Sprzątanie po zgonach
Kalisz

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Kaliszu. Jak wygląda dezynfekcja mieszkań po zgonach w wyniku samotnej śmierci ze starości?

Całodobowe sprzątanie po zmarłym Kalisz to usługa funeralna, którą firma Kastelnik świadczy na terenie województwa wielkopolskiego od 2013 roku.

Sprzątanie mieszkań skażonych krwią i usuwanie płynów ustrojowych z podłogi to podstawowe elementy dezynfekcji drobnoustrojów, które dają szansę ponownego zamieszkania.

Pomieszczenie skażone biologicznie sprząta się zawsze tak samo, bez względu na wiek zmarłej osoby. Warto zadbać o następujące elementy:

 • Zaplanować proces sprzątania mieszkania.
 • Wykonać wstępną dezynfekcję.
 • Usunąć krew z podłogi.
 • Wynieść wszystkie stare meble.
 • Wykonać ostateczną dezynfekcję w miejscu zgonu.
Mieszkanie po zgonie w Kaliszu. Pokój z meblami na utylizację

Sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie w Kaliszu. Meble zmarłego.

Sprzątanie mieszkań po zgonach Kalisz – ozonowanie pomieszczeń

Czyszczenie miejsca śmierci to jedna z usług, która zazwyczaj jest świadczona kilkanaście godzin po wyniesieniu ciała z mieszkania. Wybrana przez Zleceniodawcę specjalistyczna firma sprzątająca usuwa płyny ustrojowe z posadzki i czasami wycina nawet kawałek skażonej podłogi.

Ozonowanie pomieszczeń to jedna z usług dla osób prywatnych, która poprawia jakość powietrza na terenie miejsc śmierci. Często rodzina ma możliwość, zabrania pamiątek po zmarłej osobie, które zostały profesjonalnie odkażone.

Po zakończeniu prac wiele podmiotów praktykuje przekazanie certyfikatu dekontaminacji pomieszczenia, gdzie określony został sposób dezynfekcji miejsca, w którym leżały zwłoki. Firmy z wieloletnim doświadczeniem mają czasami dużo lepsze ceny na usługi sprzątania po zgonach niż nowo powstałe podmioty. Na terenie całej Polski jest wiele profesjonalnych firm zapewniających wysoką jakość sprzątania. Część z nich przyjmuje zlecenia przez całą dobę.

Dezynfekcja po zgonach na terenie województwa wielkopolskiego

Pracownicy firmy Kastelnik to wykwalifikowani specjaliści, którzy nieustannie się szkolą w zakresie usług DDD. Oferujemy usuwanie nieprzyjemnego zapachu na terenie Wielkopolski przez 365 dni w roku. Nasi konsultanci zawsze odbierają telefony od klientów. Stosujemy wyłącznie profesjonalne i bezpieczne w użytku środki chemiczne. W ramach wykonywanych prac oferujemy również ozonowanie pomieszczenia po samobójstwie. Kolejną dogodnością jest bezpłatna wycena i dojazd na miejsce zgonu. Nasze usługi świadczymy m.in. w takich dzielnicach jak np.: Kalisz Majków i osiedle Rogatka czy też osiedle Kaliniec.

Sprzątanie po zgonie w Kaliszu. Mieszkanie dla firmy sprzątającej

Sprzątanie po zgonie w Kaliszu to czasami wynoszenie mebli a czasami dezynfekcja pojazdu.

Usuwanie zapachu po śmierci w Kaliszu

Szukasz sposobu na nieprzyjemny zapach śmierci w domu? Jedynym skutecznym rozwiązaniem jest dezodoryzacja realizowana w ramach takiej usługi jak dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w mieście Kalisz.

Dezodoryzacja po zgonie to proces usuwania nieprzyjemnych zapachów po śmierci człowieka. Warto z niej skorzystać, ponieważ samo wietrzenie i czyszczenie nie zawsze wystarcza, aby pozbyć się przykrych zapachów. W przypadku rozkładu zwłok, samodzielne usuwanie zapachu może być niemożliwe, dlatego warto skontaktować się z profesjonalną firmą sprzątającą.

