Sprzątanie po zgonie
Inowrocław

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Inowrocławiu. Śmierć samobójcza bliskiego – co robić po zgonie w domu?

Kastelnik – sprzątanie po zmarłych – usługi całodobowe 24/7

Zgon w mieszkaniu? Kastelnik oferuje sprzątanie po zmarłych Inowrocław oraz dezynfekcję mieszkań po śmierci w całym powiecie inowrocławskim. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani świadczonymi przez nas usługami sprzątania i dezynfekcji po zgonach. Niezbędne do tego jest zastosowanie nowoczesnych metod sprzątających oraz atestowanych środków chemicznych. Inwestujemy w naszych pracowników, dlatego uczestniczą w wielu specjalistycznych szkoleniach z tematyki sprzątania funeralnego.

W celu wyceny dojedziemy bezpłatnie we wszystkie rejony Inowrocławia np. do Solanki i Zarwanych oraz Kruk wraz Szymborzem i Rąbinem.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Inowrocław i okolica

Śmierć w mieszkaniu? Dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Inowrocław powinna zostać przeprowadzona jak najszybciej. W pomieszczeniu, w którym rozkładały się zwłoki, szybko uwalnia się nieprzyjemny fetor po zwłokach, ale i mnóstwo szkodliwych drobnoustrojów.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Inowrocław

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Inowrocławiu. Usuwanie insektów z podłogi.

Co znajduje się w powietrzu po śmierci? Drażniący zapach śmierci wyczuwalny jest w całym mieszkaniu, a często również na klatce schodowej. Oprócz tego w wyniku rozkładu zwłok w procesach gnilnych dochodzi do uwolnienia wielu wirusów, bakterii, ale i groźnych dla zdrowia związków.

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – kontakt 7 dni w tygodniu

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

W mieszkaniu po zgonie unoszą się, takie toksyny, jak: putrescyna, kadaweryna, trupie jady, a nawet zanieczyszczone pyły. Profesjonalna dezynfekcja po zgonach przy pomocy ozonowania pozwala wyeliminować wszystkie toksyny, związki i bakterie z pomieszczenia po zmarłej osobie.

Czytaj także: Usuwanie śladów krwi.

Samodzielne sprzątanie po zmarłym to niedobry pomysł, ponieważ zakażenie trupim jadem powoduje niebezpieczne dla zdrowia dolegliwości. Najpierw pojawiają się duszności, wymioty i intensywny kaszel. Nie każdy wie, że przebywanie w mieszkaniu po zmarłym bez środków ochrony osobistej w niektórych przypadkach może nawet skutkować śmiercią! Profesjonalne odkażanie miejsc śmierci w woj. kujawsko-pomorskie to zadanie dla specjalistów, którzy posiadają odpowiednie sprzęty, atestowane środki biobójcze i przeszkolenie.

Sprzątanie po zmarłych Inowrocław

Sprzątanie po zgonach Inowrocław – jak wygląda?

Obecnie wiele firm świadczy kompleksowe sprzątanie po zgonach na terenie Inowrocławia. Ważne jest, by wybrać odpowiednią firmę posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Sądowego lub zarejestrowaną jako jednoosobowa działalność gospodarcza.

Warto zwrócić uwagę, by wybrana przez nas firma miała aktywny wpis odnośnie nadania numeru BDO. To ważne, wiele osób umieszcza ogłoszenia w internecie, próbując wyłudzić pieniądze od rodziny zmarłego za nielegalną utylizację wyposażenia mieszkania.

Firma sprzątająca nieczystości pozostawione przez zwłoki

Skażone biologicznie przedmioty często lądują zamiast w spalarni termicznej w osiedlowym koszu na śmieci. Miejski wydział ochrony środowiska podlegający pod Inowrocław wielokrotnie już wymierzał kary i stosował wnioski o ukaranie winnych w sądzie.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zgonach w Inowrocławiu.

Przez całą dobę świadczymy usługę dezynfekcji wnętrz po śmierci poprzez zamgławianie i ozonowanie – Kastelnik.

Sprzątanie po zgonie Inowrocław sprzątanie 24h

Nielegalnie działająca firma nie wyda nam certyfikatu sprzątania miejsca zgonu, który będziemy mogli przedstawić w lokalnej stacji epidemiologiczno – sanitarnej. Tego typu sprawy kończą się najczęściej ponownym zamówieniem usługi w legalnej firmie.

Jak wygląda sprzątanie po zwłokach odkrytych na podłodze w domu?

