Sprzątanie po zgonie Krosno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dezynfekcja mieszkań po zmarłych Krosno

Sprzątanie po zgonach w Krośnie, jak przebiega czyszczenie oraz jakich środków używamy do skutecznego mycia?

Profesjonalna firma Kastelnik zajmująca się specjalistycznym sprzątaniem po zmarłych w Krośnie oferuje gruntowne usługi porządkowe mieszkań po śmierci. Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi dezynfekcji po zgonach mieszkańców wszystkich dzielnic miasta Krosno np. Polanka ( Krosno ), Białobrzegi, Krościenko Niżne oraz Suchodół.  W ramach przeprowadzanych każdego dnia prac, zajmujemy się myciem skażonych powierzchni w całym województwie podkarpackim.

Sprzątanie po zmarłych Krosno

Utylizacja przedmiotów po zmarłych Polanka (Krosno)

Zajmujemy się nie tylko dezynfekcją pomieszczeń po śmierci, ale również utylizacją przedmiotów po zmarłych. Nasi konsultanci odbierają od Państwa telefony przez całą dobę, wiemy, gdyż dobrze wiemy, że usługa czyszczenia po zmarłym tego bezwzględnie wymaga. Podczas wykonywanych prac dużą uwagę zwracamy na zachowanie zasad BHP oraz na bezpieczeństwo podczas pracy. Działamy na terenie Krosna, ale również w powiecie krośnieńskim.

Skuteczne sprzątanie mieszkań po śmierci

Po śmierci w ciele człowieka dochodzi do nieodwracalnego jego rozkładu, podczas którego wytwarzają się niebezpieczne dla naszego zdrowia i życia wirusy oraz grzyby i bakterie. Gdy ciało leżało w domu powyżej 72 godzin, niezbędne jest zamówienie profesjonalnej ekipy sprzątającej po śmierci. Ta sama zasady dotyczy, zgonu osoby z chorobą zakaźną. Przy pozbywaniu się mikroorganizmów używamy specjalistycznych preparatów. Do pracy używamy m.in. specjalistycznych preparatów na bazie środków zasadowych oraz kwasowych. Wspomniane preparaty nie tylko myją, ale i dezynfekują skażone powierzchnie. Co ważne, rodzaj środków dezynfekujących jest dobierany indywidualnie do każdego zlecenia!

Krosno bezpłatna wycena w 20 minut – oferta firmy sprzątającej po zmarłych Kastelnik

Czy zdawałeś sobie sprawę, iż jednym z rodzajów substancji, które efektywnie radzą sobie z drobnoustrojami są alkinofenole. Nadają one się idealnie do prac związanych ze sprzątaniem mieszkań po śmierci w Krosnie i innych okolicznych miejscowościach, ponieważ obecność substancji organicznych nie ma wpływu na ich skuteczność. Właśnie dlatego, stosowane są one do odkażania pomieszczeń przedmiotów po zmarłej osobie. W ofercie naszej firmy sprzątającej po zgonie znajduje się następujące usługi:

 • Sprzątanie po zgonie Krosno i okoliczne miejscowości; Stalowa Wola, Sanok, Łańcut, Leżajsk;
 • sprzątanie pomieszczeń po zmarłych wraz z gwarancją wyceny w 20 min;
 • czyszczenie po morderstwie;
 • czyszczenie krościeńskich mieszkań po śmierci bliskiej osoby;
 • pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów po zgonie z klatek schodowych;
 • ozonowanie mieszkania po osobach zmarłych – Podkarpackie;
 • dezynfekcja po wypadku w miejscu pracy;
 • usługi usuwania śladów krwi po wypadkach pracowniczych;
 • usługi usuwania zapachów po zmarłych;
 • sprzątanie po śmierci samobójczej;
 • sprzątanie domów i utylizacja skażonego mienia wraz z pełną dezynfekcją;
 • transport i usuwanie skażonych biologicznie odpadów.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłej osobie w Krośnie

W trakcie sprzątania po zmarłym na terenie Krosna działamy szybko, a jednocześnie bardzo dyskretnie. Ważna jest dla nas, Państwa satysfakcja, dlatego dokładamy wszelkich starań, by być do usług przez całą dobę. Jeżeli szukasz firmy, która oferuje sprzątanie po zgonie, zapraszamy do kontaktu. Zapraszamy do kontaktu przez 365 dni w roku!

Skuteczne metody sprzątania mieszkań po zwłokach Podkarpackie

Podczas sprzątania mieszkań po śmierci naszym priorytetem jest, aby pozostawione lokum nadawało się do ponownego bezpiecznego zamieszkania. Dlaczego usunięcie mikroorganizmów jest tak bardzo ważne? Odpowiedź jest banalna, powodują one liczne choroby, a także zatrucia oraz psucie się żywności. Pierwszym etapem kompleksowego czyszczenia mieszkań po zgonach jest zawsze mycie, czyli usunięcie wszelkich zabrudzeń, drobnoustrojów oraz samo przygotowanie powierzchni do dezynfekcji. Należy tutaj pamiętać, że mycie jest niezbędną czynnością, którą należy wykonać przed dezynfekcją, aby ona zadziałała. Konieczne jest pozbycie się tzw. źródła. Czynności dezynfekcyjne przebiegają z użyciem skutecznych i bezpiecznych środków do dezynfekcji. Po całym procederze niezbędne jest, aby zutylizować wszystkie niebezpieczne dla zdrowia odpady wtórne.

Ozonowanie po zmarłych Krosno

Kastelnik całodobowa infolinia telefoniczna dla mieszkańców Krosna

Naszą ofertę kierujemy do osób zamieszkałych na terenie miasta Krosno, ale i innych podkarpackich miast. Państwa telefony odbieramy 365 dni w roku przez 24 godziny na dobę. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji. Oferujemy bezpłatną wycenę już w 20 min. Kontakt z nami dostępny jest 365 dni w roku przez 24 h na dobę. Zadzwoń!

Znajdziesz nas także w: Mielec, Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Brzozów, Jarosław, Łańcut, Lesko, Dębica, Kolbuszowa, Przeworsk, Leżajsk, Sanok, Tarnobrzeg i mniejsze miejscowości.

FAQ – najczęściej zadawane pytania w Krośnie

Sprzątanie po zgonie w miejscowości Krosno powinno zostać przeprowadzone przez specjalistów. To wieloetapowy proces, który wymaga utylizacji termicznej rzeczy zmarłego, usunięcia śladów krwi i profesjonalnej dezynfekcji mieszkania po śmierci. W odkażaniu po zgonie najlepiej sprawdza się ozonowanie albo zamgławianie ULV. Co jeszcze warto wiedzieć o sprzątaniu po zmarłych?

często zadawane pytania w Krośnie

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zmarłym?

Cena za sprzątanie mieszkania po zmarłym jest ustalana indywidualnie z klientem po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Koszt podstawowej dezynfekcji wynosi 700 zł i może wynieść kilka tysięcy złotych w zależności od wielkości mieszkania.

Czy dezynfekcja mieszkania po zgonie pomoże w usunięciu trupiego jadu?

Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych przeprowadzona przez profesjonalistów eliminuje wszelkie drobnoustroje i wirusy, w tym również groźny trupi jad. Do zabiegu odkażania można wykorzystać preparaty oparte o czwartorzędowe sole amoniowe w pełnym spektrum działania na bakterie i patogeny.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%