Sprzątanie po zgonie
Mielec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Mielcu. Co dzieje się z ciałem po śmierci? Jakie są skuteczne sposoby eliminacji powstałych po rozkładzie zwłok wirusów, bakterii i grzybów?

Firma Kastelnik zajmuje się specjalistycznym sprzątaniem po zgonie w Mielcu i województwie podkarpackim. Podczas realizacji naszych usług sprzątania po zgonach stosujemy bezpieczne technologie sprzątające oraz dezynfekujące. Nieodzownym elementem naszej pracy są również atestowane środki chemiczne, dzięki którym możliwe jest wyeliminowanie niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów.

Kastelnik – dezynfekcja po zmarłych – usługi całodobowe 24/7

Nasze wysokie kompetencje wynikają z wieloletniego świadczenia usług sprzątania po zmarłych na terenie województwa podkarpackiego. Dużą dogodnością dla naszych klientów jest bezpłatna wycena łącznie z dojazdem, którą realizujemy w takich rejonach miasta Mielec jak np. Czermin i Borowa. Usługi sprzątania świadczymy również w powiecie mieleckim, w miastach: Przecław oraz Radomyśl Wielki.

Tak wygląda mieszkanie po zgonie

Sprzątanie mieszkania po zgonie to praca odpowiedzialna, która wymaga silnej psychiki.

Dezynfekcja po zgonie w Mielcu – zaufaj specjalistom

Czy wiesz, że po śmierci w domu nie wystarczy wywietrzyć pomieszczenia i zmyć ślady krwi mopem? Niezbędnym etapem jest dezynfekcja mieszkania w mieście Mielec, która jeśli przeprowadzona zostanie profesjonalnie, pozwoli wyeliminować zagrożenie biologiczne z miejsca po śmierci.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Czytaj także: dezynfekcja po zgonie

Odkażanie miejsca zgonu należy wykonać przy zastosowaniu środków biobójczych z atestem. Tylko i wyłącznie takie preparaty, które w swoim składzie zawierają nadtlenek wodoru, alkohol etylowy, chlor, aldehydy i fenol dopuszczone są do dezynfekcji po rozkładzie zwłok.

usługi dezynfekcji w Mielcu

Inne skuteczne techniki dezynfekcji po zmarłych to metody mechaniczne jak ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. W konkretnych przypadkach odkażania można dołączyć również dezynfekcję elektrostatyczną i zamgławianie pomieszczeń nano srebrem.

Popularny artykuł na blogu: usuwanie śladów krwi.

Skuteczna dezynfekcja po zgonach w powiecie mieleckim może być przeprowadzona tylko przez techników sprzątania miejsc śmierci, którzy dysponują wspomnianymi środkami i narzędziami do odkażania. Nie warto ryzykować własnym zdrowiem, dlatego usuwanie patogenów po zwłokach najlepiej powierzyć specjalistom.

Pierwsze godziny po śmierci – procesy zachodzące w zwłokach

Wydawałoby się, że w ciele człowieka po śmierci nie zachodzą żadne procesy, jednak to nieprawda. Tuż po ustaniu akcji serca zaczyna w nim dochodzić do szeregu reakcji, które po pewnym czasie sprawią, że po zwłokach zostaną tylko kości. Organizm, gdy ustają wszelkie oznaki życia, czyli np. oddychanie, zaczyna obumierać. Co to oznacza? Krew nie jest przepompowywana do organów, w wyniku czego przestają pracować.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co robić, kiedy dojdzie do zgonu w domu?

Komórki, a raczej biliony komórek, które uprzednio były sterowane przez nieistniejący już po zgonie układ odpornościowy, zaczynają uczestniczyć w destrukcji zwłok. Rozpoczyna się ona bowiem od jelit, to one gniją jako pierwsze. Dostają się również do krwi, poprzez którą przedostają się do innych organów. Po upływie około czterech dni ciało jest już w zaawansowanym procesie rozkładu, wydalają się z niego niebezpieczne dla zdrowia toksyny takie jak siarkowodór, które ponadto powodują uciążliwy fetor.

