Sprzątanie po zmarłych
w Cieszynie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Skuteczne sprzątanie po zgonach w Cieszynie. Śmierć przy wypadkach w pracy — co robić?

Kastelnik oferuje sprzątanie po zgonie Cieszyn, bez względu czy śmierć nastąpiła w domu w pracy, czy też mieszkaniu.  Oferta profesjonalnej firma, która na rynku specjalistycznych usług funeralnych jest już od 2013 roku to realna pomoc przy usuwaniu skutków wypadku w pracy. Zgon w pracy oznacza, że nie ma komu udzielić pierwszej pomocy. W tych tragicznych okolicznościach należy  dobrze zabezpieczyć miejsce wypadku oraz powiadomić o tym co się stało przełożonego. Pracodawca będzie musiał wezwać odpowiednie służby, które przeprowadzą dochodzenie na temat okoliczności przyczyn zgonu w miejscu pracy.

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zdobyte przez nasz zespół doświadczenie, podczas wielu realizacji czyszczenia cieszyńskich mieszkań po zgonach pomaga nam w dokładnym odkażeniu pomieszczeń niemal w 100%. Naszym atutem są wykwalifikowani pracownicy i ich ogromne doświadczenie. Zapewniamy bezpłatną wycenę oraz dojazd do wszystkich dzielnic miasta np. sprzątanie po zgonach Cieszyn Marklowice, oraz Krasna, jako również Pastwiska.

Cieszyn firma sprzątająca

Zdjęcie: certyfikat dezynfekcji mieszkania po zgonie w Cieszynie © 2023 Kastelnik

Zadzwoń i poznaj szczegóły naszej oferty! Oferujemy przez całą dobę usługi dezynfekcji po śmierci tj.

 • Ozonowanie po zmarłych osobach;
 • Czyszczenie mieszkań po samobójstwach;
 • Sprzątanie po zgonach w wyniku choroby;
 • Usuwani krwi po wypadkach śmiertelnych;
 • Utylizację przedmiotów z mieszkania zmarłego.

Zobacz, co zrealizowaliśmy w Twojej okolicy: sprzątanie śladów krwi po zgonie w Bielsku-Białej

Sprzątanie po zmarłych Cieszyn

Dezynfekcja po zgonie w Cieszynie

Nagły zgon w domu? Sprzątanie i dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Cieszyn to zadanie dla firmy sprzątającej po zwłokach. Technicy sprzątania miejsc śmierci usuną ślady krwi i rzeczy zmarłego, by przywrócić lokal do użytku.

Nie każdy wie, że zgon w domu to nie tylko formalności do załatwienia w związku z pogrzebem, ale też konieczność oczyszczenia mieszkania z patogenów po zwłokach. Często zdarza się, że mieszkanie nieboszczyka pełne jest krwi i wydzielin ustrojowych na podłogach. To źródło bakterii i wirusów niebezpiecznych dla zdrowia. Lepiej unikać wszelkich płynów ustrojowych znajdujących się na podłogach i przedmiotach osobistych.

dezynfekcja po zgonie Cieszyn

Powietrze pełne toksycznych gazów to niesprzyjające warunki do życia. Należy przeprowadzić ozonowanie pomieszczeń i dezodoryzację na duszący smród po zwłokach. Skuteczne metody dezynfekcji pozwalają wyeliminować wszelkie drobnoustroje i chorobotwórcze mikroorganizmy.

Kastelnik – dezynfekcja miejsca śmierci – kontakt 7 dni w tygodniu

Dezynfekcja po zgonach w powiecie cieszyńskim to zadanie dla specjalistów z branży DDD. Należy pamiętać, że przywrócenie mieszkania do bezpiecznego użytku jest możliwe tylko dzięki kilkuetapowej dezynfekcji miejsca zgonu.

Sprzątanie po zmarłych Cieszyn — Kastelnik 7/24

Każdorazowo przed przystąpieniem do pracy sprzątania po zgonach w firmie Kastelnik, pracownicy uczestniczą w indywidualnej odprawie dotyczących usług konkretnego przypadku sprzątania funeralnego. Dużą wagę kładziemy na bezpieczeństwo, dlatego do realizacji sprzątania po zwłokach odpowiednio się przygotowujemy, tj. zakładamy jednorazowy kombinezon ochronny, maskę pełnotwarzową oraz rękawice.

Utylizacja Cieszyn śląskie

Nie wyrzucaj śmieci po zgonie na ulice Cieszyna!

Śmiertelne wypadki w pracy — usuwanie krwi

Pracodawca ma obowiązek zapewnić swoim pracownikom bezpieczne warunki pracy oraz szkolenie BHP, które mówi o tym, jak postępować w czasie wykonywania obowiązków zawodowych. Jednakże bywa, że dochodzi do tzw. wypadków losowych, które mają czasami tragiczny wpływ na rozwój sytuacji. Usuwanie śladów krwi należy bezwzględnie powierzyć specjalistycznej firmie sprzątającej. Dzieje się tak, ponieważ krew stanowi materiał niebezpieczny biologicznie i nie można jej utylizować tradycyjnymi metodami.

