Sprzątanie po zgonie Krosno

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Krośnie, jak przebiega czyszczenie oraz jakich środków używamy do skutecznego mycia?

Całodobowa firma Kastelnik oferuje wiele specjalistycznych usług, a sprzątanie po zmarłych w Krośnie jest jedną z nich. Oferujemy gruntowne usługi porządkowe na terenie mieszkań, gdzie doszło do śmierci. Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi dezynfekcji po zgonach mieszkańców wszystkich dzielnic miasta Krosno np. Polanka, Białobrzegi, Krościenko Niżne oraz Suchodół.

Profesjonalne sprzątanie to kilka etapów:

 • Wstępne odkażanie mieszkania.
 • Usunięcie krwi z podłogi.
 • Wyniesienie starych mebli.
 • Zamgławianie wszystkich pomieszczeń mieszkania za pomocą suchej mgły.
Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Czytaj także: opróżnianie mieszkań

Sprzątanie po zgonach Krosno

Czyszczenie podłogi po zmarłym w Krosno to często zmywanie krwi.

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w Krośnie

Bliska Ci osoba odeszła na wieczny odpoczynek w domu? Niezależnie od tego, jak długo ciało leżało w mieszkaniu, niezbędna jest skuteczna dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w mieście Krosno. Skuteczna oznacza taką, która realizowana jest przy pomocy odpowiednich narzędzi i środków chemicznych.

Na nic się zda odkażanie domu detergentem do czyszczenia łazienki, choć taki pomysł może się pojawić. Pamiętaj, że trupi jad to niebezpieczna wydzielina pośmiertna, która w kontakcie z człowiekiem może powodować zatrucia organizmu. Zamiast zastanawiać się, czy Twoje mieszkanie nadaje się do bezpiecznego użytku, zleć dezynfekcję miejsca śmierci specjalistycznej firmie sprzątającej.

dezynfekcja po zgonie Krosno

Technicy realizują odkażanie pomieszczeń po zmarłych przy użyciu specjalistycznych środków chemicznych na bazie czwartorzędowych związków amoniowych, fenolu i alkoholu etylowego. Skutecznym środkiem biobójczym jest także nadtlenek wodoru, zwykle rozprowadzany po mieszkaniu za pomocą dyfuzorów suchej mgły. Niezawodne w dezynfekcji pośmiertnej okazuje się również ozonowanie pomieszczeń, które neutralizuje wszelkie chorobotwórcze mikroorganizmy i drażniący smród po zwłokach.

Odkażanie mieszkania po zmarłych w powiecie krośnieńskim to wymagające zadanie dla specjalistów dysponujących fachowym zapleczem technologicznym. Zleć sterylizację mieszkania po zgonie i otrzymaj certyfikat dekontaminacji, który przyda się przy sprzedaży lokalu.

Sprzątanie po zgonach Krosno – na czym polega usuwanie patogenów?

Sprzątanie po zgonach Krosno to jedna z usług odkażania mieszkania z niebezpiecznych patogenów i trupich jadów za pomocą ozonu lub suchej mgły z nadtlenkiem wodoru. W przypadku sprzątania miejsca po zwłokach czas odgrywa ogromną rolę i nie ma co czekać, aż problem rozwiąże się sam. Rozlane na podłodze płyny ustrojowe i krew wymagają szybkiej interwencji, a ozonowanie pomieszczeń to dobry pomysł na specjalistyczne sprzątanie.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – kontakt 7 dni w tygodniu

Profesjonalne sprzątanie po zgonach z płynów ustrojowych najlepiej wykonać, zanim do mieszkania zlecą się muchy i wylęgną nowe owady. Usługi sprzątania Kastelnik można zamówić nie tylko w powiecie krośnieńskim, ale również na terenie całej Polski. Odkażanie pomieszczenia skażonego drobnoustrojami z ciała najlepiej wykonać za pomocą atestowanych środków czyszczących prawdziwi eksperci są w stanie przywrócić lokal do ponownego zamieszkania.

