Sprzątanie po zgonach Grójec

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Czyszczenie po zgonie w Grójcu. Gdzie utylizować nieczystości powstałe po rozkładzie gnilnym zwłok?

Profesjonalna firma Kastelnik świadczy usługę tj. sprzątanie po zgonie Grójec i inne miasta z województwa mazowieckiego. Nasza firma działa na rynku funeralnym od 2013 roku. Odpowiedzialność, jaka jest potrzebna podczas wykonywania usługi sprzątanie po zwłokach towarzyszy nam podczas każdego zlecenia. Bardzo ważną kwestią jest również dobór profesjonalnych metod czyszczących oraz dezynfekujących wraz z atestowanymi środkami chemicznymi.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Należy również zaznaczyć, że dezynfekcja mieszkań po śmierci wymaga często wymycia przedmiotów skażonych we krwi i płynach ustrojowych. Usuwanie trujących związkowych chemicznych to często realizowana usługa w domu po zgonie. Firma odbierająca stare meble, to równie często wpisywana fraz w wyszukiwarkę, przez rodziny zmarłych osób i nie ma się co dziwić, nie da się sprzedać mieszkania ze starymi i często zniszczonymi meblami.

Profesjonalne sprzątanie po zgonach w powiecie grójeckim

Co w pierwszej kolejności zrobić po śmierci w domu? Najlepiej nie wchodzić do mieszkania i wykonać telefon do specjalistycznej firmy sprzątającej oferującej usługę tj. dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Grójec. Technicy pojawią się na miejscu zdarzenia tak szybko, jak to możliwe, zachowując wszelkie normy bezpieczeństwa.

Wiele osób zastanawia się, jak wygląda dezynfekcja po zgonach. To wieloetapowy proces, w którym techniki i środki dobierane są w zależności od konkretnego przypadku. Jednak niezależnie od tego, czy to śmierć samobójcza, czy śmiertelny wypadek przy pracy, konieczne jest dokładne odkażenie miejsca zgonu. Pierwszy etap dezynfekcji po zmarłej osobie stanowi zazwyczaj wstępna dezynfekcja ozonem i opróżnianie lokalu. Sprzątanie mieszkań tego typu, to nie jest mycie okien i odkurzanie wykładzin, a raczej eliminacja patogenów i trujących związków chemicznych.

Sprzątanie po zmarłych Grójec, sypialnia do dezynfekcji

Dezynfekcja sypialni po zmarłym w Grójcu.

Osoby zamawiające usługę mogą liczyć na dokładną segregację wyposażenia mieszkania i usługę odzyskiwania cennych przedmiotów. Technicy realizują wywóz starych mebli do spalarni, by móc powrócić do mieszkania i wykonać usuwanie śladów krwi i płynów ustrojowych z podłóg. Trudniejsze zabrudzenia usuwane są przy pomocy technologii mycia suchym lodem.

Kastelnik – dezynfekcja miejsca zgonu – kontakt 7 dni w tygodniu

Należy również zaznaczyć, że niezbędnym krokiem w dezynfekcji funeralnej jest dezynfekcja po zgonach wykonywana przy pomocy ozonowania i zamgławiania suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. Warto dodać, że prace porządkowe w blokach starego typu są wykonywane na zlecenie osiedlowych spółdzielni mieszkaniowych.

Odkażanie pomieszczeń po zmarłych w powiecie grójeckim to złożony proces, którego celem jest profesjonalne usuwanie trujących związków i bakterii z mieszkania po śmierci. Po zakończonej dezynfekcji technicy wystawiają certyfikat dekontaminacji po zgonie.

Zaufaj specjalistom — sprzątanie po zmarłych w Grójcu

Wiele osób, które jest spadkobiercą mieszkania po osobie zmarłej, nie wie, gdzie utylizować nieczystości powstałe po rozkładzie zwłok. Profesjonalne sprzątanie wymaga nie tylko opróżnienia mieszkania z mebli, ale również dezynfekcji. Mycie podłóg z plam krwi to niestety dość częsty przypadek.

Usługę sprzątania warto zlecić do fachowca. Mycie okien na święta może wykonać co druga firma, ale usunięcie szkodliwych drobnoustrojów lepiej zlecić jednej z profesjonalnych firm od odkażania patogenów. Kastelnik oferuje całodobowe czyszczenie miejsca zgonu w całej Polsce, nie tylko na terenie województwa mazowieckiego.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Grojec

Zdjęcie: mieszkanie po zgonie wymagające posprzątania © 2023 Kastelnik

Sprzątanie mieszkań to często krew do usunięcia — od czego zacząć?

