Sprzątanie po zgonach
Zdzieszowice

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie, czyszczenie po zgonach w Zdzieszowicach. Jak poradzić sobie ze stratą i przejść okres żałoby?

Całodobowa usługa sprzątanie po zgonach Zdzieszowice jest przeprowadzana przez nas już od 2013 roku. Świadczymy ją z uwagą na aspekt bezpieczeństwa, ponieważ warunki podczas sprzątania po zgonach nie należą do łatwych. Mamy do czynienia ze śladami krwi, plamami opadowymi oraz mnóstwem chorobotwórczych drobnoustrojów. Zapewniamy naszym pracownikom dostęp do profesjonalnych szkoleń oraz środków ochrony osobistej, to niezbędne, by działać zgonie z zasadami BHP. Oferujemy swoim klientom dostęp do bezpłatnej wyceny wraz z dojazdem na terenie całej gminy zdzieszowickiej np. do Januszkowic i Jesion oraz Żyrowa.

Sprzątanie po zmarłych Zdzieszowice

Długa żałoba może prowadzić do depresji

Pogłębiający się problem depresji w Polsce to zjawisko, które jest również związane z naszą branżą. Śmierć, a w szczególności ta nagła jet dużym szokiem dla bliskich zmarłego. Powodować ona może zły stan psychiczny, nie tylko w czasie żałoby, ale i w dalekiej przyszłości. Nie poradzenie sobie ze zgonem kogoś z rodziny lub przyjaciół, to ciche cierpienie. Na co powinniśmy zwrócić uwagę?

 • Ciągłe przygnębienie;
 • Niechęć do wstawania rano z łóżka;
 • Chroniczne zmęczenie;
 • Nic nie sprawia nam przyjemności.

Według portalu pacjent.gov.pl stan depresyjny może być powodem pogorszenia się również stanu zdrowia fizycznego. Gdy utrzymuje się on przez dłuższy czas, niezwłocznie powinniśmy udać się do specjalisty. Nieleczona depresja doprowadzić może nawet do samobójstwa, dlatego powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na osoby, którym zmarł ktoś bliski sercu, a widzimy, że zdecydowanie sobie z tym nie radzą.

Ciężkie podczas głębokiego smutku może być również załatwianie spraw związanych z pochówkiem oraz załatwianiem spraw administracyjnych. Nie możemy zapomnieć również o tym, że jeśli zmarły przebywał dłuższy czas w mieszkaniu po śmierci, to wytworzyły się tam niebezpieczne biologicznie substancje, które są chorobotwórcze. Jeśli chcemy mieszkać w danym lokalu lub chcemy go wynająć czy sprzedać, to musimy zadbać o jego skuteczne zdezynfekowanie przez profesjonalną firmę z branży funeralnej.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby z terenu województwa opolskiego w celu ustalenia najszybszego terminu realizacji!

Sprzątanie po zmarłych Zdzieszowice – bezpieczeństwo i dyskrecja

 • dezynfekcja posadzki po śmierci samobójczej, morderstwie;
 • sprzątanie po zgonach Zdzieszowice;
 • sprzątanie mieszkań po zwłokach;
 • sprzątanie po zmarłych wraz z utylizacją przedmiotów zmarłego;
 • sprzątanie zdzieszowickich lokali mieszkalnych ze szkodliwych dla zdrowia substancji po zgonie;
 • usuwanie zapachu po zmarłym;
 • usuwanie śladów krwi i tkanek po samobójcy na terenie gminy Zdzieszowice;
 • likwidowanie skażonych biologicznie mebli po rozkładających się zwłokach;
 • dezynfekcja pomieszczeń w domach seniora po śmierci naturalnej.

Zarezerwuj termin dezynfekcji pomieszczeń po zgonach w Zdzieszowicach

Jesteśmy dla Państwa dostępni całodobowo, ponieważ wiemy, jak ważna jest sprawność działania po śmierci bliskich osób. Swoją usługę sprzątania po zgonach w Zdzieszowicach oferujemy zarówno osobom fizycznym, jak i instytucjom państwowym oraz wspólnotom mieszkaniowym. Działamy na terenie województwa opolskiego, ale również w innych regionach kraju. By usprawnić proces czyszczenia po zgonie, dojedziemy na miejsce realizacji w celu wyceny całkowicie bezpłatnie!

Nie czekaj – zaufaj profesjonalistom firmy odkażającej po zgonie Kastelnik i zadzwoń teraz!

Znajdziesz nas także w: Brzeg, Opole, Niemodlin, Nysa, Namysłów, Kluczbork, Kędzierzyn-Koźle, Głogówek, Głubczyce, Gogolin, Praszka, Prószków, Zdzieszowice

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4.8
4,8 rating
4.8 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale75%
Bardzo dobrze25%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%