Sprzątanie po zgonach
Zdzieszowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie, czyszczenie po zgonach w Zdzieszowicach. Jak poradzić sobie ze stratą i przejść okres żałoby?

Całodobowa usługa sprzątanie po zgonach Zdzieszowice jest przeprowadzana przez nas już od 2013 roku. Świadczymy ją z uwagą na aspekt bezpieczeństwa, ponieważ warunki podczas sprzątania po zgonach nie należą do łatwych. Mamy do czynienia ze śladami krwi, plamami opadowymi oraz mnóstwem chorobotwórczych drobnoustrojów.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Zapewniamy naszym pracownikom dostęp do profesjonalnych szkoleń oraz środków ochrony osobistej, to niezbędne, by działać zgonie z zasadami BHP. Oferujemy swoim klientom dostęp do bezpłatnej wyceny wraz z dojazdem na terenie całej gminy zdzieszowickiej np. do Januszkowic i Jesion oraz Żyrowa.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Wywóz starych mebli z mieszkania

Sprzątanie mieszkania po zgonie Zdzieszowice i okolica

Czyszczenie krwi po zgonie w Zdzieszowicach. Profesjonalna dezynfekcja mieszkania.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Zdzieszowice

Zgon w mieszkaniu? Sprzątanie miejsc po zwłokach i dezynfekcja po zgonach w Zdzieszowicach to kompleksowa usługa, która pozwala przywrócić porządek i bezpieczeństwo w mieszkaniu po zmarłej osobie. Warto wiedzieć, że w trakcie rozkładu zwłok uwalnia się blisko 30 toksycznych związków chemicznych, dlatego samodzielne czyszczenie pomieszczenia po zgonie jest zbyt ryzykowne.

Usługi dezynfekcji powiat krapkowicki

Specjalistyczna firma sprzątająca przeprowadza profesjonalną dezynfekcję mieszkania po zmarłym przez ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru, co gwarantuje najwyższą skuteczność biobójczą. ia te są przeprowadzane w ramach usługi tj. usuwanie zapachu po śmierci i utylizacja mebli. Groźne drobnoustroje zostają całkowicie usunięte, a nieprzyjemny fetor po zgonie znika bezpowrotnie.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak sprzedać mieszkanie po zgonie?

Kastelnik – dezynfekcja miejsca zgonu – kontakt 7 dni w tygodniu

Nagły zgon bliskiej osoby? Mieszkanie należy doprowadzić do porządku i wyeliminować zagrożenie biologiczne, co umożliwia skuteczna dezynfekcja mieszkania po zgonie w mieście Zdzieszowice. Ten wieloetapowy proces uwzględnia kompleksowe doprowadzanie pomieszczeń po zmarłych do porządku.

Rodziny osób zmarłych często mają problem ze stertą gratów w mieszkaniu. Stara meblościanka, wersalka i sprzęt AGD to gabaryty, których nie należy wyrzucać w dowolnym miejscu, a na pewno nie w osiedlowym śmietniku. Dezynfekcja pomieszczeń po śmierci umożliwia klientom zlecenie opróżnianie mieszkania zagraconego i zaniedbanego. Technicy realizują również wywóz starych mebli do spalarni, by tam poddać je zabiegowi utylizacji termicznej.

To legalny i bezpieczny sposób na pozbycie się niepotrzebnych rzeczy z mieszkania po nieboszczyku. Nasi technicy dysponują prawem jazdy ADR, dzięki czemu uprawnieni są do legalnego przewozu odpadów skażonych biologicznie.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Utylizacja rzeczy po zgonie

Odkażanie pomieszczeń po zmarłych w powiecie krapkowickim to zbiór czynności, w ramach których rodziny osób zmarłych mogą zlecić ozonowanie pomieszczeń, a nawet opróżnianie mieszkania ze starych rupieci.

Sprzątanie po zmarłych Zdzieszowice

Długa żałoba może prowadzić do depresji

Pogłębiający się problem depresji w Polsce to zjawisko, które jest również związane z naszą branżą. Śmierć, a w szczególności ta nagła jet dużym szokiem dla bliskich zmarłego. Powodować ona może zły stan psychiczny, nie tylko w czasie żałoby, ale i w dalekiej przyszłości. Nie poradzenie sobie ze zgonem kogoś z rodziny lub przyjaciół, to ciche cierpienie.

Na co powinniśmy zwrócić uwagę?

 • Ciągłe przygnębienie;
 • Niechęć do wstawania rano z łóżka;
 • Chroniczne zmęczenie;
 • Nic nie sprawia nam przyjemności.

