Sprzątanie po zgonie
Mielec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Fachowe sprzątanie po zgonie w Mielcu. Co dzieje się z ciałem po śmierci? Jakie są skuteczne sposoby eliminacji powstałych po rozkładzie zwłok wirusów, bakterii i grzybów?

Firma Kastelnik zajmuje się specjalistycznym sprzątaniem po zgonie w Mielcu i województwie podkarpackim. Podczas realizacji naszych usług sprzątania po zgonach stosujemy bezpieczne technologie sprzątające oraz dezynfekujące. Nieodzownym elementem naszej pracy są również atestowane środki chemiczne, dzięki którym możliwe jest wyeliminowanie niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Nasze wysokie kompetencje wynikają z wieloletniego świadczenia usług sprzątania po zmarłych na terenie województwa podkarpackiego. Dużą dogodnością dla naszych klientów jest bezpłatna wycena łącznie z dojazdem, którą realizujemy w takich rejonach miasta Mielec jak np. Czermin i Borowa, jak i również Przecław oraz Radomyśl wielki.

Pierwsze godziny po śmierci – procesy zachodzące w zwłokach

Wydawałoby się, że w ciele człowieka po śmierci nie zachodzą żadne procesy, jednak to nieprawda. Tuż po ustaniu akcji serca zaczyna w nim dochodzić do szeregu reakcji, które po pewnym czasie sprawią, że po zwłokach zostaną tylko kości. Organizm, gdy ustają wszelkie oznaki życia, czyli np. oddychanie, zaczyna obumierać. Co to oznacza? Krew nie jest przepompowywana do organów, w wyniku czego przestają pracować. Komórki, a raczej biliony komórek, które uprzednio były sterowane przez nieistniejący już po zgonie układ odpornościowy, zaczynają uczestniczyć w destrukcji zwłok. Rozpoczyna się ona bowiem od jelit, to one gniją jako pierwsze. Dostają się również do krwi, poprzez którą przedostają się do innych organów. Po upływie około czterech dni ciało jest już w zaawansowanym procesie rozkładu, wydalają się z niego niebezpieczne dla zdrowia toksyny takie jak siarkowodór, które ponadto powodują uciążliwy fetor.

Po znalezieniu ciała bliskiego w zaawansowanym stopniu rozkładu winniśmy zawiadomić odpowiednie służby. Jednakże to nie wszystko – potrzebna jest specjalistyczna dezynfekcja. W tym celu najlepiej wezwać profesjonalną firmę sprzątającą po zwłokach, która wie jak postępować w takich przypadkach. Poza dogłębnym odkażeniem miejsca zgonu potrzebna będzie również jego dezodoryzacja. Oznacza to, że musimy zneutralizować nieprzyjemny zapach śmierci, a nie tylko go zamaskować. Konieczne do tego są specjalistyczne środki, czyli tzw. eliminatory, posiadające w składzie substancje jak np. aldehydy lub ketony. W celu umówienia najbliższego terminu realizacji naszych usług sprzątania funeralnego zapraszamy do kontaktu!

Sprzątanie po zgonie Mielec woj. podkarpackie

  • sprzątanie po zgonie Mielec;
  • sprzątanie po zgonach w powiecie mieleckim;
  • funeralne sprzątanie po zmarłym;
  • czyszczenie mieleckich ulic po śmierci w wyniku wypadku;
  • dezodoryzacja pomieszczeń po zmarłych. 

Czym jest dezodoryzacja?

Dezodoryzacja funeralna po śmierci to zabieg mający na celu skuteczne zneutralizowanie uciążliwych zapachów, a nie tylko ich maskowanie. W celu jej przeprowadzenia należy posiadać profesjonalne środki chemiczne tzw. eliminatory oraz przejść odpowiednie szkolenie wstępne, oraz instruktaż stanowiskowy. W branży funeralnej jest ona przeprowadzana w celu usunięcia smrodu (zapachu) po rozkładających się zwłokach zmarłej osoby.

Zadzwoń na naszą całodobową infolinię!

Jeśli chcesz umówić jak najbliższy termin sprzątania po zgonach na terenie miasta Mielec i całego Podkarpackiego oraz kraju, to skontaktuj się z naszymi konsultantami, dzwoniąc na infolinię działającą 24/7. Świadcząc usługę dezynfekcji mieleckich mieszkań po zmarłym, dokładamy wszelkich starań, aby pracować z zachowaniem zasad BHP. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Dojeżdżamy do naszych klientów w celu bezpłatnej wyceny, a następnie ustalamy jak najszybszy termin realizacji usługi.

Znajdziesz nas także w: Mielec, Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Brzozów, Jarosław, Łańcut, Lesko, Dębica, Kolbuszowa, Przeworsk, Leżajsk, Sanok, Tarnobrzeg i mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%