Sprzątanie po zgonach Żary

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie w Żarach. Kiedy należy sprzątać mieszkanie po zmarłej osobie?

Masz problem z nieprzyjemnym zapachem zwłok w mieszkaniu? Zleć profesjonalistom sprzątanie po zgonach Żary w województwie lubuskim i wyeliminuj ten problem raz na zawsze. Taka pomoc na miejscu zgonu obejmuje często również wynoszenie mebli i opróżnianie mieszkań.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym Żary.

Sprzątanie mieszkania po zmarłym w Żarach, ul. Lotników.

Firma sprzątająca po zmarłych Kastelnik zapewni Ci kompleksowe usługi, w tym czyszczenie śladów krwi i dezynfekcję pomieszczeń z niebezpiecznych mikroorganizmów, a dzięki przestrzeganiu odpowiednich procedur bezpieczeństwa, problem ten zostanie wyeliminowany raz na zawsze.

Oprócz usuwania śladów krwi i płynów ustrojowych z podłogi nasz zespół oferuje również wiele innych kompleksowych usług związanych ze sprzątaniem po zmarłych osobach. Nasi doświadczeni pracownicy posiadają odpowiednie szkolenia zawodowe i umiejętności, aby zadbać o każdy aspekt dekontaminacji pomieszczeń z drobnoustrojów uwolnionych z rozkładającego się ciała.

Dezynfekcja pomieszczeń po zgonach Żary.

Skuteczne metody usuwania śladów krwi po zmarłych

Czy wiesz, że sprzątanie miejsca śmierci w powiecie żarskim jest niezbędne w przypadku śmierci w domu, a w szczególności, gdy doszło do rozkładu zwłok? Powinieneś zlecić usługę czyszczenia po zwłokach w takich sytuacjach jak:

 • Zgon w domu z przyczyn naturalnych;
 • Śmierć samobójcza w mieszkaniu;
 • Morderstwo lub zabójstwo;
 • Śmierć w wyniku wypadku losowego;
 • Czyszczenie po śmiertelnych wypadkach pracowników przy pracy.

Technicy z firmy Kastelnik, którzy całodobowo specjalizują się w sprzątaniu miejsc zgonów w miejscowości Żary, posiadają kompletny zestaw narzędzi do demontażu starych mebli i dostęp do atestowanych środków do dezynfekcji opartych na biobójczych substancjach, takich jak nadtlenek wodoru czy chlor. W procesie usuwania śladów krwi z podłogi stosujemy wyłącznie sprawdzone środki chemiczne, dzięki którym dokładnie oczyszczamy skażone krwią powierzchnie.

Mieszkanie nieboszczyka w trakcie sprzątania.

Technik firmy Kastelnik podczas zamgławiania suchą mgłą z nadtlenkiem wodoru.

Zastanawiasz się, czy zlecić czyszczenie tapicerki meblowej zabrudzonej krwią? W takich przypadkach często lepiej jest oddać takie rzeczy do utylizacji. Usługi opróżniania mieszkań z mebli i ich transport do spalarni także zlecisz w firmie Kastelnik pod dyżurnym numerem tel. 735-960-510. W większości przypadków zabieramy odpady wielkogabarytowe i elektrośmieci w ciągu dwudziestu czterech godzin od zgłoszenia.

Sprzątanie miejsc śmierci oferta firmy Kastelnik

Zgon w domu? Na całodobowej infolinii firmy Kastelnik zlecisz sprzątanie po zgonie wraz z odkażaniem powietrza z zarazków po trupie. W ofercie firmy znajdziesz takie usługi jak:

 • Dezynfekcja wstępna pomieszczeń za pomocą nadtlenku wodoru;
 • Usuwanie krwi i płynów pośmiertnych z podłogi;
 • Neutralizacja zapachów powstałych po zaawansowanym stanie rozkładu ciała;
 • Ozonowanie pomieszczeń po zgonie;
 • Wywóz starych mebli do utylizacji w spalarni niebezpiecznych odpadów.

Mamy duże doświadczenie w branży DDD i wykorzystujemy sprawdzone techniki dezynfekcji. Zadbamy o to, by dokładnie oczyścić pomieszczenie ze wszystkich śladów krwi, pozostałości ubrań po zmarłym i brzydkiej trupiej woni. Dla kogo kierujemy nasze usługi?

 • Dla osób prywatnych;
 • Dla instytucji państwowych.

Czyszczenie podłóg z płynów ustrojowych w powiecie żarskim

Sprzątanie mieszkań po zmarłych rozpoczynamy zawsze od dokładnego usunięcia wszystkich plam krwi i płynów ustrojowych. Te zazwyczaj znajdują się na podłogach, meblach i ubraniach. Krew na podłodze usuwamy środkami biobójczymi z atestem, ale jeśli chodzi o skażone wydzielinami biologicznymi przedmioty, to je należy poddać utylizacji.

Sprawne przeprowadzone opróżnienie mieszkania z segregacją rzeczy pozwoli ustalić, które przedmioty to cenne pamiątki dla rodziny, a które należy przekazać do utylizacji w spalarni. Technicy naszej firmy transportują skażone przedmioty w szczelnie zamkniętych pojemnikach z oznaczeniem o skażeniu biologicznym znajdującym się w środku.