Firma sprzątająca po zwłokach Kastelnik — powiat cieszyński

Tylko w roku 2019 doszło do 83205 takich przypadków, na terenie całego kraju. O takich sytuacjach mówi Ustawa z 26.06.1974 r. – kodeks pracy z późniejszymi zmianami. Bez względu na to, gdzie nastąpi śmiertelny wypadek przy pracy, jest to bardzo skomplikowana sprawa. Ślady krwi, czy płynów ustrojowych oraz tkanek zmarłego, powinny być jak najszybciej usunięte z miejsca pracy. Czytaj więcej na temat sprzątania po wypadku.

Niedozwolone jest, aby sprzątaniem po zgonach w takiej sytuacji zajmowała się zwykła kadra sprzątająca. Należy niezwłocznie zawiadomić wszystkie służby policję, pogotowie, straż pożarną (zależnie od danej sytuacji), następnie profesjonalną firmę, która specjalizuje się w czyszczeniu pomieszczeń po zwłokach.

Czytaj także: dezynfekcja mieszkania po zgonie.

Sprzątanie po zmarłych Cieszyn

Zauważyłeś ciało zmarłego? Nie dotykaj! Możesz się zarazić.

Sprzątanie, dezynfekcja po zmarłych Cieszyn

Nie tylko dla mieszkańców Cieszyna, ale dla nas Wszystkich ważne jest zadbanie o odpady powstałe po sprzątaniu po zmarłym oraz skażone przedmioty. Profesjonalnie nazywa się to odpadami specjalnymi. Cechuje je to, iż zawierają one żywe drobnoustroje chorobotwórcze lub ich toksyny. Zaliczamy do nich: materiały, których używaliśmy do czyszczenia,  przedmioty zanieczyszczone krwią oraz tkankami ludzkimi, jednorazowe kombinezony i rękawice oraz maski.

Zobacz naszą realizację: sprzątanie po zgonie w Knurowie.

Wkładamy je do przeznaczonych do tego pojemników, a następnie transportujemy do utylizacji. Nasza firma posiada zezwolenie na przewóz materiałów niebezpiecznych biologicznie w celu realizacji sprzątania po zgonach w Cieszynie. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia najbliższego terminu realizacji!

Utylizacja i opróżnianie mieszkań po zmarłych

Zbiorniki na odpady specjalne, to profesjonalne pojemniki, dzięki którym mamy pewność, że zawarte na przedmiotach z mieszkania po zmarłej osobie patogeny zostaną bezpiecznie przetransportowane do utylizacji termicznej. Są one używane podczas specjalistycznego sprzątania po zgonach, za ich pomocą transportujemy odpady specjalne do spalarni.

Dezynfekcja po zgonie Cieszyn

Profesjonalna firma sprzątająca w Cieszynie Kastelnik pracuje 7 dni w tygodniu.

Sprzątanie po zmarłych Cieszyn i okolica — ozonowanie

Ozonowanie mieszkań po zmarłych na ternie miasta Cieszyn, to część usługi związanej z dezynfekcją pomieszczeń po śmierci. Rozkładające się zwłoki, to nie tylko smród na klatce schodowej, ale również groźne dla zdrowia patogeny. Ozonowanie po zgonach, jest więc usługą, dzięki której neutralizujemy niebezpieczne drobnoustroje, oddając lokal czysty i pachnący. Tak przygotowane mieszkanie, można ponownie zamieszkać, wynająć lub  wystawić na sprzedaż.

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

W ofercie firmy Kastelnik znajdują się następujące usługi funeralne:

 • W domach i mieszkaniach — sprzątanie po zgonie dla miasta Cieszyn;
 • dla zarządców nieruchomości — sprzątanie po zgonach w Cieszynie;
 • czyszczenie cieszyńskich domów po rozkładających się zwłokach;
 • odkażanie i czyszczenie po zmarłych w domach, szpitalach;
 • czyszczenie po zwłokach w wypadkach komunikacyjnych;
 • sprzątanie piwnic po zwłokach;
 • kompleksowe usuwanie śladów krwi i tkanek po śmierci przy pracy;
 • gruntowne ozonowanie pomieszczeń socjalnych i biur pracowniczych;
 • ozonowanie po zmarłym Cieszyn;
 • opróżnianie mieszkań i wywóz gabarytów;
 • utylizacja oraz transport odpadów specjalnych;
 • utylizacja mieszkań po zgonach wraz z wywozem gabarytów;
Gdzie pracuje firma Kastelnik

Cieszyn na mapie Polski. Nasze usługi obejmują całą Polskę.

