczenia po zwłokach na drugi dzień roboczy od otrzymanego telefonicznie zgłoszenia. Nasze usługi sprzątania po zgonach w ogrodzienieckich domach świadczymy z należytym szacunkiem do rodziny zmarłego oraz z zachowaniem norm prawnych obowiązujących w naszym kraju.

sprzatanie-po-zmarlym

Sprzątanie po zgonach w Ogrodzieńcu, to dla nas jak zawsze odpowiedzialność i pełna troska. Od zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w 100% usatysfakcjonowani. W trakcie realizacji korzystamy wyłącznie z atestowanych preparatów chemicznych, a dużą wagę przywiązujemy również do ich odpowiedniego przechowywania i używania według karty charakterystyki opracowanej przez producenta. Profesjonalne usługi dezynfekcji po zmarłych świadczymy z dojazdem do takich miejscowości jak Giebło i Fugasówka-Markowizna oraz Ryczów, ale i do  Żelazko-Śrubarnia.

Sprzątanie po zgonie Ogrodzieniec – proces gnicia ciała

Czy wiedziałeś, że po śmierci w ciele człowieka dochodzi do produkcji 30 różnych substancji toksycznych? Za sprawą autolizy dochodzi niemal błyskawicznie do jego gnicia. Gdy bakterie dostają się do krwi, następuje produkcja gazów gnilnych takich jak siarkowodór i metan. Sprawiają one, że zwłoki rozdymają się i zmieniają kolor na czarno-zielony. Niezmiernie sprzyjającymi do tego warunkami są:

 • wysoka temperatura;
 • wilgotność;
 • dostęp do tlenu.

dezynfekcja-po-zmarlych-kastelnik

Bezpośredni wpływ poza autolizą na proces gnilny denata mają również:

 • bakterie występujące poza ciałem;
 • nekrofagi tj. różnego rodzaju owady;
 • śmierć nagła, na skutek, której zostały naruszone powłoki skórne.

Ciekawostką, może być fakt, iż gnicie hamuje arszenik lub pochowanie zmarłego w metalowej trumnie, jak również okrycie jego zwłok odzieżą, która nie przepuszcza tlenu.

Naszym zadaniem podczas sprzątania po rozkładających się zwłokach jest skuteczne usunięcie wszystkich śladów krwi i cząstek tkanek oraz mycie wraz z dezynfekcją. Bardzo ważnym aspektem jest wówczas odpowiednie postępowanie bezpośrednio po sprzątaniu. Co to oznacza? Odpady, które powstały po czyszczeniu powinniśmy spakować do przeznaczonych do tego pojemników i zawieźć do utylizacji. Należy pamiętać o tym, że pod żadnym pozorem nie możemy ich wyrzucać na zwykły śmietnik! Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia dogodnego terminu realizacji.

Sprzątanie po zgonach, zwłokach Ogrodzieniec

 • sprzątanie po zgonie Ogrodzieniec i inne miejscowości w powiecie;
 • ozonowanie po zmarłych;
 • sprzątanie po zmarłym;
 • czyszczenie ogrodzienieckich mieszkań po śmierci osoby w podeszłym wieku;
 • usuwanie śladów krwi i tkanek po rozkładających się zwłokach;
 • dezynfekcja skażonych pomieszczeń po zgonach;
 • transport i utylizacja skażonych mebli po śmierci samobójczej. 

Sprzątanie po zmarłych Ogrodzienice – ozonowanie po zmarłym

Kastelnik zajmuje się ozonowanie po zwłokach od 2013 r. Proponujemy Państwu dezynfekcję pomieszczeń, w których nastąpił zgon, a także potrafimy skutecznie dezodoryzować mieszkania w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów po śmierci. Jesteśmy dostępni dla Państwa przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, co oznacza gotowość pomocy w każdej chwili. Zajmujemy się usuwaniem śladów krwi, a także utylizacją przedmiotów skażonych biologicznie. Nasze wszystkie usługi są realizowane na terenie Jury Krakowsko- Częstochowskiej, przez przeszkolony personel firmy. Dezynfekcja i ozonowanie mieszkań po zgonie na terenie całego powiatu zawierciańskiego. Zadzwoń do nas, telefony odbieramy przez całą dobę!

Czyszczenie po zwłokach Ogrodzieniec. Co to jest strupieszenie?

Strupieszenie to jeden z procesów zachodzących w zwłokach ludzkich po śmierci. Dokładnie rzecz ujmując, jest to wysuszenie się ciała człowieka, naturalna mumifikacja, czyli konserwacji zwłok. Warunki, w których następuje ten proces to: brak wilgotności w powietrzu oraz suche i przewiewne miejsce.

Dezynfekcja po zgonie. Bezpłatna wycena usługi w Ogrodzieńcu

Masz pytania dotyczące sprzątania po zgonie w domu na terenie gminy Ogrodzieniec? Zadzwoń do nas, chętnie przeprowadzimy wizję lokalną skażonego mieszkania w Ogrodzieńcu oraz przedstawimy bezpłatną ofertę dotyczącą specjalistycznej dezynfekcji.  Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Wycena maksymalnie w 20 minut. Zadzwoń!

sprzatanie-po-zmarlym-ogrodzieniec

Czas na sprzątanie – Kastelnik – profesjonalna firma sprzątająca po zmarłych w Ogrodzieńcu

W 100% skuteczne sprzątanie mieszkania po zmarłym Ogrodzieniec – Kastelnik obsługuje przez całą dobę również inne miasta: Bieruń, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żywiec oraz mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.8
3,8 rating
3.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 12)
Doskonale58%
Bardzo dobrze17%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie25%