Sprzątanie po zgonach
Kalisz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Kaliszu. Jak wygląda dezynfekcja mieszkań po zgonach w wyniku samotnej śmierci ze starości?

Całodobowe sprzątanie po zmarłym Kalisz to usługa funeralna, którą firma Kastelnik świadczy na terenie województwa wielkopolskiego od 2013 roku. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy ciągle się doskonalą. Działamy 365 dni w roku i tak też nasi konsultanci odbierają telefony od klientów. Stosujemy wyłącznie profesjonalne i bezpieczne w użytku środki chemiczne. W ramach wykonywanych prac oferujemy również ozonowanie pomieszczenia po samobójstwie. Dogodnością, jaką proponujemy, jest również bezpłatna wycena wraz z dojazdem na miejsce zgonu, Nasze usługi świadczymy m.in. w takich dzielnicach jak np.: Kalisz Majków i osiedle Rogatka, czy też osiedle Kaliniec.

Sprzątanie po zgonie w Kaliszu

Przyczyny śmierci Polaków – każdgo roku ponad 400 tys. zgonów

Według statystyk rocznie w naszym kraju umiera ok. 400 tys. osób. Wśród tej liczby prawie 50% zgonów jest z powodu chorób układu krążenia. Jednakże niewydolność serca to choroba, która jest przyczyną największej ilości śmierci. Czym charakteryzuje się to schorzenie? Otóż tym, że do poszczególnych organów serce nie jest zdolne do pompowania odpowiedniej ilości krwi. Jest to duży problem dla całego kraju. Szokująca jest informacja na temat przeżywalności. 11% osób z tą chorobą nie przeżywa nawet roku. Po tym, jak w domu dojdzie do zgonu, winniśmy odpowiednio posprzątać to miejsce. Zagrożeniem może być tutaj zatrucie się trupim jadem, w szczególności, gdy ciało leżało dłużej niż dwa dni. Człowiek po śmierci w stanie rozkładu to miejsce życia dla innych tj. różnego rodzaju owadów.

sprzątanie mieszkania po zgonie w Kaliszu

Czyszczenie po zwłokach w Kaliszu – odkażanie po zgonie

Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, że muchy plujki potrafią wyczuć zapach trupa z odległości nawet kilkudziesięciu kilometrów. To chyba wystarczający powód, by nie otwierać okien podczas sprzątania mieszkania po zmarłym w Kaliszu, przed profesjonalną dezynfekcją pomieszczeń. Przy wykonywaniu sprzątanie po zwłokach należy pamiętać o tej ważnej kwestii. Nie możemy otwierać okien, by wietrzyć zapach śmierci. Dlaczego? Otóż zapach może zwabić inne owady. Dopiero po profesjonalnym wykonaniu dezynfekcji mieszkania można przewietrzyć pomieszczenie. Sprzątanie po zgonie to również dezodoryzacja, która pomaga na skutecznej neutralizacji nieprzyjemnego odoru. Możliwe jest to tylko poprzez stosowanie profesjonalnych metod takich jak zamgławianie, czy ozonowanie. Składniki preparatów dezynfekujących zawierają m.in. aldehydy, fenol, jod oraz środki utleniające. Jeśli chcesz skorzystać z usługi sprzątanie po zmarłych- zapraszamy do kontaktu!

Sprzątanie po zgonach Kalisz

Sprzątanie po zmarłych Kalisz – całodobowy telefon alarmowy

 • sprzątanie po zgonie w Kaliszu i woj. wielkopolskim;
 • sprzątanie po zmarłych powiat kaliski: Koźminek, Opatówek, Stawiszyn;
 • sprzątanie po zmarłym;
 • dezynfekcja po zwłokach w fazie rozkładu;
 • czyszczenie mieszkania po zwłokach;
 • dezodoryzacja pomieszczeń za pomocą zamgławiacza;
 • ozonowanie po zmarłych w wyniku chorób układu krążenia;
 • utylizacja termiczna przedmiotów po zmarłej osobie;
 • ozonowanie po zgonach;
 • usuwanie nieprzyjemnego zapachu;
 • czyszczenie mieszkania po zmarłym w wyniku morderstwa;
 • dezynfekcja pomieszczeń po śmierci;
 • ozonowanie miejsc po zmarłym;
 • usługi dezynfekcji po wypadkach śmiertelnych;
 • ozonowanie miejsca pracy po rozkładzie zwłok.

