Sprzątanie po zgonie
Inowrocław

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Inowrocławiu. Śmierć samobójcza bliskiego – co zrobić?

Specjalizujemy się w sprzątaniu po zgonie w Inowrocławiu oraz w całym powiecie inowrocławskim. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani świadczonymi przez nas usługami sprzątania i dezynfekcji po zgonach. Niezbędne do tego jest zastosowanie nowoczesnych metod sprzątających oraz atestowanych środków chemicznych. Inwestujemy w naszych pracowników, dlatego uczestniczą w wielu specjalistycznych szkoleniach z tematyki sprzątania funeralnego. W celu wyceny dojedziemy bezpłatnie we wszystkie rejony Inowrocławia np. do Solanki i  Zarwanych oraz Kruk wraz Szymborzem i Rąbinem.

Samobójstwo w domu – co robić?

Samobójcy często jako miejsce odebrania sobie życia wybierają swój dom. Jest to bardzo ciężka sytuacja dla domowników lub dla osoby, która znajdzie samotnie mieszkającego samobójcę. Śmierć przez powieszenie jest procederem, który zazwyczaj wykonywany jest w różnego rodzaju pomieszczeniach rzadko używanych np. w piwnicach, czy na strychu. Jednakże nie ważne, gdzie doszło do tego aktu – jedno jest pewne to traumatyczne wydarzenie dla bliskich osób odbierającego sobie życie. Bywa tak, że jest to tak wielki szok, że żałobnicy nie mogą sobie z tym poradzić. Potrzebna jest wówczas pomoc specjalisty, który pomoże przepracować tę sprawę. To, co najbardziej obciąża myśli, to chroniczne poczucie winy. Czy gdybym wrócił wcześniej z pracy, to udałoby mi się go uratować? Co złego powiedziałem? Dlaczego nie zauważyłem problemu? Te i inne pytania zadręczają bliskich osób popełniających samobójstwo. Jeśli nie udadzą się po pomoc psychologiczną, może to objawić się poważnymi problemami psychicznymi.

Gdy dojdzie do śmierci samobójczej w którymś z pomieszczeń znajdujących się w domu, powinniśmy jak najszybciej zawiadomić odpowiednie służby. Po załatwieniu spraw związanych z ciałem, a w szczególności, gdy od śmierci minęło 72 godziny, powinniśmy dokładnie posprzątać miejsce zgonu. Co to oznacza? Mianowicie po śmierci w organizmie człowieka dochodzi do jego rozkładu. Zaczyna ono gnić. W związku z tym wydobywa się 30 toksycznych substancji, które są dla nas chorobotwórcze. Pozbycie się ich jest możliwe tylko przy odkażeniu pomieszczenia po zmarłym. Sprzątanie po zmarłych to zadanie dla specjalistycznej ekipy sprzątającej. Kastelnik sprzątanie po zgonach Inowrocław zajmuje się tym już od 2013 roku, a do pracy podchodzi z profesjonalizmem. 

Sprzątanie po zgonie Inowrocław Kastelnik – nasze usługi

  • sprzątanie mieszkań po zgonie w Inowrocławiu;
  • sprzątanie piwnic po zgonach w wyniku śmierci samobójczej;
  • odkażanie pokojów socjalnych w przedsiębiorstwach po zmarłych w woj. kujawsko – pomorskim;
  • ozonowanie pojazdów transportu publicznego po zmarłym;
  • dezynfekcja pomieszczeń po zmarłych.

Żałoba suicydalna

Żałoba suicydalna to czas po stracie kogoś, kto stracił życie w wyniku samobójstwa. Bliskie osoby samobójcy mają często wrażenie, że zrobiły coś źle, albo, że nie zrobiły czegoś, aby powstrzymać kogoś od aktu samobójczego na własne życie. Często ten stan wymaga terapii psychologicznej.

Zadzwoń do nas – całodobowa infolinia

Naszą usługę sprzątanie po zgonie na terenie Inowrocławia oraz całego województwa kujawsko-pomorskiego świadczymy z zachowaniem zasad BHP oraz w jak najkrótszym czasie. Niezbędne do tego jest funkcjonowanie naszej infolinii, która działa całodobowo. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty oraz umówią na bezpłatną wycenę. 

Działamy szybko i sprawnie, zawsze dobieramy jak najszybszy termin realizacji. Ważne dla nas jest również, by pracować dokładnie oraz dyskretnie. Zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%