Sprzątanie po zgonie
Kłobuck

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Śmierć samobójcza w domu, jak postępować? Oferta firmy Kastelnik błyskawiczne sprzątanie mieszkań po zgonie obszar miasta Kłobuck

Kastelnik to profesjonalne sprzątanie po zgonie Kłobuck. Proponujemy Państwu wsparcie w procesie dezynfekcji mieszkań po zmarłych. Oferujemy nasze usługi już od 2013 roku. Naszym zdecydowanym plusem jest to, że działamy w literze prawa, tzn. utylizacje przedmiotów po zmarłej osobie przeprowadzając w przeznaczonych do tego miejscach i spalarniach odpadów niebezpiecznych i przemysłowych.

Oferujemy kompleksowe sprzątanie po rozkładających się zwłokach i śmierci samobójczej. Posiadamy liczne szkolenia, aby wiedzieć jak, postępować w ciężkich przypadkach np. w sprzątaniu po morderstwie. Niezwykle ważne jest, aby ułatwić Państwu z nami kontakt, dlatego nasi konsultanci czekają na telefony przez całą dobę. Dojeżdżamy na bezpłatną wycenę na terenie całego miasta Kłobuck, w szczególności do takich dzielnic jak Brody-Malina i Niwa-Skrzeszów oraz Osoki-Pustkowie.

Samobójstwo, plaga XXI wieku

Jak mówią statystyki, więcej osób aktualnie popełnia samobójstwo niżeli ginie w wypadkach samochodowych. Według GOV w 2020 roku w wyniku śmierci samobójczej życie straciło 5 tys. osób, a samych prób było 10 razy więcej. Jedyną informacją, która może napawać optymizmem, jest fakt, że podczas pandemii liczba samobójstw spadła. Każdego dnia w naszym kraju samobójstwo popełnia 15 osób, dlatego temat ten jest ważny.

Gdy znajdziemy bliską osobę po śmierci samobójczej, nie wiemy co robić. Stosowne jest wówczas, aby wezwać służby ratunkowe oraz policje. Po stwierdzeniu zgonu oraz oględzinach niezbędne jest, aby posprzątać miejsce po zmarłych. Nie powinniśmy tego robić samodzielnie w szczególności, gdy mamy do czynienia ze śladami krwi. Zawierają one chorobotwórcze bakterie od, których możemy dostać np. zatrucia pokarmowego. Firma dezynfekująca Kastelnik zajmuje się skutecznym sprzątaniem po samobójcach w Kłobuckich mieszkaniach. Pomieszczenie, w którym przebywał zmarły, wymaga skutecznego oczyszczenia oraz zdezynfekowania. Metodą odkażania, którą często stosujemy w takich przypadkach, jest ozonowanie. Ozon to sposób na zabicie niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów powstałych z ciała zmarłego. Dzięki przemysłowym generatorom ozonu możemy dezynfekować olbrzymie kubatury np. 3000 metrów kwadratowych na godzinę.

Zadzwoń i spytaj o najbliższy termin realizacji!

Dezynfekcja funeralna i sprzątanie po zgonie Kłobuck

  • sprzątanie po zgonach w Kłobucku;
  • sprzątanie po zmarłym;
  • sprzątanie po zwłokach;
  • sprzątanie kłobuckich domów po samobójcach;
  • dezynfekcja mienia z bakterii, wirusów i grzybów po śmierci;
  • ozonowanie pomieszczeń po rozkładających się zwłokach;
  • dezodoryzacja mieszkań z uciążliwego odoru po zgonach.

Słownik branży funeralnej Kastelnik –  żałoba suicydalna

Żałoba suicydalna to czas po stracie kogoś, kto stracił życie w wyniku samobójstwa. Bliskie osoby samobójcy mają często wrażenie, że zrobiły coś źle, albo, że nie zrobiły czegoś, aby powstrzymać kogoś od aktu samobójczego na własne życie. Często ten stan wymaga terapii psychologicznej.

Konkurencyjne ceny sprzątania po zmarłej osobie

Firma dezynfekująca Kastelnik jest przedsiębiorstwem zajmującym się szeroko pojętą branżą funeralna w zakresie czyszczenia pomieszczeń po zmarłych oraz sprzątania po zmarłej osobie na terenie posesji prywatnych, oraz socjalnych. Pracujemy na podstawie odpowiednich kwalifikacji zawodowych, stosując najlepsze urządzenia do odkażania (generatory ozony 80 g./h, zamgławiacze ULV). Działamy szybko i dyskretnie przez 7 dni w tygodniu- 365 dni w roku. Mamy atrakcyjną ofertę cenową, zawsze adekwatną do wybranego zakresu usług. Jesteś zainteresowany usługą sprzątania po zgonie w Kłobucku – zadzwoń do nas!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.





Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.7
3,7 rating
3.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 11)
Doskonale55%
Bardzo dobrze18%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie27%