Dezynfekcja po zgonach Kalisz

Ozonowanie to proces, w którym ozon jest wykorzystywany do usuwania nieprzyjemnych zapachów. Ozon jest bardzo skutecznym środkiem na usuwanie zapachu po śmierci, ponieważ ma właściwości utleniające i niszczy bakterie, wirusy i grzyby, które powodują nieprzyjemny zapach. W procesie dezodoryzacji, ozon jest wpuszczany do pomieszczenia, gdzie niszczy cząsteczki zapachowe. Proces ten jest całkowicie bezpieczny i nie pozostawia szkodliwych substancji chemicznych.

Zamgławianie to inna skuteczna technika dezodoryzacji, która polega na wprowadzeniu do pomieszczenia mgły z substancjami zapachowymi. Mgła ta wnika w każdy zakamarek pomieszczenia, usuwając nieprzyjemny zapach i pozostawiając przyjemny aromat. Środki chemiczne, tzw. eliminatory używane w zamgławianiu są całkowicie bezpieczne i nie powodują alergii. Aby pozbyć się zapachu po zwłokach w domu, wystarczy zlecić firmie sprzątającej Kastelnik usługę tj. dezynfekcja po zgonach w powiecie kaliskim pod numerem tel. 735-960-510.

Przyczyny śmierci Polaków – każdego roku ponad 400 tys. zgonów

Według statystyk rocznie w naszym kraju umiera ok. 400 tys. osób. Warto dodać, wśród tej liczby prawie 50% zgonów spowodowanych jest chorobami układu krążenia. Jednakże niewydolność serca to choroba, która jest przyczyną największej ilości śmierci. Czym charakteryzuje się to schorzenie? Otóż tym, że do poszczególnych organów serce nie jest zdolne do pompowania odpowiedniej ilości krwi. Jest to duży problem dla całego kraju.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Polacy umierają w samotności, jakie są przyczyny?

Szokująca jest informacja na temat przeżywalności. 11% osób z tą chorobą nie przeżywa nawet roku. Po tym jak w domu dojdzie do zgonu, winniśmy odpowiednio posprzątać to miejsce. Zagrożeniem może być tutaj zatrucie się trupim jadem, w szczególności gdy ciało leżało dłużej niż dwa dni. Człowiek po śmierci znajdujący się w stanie rozkładu stanowi miejsce życia dla różnego rodzaju owadów.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Usuwanie robaków po zgonie

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Kaliszu

Zamgławianie mieszkania suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru to sprawdzona forma dezynfekcji.

Czyszczenie po zwłokach w Kaliszu – odkażanie po zgonie

Nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, że muchy plujki potrafią wyczuć zapach trupa z odległości nawet kilkudziesięciu kilometrów. To chyba wystarczający powód, aby nie otwierać okien podczas sprzątania mieszkania po zmarłym w Kaliszu, przed profesjonalną dezynfekcją pomieszczeń. Przy wykonywaniu sprzątanie po zwłokach należy pamiętać o tej ważnej kwestii. Nie możemy otwierać okien, aby wywietrzyć zapach śmierci. Dlaczego? Otóż zapach może zwabić inne owady.

Dopiero po profesjonalnym wykonaniu dezynfekcji mieszkania można przewietrzyć pomieszczenie. Sprzątanie po zgonie to również dezodoryzacja polegająca na skutecznej neutralizacji nieprzyjemnego odoru. Jest to możliwe wyłącznie poprzez zastosowanie profesjonalnych metod, takich jak zamgławianie czy ozonowanie. Składniki preparatów dezynfekujących zawierają m.in. aldehydy, fenol, jod oraz środki utleniające. Jeśli chcesz skorzystać z usługi tj. sprzątanie po zmarłych – zapraszamy!

Sprzątanie po zgonach Kalisz. Telefon do firmy

Sprzątanie po zmarłych Kalisz – całodobowy telefon alarmowy

 • sprzątanie po zgonie w Kaliszu i w całym woj. wielkopolskim;
 • sprzątanie po zmarłych powiat kaliski: Koźminek, Opatówek, Stawiszyn;
 • sprzątanie po zmarłym;
 • dezynfekcja po zwłokach w fazie rozkładu;
 • czyszczenie mieszkania po zwłokach;
 • dezodoryzacja pomieszczeń za pomocą zamgławiacza;
 • ozonowanie po zmarłych w wyniku chorób układu krążenia;
 • utylizacja termiczna przedmiotów po zmarłej osobie;
 • ozonowanie po zgonach;
 • usuwanie nieprzyjemnego zapachu;
 • czyszczenie mieszkania po zmarłym w wyniku morderstwa;
 • dezynfekcja pomieszczeń po śmierci;
 • ozonowanie miejsc po zmarłym;
 • usługi dezynfekcji po wypadkach śmiertelnych;
 • ozonowanie miejsca pracy po rozkładzie zwłok.
Czyszczenie po zmarłym Kalisz i inne miasta

Martwe muchy to częsty widok w mieszkaniu zmarłej osoby.