 • określenie zakresu prac sprzątających;
 • wstępna dezynfekcja powietrza np. nadtlenkiem wodoru;
 • usuwanie śladów krwi z podłogi;
 • utylizacja przedmiotów skażonych biologicznie;
 • dokładne czyszczenie ścian i podłóg;
 • wynoszenie mebli z mieszkania;
 • skrupulatne doczyszczanie lokalu np. suchym lodem;
 • ozonowanie mieszkania po zmarłym;
 • wystawienie certyfikatu dezynfekcji.

Sprzątanie po zgonie Inowrocław. Całodobowa infolinia

Samobójstwo w domu – co robić po odkryciu zwłok?

Samobójcy często jako miejsce odebrania sobie życia wybierają swój dom. Jest to bardzo ciężka sytuacja dla domowników lub dla osoby, która znajdzie samotnie mieszkającego samobójcę. Śmierć przez powieszenie jest procederem, który zazwyczaj wykonywany jest w różnego rodzaju pomieszczeniach rzadko używanych np. w piwnicach, czy na strychu. Jednakże nie ważne, gdzie doszło do tego aktu – jedno jest pewne to traumatyczne wydarzenie dla bliskich osób odbierającego sobie życie.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Światowy dzień zapobiegania samobójstwom

Oferta usług typu sprzątanie po zgonach w cenie przystępnej dla klienta

Bywa tak, że jest to tak wielki szok, że żałobnicy nie mogą sobie z tym poradzić. Potrzebna jest wówczas pomoc specjalisty, który pomoże przepracować tę sprawę. To, co najbardziej obciąża myśli, to chroniczne poczucie winy. Czy gdybym wrócił wcześniej z pracy, to udałoby mi się go uratować? Co złego powiedziałem? Dlaczego nie zauważyłem problemu? Te i inne pytania zadręczają bliskich osób popełniających samobójstwo. Jeśli nie udadzą się po pomoc, może to objawić się poważnymi problemami psychicznymi.

Usuwanie śladów krwi z miejsca wypadku

Zdjęcie: usuwanie śladów krwi po zwłokach © 2021 Kastelnik

Czyszczenie miejsca zgonu po samobójstwie – skuteczna pomoc

Gdy dojdzie do śmierci samobójczej w którymś z pomieszczeń znajdujących się w domu, powinniśmy jak najszybciej zawiadomić odpowiednie służby. Po załatwieniu spraw związanych z ciałem, a w szczególności, gdy od śmierci minęło 72 godziny, powinniśmy dokładnie posprzątać lokal po śmierci.

Sprzątanie mieszkań z śladów po samobójstwach i wypadkach w Inowrocławiu

Co to oznacza czyszczenie miejsca zgonu po samobójstwie? Mianowicie po śmierci w organizmie człowieka dochodzi do jego rozkładu. Zaczyna ono gnić. W związku z tym wydobywa się 30 toksycznych substancji, które są dla nas chorobotwórcze. Pozbycie się ich jest możliwe tylko przy odkażeniu pomieszczenia po zmarłym.

sprzątanie pomieszczeń po zgonach w Inowrocławiu

Czytaj także: Ozonowanie mieszkania po zgonie.

Sprzątanie domów po zmarłych to zadanie dla specjalistycznej ekipy sprzątającej. Gwarantujemy krótki czas oczekiwania

Kastelnik sprzątanie po zgonach Inowrocław zajmuje się tym już od 2013 r, a do pracy podchodzi z profesjonalizmem. Dezynfekcja mieszkania po zmarłej osobie to praca, która zajmie nawet do 12 h. Istnieje możliwość zabrania mebli zniszczonych przez rozkład ciała. Sprzątanie miejsc to jedna z usług, które przygotowaliśmy dla państwa. Po sprzątaniu wystawiamy dokument potwierdzający rzetelne i prawidłowe odkażenie miejsca śmierci.

Czyszczenie po zmarłych Inowrocław

Samobójstwo po przedawkowaniu tabletek powoduje ostry zapach wnętrzności rozkładającego się ciała.

