Sprzątanie po zgonie
Kłobuck

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Śmierć samobójcza w domu, jak postępować? Oferta firmy Kastelnik,  sprzątanie po zgonie Kłobuck miasto i okolica

Kastelnik to kompleksowe sprzątanie po zgonie Kłobuck. Nasz profesjonalny zespół proponuje Państwu wsparcie w procesie dezynfekcji mieszkań po zmarłych. Oferujemy nasze usługi już od 2013 roku. Naszym zdecydowanym plusem jest to, że działamy w literze prawa, tzn. utylizacje przedmiotów po zmarłej osobie przeprowadzając w przeznaczonych do tego miejscach i spalarniach odpadów niebezpiecznych i przemysłowych.

Sprzątanie mieszkań po zmarłych Kłobuck

Sprzątanie po zgonach Kłobuck – mieszkania, domy

Oferujemy kompleksowe sprzątanie po rozkładających się zwłokach i śmierci samobójczej. Posiadamy liczne szkolenia, aby wiedzieć jak, postępować w ciężkich przypadkach np. w sprzątaniu po morderstwie. Niezwykle ważne jest, aby ułatwić Państwu z nami kontakt, dlatego nasi konsultanci czekają na telefony przez całą dobę. Dojeżdżamy na bezpłatną wycenę na terenie całego miasta Kłobuck, w szczególności do takich dzielnic jak Brody-Malina i Niwa-Skrzeszów oraz Osoki-Pustkowie.

Śląska firma sprzątająca Kastelnik

Zdjęcie: certyfikat od firmy sprzątającej po zgonie © Kłobuck 2022

Dezynfekcja po samobójstwie, zwłokach, morderstwie

Jak mówią statystyki, więcej osób aktualnie popełnia samobójstwo niżeli ginie w wypadkach samochodowych. Według GOV w 2020 roku w wyniku śmierci samobójczej życie straciło 5 tys. osób, a samych prób było 10 razy więcej. Jedyną informacją, która może napawać optymizmem, jest fakt, że podczas pandemii liczba samobójstw spadła. Każdego dnia w naszym kraju samobójstwo popełnia 15 osób, dlatego temat ten jest ważny.

Usuwanie śladów krwi – samobójstwo, plaga XXI wieku

Gdy znajdziemy bliską osobę po śmierci samobójczej, nie wiemy co robić. Stosowne jest wówczas, aby wezwać służby ratunkowe oraz policje. Po stwierdzeniu zgonu oraz oględzinach niezbędne jest, aby posprzątać miejsce po zmarłych. Nie powinniśmy tego robić samodzielnie w szczególności, gdy mamy do czynienia ze śladami krwi. Zawierają one chorobotwórcze bakterie od, których możemy dostać np. zatrucia pokarmowego. Firma dezynfekująca Kastelnik zajmuje się skutecznym sprzątaniem po samobójcach w Kłobuckich mieszkaniach. Pomieszczenie, w którym przebywał zmarły, wymaga skutecznego oczyszczenia oraz zdezynfekowania. Metodą odkażania, którą często stosujemy w takich przypadkach, jest ozonowanie. Ozon to sposób na zabicie niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów powstałych z ciała zmarłego. Dzięki przemysłowym generatorom ozonu możemy dezynfekować olbrzymie kubatury np. 3000 metrów kwadratowych na godzinę.

Zadzwoń i spytaj o najbliższy termin realizacji!

Sprzątanie po zmarłych cała Polska

Zadbaj o bezpieczeństwo i zleć profesjonalną usługę czyszczenia domów po śmierci mieszkańca.

Dezynfekcja mieszkań, sprzątanie po zgonie Kłobuck

Czy wiesz, co robić po śmierci bliskiej osoby w mieszkaniu? Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Kłobuck to proces, który ma na celu przywrócenie sterylności i bezpieczeństwa w mieszkaniu po zmarłym. W odkażaniu po zgonach wykorzystuje się metody dezynfekcji chemicznej przy zastosowaniu preparatów biobójczych oraz mechanicznej, takie jak ozonowanie lub zamgławianie suchą mgłą. Te sposoby pozwalają na skuteczne wyeliminowanie wszelkich szkodliwych dla zdrowia chorobotwórczych drobnoustrojów, w tym również trupiego jadu po zmarłym.

 • całodobowe sprzątanie po zgonach w Kłobucku;
 • odkażanie i sprzątanie po zmarłym;
 • skuteczne sprzątanie po zwłokach;
 • sprzątanie kłobuckich domów po samobójcach;
 • dezynfekcja mienia z bakterii, wirusów i grzybów po śmierci;
 • ozonowanie pomieszczeń po rozkładających się zwłokach;
 • dezodoryzacja mieszkań z uciążliwego odoru po zgonach.

Słownik branży funeralnej Kastelnik –  żałoba suicydalna

Żałoba suicydalna to czas po stracie kogoś, kto stracił życie w wyniku samobójstwa. Bliskie osoby samobójcy mają często wrażenie, że zrobiły coś źle, albo, że nie zrobiły czegoś, aby powstrzymać kogoś od aktu samobójczego na własne życie. Często ten stan wymaga terapii psychologicznej.

Znajdziesz nas także w:

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po zgonie?

Cena sprzątania po zgonach jest obliczana indywidualnie podczas wyceny na miejscu śmierci. Koszt podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 700 zł  i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego mieszkania.

Czy dezynfekcja po zgonie jest konieczna?

Do kilku godzin od zgonu w domu wydziela się wiele trujących związków chemicznych. Odkażanie po zmarłej osobie jest konieczne, by móc znów ponownie bezpiecznie korzystać z mieszkania. Dezynfekcje najlepiej wykonać zaraz po wyniesieniu zwłok z pomieszczenia.

Sprzątanie po zmarłych Kłobuck - jakość usług funeralnych

Dezynfekcja domów po zmarłych

Firma dezynfekująca Kastelnik jest przedsiębiorstwem zajmującym się szeroko pojętą branżą funeralna w zakresie czyszczenia pomieszczeń po zmarłych oraz sprzątania po zmarłej osobie na terenie posesji prywatnych, oraz socjalnych. Pracujemy na podstawie odpowiednich kwalifikacji zawodowych, stosując najlepsze urządzenia do odkażania (generatory ozony 80 g./h, zamgławiacze ULV). Działamy szybko i dyskretnie przez 7 dni w tygodniu- 365 dni w roku. Mamy atrakcyjną ofertę cenową, zawsze adekwatną do wybranego zakresu usług. Jesteś zainteresowany usługą sprzątania po zgonie w Kłobucku – zadzwoń do nas!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%