Sprzątanie po zgonie
Dębica

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach Dębica. Śmierć w domu – na co najczęściej umierają mężczyźni w Polsce? Czyszczenie mieszkań po zmarłych

Specjalistyczna firma Kastelnik oferuje sprzątanie po zgonie Dębica i woj. podkarpackie. Świadczenie usług na jak najwyższym poziomie to priorytet naszej działalności. Dezynfekcja mieszkania po zgonie wymaga nie tylko wiedzy, ale również odpowiednich preparatów. Sprzątanie po zmarłym wykonujemy z użyciem atestowanych środków czyszczących oraz z dezynfekcyjnych. W trosce o komfort naszych klientów posiadamy infolinię, która działa całodobowo. W celu wyceny zlecenia dojeżdżamy bezpłatnie np. do takich rejonów miasta jak: Dębica Osiedle Cmentarne lub Dębowiec. Usługi sprzątania po zgonie często łączymy z utylizacją wyposażania mieszkania i wywozem gabarytów.

sprzątanie po zmarłych dębica

Sprzątanie po zmarłych Dębica – na co umierają Polacy?

Sprzątanie po zmarłym w Dębicy składa się z wielu etapów. Zaliczyć do nich można między innymi czyszczenie specjalistyczne po zwłokach, usuwanie śladów krwi oraz utylizację termiczną przedmiotów skażonych biologicznie. Nasze usługi realizujemy nie tylko w Dębicy, ale również w okolicznych miejscowościach tj. Ropczyce, Pilzno, Kolbuszowa. Szacuje się, że każdego dnia 300 mężczyzn umiera z powodu choroby związanej z układem krążenia. Do najczęściej występujących chorób układu krążenia należą u płci męskiej:

 • tzw. wieńcówka;
 • nadciśnienie tętnicze;
 • zawał serca;
 • niewydolność serca;
 • udar mózgu.

Dezynfekcja mieszkania po zgonach – czy warto wykonać ozonowanie?

Zgon w mieszkaniu w Dębicy? Skuteczna dezynfekcja mieszkania po zmarłej osobie to element pracy zawodowego czyściciela lokali po śmierci. Wielu fachowców z branży funeralnej radzi, iż ozonowanie po zmarłym należy przeprowadzić do dwudziestu czterech godzin po zgonie w całym mieszkaniu, bez względu na ilość pomieszczeń. Czynników, które wpływają na rozwój chorób cywilizacyjnych, jest bardzo dużo. Przede wszystkim to wynik niedbania o swoje zdrowie. Przez nie ponad 100 tys. osób rocznie umiera przez problemy kardiologiczne. Do największych czynników ryzyka należą m.in.:

 • uwarunkowania genetyczne;
 • wysoki poziom cholesterolu;
 • skończone 40 lat;
 • używki np. papierosy;
 • stres;
 • siedzący tryb życia;
 • cukrzyca;
 • nadwaga.
dezynfekcja mieszkań po zgonach

Zdjęcie: sprzątanie i dezynfekcja mieszkania po zgonie Dębica © 2021 Kastelnik

Z tych informacji wynika, że większość tych chorób jesteśmy w stanie uniknąć przy pomocy zdrowego trybu życia oraz unikaniu stresu. Bez względu na to, jaki jet powód zgonu, gdy ciało leżało w domu dłuższy czas, powinniśmy zamówić profesjonalne sprzątanie po zwłokach. Jednakże uwagę trzeba zwrócić na wybór odpowiedniej firmy, która posiada do tego kwalifikacje i doświadczenie. Kastelnik sprzątanie po zgonach to firma, która działa na rynku już od 2013 roku. Do usługi sprzątanie po zgonie stosuje wyłącznie skuteczne metody odkażania pomieszczeń. Należy również tutaj zwrócić uwagę na dokładność i szybkość działania podczas realizacji sprzątanie po zmarłych w Dębicy, ponieważ z ciała człowieka po śmierci wydalają się chorobotwórcze substancje, takie jak trupi. Zadzwoń i zamów jak najszybszy termin dezynfekcji i czyszczenia przy użyciu nowoczesnych metod sprzątających.