Sprzątanie domów po zmarłych Inowrocław od 700 zł – nasze usługi

 • sprzątanie mieszkań po zgonie w Inowrocławiu – cena od 700 zł;
 • gruntowne sprzątanie piwnic po zgonach w wyniku śmierci samobójczej;
 • czyszczenie po zmarłych w wyniku choroby zakaźnej;
 • dezynfekcja miejsc po zwłokach odkrytych w budynku;
 • odkażanie pokojów socjalnych w przedsiębiorstwach po zmarłych w województwie kujawsko – pomorskim;
 • ozonowanie pojazdów transportu publicznego po zmarłym;
 • sprzątanie po zmarłych osobach w wyniku samotnej śmierci w domu;
 • neutralizacja pomieszczeń po zmarłych;
 • utylizacja wyposażenia mieszkania zanieczyszczonego przez ciało.
Kastelnik – dezodoryzacja mieszkań – potwierdzona certyfikatem

Odkażamy mieszkania w takich miastach jak:

Kastelnik – czas na sprzątanie po zgonach w mieście Inowrocław.

Sprawdź również inne nasze usługi: Sprzątanie po zmarłych w Łodzi

Żałoba suicydalna

Żałoba suicydalna to czas po stracie kogoś, kto stracił życie w wyniku samobójstwa. Bliskie osoby samobójcy mają często wrażenie, że zrobiły coś źle, albo, że nie zrobiły czegoś, aby powstrzymać kogoś od aktu samobójczego na własne życie. Często ten stan wymaga terapii psychologicznej.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie plam krwi i innych zagrożeń biologicznych pozostawionych przez ciało zmarłej osoby to najważniejsze kwestie podczas realizacji usługi specjalistycznej dezynfekcji. Dywan w płynach ustrojowych to tykająca bomba biologiczna, która powinna być zutylizowana w spalarni termicznej. Nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli potrzebujesz pomocy związanej z czyszczeniem miejsc śmierci w Inowrocławiu.

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania i domów po zwłokach?

Cena sprzątania po zgonach jest obliczana indywidualnie podczas wyceny na miejscu śmierci. Koszt podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 700 zł i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za utylizację całego mieszkania.

Od czego zależy cena czyszczenia mieszkania po zmarłym?

Cena sprzątania po zgonie jest zależna od różnych kwestii, m.in. od tego, czy w ramach wykonywanych prac będzie trzeba przeprowadzić dogłębne odkażenie, a także od tego, ile czasu będzie potrzeba poświęcić na utylizację wyposażenia mieszkania. Duże znaczenie ma również ilość przedmiotów skażonych biologicznie, które wymagają utylizacji termicznej.

Dezynfekcja po zgonie Inowrocław

Dezynfekcja wirusów po zgonie w Inowrocławiu - infolinia 7/24

Dezynfekcja po zgonie Inowrocław to poważne zadanie dla sprawdzonej ekipy czyścicieli zwłok. Naszą usługę sprzątanie po zgonach na terenie Inowrocławia oraz całego województwa kujawsko-pomorskiego świadczymy z zachowaniem zasad BHP oraz w jak najkrótszym czasie.

Kontakt telefoniczny z naszą firmą jest dla państwa dostępny o każdej porze. Oferta sprzątania w celu osiągnięcia czystości pomieszczeń bez względu od stopnia zanieczyszczenia obejmuje usługi m.in, ozonowania, jak i usunięcie starych rzeczy, które zostały przesiąknięte bakteriami po zmarłym.

Sprzątanie mieszkania po zwłokach. Firma sprzątająca miejsca śmierci

Jeśli chodzi o Inowrocław, sprzątanie mieszkań stanowi główną część działalności firmy Kastelnik. Usługi typu sprzątanie mieszkań wbrew pozorom nie są ograniczone samym sprzątaniem. W ramach tego typu usług warto wspomnieć także o ozonowaniu mieszkań, które w ramach tej usługi pozwoli poczyścić powietrze oraz powłoki takie jak meble, podłogi, okna lub rzeczy osobiste.

Kujawsko Pomorskie – sprzątanie miejsc po zgonach Inowrocław w mieszkaniu

Niezbędne do tego jest funkcjonowanie naszej infolinii, która działa całodobowo. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty oraz umówią na bezpłatną wycenę.

Firma sprzątająca Kujawsko Pomorskie. Między innymi ochrona zdrowia przez czyszczenie po wypadkach

Narzędzie pracy – doszło do wypadku. Krew na szlifierce.

Sprzątanie domów mieszkań i innych miejsc zgonu. Czas oczekiwania krótszy niż doba

Działamy szybko i sprawnie, zawsze dobieramy jak najszybszy termin realizacji. Ważne dla nas jest również, by pracować dokładnie oraz dyskretnie. Zadzwoń teraz!

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Wywóz starych mebli z mieszkania

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%