Ślady krwi można usunąć suchym lodem, ale głębokie oczyszczanie należy przeprowadzić za pomocą płynu do dezynfekcji ze środkiem biobójczym o szerokim spektrum działania. Wysokie kwalifikacje naszych pracowników pozwalają na wykonywanie realizacji na jak najwyższym poziomie. Dodatkiem, za który cenią nas nasi klienci, jest całodobowa infolinia.

Korzystając z naszych, usług istnieje również możliwość otrzymania bezpłatnej wyceny wraz z dojazdem na miejsce zdarzenia m.in. w takich dzielnicach miasta jak np.: Grójec Cierniówka i Mszczonowska.

Jest to szczególnie ważne w przypadku nagłej śmierci. Usługi sprzątania miejsca po zwłokach warto zlecić specjalistom od odkażania mieszkań, którzy bezpieczne usuną drobnoustroje i martwe owady z podłogi. Sprzątanie mieszkań warto zlecić firmie z dobrą opinią na rynku, a nie szukać sprzątaczki z ogłoszenia. Dla większości klientów liczy się nie tylko cena, ale również jakość usług.

Sprzątanie po zgonie Grójec

Chorobotwórcze drobnoustroje powstałe po zgonie

Czym tak naprawdę jest zjawisko śmierci? Czy to tylko zjawisko fizyczne? Otóż wiele osób sądzi, że nie. Zanim przejdziemy do opisu trupa, odpowiemy na pytanie dotyczące duchowości. Lęk przed śmiercią towarzyszy wielu ludziom w różnym wymiarze. Na przykład niektórzy martwią się tym, czy istnieje życie po odejściu z tego świata. Zgon uznawany jest przez filozofów za wymiar osobisty, ponieważ nikt za nas nie umrze. Nawet gdy sytuacja dotyczy katastrof, to zabija odrębne od siebie jednostki. Bez względu na rodzaj utraty życia bliscy zmarłego cierpią i mają poczucie nicości, czy też niesprawiedliwości.

Usługi dezynfekcji mazowieckie

Usługi na dezynfekcje po zgonie od firmy Kastelnik

Czyszczenie mieszkań po zgonach Grójec, woj. mazowieckie

W ciele człowieka po zatrzymaniu akcji serca dochodzi do nieodwracalnych procesów, na przykład do wczesnych znamion śmierci. Do jednego z nich należą plamy opadowe, podczas których wydalana jest krew. Do procesu gnilnego dochodzi najpierw w układzie pokarmowym. Podczas zaawansowanego rozkładu zwłok, wydalane są chorobotwórcze drobnoustroje.

Są one dla nas niebezpieczne, dlatego powinniśmy się ich jak najszybciej pozbyć. Jest to możliwe podczas usługi sprzątanie po zmarłych. Dezynfekcja funeralna stosowana jest w różnym metodach. Jedną z nich jest odkażanie mechaniczne. Wykonywane jest z użyciem atestowanych środków biobójczych, które są dopasowane do warunków podczas wykonywanej pracy.

W składzie najskuteczniejszych preparatów możemy znaleźć takie substancje jak chlor i fenol. Jeśli chcesz, abyśmy wykonali realizacje sprzątanie po zmarłym, zadzwoń do nas i dowiedz się, jak szybko możemy ją wykonać!

Sprzątanie po zgonie Grójec

 • sprzątanie po zgonie w Grójcu i mycie skażonych podłóg w powiecie grójeckim;
 • sprzątanie po zgonach na Mazowszu;
 • dezynfekcja funeralna po zmarłych w wyniku morderstwa;
 • usuwanie śladów krwi po śmierci samobójczej;
 • likwidowanie chorobotwórczych mikroorganizmów po zmarłych;
 • utylizacja odpadów wtórnych po sprzątaniu po zgonach;
 • transport mebli do utylizacji;
 • sprzątanie strychu po samobójcy;
 • ozonowanie pomieszczeń po zmarłych.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłych w Grójcu.

Kastelnik – całodobowe usługi sprzątania w mieszkaniach po nieboszczyku często potrzebują zlikwidowania fetoru.