Czyszczenie i dezynfekcja mieszkań po zgonach w Cieszynie

Każdego dnia w naszej pracy oferujemy najwyższą jakość podczas wykonywanych przez nas usług odkażania i doczyszczania mieszkań po zmarłych. Polegają one na czynnościach takich jak między innymi odkażanie, czyszczenie i utylizacja mieszkań po zgonach. Dla wielu rodzin likwidacja całego lokalu jest bardzo potrzebna, by móc sprzedać mieszkanie. Po śmierci w domu powietrze uważa się za skażone i istnieje duże ryzyko zatrucia.

Jak wygląda proces czyszczenia mieszkań po śmierci?

Proces czyszczenia mieszkań po śmierci można podzielić na dwa etapy: dezynfekcję, a następnie opróżnianie. Sprzątanie po zgonach i dezynfekcja to proces zabijania groźnych mikroorganizmów i patogenów obecnych na odkażanej  powierzchni np. podłodze. Przeprowadza się ją najczęściej za pomocą ozonowania lub zamgławiania suchą mgłą. Obie techniki są równie skuteczne i sprawdzają się nie tylko przy sprzątaniu po zmarłych, ale również podczas odkażania sal zabiegowych w szpitalach.

Na czym polega dezynfekcja mieszkania po zgonie?

Dezynfekcja mieszkania, w którym doszło do zgonu, jest konieczna, aby pozbyć się bakterii, powstałych na skutek rozkładu ciała człowieka. Sprzątanie i porządkowanie rzeczy w mieszkaniu po zmarłym jest bardzo ważne, aby dopełnić wszystkie obowiązki wynikające ze śmierci osoby zamieszkującej je za życia. Skuteczna dezynfekcja po śmierci pozwala na bezpieczne użytkowanie lokalu przez kolejnych lokatorów.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zwłokach w Cieszynie.

Całodobowo przeprowadzamy dezynfekcję pomieszczeń po śmierci – Kastelnik.

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonie w mieście Cieszyn pozwala na usunięcie wszelkich śladów biologicznych niebezpiecznych dla ludzkiego zdrowia. Wykonywać je można za pomocą środków biobójczych, ale o wiele skuteczniejszą metodą jest ozonowanie lub zamgławianie suchą mgłą. Te sposoby pozwalają szybko i trwale pozbyć się trupiego jadu i nieprzyjemnej woni po śmierci. Dopiero po przeprowadzeniu kompleksowej dezynfekcji można przejść do utylizacji rzeczy zmarłego.

Całodobowa wycena sprzątania po zgonach w Cieszynie

Interesuje Cię usługa na sprzątanie po zgonach w Cieszynie?  Firma sprzątająca Kastelnik oferuje usługi czyszczenia po zgonach na terenie powiatu cieszyńskiego, Całodobowa infolinia  telefoniczna do firmy Kastelnik jest do Twojej dyspozycji. Nasz telefon czynny jest o każdej porze dnia oraz w nocy. Doskonale wiemy, że śmierć bliskiej osoby to traumatyczne przeżycie, powiązane z zaskoczeniem i szokiem. Nasi technicy bezpłatnie wycenią usługę oraz umówią dogodny termin jej realizacji. Zadzwoń teraz!

Dezynfekcja po zmarłych Cieszyn

W zakresie sprzątania po zmarłych Cieszyn, firma Kastelnik obsługuje również miasta:

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Opróżnianiem mieszkań po osobach zmarłych zajmujemy się już ponad 10 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy setki realizacji na terenie całego kraju i w województwie śląskim. Koszt sprzątania po śmierci bliskiej osoby zależy od kilku czynników, takich jak wielkość mieszkania i jego kubatura, ilość skażonych krwią mebli do utylizacji oraz tego, jak długo ciało leżało i ile płynów ustrojowych wyciekło na podłogę.

Ile kosztuje sprzątanie po śmierci?

Cena sprzątania mieszkania po zgonie zależy od kilku czynników. W przypadku dezynfekcji po zmarłej osobie koszty zaczynają się od kwoty 800 zł. Natomiast duże kilkupokojowe mieszkanie, w którym do utylizacji jest duża ilość przedmiotów, to koszt sięgający nawet paru tysięcy złotych.

Jak zamówić sprzątanie po zgonie?

Sprzątanie po zmarłych jest w ofercie wielu śląskich firm od dezynfekcji działających na terenie powiatu cieszyńskiego. Kilka z nich ma telefon alarmowy czynny całą dobę. Czas na przeprowadzenie skutecznej interwencji jest ograniczony, więc dobrą praktyką jest wysłanie kilku zdjęć poprzez e-mail i szybki kontakt telefoniczny.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 6 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%