Sprzątanie po zgonie
Nowy Dwór Mazowiecki

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Nowym Dworze Mazowieckim. Zjawisko śmierci. Dlaczego się starzejemy? Jak sprzątać po zgonach?

Specjalistyczna firma Kastelnik oferuje sprzątanie po zgonie Nowy Dwór Mazowiecki i całe Mazowsze. Działamy już od wielu lat, świadcząc sprzątanie po zwłokach i dezynfekcję funeralną z użyciem specjalistycznych środków chemicznych i profesjonalnego sprzętu myjącego. Jesteśmy pewni, że wysoka jakość naszych usług jest spowodowana kwalifikacjami naszych pracowników. Podczas wykonywanej pracy przestrzegamy wszelkich zasad BHP i dbamy o bezpieczeństwo po wykonanej realizacji. Wystawiamy też po jej zakończeniu dedykowany certyfikat, który mówi o wykonanych pracach. Nasi klienci mogą kontaktować się z nami poprzez całodobową infolinię. Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej wyceny wraz z dojazdem na miejsce zgonu m.in. do takich dzielnic jak: Nowy Dwór Mazowiecki Okunin i Dzielnica Przemysłowa. 

Umieranie – aspekty biologiczne

Czy wiecie, że umieranie związane jest z naszymi komórkami? W naszym ciele posiadamy ich biliony i to one właśnie odpowiadają za starzenie się. Dzieje się to już od zarodka, podczas embriogenezy, potem metamorfozy, aż do wieku dojrzałego. Komórki ciągle się pozbywają niepotrzebnych już podmiotów, jest to proces biologiczny. Mało kto wie, że komórki nerwowe u niemowlęcia są produkowane w nadmiarze i 40%-80% z nich jest po prostu wydalane. Apoptoza i nekroza to dwa rodzaje komórek, które aktualnie są wyróżnione przez naukowców. Komórki po apoptozie, czy nekrozie są tak zaprogramowane, aby w momencie, gdy są już zbędne uległy samounicestwieniu. Jeśli natomiast za dużo komórek zdrowych zostanie wydalonych, dojdzie do powstania takich jednostek chorobowych, jak np. Alzheimer. Występuje ona u osób powyżej 65 roku życia. Przez niektórych naukowców jest ona nazywana za przedwczesne starzenie się mózgu. Niestety, ale śmierć w związku ze starzeniem się i wydalaniem komórek jest nieubłagana. Po zgonie, który wydarzy się w naszym domu, mamy do czynienia z trupem, w którym dochodzi do produkcji 30 toksycznych substancji, które są dla nas chorobotwórcze, dlatego, tak ważne jest, aby je skutecznie usunąć. Możliwe jest to, jeśli zamówimy usługę sprzątanie po zmarłych. Wówczas zastosowane będą wszelkie środki ostrożności, a wirusy, bakterie i grzyby zostaną zlikwidowane. Ponadto odpady skażone biologiczne zostaną zutylizowane w specjalistycznej spalarni. Jeśli chcesz skorzystać z usługi sprzątanie po zmarłym, skontaktuj się z nami poprzez infolinię, która działa 365 dni w roku!

Sprzątanie po zgonie Nowy Dwór Mazowiecki

  • sprzątanie po zgonie w Nowym Dworze Mazowieckim i powiecie nowodworskim;
  • sprzątanie po zgonach w woj. mazowieckim;
  • dezynfekcja po zmarłych w wyniku samobójstwa;
  • ozonowanie po zmarłym na chorobę zakaźną;
  • utylizacja mieszkań po zwłokach;
  • transport mebli po zmarłych do specjalistycznej spalarni.

Proces gnilny zwłok

Proces gnilny  ciała polega na rozpadzie tkanek miękkich. Największe działanie na ten proces mają saprofityczne bakterie gnilne. Proceder ten zaczyna się w układzie pokarmowym, a mianowicie w jelitach. 

Kontakt całodobowy – zadzwoń!

Szukasz usługi sprzątanie po zgonie Nowy Dwór Mazowiecki i województwo mazowieckie? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy w branży sprzątania funeralnego już od 2013 roku i od tego czasu świadczymy wysoką jakość podczas każdej realizacji. To, co jest dla nas najważniejsze to usatysfakcjonowanie każdego klienta, poprzez dokładnie wykonane zlecenie. Niezbędne do tego jest posiadanie bogatego zaplecza sprzętowego oraz niezawodnych preparatów chemicznych. Wiemy, jakim zaskoczeniem może być informacja o śmierci bliskiego, dlatego posiadamy infolinię, która funkcjonuje przez całą dobę. Technicy przedsiębiorstwa Kastelnik działają przez 365 dni w roku! Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej wycena. Wykonujemy ją również z dojazdem na miejsce zlecenia, nawet już w 20 minut! Wszystkie osoby chcące się z nami skontaktować, zapraszamy serdecznie! Nasi konsultanci czekają.

Kastelnik – najwyższa jakość usług funeralnych na Mazowszu!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%