Sprzątanie po zgonie
w Cieszynie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Skuteczne sprzątanie mieszkań po zgonach w Cieszynie. Śmierć przy wypadkach w pracy – co robić?

Kastelnik oferuje sprzątanie po zgonie w Cieszynie bez względu czy śmierć nastąpiła w domu, czy też mieszkaniu.  Oferta profesjonalnej firma, która na rynku specjalistycznych usług funeralnych jest już od 2013 roku. Zdobyte doświadczenie podczas wielu realizacji czyszczenia cieszyńskich mieszkań po zgonach pomaga nam w usatysfakcjonowaniu naszych klientów niemal w 100%. Naszym atutem są zdecydowanie wykwalifikowani pracownicy i ich ogromne doświadczenie. Zapewniamy bezpłatną wycenę oraz dojazd do wszystkich dzielnic miasta np. sprzątanie po zgonach Cieszyn Marklowice, Cieszyn Krasna, jako również Cieszyn Pastwiska. Zadzwoń i poznaj szczegóły naszej oferty! Telefony odbieramy przez całą dobę.

Każdorazowo przed przystąpieniem do pracy w firmie, uczestniczą oni w licznych szkoleniach dotyczących usług sprzątania funeralnego. Dużą wagę kładziemy na bezpieczeństwo, dlatego do realizacji sprzątania po zwłokach odpowiednio się przygotowujemy, tj. zakładamy jednorazowy kombinezon ochronny, maskę pełnotwarzową oraz rękawice.

Śmiertelne wypadki w pracy

Pracodawca ma obowiązek zapewnić swoim pracownikom bezpieczne warunki pracy oraz szkolenie BHP, które mówi o tym, jak postępować w czasie wykonywania obowiązków zawodowych. Jednakże bywa, że dochodzi do tzw. wypadków losowych, które mają czasami tragiczny wpływ na rozwój sytuacji.

Tylko w roku 2019 doszło do 83205 takich przypadków, na terenie całego kraju. O takich sytuacjach mówi Ustawa z 26.06.1974 r. – kodeks pracy z późniejszymi zmianami. Bez względu na to, gdzie nastąpi śmiertelny wypadek przy pracy, jest to bardzo skomplikowana sprawa. Ślady krwi, czy płynów ustrojowych oraz tkanek zmarłego, powinny być jak najszybciej usunięte z miejsca pracy. Czytaj więcej na temat sprzątania po wypadku.

Niedozwolone jest, aby sprzątaniem po zgonach w takiej sytuacji zajmowała się zwykła kadra sprzątająca. Należy niezwłocznie zawiadomić wszystkie służby policję, pogotowie, straż pożarną (zależnie od danej sytuacji), następnie profesjonalną firmę, która specjalizuje się w czyszczeniu pomieszczeń po zwłokach.

Nie tylko dla mieszkańców Cieszyna, ale dla nas Wszystkich ważne jest zadbanie o odpady powstałe po sprzątaniu po zmarłym oraz skażone przedmioty. Profesjonalnie nazywa się to odpadami specjalnymi. Cechuje je to, iż zawierają one żywe drobnoustroje chorobotwórcze lub ich toksyny. Zaliczamy do nich: materiały, których używaliśmy do czyszczenia,  przedmioty zanieczyszczone krwią oraz tkankami ludzkimi, jednorazowe kombinezony i rękawice oraz maski. Wkładamy je do przeznaczonych do tego pojemników, a następnie transportujemy do utylizacji. Nasza firma posiada zezwolenie na przewóz materiałów niebezpiecznych biologicznie. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia najbliższego terminu realizacji!

Słownik sprzątanie po zmarłych Kastelnik – zbiorniki na odpady specjalne

To profesjonalne pojemniki, dzięki którym mamy pewność, że nie zagrażają nam zawarte na przedmiotach i tkankach wirusy, bakterie i grzyby. Są one używane podczas specjalistycznego sprzątania po zgonach, za ich pomocą transportujemy odpady specjalne do utylizacji. 

Specjalistyczne sprzątanie funeralne Kastelnik Cieszyn

  • sprzątanie po zgonie w Cieszynie;
  • czyszczenie cieszyńskich domów po rozkładających się zwłokach;
  • usuwanie śladów krwi i tkanek po śmierci przy pracy;
  • ozonowanie pomieszczeń socjalnych i biur;
  • utylizacja oraz transport odpadów specjalnych.

Kastelnik czyszczenie po zmarłym – wycena już w 20 minut!

W celu zamówienia usługi sprzątanie po zgonie na terenie miasta Cieszyn zapraszamy do kontaktu telefonicznego z firmą Kastelnik! Nasza infolinia działa o każdej porze dnia i nocy, wiemy, że śmierć bliskich może być zaskoczeniem i szokiem. Nasi technicy bezpłatnie wycenią usługę oraz umówią dogodny termin realizacji. Czekamy na Twój telefon. Zadzwoń!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

3.7
3,7 rating
3.7 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 11)
Doskonale55%
Bardzo dobrze18%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie27%