Sprzątanie domu po zgonie
Bieruń i okolica

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Specjalistyczne sprzątanie po zgonach w Bieruniu. Śmierć w wyniku choroby zakaźnej. Jakie są etapy odkażania mieszkania?

Kastelnik oferuje gruntowne czyszczenie mieszkań po zgonie Bieruń w powiecie bieruńsko-lędzińskim, to oferta dezynfekcji po śmierci dla osób prywatnych i zarządców nieruchomości z Bierunia i okolicy. Wspieramy naszych klientów w działaniach mających na celu usunięcie wszelkich toksycznych zanieczyszczeń po zmarłych oraz szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. Koncentracja na potrzebach naszych klientów sprawia, że nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie.  Podczas dezynfekcji mieszkania po zmarłym w Bieruniu, stosujemy zawsze najnowsze technologie, dzięki czemu od 2013 roku osiągamy bardzo dobre efekty. W miejscowości Bieruń oferujemy bezpłatną wycenę usługi sprzątania po zwłokach wraz z dojazdem do wszystkich dzielnic miasta.

sprzatanie-po-zmarlych-bierun

Sprzątanie po zgonie Bieruń Stary- powiat bieruńsko-lędziński

Jak skutecznie zrealizować sprzątanie po zgonach w Bieruniu? Dezynfekcja powierzchni skażonej biologicznie realizowana w ramach usługi sprzątania po zgonach na terenie powiatu bieruńsko – lędzińskiego wykonywana jest od 2013 r. Z ogólnopolskich statystyk wynika, iż najgorszym miesiącem roku 2020, jeśli chodzi o umieralność przez śmiertelnego wirusa, był listopad. Zmarło wówczas aż 674 osoby. Czym jest tak właściwie ta jednostka chorobowa? Charakteryzuje się tym, że atakuje górne drogi układu oddechowego. Jest ona wywoływana przez wirus i łatwo się nią zarazić. Zarażenie się tym patogenem może być łagodne, a w niektórych przypadkach prowadzi nawet do zgonu. Mówi się, że nie można stwierdzić, że ktoś po prostu zmarł na koronawirusa, ponieważ stało się to poprzez wystąpienie w czasie tej choroby powikłań.

Sprzątanie po zgonach Bieruń Nowy – 2020 wzrost ilości zgonów

W 2020 r. odnotowany kikadziesiąt tysięcy zgonów więcej, anieżeli w 2019 r. W takich okolicznościach sprzątanie po zgonie w Bieruniu, a w szczególności, gdy miał on chorobę zakaźną, realizowane jest przez profesjonalną firmę sprzątającej po zmarłych Kastelnik. Taka jednostka posiada niezbędny sprzęt oraz środki chemiczne, za pomocą których jest w stanie odkazić wszystkie zainfekowane powierzchnie. W sprzątaniu po zmarłym ważne jest zwrócenie uwagi na to, aby przeprowadzali je wykwalifikowani technicy, którzy są do tego adekwatnie przygotowani. Czyszczenie domu po zmarłej osobie w wyniku choroby wymaga zastosowania szczególnych środków ostrożności, dlatego przed przystąpieniem do tego typu prac nasi specjaliści zabezpieczają się za pomocą jednorazowych kombinezonów i rękawic tudzież masek. Priorytetem w czasie realizacji sprzątania po zgonie jest trzymanie się pewnych ram: zabranie ze sobą pojemników na odpady z zagrożeniem ze strony organizmów żywych; wszystkie przedmioty znajdujące się na miejscu po zmarłym trzeba zdezynfekować.