Dezynfekaty, czyli preparaty chemiczne

Dezynfekaty to inaczej profesjonalne atestowane środki, które są używane do dezynfekcji pomieszczeń po zmarłej osobie. W swoim składzie posiadają takie substancje jak chlor i fenol oraz ketony. Skuteczną metodą ich aplikowania jest zamgławianie na gorąco lub na zimno.

Kastelnik – zamgławianie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Kastelnik firma sprzątająca po osobach zmarłych

Przedsiębiorstwo Kastelnik wykonuje gruntowne sprzątanie po zgonie Grójec oraz całe Mazowsze. Nasi technicy dzięki zdobytemu doświadczeniu podczas wielu realizacji, zapewniają klientom wysoką jakość usług. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wysokiej klasy sprzęt do dezynfekcji funeralnej, czy też atestowane preparaty chemiczne. Wysokiej klasy zaplecze sprzętowe oraz dokładność sprawiają, że jesteśmy w branży funeralnej już od 2013 roku.

Sprzątanie miejsc po zmarłych i bezpieczne odkażanie

Nieodzownym elementem naszej pracy są środki ochrony osobistej, które zapewniają pełne bezpieczeństwo podczas odkażania. Stworzenie infolinii, która działa 24/7 to ukłon w stronę naszych klientów, ponieważ wiemy, jak ciężka może być informacja o śmierci bliskiej osoby. Zapraszamy do skorzystania bezpłatnej wycena, którą możemy wykonać, przyjeżdżając na miejsce zdarzenia. Zadzwoń teraz i zamów usługi sprzątania już dziś!

Kastelnik – najwyższa jakość na rynku usług funeralnych na Mazowszu. Całodobowy kontakt telefoniczny to duża pomoc dla rodzin. Zwłoki w stanie rozkładu emitują trujące toksyny i lepiej nie bagatelizować zagrożenia.

Sprzątanie po zgonach Grójec można zamawiać w różnych miastach. Specjaliści z firmy Kastelnik świadczą usługi sprzątania dla mieszkańców następujących lokalizacji:

Usługi dezynfekcji mazowieckie

Usługi na dezynfekcje po zgonie od firmy Kastelnik

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Sprzątaniem piwnic i strychów po samobójcach zajmujemy się od wielu lat nie tylko na terenie powiatu grójeckiego, ale również w obsługujemy cały Mińsk Mazowiecki. Wszystkie przedmioty we krwi muszą zostać oddane do spalarni termicznej. Dlaczego sprzątanie po zgonie w Grójcu należy oddać specjalistom? Ponieważ często mieszkanie po zmarłym jest zagracone, pełne płynów ustrojowych, śladów krwi na podłodze i groźnych dla zdrowia związków chemicznych. W wielu miastach woj. mazowieckiego działają firmy, które są gotowe na przyjazd do skażonego pomieszczenia w ciągu godziny.

Wyeliminowanie trupich jadów jest możliwe tylko dzięki skutecznym preparatom biobójczym zawierającym czwartorzędowe związki amoniowe i nowoczesnym technologiom jak ozonowanie czy zamgławianie suchą mgłą. Przeprowadzenie sprzątanie po śmierci we właściwej kolejności pozwala przywrócić w mieszkaniu porządek i bezpieczeństwo. Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o czyszczenie po zwłokach.

Sprzątanie Grójec

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po śmierci?

Koszty dotyczące sprzątania pomieszczeń po zmarłych osobach ustalane są zawsze z rodziną zmarłego zlecającą to zadanie. Na finalny koszt wpływ ma wielkość mieszkania czy ilość płynów ustrojowych do usunięcia. Najczęściej cena podstawowej dezynfekcji wynosi 800 zł i może sięgnąć kilku tysięcy złotych za gruntowne czyszczenie mieszkania o dużej powierzchni.

Czy dezynfekcja mieszkania po zgonie pomoże w usunięciu trupiego jadu?

Kiedy dezynfekcja przeprowadzana jest przy pomocy profesjonalnych ozonatorów przemysłowych o mocy do 40 g./h gwarantuje to pewność, że wszystkie chorobotwórcze organizmy po śmierci w domu zostaną wyeliminowane. Skuteczne odkażanie pomieszczeń po zgonie umożliwia ozonowanie, a coraz częściej sięga się również po zamgławianie powietrza suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik




  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%