Sprzątanie po zgonie
Bieruń

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Specjalistyczne sprzątanie po zgonach w Bieruniu. Śmierć w wyniku choroby COVID-19. Jakie są etapy odkażania mieszkania ?

Firma Kastelnik specjalizuje się w kompleksowym sprzątanie po zgonie w Bieruniu i powiecie bieruńsko – lędzińskim. Wspieramy naszych klientów w działaniach mających na celu usunięcie wszelkich zanieczyszczeń oraz szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. Koncentracja na potrzebach naszych klientów sprawia, że nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie.  Podczas pracy stosujemy najnowsze technologie, dzięki czemu osiągamy bardzo dobre efekty prowadzonych prac w jak najkrótszym czasie. Oferujemy bezpłatną wycenę usługi wraz z dojazdem do wszystkich dzielnic miasta Bieruń np. do Bieruń Stary i Nowy oraz Jajosty.

Rok 2020 – plaga śmierci z powodu COVID-19

Najgorszym miesiącem roku 2020, jeśli chodzi o umieralność przez koronawirusa, był listopad. Zmarło wówczas aż 674 osoby. Czym jest tak właściwie ta jednostka chorobowa? Charakteryzuje się tym, że atakuje górne drogi układu oddechowego. Jest ona wywoływana przez wirus SARS-CoV-2, łatwo się nią zarazić. Zarażenie się tym patogenem może być łagodne, a w niektórych przypadkach prowadzi nawet do zgonu. Mówi się, że nie można stwierdzić, że ktoś po prostu zmarł na koronawirusa, ponieważ stało się to poprzez wystąpienie w czasie tej choroby powikłań. 

Sprzątanie po zmarłym w domu, a w szczególności, gdy miał on chorobę zakaźną konieczne jest wezwanie profesjonalnej firmy sprzątającej po zwłokach. Taka jednostka posiada niezbędny sprzęt oraz środki chemiczne, za pomocą których jest w stanie odkazić wszystkie zainfekowane powierzchnie. W sprzątaniu po zmarłym ważne jest zwrócenie uwagi na to, aby przeprowadzali je wykwalifikowani technicy, którzy są do tego adekwatnie przygotowani. Czyszczenie domu po zmarłej osobie w wyniku choroby wymaga zastosowania szczególnych środków ostrożności, dlatego przed przystąpieniem do tego typu prac nasi specjaliści zabezpieczają się za pomocą jednorazowych kombinezonów i rękawic tudzież masek. Priorytetem w czasie realizacji sprzątania po zgonie jest trzymanie się pewnych ram: zabranie ze sobą pojemników na odpady z zagrożeniem ze strony organizmów żywych; wszystkie przedmioty znajdujące się na miejscu po zmarłym trzeba zdezynfekować. 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami na całodobowej infolinii!

 Sprzątanie po zgonie w Bieruniu – usługi firmy Kastelnik

  • sprzątanie po zgonie Bieruń;
  • sprzątanie mieszkań po zgonach w Bieruniu i całym województwie śląskim;
  • specjalistyczne sprzątanie po zmarłych w wyniku choroby zakaźnej w powiecie lędzińsko – bieruńskim;
  • dezynfekcja po rozkładających się zwłokach w piwnicy;
  • czyszczenie pomieszczeń po zmarłych.

Zgon w wyniku choroby zakaźnej – co wpiszemy w karcie zgonu?

Karta zgonu to nic innego jak dokument mówiący o tym, że dana osoba nie żyje. Wystawiany jest on przez lekarza, jest niezbędny do uzyskania aktu zgonu  i pochówku. Natychmiastowe jego wydanie nie jest możliwe, jeśli medyk podejrzewa udział w śmierci osób trzecich. W rubryce mówiącej o powodzie zejścia wpisujemy wówczas przyczynę wyjściową- COVID-19, natomiast za przyczynę wtórną np. zatrzymanie oddechu bądź krążenia. 

Wieloetapowe sprzątanie po zgonach woj. śląskie

Całodobowa infolinia jest niezbędna, aby móc świadczyć usługę sprzątanie po zgonie w powiecie bieruńsko – lędzińskim, na jak najwyższym poziomie. W celu usatysfakcjonowania klientów telefony odbieramy o każdej porze dnia i nocy. Nasz zespół zbudowany jest z techników, którzy posiadają liczne szkolenia, a dezynfekcję po zgonie wykonują z należytą dokładnością i szacunkiem. Działamy w całym rejonie Śląskim już od 2013 roku z zachowaniem zasad BHP. Staramy się, aby do sprzątania po zwłokach przejść jak najszybciej. Pomaga nam w tym nasza infolinia oraz to, że dojeżdżamy do klientów na bezpłatną wycenę.

Zadzwoń i poznaj szczegóły naszej oferty!

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%