Sprzątanie po zmarłych Mielec woj. podkarpackie

Po znalezieniu ciała bliskiego w zaawansowanym stopniu rozkładu winniśmy zawiadomić odpowiednie służby. Jednakże to nie wszystko – potrzebna jest specjalistyczna dezynfekcja. W tym celu najlepiej wezwać profesjonalną firmę sprzątającą po zwłokach, która wie jak postępować w takich przypadkach. Poza dogłębnym odkażeniem miejsca zgonu potrzebna będzie również jego dezodoryzacja.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłym w Mielcu.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania w mieszkaniu po śmierci, w którym konieczne jest usunięcie zapachu.

Oznacza to, że musimy zneutralizować nieprzyjemny zapach śmierci, a nie tylko go zamaskować. Konieczne do tego są specjalistyczne środki, czyli tzw. eliminatory, posiadające w składzie substancje jak np. aldehydy lub ketony. W celu umówienia najbliższego terminu realizacji naszych usług sprzątania funeralnego zapraszamy do kontaktu!

Sprzątanie po zgonie Mielec woj. podkarpackie

 • sprzątanie po zgonie Mielec i w miastach: Przecław, Radomyśl Wielki;
 • sprzątanie po zgonach w powiecie mieleckim;
 • funeralne sprzątanie po zmarłym;
 • czyszczenie mieleckich ulic po śmierci w wyniku wypadku;
 • dezodoryzacja pomieszczeń po zmarłych. 
Usuwanie zapachów po zmarłej osobie w domu

Plama krwi po zmarłej osobie na podłodze. Taka rzecz wymaga dezynfekcji!

Czym jest dezodoryzacja?

Kastelnik – dezodoryzacja mieszkań – potwierdzona certyfikatem

Dezodoryzacja funeralna po śmierci to zabieg mający na celu skuteczne zneutralizowanie uciążliwych zapachów, a nie tylko ich maskowanie. W celu jej przeprowadzenia należy posiadać profesjonalne środki chemiczne tzw. eliminatory oraz przejść odpowiednie szkolenie wstępne, oraz instruktaż stanowiskowy. W branży funeralnej jest ona przeprowadzana w celu usunięcia smrodu (zapachu) po rozkładających się zwłokach zmarłej osoby.

Dezynfekcja w nagłych wypadkach 24h

Zadzwoń na naszą całodobową infolinię!

Jeśli chcesz umówić jak najbliższy termin sprzątania po zgonach na terenie miasta Mielec i całego Podkarpackiego oraz kraju, to skontaktuj się z naszymi konsultantami, dzwoniąc na infolinię działającą 24/7. Świadcząc usługę dezynfekcji mieleckich mieszkań po zmarłym, dokładamy wszelkich starań, aby pracować z zachowaniem zasad BHP. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

Dojeżdżamy do naszych klientów w celu bezpłatnej wyceny, a następnie ustalamy jak najszybszy termin realizacji usługi.

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Firma sprzątająca po zgonach, Kastelnik z certyfikatem

Jakość dezynfekcji w mieszkaniu, która jest potwierdzona certyfikatem!

FAQ – najczęściej zadawane pytania w Mielcu

Sprzątanie po zgonie Mielec to kilkuetapowe czyszczenie mieszkania, obejmujące utylizację przedmiotów zmarłego, eliminowanie toksycznych patogenów i nieprzyjemnego zapachu po śmierci. Skuteczna dezynfekcja po zgonie jest możliwa tylko z wykorzystaniem specjalistycznych środków chemicznych i nowoczesnych sprzętów, takich jak generatory ozonu. Dowiedz się wszystkiego na temat sprzątania po zgonach.

FAQ powiat mielecki

Ile kosztuje sprzątanie po zgonie?

Kalkulacja kosztów za sprzątanie po zwłokach uzależniona jest od czynników, takich jak ilość rzeczy do utylizacji czy też wielkości mieszkania do odkażania. Cena ustalana jest zazwyczaj indywidualnie po wizji lokalnej u klienta. Koszt podstawowej dezynfekcji zaczyna się od kwoty 700 zł i może wynieść kilka tysięcy złotych w zależności od wielkości mieszkania.

Co robić po zgonie w domu?

Zgon w domu to trudne wyzwanie, jeśli chodzi o dezynfekcję. Należy wówczas jak najszybciej podjąć interwencję. W tym celu najlepiej wezwać profesjonalne sprzątanie po zgonie wraz z kompleksową dezynfekcją pomieszczeń ozonem. Ozonowanie szybko i skutecznie zabija wszelkie wirusy i patogeny, a także usuwa fetor po śmierci.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 5 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%