Sprzątanie po zmarłych
Kalisz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Kaliszu. Dezynfekcja mieszkań, domów po zgonie.

Sprzątanie po zmarłym Kalisz to usługa, którą firma Kastelnik świadczy na terenie województwa wielkopolskiego. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy ciągle się doskonalą. Działamy 365 dni w roku i tak też nasi konsultanci odbierają telefony od klientów. Dogodnością, jaką proponujemy, jest również bezpłatna wycena wraz z dojazdem na miejsce zgonu, np. do takich dzielnic jak: Kalisz Majków i osiedle Rogatka, czy też osiedle Kaliniec.

Przyczyny zgonów Polaków

Według statystyk rocznie w naszym kraju umiera ok. 400 tys. osób. Wśród tej liczby prawie 50% zgonów jest z powodu chorób układu krążenia. Jednakże niewydolność serca to choroba, która jest przyczyną największej ilości śmierci. Czym charakteryzuje się to schorzenie? Otóż tym, że do poszczególnych organów serce nie jest zdolne do pompowania odpowiedniej ilości krwi. Jest to duży problem dla całego kraju. Szokująca jest informacja na temat przeżywalności. 11% osób z tą chorobą nie przeżywa nawet roku. Po tym, jak w domu dojdzie do zgonu, winniśmy odpowiednio posprzątać to miejsce. Zagrożeniem może być tutaj zatrucie się trupim jadem, w szczególności, gdy ciało leżało dłużej niż dwa dni. Człowiek po śmierci w stanie rozkładu to miejsce życia dla innych tj. różnego rodzaju owadów. Czy wiesz, że muchy plujki potrafią wyczuć zapach trupa z odległości nawet kilkudziesięciu kilometrów? Przy wykonywaniu sprzątanie po zwłokach należy wówczas pamiętać o ważnej kwestii, jaką jest nieotwieranie okien podczas dezynfekcji. Dlaczego? Zapach może zwabić inne owady. Dopiero po profesjonalnym wykonaniu dezynfekcji można przewietrzyć dane pomieszczenie. Sprzątanie po zgonie to również dezodoryzacja, która pomaga na skutecznej neutralizacji nieprzyjemnego odoru. Możliwe jest to tylko poprzez stosowanie profesjonalnych metod takich jak zamgławianie, czy ozonowanie. Składniki preparatów dezynfekujących zawierają m.in. aldehydy, fenol, jod oraz środki utleniające. Jeśli chcesz skorzystać z usługi sprzątanie po zmarłych- zapraszamy do kontaktu!

Sprzątanie po zmarłych Kalisz

  • sprzątanie po zgonie w Kaliszu i woj. wielkopolskim;
  • sprzątanie po zmarłych powiat kaliski: Koźminek, Opatówek, Stawiszyn;
  • sprzątanie po zmarłym;
  • dezynfekcja po zwłokach w fazie rozkładu;
  • czyszczenie mieszkania po zwłokach;
  • dezodoryzacja pomieszczeń za pomocą zamgławiacza;
  • ozonowanie po zmarłych w wyniku chorób układu krążenia;
  • utylizacja termiczna przedmiotów po zmarłej osobie.
  • ozonowanie po zgonach;

Plujka pospolita (Calliphora vicina)

Owad zwany muchą plujką żeruje na ludzkim ciele po śmierci. Zapach trupa wyczuwa nawet z kilkudziesięciu kilometrów! Mucha pospolita jest koloru zielonkawego. Są one istotne dla medycyny sądowej, ponieważ gdy występują, wskazują na to, ile czasu minęło po śmierci danej osoby. Owady te składają jaja na ciele, po czym wykluwają się z nich larwy – czerwie.

Dezynfekcja po zmarłym – Kontakt – całodobowa infolinia 24 h

Zapraszamy do skorzystania z usługi sprzątanie po zgonie Kalisz. Dezynfekcję po zgonach świadczymy od 2013 roku. Na terenie województwa wielkopolskiego dojeżdżamy do naszych klientów na bezpłatną wycenę w stosunkowo krótkim czasie. Kontakt z nami jest bardzo łatwy – wystarczy zadzwonić na infolinię, która działa 24/7! Pracujemy szybko, dyskretnie i skutecznie – nie zwklekaj – zadzwoń! 

Gdzie nas znajdziesz: Poznań, Gostyń, Gniezno, Kępno, Konin, KrotoszynLeszno, Luboń, Ostrów Wielkopolski, Rawicz, Swarzędz, Śrem, Wolsztyn, Września, Koło, Piła oraz mniejsze miejscowości: Koźminek, Opatówek, Stawiszyn.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%