Sprzątanie po zgonach Ogrodzieniec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie Ogrodzieniec. Jak wygląda bezpieczne usuwanie zapachów z mieszkania po śmierci?

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Zakład dezynfekcji funeralnej Kastelnik oferuje Państwu kompleksowe usługi tj. sprzątanie po zgonie Ogrodzieniec w całym powiecie zawierciańskim. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, a to oznacza, że nie zostawimy po sobie skażonych krwią mebli. W naszej pracy wykorzystujemy tylko unikalne metody usuwania zapachów po osobach zmarłych, które zostały opracowane przez szefa działu ozonowania – Mieszko Kastelnik.

Usługi sprzątania po zgonach Ogrodzieniec

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania w mieszkaniach po śmierci często wymagają usunięcia krwi z mebli.

Zespół firmy Kastelnik to wykwalifikowana kadra, która wie, jak bezpiecznie usunąć wszystkie patogeny z mieszkania po śmierci. Sprzątanie mikroorganizmów to odpowiedzialne zadanie, które należy wykonać raz, a dobrze. To nie ma miejsca na pozostawianie trujących związków chemicznych w powietrzu.

Czyścimy pomieszczenia po zwłokach na drugi dzień roboczy od otrzymanego telefonicznie zgłoszenia. Nasze usługi sprzątania po zgonach w ogrodzienieckich domach świadczymy z należytym szacunkiem do rodziny zmarłego oraz z zachowaniem norm prawnych obowiązujących w naszym kraju.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Ogrodzieniec

Sprzątanie po zgonach w Ogrodzieńcu, to dla nas jak zawsze odpowiedzialność i pełna troska. Od zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w 100% usatysfakcjonowani. W trakcie realizacji korzystamy wyłącznie z atestowanych preparatów chemicznych, a dużą wagę przywiązujemy również do ich odpowiedniego przechowywania i używania według karty charakterystyki opracowanej przez producenta. Profesjonalne usługi dezynfekcji po zmarłych świadczymy z dojazdem do takich miejscowości jak Giebło i Fugasówka-Markowizna oraz Ryczów, ale i do  Żelazko-Śrubarnia.

Sprzątanie po zgonie Ogrodzieniec – proces gnicia ciała

Czy wiedziałeś, że po śmierci w ciele człowieka dochodzi do produkcji 30 różnych substancji toksycznych? Za sprawą autolizy dochodzi niemal błyskawicznie do jego gnicia. Gdy bakterie dostają się do krwi, następuje produkcja gazów gnilnych takich jak siarkowodór i metan. Sprawiają one, że zwłoki rozdymają się i zmieniają kolor na czarno-zielony.

Niezmiernie sprzyjającymi do tego warunkami są:

 • wysoka temperatura;
 • wilgotność;
 • dostęp do tlenu.
dezynfekcja po zmarłych

Larwy i inne robaki są zagrożeniem epidemicznym. Z takimi sytuacjami nie należy zwlekać ze zgłoszeniem odpowiednim służbom.

Bezpośredni wpływ poza autolizą na proces gnilny denata mają również:

 • bakterie występujące poza ciałem;
 • nekrofagi tj. różnego rodzaju owady;
 • śmierć nagła, na skutek której zostały naruszone powłoki skórne.
Ogrodzieniec firma ogólnopolska Kastelnik

Niebieski certyfikat dezynfekcji mieszkania po zgonie w Ogrodzieńcu © 2023 Kastelnik usługi DDD, woj. śląskie.

Ciekawostką, może być fakt, iż gnicie hamuje arszenik lub pochowanie zmarłego w metalowej trumnie, jak również okrycie jego zwłok odzieżą, która nie przepuszcza tlenu.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłej osobie

Nasza firma specjalizuje się w przywracaniu porządku i bezpieczeństwa w mieszkaniach po zmarłych. Jak to robimy? Dezynfekcja mieszkania po zmarłym w miejscowości Ogrodzieniec polega na usuwaniu chorobotwórczych drobnoustrojów, które powstają w wyniku rozkładu ciała. W tym celu wykorzystuje się dezynfekcję chemiczną i mechaniczną. Ten drugi sposób uwzględnia takie metody jak ozonowanie po zmarłym i zamgławianie pomieszczeń suchą mgłą.

Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Zastosowanie profesjonalnego odkażania pozwala usunąć wszelkie patogeny po zmarłym i wyeliminować nieprzyjemny zapach po śmierci. Ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą to wygodne i bezpieczne sposoby na przywrócenie bezpieczeństwa w domu po zgonie, o wiele skuteczniejsze od tradycyjnych środków chemicznych.

