Sprzątanie po zgonie
Nowy Dwór Mazowiecki

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Nowym Dworze Mazowieckim. Na czym polega dezynfekcja mieszkań po zgonach?

Zgon w mieszkaniu? Specjalistyczna firma DDD oferuje sprzątanie po zgonach Nowy Dwór Mazowiecki oraz utylizację skażonych krwią przedmiotów. Warto dodać, że śmierć w mieszkaniu zdarza się niemal każdego dnia. W obecnych czasach wiele osób umiera w samotności i o zgonie informuje nas nieprzyjemny zapach, który wydobywa się z mieszkania sąsiada. Takiego zapachu nie można pomylić z niczym innym i nie da się przejść obok obojętnie.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Najczęściej rodzina denata szuka pomocy do następujących prac:

 • czyszczenie pokoju po śmierci;
 • usuwanie plam krwi z podłogi po zwłokach;
 • niwelowanie zapachów;
 • dezynfekcja mieszkania i usunięcie szkodliwych patogenów.

Wszystkie wspomniane prace najczęściej są realizowane przez specjalistów – techników od sprzątania miejsc po zgonach. Taka profesjonalna ekipa ma doświadczenie i odpowiedni sprzęt do dezynfekcji powietrza. Należy również podkreślić, iż włącznie urządzenia do ozonowania wymaga specjalistycznego szkolenia. Usuwanie trupiego jadu wymaga uzyskania odpowiedniego stężenia ozonu i dobrania właściwie czasu. Tylko odpowiednia procedura, zatwierdzona przez sanepid, da gwarancję na wykonane poprawnej dekontaminacji pomieszczeń.

Szkodliwe bakterie przenoszone przez kontakt z trupem. Wysokie ryzyko narażenia zdrowia wymaga by usunąć wszelkie ślady krwi z mieszkania

Krew na podłodze – mieszkanie wymaga profesjonalnego sprzątania.

Usługi precyzyjnego sprzątania pomieszczeń ze szkodliwych patogenów przenoszonych przez płyny ustrojowe zmarłego

Działamy już od wielu lat, świadcząc sprzątanie po zwłokach i dezynfekcję funeralną z użyciem specjalistycznych środków chemicznych i profesjonalnego sprzętu myjącego. Jesteśmy pewni, że wysoka jakość naszych usług jest spowodowana kwalifikacjami naszych pracowników.

Zasady BHP podczas sprzątania po śmierci

Podczas wykonywanej pracy przestrzegamy wszelkich zasad BHP i dbamy o bezpieczeństwo po wykonanej realizacji. Wystawiamy też po jej zakończeniu dedykowany certyfikat sprzątania po zgonie, który mówi o wykonanych pracach.

Nasi technicy sprzątają miejsca zanieczyszczone dużą ilością krwi

Nasi klienci mogą kontaktować się z nami poprzez całodobową infolinię. Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej wyceny wraz z dojazdem na miejsce zgonu m.in. do takich dzielnic jak: Nowy Dwór Mazowiecki Okunin i Dzielnica Przemysłowa.

Sprzątanie po zgonie Nowy Dwór Mazowiecki

Umieranie – aspekty biologiczne

Czy wiecie, że umieranie związane jest z naszymi komórkami? W naszym ciele posiadamy ich biliony i to one właśnie odpowiadają za starzenie się. Dzieje się to już od zarodka, podczas embriogenezy, potem metamorfozy, aż do wieku dojrzałego. Komórki ciągle się pozbywają niepotrzebnych już podmiotów, jest to proces biologiczny.

Uniwersalne środki ostrożności w przypadku sprzątania potencjalnie szkodliwych patogenów

Sprzątanie miejsca po zwłokach często wymaga utylizacji skażonych przedmiotów i mebli.

Technicy firmy Kastelnik po zgonie sprzątają przedmioty, które trwale zostały zniszczone przez wpływ biologiczny. Świadczymy pomoc w zakresie usuwania zagrożeń biologicznych poprzez całkowite usunięcie skażonych materiałów i starych mebli.  Mało kto wie, że komórki nerwowe u niemowlęcia są produkowane w nadmiarze i 40%-80% z nich jest po prostu wydalane. Apoptoza i nekroza to dwa rodzaje komórek, które aktualnie są wyróżnione przez naukowców.

Trochę wiedzy na temat ludzkiego ciała

Komórki po apoptozie, czy nekrozie są tak zaprogramowane, aby w momencie, gdy są już zbędne uległy samounicestwieniu. Jeśli natomiast za dużo komórek zdrowych zostanie wydalonych, dojdzie do powstania takich jednostek chorobowych, jak np. Alzheimer. Występuje ona u osób powyżej 65 roku życia.