Ciało w stanie rozkładu emituje wiele różnych trujących związków chemicznych, a z płynów ustrojowych mogą rozprzestrzeniać się groźne drobnoustroje. W ramach przeprowadzanych prac, zajmujemy się myciem skażonych powierzchni w całym województwie podkarpackim. W przypadku wątpliwości, co zrobić z dywanem we krwi, można do nas zadzwonić i zamówić jego utylizację.

Sprzątanie po zmarłych Krosno

Utylizacja przedmiotów po zmarłych – usługa całodobowa 7/24

Zajmujemy się nie tylko odkażanie pomieszczeń w powiecie krośnieńskim, ale także dezynfekcją pomieszczeń w Krakowie i mieszkań po śmierci w miastach: Dukla, Iwonicz-Zdrój, Jedlicze, Rymanów. W naszej stałej ofercie jest również utylizacja przedmiotów po zmarłych. Nasi konsultanci odbierają od Państwa telefony przez całą dobę, wiemy, gdyż dobrze wiemy, że usługa czyszczenia po zmarłym tego bezwzględnie wymaga. Podczas wykonywanych prac dużą uwagę zwracamy na zachowanie zasad BHP oraz na bezpieczeństwo podczas pracy. Działamy na terenie Krosna, ale również w powiecie krośnieńskim.

Skuteczne sprzątanie mieszkań po śmierci

Po śmierci w ciele człowieka dochodzi do nieodwracalnego jego rozkładu, podczas którego wytwarzają się niebezpieczne dla naszego zdrowia i życia wirusy oraz grzyby i bakterie. Gdy ciało leżało w domu powyżej 72 godzin, niezbędne jest zamówienie profesjonalnej ekipy sprzątającej po śmierci. Ta sama zasady dotyczy, zgonu osoby z chorobą zakaźną. Przy pozbywaniu się mikroorganizmów używamy specjalistycznych preparatów.

Do pracy używamy m.in. specjalistycznych preparatów na bazie środków zasadowych oraz kwasowych. Wspomniane preparaty nie tylko myją, ale i dezynfekują skażone powierzchnie. Co ważne, rodzaj środków dezynfekujących jest dobierany indywidualnie do każdego zlecenia!

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonie w Krośnie.

Usługi sprzątania i dezynfekcji miejsca zgonu – całodobowa informacja Kastelnik udziela Ci wszelkich odpowiedzi.

Krosno bezpłatna wycena w 20 minut – oferta firmy sprzątającej po zmarłych Kastelnik

Czy zdawałeś sobie sprawę, iż jednym z rodzajów substancji, które efektywnie radzą sobie z drobnoustrojami są alkinofenole. Nadają one się idealnie do prac związanych ze sprzątaniem mieszkań po śmierci w Krośnie i innych okolicznych miejscowościach, ponieważ obecność substancji organicznych nie ma wpływu na ich skuteczność. Właśnie dlatego, stosowane są one do odkażania pomieszczeń przedmiotów po zmarłej osobie.

Kastelnik – ozonowanie mieszkania – potwierdzone certyfikatem

W ofercie naszej firmy sprzątającej po zgonie znajduje się następujące usługi:

 • Sprzątanie po zgonie Krosno i okoliczne miejscowości; Stalowa Wola, Sanok, Łańcut, Leżajsk;
 • sprzątanie pomieszczeń po zmarłych wraz z gwarancją wyceny w 20 min;
 • czyszczenie po morderstwie w powiecie krośnieńskim, w miastach: Dukla, Iwonicz-Zdrój, Jedlicze, Rymanów;
 • czyszczenie krościeńskich mieszkań po śmierci bliskiej osoby;
 • pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów po zgonie z klatek schodowych;
 • ozonowanie mieszkania po osobach zmarłych – Podkarpackie;
 • dezynfekcja po wypadku w miejscu pracy;
 • usługi usuwania śladów krwi po wypadkach pracowniczych;
 • usługi usuwania zapachów po zmarłych;
 • sprzątanie po śmierci samobójczej;
 • sprzątanie domów i utylizacja skażonego mienia wraz z pełną dezynfekcją;
 • transport i usuwanie skażonych biologicznie odpadów.
Dezynfekcja mieszkania po zmarłej osobie w Krośnie

Sprzątanie po samobójstwie i utylizacja niebezpiecznych substancji, by nie zagrażały biologicznie.