Sprzątanie po zwłokach na terenie miasta Dębica

Usługi na kompleksowe czyszczenie mieszkań po zwłokach obejmują szereg różnych czynności i wiele etapów, które należy wykonać krok po kroku. Ogłoszenia widoczne na znanych portalach Internetowych potrafią wprowadzić w błąd, gdyż oferowane tam usługi nie są realizowane na wszystkich płaszczyznach. Ważne, by po zleceniu otrzymać certyfikat dezynfekcji i sprzątania na terenie lokalu, w którym nastąpił zgon. Szereg usług świadczonych przez firmę Kastelnik obejmuje:

 • całodobowe sprzątanie po zgonie w Dębicy i woj. podkarpackim;
 • sprzątanie po zgonach w powiecie dębickim;
 • sprzątanie po wandalizmie;
 • czyszczenie po zwłokach;
 • usuwanie śladów krwi;
 • czyszczenie mieszkania po zmarłym;
 • dezynfekcja po zmarłych w wyniku zawału serca;
 • ozonowanie pomieszczenia po rozkładzie zwłok;
 • utylizacja mieszkań po zgonie w wyniku samobójstwa;
 • sprzątanie po zmarłych;
 • dezynfekcja mieszkania po zmarłym;
 • sprzątanie mieszkań Dębica;
 • dezynfekcja po zmarłym;
 • specjalistyczne czyszczenie pomieszczeń po zwłokach;
 • usługi sprzątania po zgonie.

Czym jest atak serca?

Śmierć w wyniku zawału serca, czyli nagły zgon sercowy z zatrzymaniem akcji serca. Do czynników współistniejących należą m.in. starszy wiek, palenie papierosów i wysoki poziom cholesterolu oraz nadciśnienie tętnicze. Objawy nagłego zawału serca to: kołatanie mięśnia sercowego, bladość i spadek ciśnienia tętniczego oraz zawroty głowy.

Sprzątanie po zwłokach w Dębicy

Czyszczenie miejsc śmierci Dębica – infolinia Kastelnik

Jesteś zainteresowany naszą usługą sprzątanie po zgonie w Dębicy i województwo podkarpackie? Jeśli tak, zadzwoń na naszą całodobową infolinię i poznaj szczegóły oferty. Nasi konsultanci chętnie udzielą wszystkich niezbędnych informacji. Mamy również do zaoferowania bezpłatną wycenę zlecenia sprzątanie po zmarłym z dojazdem na miejsce zgonu! 

Kastelnik – najlepsza jakość na rynku usług funeralnych!

Znajdziesz nas także w: Mielec, Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Brzozów, Jarosław, Łańcut, Lesko, Dębica, Kolbuszowa, Przeworsk, Leżajsk, Sanok, Tarnobrzeg i mniejsze miejscowości.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Sprzątanie po zgonie Dębica to wieloetapowy proces, który prowadzi do wyeliminowania wszelkich groźnych drobnoustrojów w mieszkaniu po śmierci. Oprócz termicznej utylizacji przedmiotów zmarłego wykonuje się również dezynfekcję przy użyciu ozonu albo zamgławiania ULV. Metody te pozwalają nie tylko odkazić powierzchnie, ale i usunąć nieprzyjemny zapach po zgonie.

częste pytania dębica

Ile kosztuje czyszczenie po zgonie?

Koszt za sprzątanie po zgonie jest uzależniony od kilku czynników, takich jak wielkość powierzchni do dezynfekcji i ilość rzeczy do utylizacji. Cena ta ustalana jest indywidualnie z klientem i może wynieść od 200 zł za dezynfekcję podstawową. Koszt odkażania dużego mieszkania może sięgnąć kilku tysięcy złotych.

Czy zamgławianie po zgonie jest skuteczne?

Zamgławianie pomieszczeń po zgonie to jedna z najskuteczniejszych form dezynfekcji po zgonie, która jest również jednym z mniej inwazyjnych sposobów. Pozwala likwidować groźne patogeny, a także w pełni usuwa uciążliwy zapach po śmierci.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%