Standardowe czyszczenie po zgonie Nowy Dwór Mazowiecki w ogólnym procesie sprzątania

Często procedura sprzątania po zmarłym zawiera nie tylko dekontaminację, ale również utylizację termiczną.

Sprzątanie po zgonach i dezynfekcja Kastelnik

Alzheimer to choroba przez niektórych naukowców jest ona nazywana za przedwczesne starzenie się mózgu. Niestety, ale śmierć w związku ze starzeniem się i wydalaniem komórek jest nieubłagana.

Toksyczne substancje wydzielane przez ciało

Po zgonie, który wydarzy się w naszym domu, mamy do czynienia z trupem, w którym dochodzi do produkcji 30 toksycznych substancji, które są dla nas chorobotwórcze. Dlatego, tak ważne jest, aby je skutecznie usunąć. Możliwe jest to, jeśli zamówimy usługę sprzątania po zwłokach. Wówczas zastosowane będą wszelkie środki ostrożności, a wirusy, bakterie i grzyby zostaną zlikwidowane. Ponadto odpady skażone biologiczne zostaną zutylizowane w specjalistycznej spalarni.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zwłokach w Nowym Dworze Mazowieckim.

Przez całą dobę świadczymy usługi dezynfekcji niebezpiecznych bakterii i wirusów po zmarłym.

Do neutralizacji płynów ustrojowych potrzebny jest sprzęt, który wymaga odpowiedniego przeszkolenia

Jeśli chcesz skorzystać z usługi sprzątanie po zmarłym, skontaktuj się z nami poprzez infolinię, która działa 365 dni w roku!

Kastelnik zapewni właściwą dezynfekcję przed potencjalnym rozprzestrzenianiem się niebezpiecznych związków

Kastelnik – czas na porządne sprzątanie mieszkań po zmarłych. Jakość od 2013 r.

Sprzątanie po zgonie Nowy Dwór Mazowiecki

 • sprzątanie po zgonie w Nowym Dworze Mazowieckim i powiecie nowodworskim;
 • sprzątanie po zgonach w woj. mazowieckim;
 • dezynfekcja po zmarłych w wyniku samobójstwa;
 • ozonowanie po zmarłym na chorobę zakaźną;
 • utylizacja mieszkań po zwłokach;
 • transport mebli po zmarłych do specjalistycznej spalarni.
Firma Kastelnik realizuje usługi sprzątania po zgonie aby zapobiec zakażeniu krzyżowemu w dotkniętych obszarach

Puste mieszkanie w czasie ozonowania.

Odkażanie po zmarłych w Nowym Dworze Mazowieckim

Proces gnilny ciała polega na rozpadzie tkanek miękkich. Największe działanie na ten proces mają saprofityczne bakterie gnilne. Proceder ten zaczyna się w układzie pokarmowym, a mianowicie w jelitach.

Ozonowanie domu Nowy Dwór Mazowiecki

Zamgławianie i ozonowanie pomieszczeń po zmarłych w Nowym Dworze Mazowieckim, to skuteczne sposoby na odkażanie.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Kastelnik 7/24

Kompleksowa dezynfekcja mieszkania po zgonie w Nowym Dworze Mazowieckim jest realizowana najczęściej za pomocą mikro dyfuzji. Kastelnik w branży sprzątania funeralnego działa od 2013 roku. Od tego czasu niezmiennie świadczy wysoką jakość usług dezynfekcji mieszkań.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Sprzątanie domu ukochanej osoby. Zleć dezynfekcję firmie, w której pracują wykwalifikowani pracownicy z uprawnieniami. To, co jest najważniejsze to usatysfakcjonowanie każdego klienta, poprzez dokładnie wykonane zlecenie sprzątania po zgonie. Niezbędne do tego jest posiadanie bogatego zaplecza sprzętowego oraz niezawodnych preparatów chemicznych.

Miejsca zbrodni stanowią potencjalnie szkodliwe ryzyko zakażenia płynami ustrojowymi

Usuwanie śladów krwi po morderstwie wymaga nie tylko wiedzy, ale i doświadczenia.

Skorzystaj z profesjonalnych firm, które zajmują się usługą specjalistyczną, aby przywrócić nieruchomość do stanu umożliwiającego ponowne korzystanie. Wiemy, jakim zaskoczeniem może być informacja o śmierci bliskiego, dlatego posiadamy infolinię, która funkcjonuje przez całą dobę. Technicy przedsiębiorstwa Kastelnik działają przez 365 dni w roku! Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej wycena. Wykonujemy ją również z dojazdem na miejsce zlecenia.