W trakcie sprzątania po zmarłym na terenie Krosna działamy szybko, a jednocześnie bardzo dyskretnie. Ważna jest dla nas, Państwa satysfakcja, dlatego dokładamy wszelkich starań, by być do usług przez całą dobę. Jeżeli szukasz firmy, która oferuje sprzątanie po zgonie, zapraszamy do kontaktu. Zapraszamy do kontaktu przez 365 dni w roku!

Skuteczne metody sprzątania mieszkań po zwłokach Podkarpackie

Podczas sprzątania mieszkań po śmierci naszym priorytetem jest, aby pozostawione lokum nadawało się do ponownego bezpiecznego zamieszkania. Dlaczego usunięcie mikroorganizmów jest tak bardzo ważne? Odpowiedź jest banalna, powodują one liczne choroby, a także zatrucia oraz psucie się żywności. Pierwszym etapem kompleksowego czyszczenia mieszkań po zgonach jest zawsze mycie skażonych powierzchni, czyli usunięcie wszelkich zabrudzeń, drobnoustrojów oraz samo przygotowanie powierzchni do dezynfekcji.

Należy tutaj pamiętać, że mycie jest niezbędną czynnością, którą należy wykonać przed dezynfekcją, aby ona zadziałała. Konieczne jest pozbycie się tzw. źródła. Czynności dezynfekcyjne przebiegają z użyciem skutecznych i bezpiecznych środków do dezynfekcji. Po całym procederze niezbędne jest, aby zutylizować wszystkie niebezpieczne dla zdrowia odpady wtórne.

Czytaj także: dezynfekcja mieszkania po zgonie

Ozonowanie po zmarłych Krosno

Kastelnik całodobowa infolinia telefoniczna dla mieszkańców Krosna

Naszą ofertę kierujemy do osób zamieszkałych na terenie miasta Krosno, ale i innych podkarpackich miast. Państwa telefony odbieramy 365 dni w roku przez 24 godziny na dobę. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji. Oferujemy bezpłatną wycenę już w 20 min. Kontakt z nami dostępny jest 365 dni w roku przez 24 h na dobę. Zadzwoń!

Usługi sprzątania i dezynfekcji mieszkań po zgonie znajdziesz również w:

FAQ – najczęściej zadawane pytania w Krośnie

Sprzątanie po zgonie w miejscowości Krosno powinno zostać przeprowadzone przez specjalistów. To wieloetapowy proces, który wymaga utylizacji termicznej rzeczy zmarłego, usunięcia śladów krwi i profesjonalnej dezynfekcji mieszkania po śmierci. W odkażaniu po zgonie najlepiej sprawdza się ozonowanie albo zamgławianie ULV. Co jeszcze warto wiedzieć o sprzątaniu po zmarłych?

Często zadawane pytania w Krośnie

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zmarłym?

Cena za sprzątanie mieszkania po zmarłym jest ustalana indywidualnie z klientem po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Koszt podstawowej dezynfekcji wynosi 800 zł i może wynieść kilka tysięcy złotych w zależności od wielkości mieszkania.

Czy dezynfekcja mieszkania po zgonie pomoże w usunięciu trupiego jadu?

Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych przeprowadzona przez profesjonalistów eliminuje wszelkie drobnoustroje i wirusy, w tym również groźny trupi jad. Do zabiegu odkażania można wykorzystać preparaty oparte o czwartorzędowe sole amoniowe w pełnym spektrum działania na bakterie i patogeny.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,8
  Rated 4,8 out of 5
  4,8 out of 5 stars (based on 6 reviews)
  Excellent83%
  Very good17%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%