Dezynfekcja mieszkania po zgonie z drobnoustrojów

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dobierając techniki odkażania do okoliczności śmierci i konkretnego przypadku. Dezynfekcja po zmarłym w miejscowości Żary to kompleksowa usługa, w której trakcie usuwane jest z mieszkania zagrożenie bakteriologiczne i patogeny.

W chwili śmierci uwolnionych zostaje aż 30 różnych związków chemicznych. Wśród nich są groźne drobnoustroje, a jeśli zmarły był chory to również wirusy oraz trupie jady.

Taka mieszanka biologiczna wymaga odpowiedniej neutralizacji przy zastosowaniu specjalnych środków chemicznych zatwierdzonych przez Państwowy Inspektorat Sanitarny. Takie dezynfektanty są silnymi środkami biobójczymi, a jednocześnie są również w pełni bezpieczne.

W skutecznym sprzątaniu liczy się precyzja i zastosowanie odpowiednich preparatów w odpowiedniej kolejności. Warto również zabezpieczyć ciało, by nie doszło do zakażenia – wirusowe zapalenie wątroby typu B, wirusowe zapalenie wątroby typu C lub HIV, to potencjalne choroby, które mogą przenieść się na osobę sprzątającą.

Ozonowanie pomieszczeń na brzydki zapach po zwłokach

Przy użyciu ozonu podczas dezynfekcji, eliminujemy wszelkie mikroorganizmy, bakterie oraz inne chorobotwórcze czynniki, które powstają podczas rozkładu zwłok, włącznie z organicznymi związkami nazywanymi trupim jadem – ptomainami.

Usuwanie płynów ustrojowych z podłogi.

Zaleca się ozonowanie mieszkań po śmierci, nawet jeśli upłynęło krótkie odstępu czasu między momentem zgonu a przekazaniem ciała do kostnicy.

Ozonowanie pomieszczeń to proces usuwania nieprzyjemnych zapachów, bakterii, wirusów i innych zanieczyszczeń z powietrza w pomieszczeniach po rozkładzie zwłok człowieka.

Proces ozonowania pomieszczeń po zgonach to skuteczna dezynfekcja funeralna, którą nasi specjaliści zrealizują przy pomocy ozonatorów o najwyższej mocy.

Zamgławianie suchą mgłą po zgonach

Zamgławianie suchą mgłą z preparatem biobójczym służy do usuwania niebezpiecznych wirusów i bakterii z zanieczyszczonych powierzchni poprzez zamgławianie suchą mgłą. W branży usług pogrzebowych stosuje się ją do dezynfekcji pomieszczeń po zgonach w celu skutecznego pozbycia się patogenów i trupich jadów. Zabieg zamgławiania z wykorzystaniem nadtlenku wodoru ma sporo zalet, a to niektóre z nich:

 • Zamgławianie suchą mgłą neutralizuje wszelkie bakterie i patogeny powstałe po rozkładzie ciała;
 • Usuwa nieprzyjemne zapachy po śmierci;
 • Forma mikro kropelek suchej mgły umożliwia dotarcie z preparatem biobójczym do każdego zakamarka mieszkania po zmarłej osobie;
 • Po zabiegu dezynfekcji na powierzchniach nie pozostaje mokra ani tłusta warstwa.
Certyfikat dekontaminacji po zmarłych z firmy Kastelnik.

Certyfikat dekontaminacji po zmarłym z firmy Kastelnik jest wydawany dla każdego klienta.

Czyszczenie mieszkań po zmarłych dostępne jest także w miastach:

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Nie wiesz, co zrobić z meblami i ubraniami po zmarłej osobie? Wszystkie rzeczy nieboszczyka powinny zostać poddane utylizacji w ramach jednej kompleksowej usług tj. sprzątanie po zgonach w Żarach. Jak ona wygląda?

Usługi sprzątania Świebodzin

Technik sprzątający miejsce zgonu zabezpiecza wszystkie rzeczy i oddaje do transportu przy pomocy szczelnych pojemników i specjalnego pojazdu do transportu skażonych odpadów ADR. Następnie skażone mienie zostaje poddane utylizacji termicznej w wysokiej temperaturze. Jakie są najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców powiatu żarskiego?

Czy dezynfekcja po zgonach jest niezbędnym zabiegiem?

W chwili śmierci ciało człowieka wchodzi w różne fazy rozkładu. Wówczas wydziela się sporo różnych bakterii, mikroorganizmów, ale i trupich jadów. Dezynfekcja pomieszczeń po zmarłym powinna zostać przeprowadzona zawsze, niezależnie do tego, jak doszło do śmierci. W przypadku zaawansowanego rozkładu zwłok usługi dezynfekcji po zgonach warto zlecić jak profesjonalnej firmie sprzątającej.

Gdzie zlecić profesjonalne odkażanie domu po zmarłym?

Odkażanie miejsc śmierci zlecisz szybko, dzwoniąc na alarmowy telefon specjalistycznej firmy sprzątającej. Tel. 735-960-510 do firmy Kastelnik czynny jest całą dobę na terenie całego kraju. Czyszczenie śladów krwi z podłóg zlecisz także przez wysłanie wiadomości e-mail na stronie firmy, która zajmuje się dezynfekcją patogenów po osobach zmarłych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%