W przypadku zagrożeń biologicznych, każda firma sprzątająca, zawsze stosuje, uniwersalne środki ostrożności korzystając z odpowiedniego przygotowania. Wszystkie osoby chcące się z nami skontaktować, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Nasi konsultanci czekają 7/24h. Działamy całodobowo, aby pomóc rodzinom przejść ciężki okres jak najkrócej. To nie są zwykłe okoliczności, dlatego poczuwamy się do ogromnej odpowiedzialności za jak najsprawniejsze wykonanie usługi.

Nie czekaj z decyzją zbyt długo. Im później, tym gorzej!

Patogeny przenoszone przez ciało zmarłego nie pozwalają zwlekać z koniecznością dezynfekcji otoczenia, z którym zmarły miał kontakt. Nie zalecane jest nienadzorowane sprzątanie przez osoby bez uprawnień i odpowiedniego zabezpieczenia. Miejsce, w którym przez dłuższy czas leżało ciało zmarłego, może zawierać szkodliwe patogeny przenoszone przez dłoń lub powietrze.

Całkowite usunięcie mebli po osobach zmarłych. Umożliwiamy bezpiecznie przeżywać żałobę

Przykład zagraconego mieszkania po zmarłej osobie.

O bezpieczeństwo Twoje troszczymy się stosując wyłącznie atestowanych środków

W celu ochrony zdrowia podczas dezynfekcji krwi oraz dezodoryzacji mieszkań, prosimy osoby trzecie o opuszczenie miejsca przebywania zwłok. Bezpiecznie czyścimy ślady po krwi i resztki płynów ustrojowych oraz materiałów biologicznych.

Gwarancja szacunku dla zmarłego i dyskrecji

Gwarantujemy, że czyszczenie mieszkania po zgonie gdy rodziny potrzebują niezawodnej pomocy – jest dla nas usługą wymagającą należytego szacunku dla zmarłego oraz empatii dla osób, dla których utrata bliskiego jest trudnym doświadczeniem.

Odkażanie miejsc z zagrożeniem biologicznym

Usługi sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły

Kastelnik – najlepsi w sprzątaniu domu twojej rodziny oraz hali produkcyjnej. Najwyższa jakość usług funeralnych na Mazowszu!

Najczęściej zadawane pytania - FAQ (mazowieckie)

Zastanawiasz się jak uprzątnąć mieszkanie po zwłokach? Sprzątanie po zgonie Nowy Dwór Mazowiecki to profesjonalna usługa, która opiera się na porządkowaniu mieszkania po zmarłym i porządkowaniu przedmiotów. W ramach czyszczenia po zgonie realizowane są takie czynności jak wyrzucanie starych gratów, usuwanie śladów krwi i płynów ustrojowych.

FAQ. Woj. mazowieckie

Całość uzupełnia solidna dezynfekcja przy pomocy ozonowania pomieszczeń albo zamgławiania suchą mgłą. Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zgonach w Nowym Dworze Mazowieckim.

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zmarłym?

Kalkulacja kosztów związanych z czyszczeniem po śmierci uzależniona jest m.in. od wielkości pomieszczeń do dezynfekcji czy ilości przedmiotów do utylizacji. Najczęściej koszt ten wynosi 700 zł za dezynfekcję podstawową i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za odkażanie większego mieszkania z kilkoma pokojami. Sprzątanie mieszkań po zmarłych często realizowane jest razem z ozonowaniem.

Czy ozonowanie po zmarłej osobie jest bezpieczne?

Ozonowanie pomieszczeń po zmarłym wykonywane przez specjalistów to bezpieczna metoda dezynfekcji po śmierci. Osoby przeprowadzające odkażanie posiadają odpowiednią sprzęt i wiedzę, jak go prawidłowo używać. Ponadto cały proces dezynfekcji ozonem jest monitorowany przy pomocy specjalnych mierników obrazujących poziom stężenia ozonu.

Od czego zależy cena czyszczenia miejsca zgonu?

Cena czyszczenia miejsca po zgonie zależy od kilku czynników, w tym między innymi: ilości skażonych krwią przedmiotów, ilości mebli do utylizacji, a także szczegółowego zakresu usług, których oczekuje klient. Ważne jest, aby przed wyborem firmy sprzątającej dokładnie porównać oferty i upewnić się, że wszystkie potrzebne usługi są wliczone w cenę, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek w dniu realizacji zlecenia.

 

Kastelnik – ozonowanie powietrza – potwierdzone certyfikatem

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%