Plujka pospolita – owady po śmierci człowieka

Czy wiesz, że zapach rozkładającego się ciała ludzkiego wyczuwany jest nawet z odległości kilkudziesięciu kilometrów? Owad zwany muchą plujką (Calliphora vicina), koloru zielonkawego żeruje na ludzkim ciele, gdzie tuż po śmierci składa jaja, z których kolejnie wykluwają się larwy, tzw. czerwie.  Jest to niezwykle istotny fakt dla medycyny sądowej, ponieważ larwy swoją obecnością dokładnie wskazują, ile upłynęło czasu od śmierci danej osoby.

Ozonowanie po zmarłych Kalisz. Zleć usługę

Usługi sprzątania po zgonach w Kaliszu obejmują ozonowanie.

Dezynfekcja po zmarłym Kalisz – ozonowanie po zgonie

Zapraszamy do skorzystania z usługi specjalistycznego sprzątania posadzki we krwi i w płynach ustrojowych denata. Dezynfekcję po zgonach świadczymy od 2013 roku tak, aby usunąć wszystkie szkodliwe dla zdrowia drobnoustroje. Na terenie województwa wielkopolskiego dojeżdżamy do naszych klientów na bezpłatną wycenę realizacji usługi tj. sprzątanie po zgonach Kalisz w stosunkowo krótkim czasie. Kontakt z nami jest bardzo łatwy, wystarczy zadzwonić na infolinię, która działa całodobowo – 24/7! Pracujemy szybko, dyskretnie i skutecznie. Zapraszamy do kontaktu! Działamy na terenie całego miasta przez całą dobę.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłym w Kaliszu.

Przez całą dobę świadczymy usługi dezynfekcji i neutralizacji zapachu w mieszkaniu po śmierci – Kastelnik.

Dezynfekcję mieszkań po zgonach możesz zamówić nie tylko w Kaliszu, ale również w miastach takich jak:

Sprzątanie po zgonach z certyfikatem dekontaminacji świadczymy również miejscowościach Koźminek, Opatówek oraz Stawiszyn. Istotne jest również, iż czyszczenie miejsca śmierci warto wykonać w ciągu dwudziestu czterech godzin od wyniesienia ciała, po tym czasie płyny ustrojowe emitują niezliczoną ilość trujących związków chemicznych.

 

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie po zgonie w Kaliszu to zbiór czynności, które najlepiej powierzyć lokalnym fachowcom. Specjalistyczne odkażanie mieszkanie po śmierci jest obowiązkowym etapem. Zapachu śmierci nie da się wywietrzyć, a nawet więcej, nie należy otwierać okien podczas sprzątania pomieszczeń po zmarłym, ponieważ może to zwabić do zwłok muchy plujki i inne owady. Co jeszcze warto wiedzieć o czyszczeniu nieruchomości po zmarłych?

Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po zwłokach? Cena

Ile kosztuje czyszczenie mieszkania po zwłokach?

Koszty sprzątania mieszkania po zmarłym zależą od różnych czynników, takich jak powierzchnia mieszkania i liczba przedmiotów do usunięcia. Podstawowy koszt dezynfekcji wynosi 800 złotych, ale w przypadku większych mieszkań może wynosić kilka tysięcy złotych.

Czy zamgławianie mieszkania po zgonie jest bezpieczne dla zdrowia?

Zamgławianie pomieszczeń to jedna z najskuteczniejszych i najmniej inwazyjnych metod dezynfekcji mieszkań po zgonie. Metoda ta nie tylko niezawodnie usuwa patogeny, ale także eliminuje nieprzyjemne zapachy, które często pojawiają się w takich sytuacjach.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 4 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%