Według portalu pacjent.gov.pl stan depresyjny może być powodem pogorszenia się również stanu zdrowia fizycznego. Gdy utrzymuje się on przez dłuższy czas, niezwłocznie powinniśmy udać się do specjalisty. Nieleczona depresja doprowadzić może nawet do samobójstwa, dlatego powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na osoby, którym zmarł ktoś bliski sercu, a widzimy, że zdecydowanie sobie z tym nie radzą.

Usuwanie śladów krwi

Usuwanie plam krwi z podłogi w województwie opolskim. Skażone mieszkanie w Zdzieszowicach.

Ciężkie podczas głębokiego smutku może być również załatwianie spraw związanych z pochówkiem oraz załatwianiem spraw administracyjnych. Nie możemy zapomnieć również o tym, że jeśli zmarły przebywał dłuższy czas w mieszkaniu po śmierci, to wytworzyły się tam niebezpieczne biologicznie substancje, które są chorobotwórcze. Jeśli chcemy mieszkać w danym lokalu lub chcemy go wynająć czy sprzedać, to musimy zadbać o jego skuteczne zdezynfekowanie przez profesjonalną firmę z branży funeralnej.

Utylizacja mebli

Wynoszenie rzeczy po osobie zmarłej to element specjalistycznego sprzątania.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby z terenu województwa opolskiego w celu ustalenia najszybszego terminu realizacji!

Czytaj także: ozonowanie po zgonie

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – potwierdzone certyfikatem

Sprzątanie po zmarłych Zdzieszowice – bezpieczeństwo i dyskrecja

 • dezynfekcja posadzki po śmierci samobójczej, morderstwie;
 • sprzątanie po zgonach Zdzieszowice;
 • sprzątanie mieszkań po zwłokach;
 • sprzątanie po zmarłych wraz z utylizacją przedmiotów zmarłego;
 • sprzątanie zdzieszowickich lokali mieszkalnych ze szkodliwych dla zdrowia substancji po zgonie;
 • usuwanie zapachu po zmarłym;
 • usuwanie śladów krwi i tkanek po samobójcy na terenie gminy Zdzieszowice;
 • likwidowanie skażonych biologicznie mebli po rozkładających się zwłokach;
 • dezynfekcja pomieszczeń w domach seniora po śmierci naturalnej.
Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zmarłych w Zdzieszowicach.

Neutralizacja zapachów w pomieszczeniu po osobie zmarłej — całodowana infolinia Kastelnik odpowie na wszystkie pytania.

Zarezerwuj termin dezynfekcji pomieszczeń po zgonach w Zdzieszowicach

Jesteśmy dla Państwa dostępni całodobowo, ponieważ wiemy, jak ważna jest sprawność działania po śmierci bliskich osób. Swoją usługę sprzątania po zgonach w Zdzieszowicach oferujemy zarówno osobom fizycznym, jak i instytucjom państwowym oraz wspólnotom mieszkaniowym. Działamy na terenie województwa opolskiego, ale również w innych regionach kraju. By usprawnić proces czyszczenia po zgonie, dojedziemy na miejsce realizacji w celu wyceny całkowicie bezpłatnie!

Nie czekaj – zaufaj profesjonalistom firmy odkażającej po zgonie Kastelnik i zadzwoń teraz!

W zakresie specjalistycznego sprzątania po zwłokach obsługujemy całodobowo następujące miasta:

Sprzątanie mieszkań Zdzieszowice

Usługi sprzątania po zgonach w Zdzieszowicach. Dezynfekcja śladów krwi.

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o sprzątanie po zgonach w Zdzieszowicach. Kastelnik ma wieloletnie doświadczenie w branży usług czyszczenia miejsc po zwłokach i z łatwością radzi sobie z jadem trupim i trującymi związkami. Oferujemy bezpłatną konsultację na temat sprzątania.

Usługi specjalistyczne Zdzieszowice

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zgonie?

Koszt za sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie ustalany jest indywidualnie po wizji lokalnej na miejscu zdarzenia. Najczęściej cena dezynfekcji podstawowej wynosi 700 zł, lecz może sięgnąć kilku tysięcy złotych za odkażanie dużego mieszkania, składającego się z kilku pomieszczeń.

Czy dezynfekcja po zgonie usuwa patogeny?

Profesjonalna dezynfekcja po zgonie pozwala w pełni wyeliminować groźne patogeny z pomieszczenia. W dezynfekcji funeralnej najlepiej sprawdza się ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru. Działania te są przeprowadzane w ramach usługi tj. usuwanie zapachu po śmierci i utylizacja mebli. Groźne drobnoustroje zostają całkowicie usunięte, a nieprzyjemny fetor po zgonie znika bezpowrotnie.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,7
  Rated 4,7 out of 5
  4,7 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent67%
  Very good33%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%