Sprzątanie po zmarłych
w Cieszynie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Skuteczne sprzątanie po zgonach w Cieszynie. Śmierć przy wypadkach w pracy – co robić?

Kastelnik oferuje sprzątanie po zgonie Cieszyn, bez względu czy śmierć nastąpiła w domu, czy też mieszkaniu.  Oferta profesjonalnej firma, która na rynku specjalistycznych usług funeralnych jest już od 2013 roku. Zdobyte doświadczenie podczas wielu realizacji czyszczenia cieszyńskich mieszkań po zgonach pomaga nam w usatysfakcjonowaniu naszych klientów niemal w 100%. Naszym atutem są zdecydowanie wykwalifikowani pracownicy i ich ogromne doświadczenie. Zapewniamy bezpłatną wycenę oraz dojazd do wszystkich dzielnic miasta np. sprzątanie po zgonach Cieszyn Marklowice, Cieszyn Krasna, jako również Cieszyn Pastwiska. Zadzwoń i poznaj szczegóły naszej oferty! Telefony odbieramy przez całą dobę.

sprzątanie po zmarłych Cieszyn

Sprzątanie po zmarłych Cieszyn – Kastelnik 7/24

Każdorazowo przed przystąpieniem do pracy sprzątania po zgonach w firmie Kastelnik, pracownicy uczestniczą w indywidualnej odprawie dotyczących usług konkretnego przypadku sprzątania funeralnego. Dużą wagę kładziemy na bezpieczeństwo, dlatego do realizacji sprzątania po zwłokach odpowiednio się przygotowujemy, tj. zakładamy jednorazowy kombinezon ochronny, maskę pełnotwarzową oraz rękawice.

Śmiertelne wypadki w pracy – usuwanie krwi

Pracodawca ma obowiązek zapewnić swoim pracownikom bezpieczne warunki pracy oraz szkolenie BHP, które mówi o tym, jak postępować w czasie wykonywania obowiązków zawodowych. Jednakże bywa, że dochodzi do tzw. wypadków losowych, które mają czasami tragiczny wpływ na rozwój sytuacji. Usuwanie śladów krwi należy bezwzględnie powierzyć specjalistycznej firmie sprzątającej. Dzieje się tak, ponieważ krew stanowi materiał niebezpieczny biologicznie i nie można jej utylizować tradycyjnymi metodami.

Tylko w roku 2019 doszło do 83205 takich przypadków, na terenie całego kraju. O takich sytuacjach mówi Ustawa z 26.06.1974 r. – kodeks pracy z późniejszymi zmianami. Bez względu na to, gdzie nastąpi śmiertelny wypadek przy pracy, jest to bardzo skomplikowana sprawa. Ślady krwi, czy płynów ustrojowych oraz tkanek zmarłego, powinny być jak najszybciej usunięte z miejsca pracy. Czytaj więcej na temat sprzątania po wypadku.

Niedozwolone jest, aby sprzątaniem po zgonach w takiej sytuacji zajmowała się zwykła kadra sprzątająca. Należy niezwłocznie zawiadomić wszystkie służby policję, pogotowie, straż pożarną (zależnie od danej sytuacji), następnie profesjonalną firmę, która specjalizuje się w czyszczeniu pomieszczeń po zwłokach.

Sprzątanie, dezynfekcja po zmarłych Cieszyn

Nie tylko dla mieszkańców Cieszyna, ale dla nas Wszystkich ważne jest zadbanie o odpady powstałe po sprzątaniu po zmarłym oraz skażone przedmioty. Profesjonalnie nazywa się to odpadami specjalnymi. Cechuje je to, iż zawierają one żywe drobnoustroje chorobotwórcze lub ich toksyny. Zaliczamy do nich: materiały, których używaliśmy do czyszczenia,  przedmioty zanieczyszczone krwią oraz tkankami ludzkimi, jednorazowe kombinezony i rękawice oraz maski. Wkładamy je do przeznaczonych do tego pojemników, a następnie transportujemy do utylizacji. Nasza firma posiada zezwolenie na przewóz materiałów niebezpiecznych biologicznie w celu realizacji sprzątania po zgonach w Cieszynie. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia najbliższego terminu realizacji!

Utylizacja i opróżnianie mieszkań po zmarłych

Zbiorniki na odpady specjalne, to profesjonalne pojemniki, dzięki którym mamy pewność, że zawarte na przedmiotach z mieszkania po zmarłej osobie patogeny zostaną bezpiecznie przetransportowane do utylizacji termicznej. Są one używane podczas specjalistycznego sprzątania po zgonach, za ich pomocą transportujemy odpady specjalne do spalarni.

dezynfekcja po zgonie Cieszyn

Sprzątanie po zmarłych Cieszyn i okolica – ozonowanie

Ozonowanie mieszkań po zmarłych na ternie miasta Cieszyn, to część usługi związanej z dezynfekcją pomieszczeń po śmierci. Rozkładające się zwłoki, to nie tylko smród na klatce schodowej, ale również groźne dla zdrowia patogeny. Ozonowanie po zgonach, jest więc usługą, dzięki której neutralizujemy niebezpieczne drobnoustroje, oddając lokal czysty i pachnący. Tak przygotowane mieszkanie, można ponownie zamieszkać, wynająć lub  wystawić na sprzedaż. W ofercie firmy Kastelnik znajdują się następujące usługi funerlane.

 • W domach i mieszkaniach – sprzątanie po zgonie dla miasta Cieszyn;
 • dla zarządców nieruchomości – sprzątanie po zgonach w Cieszynie;
 • czyszczenie cieszyńskich domów po rozkładających się zwłokach;
 • odkażanie i czyszczenie po zmarłych w domach, szpitalach;
 • czyszczenie po zwłokach w wypadkach komunikacyjnych;
 • sprzątanie piwnic po zwłokach;
 • kompleksowe usuwanie śladów krwi i tkanek po śmierci przy pracy;
 • gruntowne ozonowanie pomieszczeń socjalnych i biur pracowniczych;
 • ozonowanie po zmarłym Cieszyn;
 • opróżnianie mieszkań i wywóz gabarytów;
 • utylizacja oraz transport odpadów specjalnych;
 • utylizacja mieszkań po zgonach wraz z wywozem gabarytów;

Całodobowa wycena sprzątania po zgonach w Cieszynie

Interesuje Cię usługa na sprzątanie po zgonach w Cieszynie?  Firma sprzątająca Kastelnik oferuje usługi czyszczenia po zgonach na terenie powiatu cieszyńskiego, Całodobowa infolinia  telefoniczna do firmy Kastelnik jest do Twojej dyspozycji. Nasz telefon czynny jest o każdej porze dnia oraz w nocy. Doskonale wiemy, że śmierć bliskiej osoby to traumatyczne przeżycie, powiązane z zaskoczeniem i szokiem. Nasi technicy bezpłatnie wycenią usługę oraz umówią dogodny termin jej realizacji. Zadzwoń teraz!

dezynfekcja po zmarłych Cieszyn

W zakresie sprzątania po zmarłych Cieszyn, firma Kastelnik obsługuje również miasta: Bieruń, Bytom, ChorzówCzechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żywiec oraz mniejsze miejscowości.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.7
3,7 rating
3.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 11)
Doskonale55%
Bardzo dobrze18%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie27%