Naszym zadaniem podczas sprzątania po rozkładających się zwłokach jest skuteczne usunięcie wszystkich śladów krwi i cząstek tkanek oraz mycie wraz z dezynfekcją. Bardzo ważnym aspektem jest wówczas odpowiednie postępowanie bezpośrednio po sprzątaniu. Co to oznacza? Odpady, które powstały po czyszczeniu powinniśmy spakować do przeznaczonych do tego pojemników i zawieźć do utylizacji. Należy pamiętać o tym, że pod żadnym pozorem nie możemy ich wyrzucać na zwykły śmietnik! Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia dogodnego terminu realizacji.

Sprzątanie po zgonach, zwłokach Ogrodzieniec

 • sprzątanie po zgonie Ogrodzieniec i inne miejscowości w powiecie;
 • ozonowanie po zmarłych;
 • sprzątanie po zmarłym;
 • czyszczenie ogrodzienieckich mieszkań po śmierci osoby w podeszłym wieku;
 • usuwanie śladów krwi i tkanek po rozkładających się zwłokach;
 • dezynfekcja skażonych pomieszczeń po zgonach;
 • transport i utylizacja skażonych mebli po śmierci samobójczej
Kastelnik – opróżnianie mieszkań – potwierdzony certyfikatem

Sprzątanie po zmarłych Ogrodzienec – ozonowanie po zmarłym

Kastelnik zajmuje się ozonowanie po zwłokach od 2013 r. Proponujemy Państwu dezynfekcję pomieszczeń, w których nastąpił zgon, a także potrafimy skutecznie dezodoryzować mieszkania w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów po śmierci. Jesteśmy dostępni dla Państwa przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, co oznacza gotowość pomocy w każdej chwili. Zajmujemy się usuwaniem śladów krwi, a także utylizacją przedmiotów skażonych biologicznie. Nasze wszystkie usługi są realizowane na terenie Jury Krakowsko- Częstochowskiej, przez przeszkolony personel firmy. Dezynfekcja i ozonowanie mieszkań po zgonie na terenie całego powiatu zawierciańskiego. Zadzwoń do nas, telefony odbieramy przez całą dobę!

Czyszczenie po zwłokach Ogrodzieniec. Co to jest strupieszenie?

Strupieszenie to jeden z procesów zachodzących w zwłokach ludzkich po śmierci. Dokładnie rzecz ujmując, jest to wysuszenie się ciała człowieka, naturalna mumifikacja, czyli konserwacji zwłok. Warunki, w których następuje ten proces to: brak wilgotności w powietrzu oraz suche i przewiewne miejsce.

W 100% skuteczne sprzątanie mieszkania po zmarłym Ogrodzieniec i okolica.

Kastelnik obsługuje przez całą dobę również inne miasta:

Usługi czyszczenia miejsc po zwłokach dostępne są również w woj. łódzkim: sprzątanie po zmarłych w Łodzi

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Ceny usług firmy Kastelnik są uczciwe, bez ukrytych opłat za dezynfekcję czy sprzątanie. Używamy tylko wysokiej jakości środków do odkażania, które są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne, dzięki temu masz pewność, że Twoje mieszkanie będzie wolne od wszelkich patogenów. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać bezpłatną wycenę już dziś!

FAQ, Slaskie

Ile kosztuje czyszczenie pomieszczenia po zwłokach?

Cena sprzątania mieszkania po zgonie zależy od kilku czynników. W przypadku dezynfekcji po zmarłej osobie koszty zaczynają się od kwoty 850 zł. Natomiast duże kilkupokojowe mieszkanie, w którym do utylizacji jest duża ilość przedmiotów, to koszt sięgający nawet paru tysięcy złotych.

Czy odkażanie ozonem jest bezpieczne?

Ozonowanie pomieszczeń po zgonie realizowane przez techników, jest zawsze bezpieczne. Usługa dezynfekcji po zgonie składa się z kilku etapów, a jednym z nich jest właśnie ozonowanie. Ważne przy tym jest, by dobrze przygotować pomieszczenie do odkażania oraz stale monitorować stężenie ozonu.

Dezynfekcja po zgonie. Bezpłatna wycena usługi w Ogrodzieńcu

Masz pytania dotyczące sprzątania po zgonie w domu na terenie gminy Ogrodzieniec? Zadzwoń do nas, chętnie przeprowadzimy wizję lokalną skażonego mieszkania w Ogrodzieńcu oraz przedstawimy bezpłatną ofertę dotyczącą specjalistycznej dezynfekcji.  Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Wycena maksymalnie w 20 minut. Zadzwoń!

Sprzątanie po zmarłym Ogrodzieniec

Pracownik firmy Kastelnik jadący windą do zlecenia oczyszczania.

Czas na sprzątanie – Kastelnik – profesjonalna firma sprzątająca po zmarłych w Ogrodzieńcu

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%