Sprzatanie-po-zmarlych-Bierun

 Usługi firmy sprzątającej po zwłokach Kastelnik

 • czyszczenie i sprzątanie domów po zgonie Bieruń;
 • mysie posadzek z krwi, sprzątanie po samobójstwie;
 • sprzątanie po morderstwie w pokoju hotelowym;
 • dezynfekcja po wypadku w zakładzie pracy i usuwanie śladów krwi;
 • odkażanie mieszkań po zgonach w Bieruniu i całym województwie śląskim;
 • specjalistyczne czyszczenie po zmarłych w wyniku choroby zakaźnej w powiecie lędzińsko – bieruńskim;
 • dezynfekcja po rozkładających się zwłokach w piwnicy;
 • czyszczenie pomieszczeń po zmarłych w wyniku zgonu naturalnego;
 • ozonowanie po zgonie Bieruń i okolica;
 • usuwanie zapachu rozkładu ciała;
 • utylizacja mieszkań po zmarłych;
 • odkażanie po zwłokach.

Zgon w wyniku choroby zakaźnej – co wpisać w karcie zgonu?

Karta zgonu to nic innego jak dokument mówiący o tym, że dana osoba nie żyje. Wystawiany jest on przez lekarza, jest niezbędny do uzyskania aktu zgonu  i pochówku. Natychmiastowe jego wydanie nie jest możliwe, jeśli medyk podejrzewa udział w śmierci osób trzecich. W rubryce mówiącej o powodzie zejścia wpisujemy wówczas przyczynę wyjściową, natomiast za przyczynę wtórną np. zatrzymanie oddechu bądź krążenia. Pamiętajmy, iż odkażanie domu po zgonie to obowiązek każdego z nas – w szczególności  przed jego ponownym zamieszkaniem nie zapominajmy o tym. Zwłoki wydzielają toksyczne substancje, które należy szybko zneutralizować.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym – Kastelnik – Bieruń Nowy

Nasz zespół składa się z profesjonalnych techników – specjalistów, którzy posiadają liczne szkolenia funeralne. Dezynfekcję po zmarłym wykonujemy na terenie Bierunia Nowego z należytą dokładnością i szacunkiem do rodziny zmarłego. Po zrealizowaniu usługi wystawiamy fakturę VAT i certyfikat dezynfekcji pomieszczenia po zmarłej osobie.

Sprzątanie po zmarłych Bieruń Stary – odkażanie domu po zmarłym

Skuteczne usługi sprzątani i dezynfekcji w firmie Kastelnik, a także sprzątanie po zmarłych w całym rejonie Bierunia oferowane nieprzerwanie już od wielu lat, zawsze z zachowaniem wszelkich zasad BHP. Staramy się, aby do sprzątania po zwłokach przejść jak najszybciej od otrzymania zgłoszenia. Pomaga nam w tym doświadczenie, infolinia oraz fakt, iż dojeżdżamy do klienta na bezpłatną wycenę w ciągu 2 h.

Całodobowa infolinia telefoniczna Kastelnik – dezynfekcja po zwłokach

Całodobowa infolinia jest niezbędna, aby móc pomagać Państwu w realizacji usługi sprzątanie po zmarłym Bieruń w powiecie bieruńsko – lędzińskim. Dezynfekcja miejsc po zmarłym w firmie Kastelnik od 2013 r. przeprowadzana na najwyższym poziomie. W celu usatysfakcjonowania naszych klientów, telefony odbieramy o każdej porze dnia i nocy.

Zadzwoń do firmy Kastelnik – czyszczenie domu po zgonie 7/24

Sprzątanie mieszkań po zgonach i dezynfekcja po zmarłych osobach nie jest wyłącznie związana z ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych w Bieruniu. To także specjalistyczna dekontaminacja pomieszczeń po zgonie i likwidacja nieprzyjemnych zapachów powstałych po śmierci – szczególnie uciążliwy zapach czuć na klatce schodowej. Kastelnik realizuje również utylizację wyposażenia mieszkania tj. meble, krzesła, stoły itp. Zapraszamy do współpracy zarządców nieruchomości i osoby prywatne. Telefon alarmowy znajdujący się w stopce odbieramy non – stop. Zadzwoń do nas!

Czyszczenie mieszkań po zgonie na terenie Bierunia, ale również w miastach: Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Kłobuck, Koziegłowy, Lubliniec, Mikołów, Myszków, Ogrodzieniec, Piekary Śląskie, Pilica, Pszczyna, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żywiec.

 

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%