Czyszczenie po zmarłym Kalisz

Plujka pospolita – owady po śmierci człowieka

Owad zwany muchą plujką żeruje na ludzkim ciele tuż po jego śmierci. Czy wiesz, iż zapach ciała ludzkiego wyczuwany jest nawet z kilkudziesięciu kilometrów? Mucha pospolita (Calliphora vicina) jest koloru zielonkawego. Owady te są niezwykle istotne dla medycyny sądowej, ponieważ swoją obecnością dokładanie wskazują na to, ile czasu minęło po śmierci danej osoby. Owady te składają jaja na ciele człowieka, po czym wykluwają się z nich larwy, tzw. czerwie.

Ozonowanie po zmarłym Kalisz

Dezynfekcja po zmarłym Kalisz – ozonowanie po zgonie

Zapraszamy, do skorzystania z usługi sprzątanie po zgonie Kalisz. Dezynfekcję po zgonach świadczymy od 2013 roku, tak aby usunąć wszystkie szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje. Na terenie województwa wielkopolskiego dojeżdżamy do naszych klientów na bezpłatną wycenę realizacji sprzątanie po zgonach Kalisz w stosunkowo krótkim czasie. Kontakt z nami jest bardzo łatwy – wystarczy zadzwonić na infolinię, która działa 24/7! Pracujemy szybko, dyskretnie i skutecznie, zapraszamy do kontaktu! Działamy na terenie całego miasta przez całą dobę.

Dezynfekcję mieszkań po zgonach możesz zamówić nie tylko w Kaliszu, ale również w miastach takich jak: Swarzędz, Śrem, Gostyń, Gniezno, Kępno, Konin,  Leszno, Luboń, Ostrów Wielkopolski, Rawicz,  Wolsztyn, Września, Koło, Piła oraz w miejscowościach Koźminek, Opatówek oraz Stawiszyn.

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie po zgonie w Kaliszu to zbiór czynności, które najlepiej powierzyć lokalnym fachowcom. Specjalistyczne odkażanie mieszkanie po śmierci jest obowiązkowym etapem. Zapachu śmierci nie da się wywietrzyć, a nawet więcej, nie należy otwierać okien podczas sprzątania pomieszczeń po zmarłym, ponieważ może to zwabić do zwłok muchy plujki i inne owady. Co jeszcze warto wiedzieć o czyszczeniu nieruchomości po zmarłych?

ile kosztuje czyszczenie mieszkania po zwłokach

Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po zwłokach?

Koszty obejmujące sprzątanie mieszkania po zgonie uzależnione są od kilku czynników. Wśród nich są m.in. wielkość mieszkania i ilość przedmiotów zmarłego do utylizacji. W przypadku podstawowej dezynfekcji cena zaczyna się od 700 zł. Z kolei odkażanie mieszkania kilkupokojowego, koszt może sięgnąć kilku tysięcy złotych.

Czy zamgławianie mieszkania po zgonie jest bezpieczne dla zdrowia?

Zamgławianie pomieszczeń po zgonach to jedna z najskuteczniejszych, a zarazem najmniej inwazyjnych metod dezynfekcji mieszkania po zgonie. Niezawodnie likwiduje wszelkie patogeny, a ponadto eliminuje nieprzyjemny zapach, jaki występuje w pomieszczeniach po zgonie.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale80%
Bardzo dobrze20%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%