Sprzątanie po zgonach Zakopane

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Zakopanem. Jak wygląda usuwanie krwi z podłóg?

Śmierć w domu to nie tylko ogromny smutek rodziny, ale również odpowiedzialność, jaka spoczywa na nich w kwestii posprzątania mieszkania po zmarłej osobie. W momencie utraty bliskiej osoby mało kto ma siłę i czas, by zastanawiać się, jak poprawnie zneutralizować krew z podłogi po zgonie.

Kastelnik – sprzątanie po zwłokach – usługi całodobowe 24/7

Z pomocą przychodzi firma sprzątająca po zwłokach Kastelnik oferująca kompleksowe sprzątanie po zgonach Zakopane, woj. małopolskie. Sprawdź, jak przebiega profesjonalne sprzątanie po zmarłych i zleć nam usługę o każdej porze!

Sprzątanie mieszkania po zmarłych Zakopane

Krew na podłodze po zmarłym jest zagrożeniem biologicznym.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłych w powiecie tatrzańskim

Pierwszym krokiem, jaki powinna podjąć rodzina zmarłej osoby po załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem aktu zgonu i organizacją pogrzebu jest sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie.

Czytaj również: Jak uzyskać akt zgonu?

W zależności od okoliczności zgonu i stopnia zanieczyszczenia mieszkania, konieczne może być przeprowadzenie kilkuetapowej dezynfekcji po zwłokach. Nasze usługi kierujemy zarówno do rodzin zmarłych osób, instytucji państwowych, jak i zarządców nieruchomości, w których doszło do zgonu.

Sprzątanie po zmarłych Zakopane

Kiedy ciało zmarłej osoby przez dłuższy czas rozkłada się w mieszkaniu, pojawia się nie tylko nieprzyjemny zapach, ale także mnóstwo płynów ustrojowych i patogenów.

Nasze usługi tj. dezynfekcja po zmarłych w powiecie tatrzańskim obejmuje następujące czynności:

 • Czyszczenie śladów krwi i szczątków z podłóg;
 • Opróżnianie pomieszczenia po nieboszczyku;
 • Transport ADR skażonych krwią materiałów;
 • Wstępna dezynfekcja przy pomocy środków chemicznych z atestem;
 • Usunięcie patogenów dzięki ozonowaniu pomieszczeń;
 • Zamgławianie suchą mgłą i mikrodyfuzja mieszkań po rozkładzie zwłok.
Kastelnik – dezynfekcja patogenów – kontakt, 7 dni w tygodniu

Wywóz starych mebli po zmarłej osobie

Chcesz się dowiedzieć, gdzie wyrzucić rzeczy po zmarłym? Niezwykle ważne jest, by utylizację wyposażenia mieszkania po nieboszczyku przeprowadzać, przestrzegając zasad BHP. Oznacza to, że skażone krwią dywany i ubrania po zmarłych, które są bezpośrednim zagrożeniem dla osób trzecich, należy przekazać do utylizacji w spalarni termicznej.

Mieszkanie po śmierci w trakcie ozonowania

Przemysłowy generator ozonu powinien być obsługiwany wyłącznie przez wykwalifikowane osoby.

Opróżnianie mieszkania po zmarłym z transportem ADR

W firmie Kastelnik zlecisz opróżnianie mieszkania po zmarłym wraz z transportem ADR skażonych biologicznie przedmiotów. Nasi technicy wykonają staranną segregację i w porozumieniu z klientem ustalą, które rzeczy przekazać do spalarni termicznej, a które poddać dezynfekcji, by je odzyskać. Działamy legalnie, dlatego po utylizacji otrzymasz nie tylko fakturę VAT, ale i kartę odpadów.

Ozonowanie pomieszczeń na drobnoustroje w powietrzu

Czy wiesz, że w wyniku rozkładu ciała zmarłego powstaje blisko 30 różnych związków chemicznych? Wśród nich znajdują się nie tylko bakterie i wirusy, ale również mnóstwo drobnoustrojów i groźnych patogenów.

Mogą być one niebezpieczne dla zdrowia, dlatego nie warto zwlekać z wezwaniem firmy sprzątającej po zwłokach. Kontakt z naszą firmą uzyskasz na całodobowej infolinii, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące usług sprzątania i odkażania patogenów z mieszkań.

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – opróżnianie z certyfikatem

Skuteczne odkażanie miejsca zgonu umożliwia jednak zwykłe ozonowanie pomieszczeń, które nie tylko neutralizuje wszystkie z zagrożeń biologicznych, ale i w pełni usuwa brzydki zapach po zwłokach. Korzystamy z przemysłowych generatorów ozonu o mocy do nawet 240g./h.

Innowacyjne odkażanie miejsc śmierci przez mikrodyfuzję

Usługi dezynfekcji uzupełniamy również o rewolucyjne techniki dezynfekcji takie jak mikrodyfuzja pomieszczeń. Ta innowatorska metoda odkażania wszystkich powierzchni oraz całego powietrza polega na nasycaniu go aktywną mgłą ze środkiem dezynfekującym rozpylonym w postaci mikrocząsteczek o wielkości około 30 mikronów.

Urządzenie do zamgławiania powietrza – poprzez wyrzut cząstek o średnicy przeciętnie 32 mikronów rozprasza wysycającą powietrze mikro mgłę. Proces ten prowadzi do impregnacji cienką warstwą środka dezynfekcyjnego wszystkich zakamarków w pomieszczeniach. Cały proces zaplanowany jest z góry czasowo na specjalnym timerze – wyjaśnia Mieszko Kastelnik, specjalista od dezynfekcji w firmie sprzątającej.

“Czy wiesz, że zabieg mikrodyfuzji to bezpieczna forma dezynfekcji po zmarłych osobach? Wystarczy zastosować środek do odkażania oparty na nadtlenku wodoru” – wyjaśnia Mieszko Kastelnik.

Nasi technicy wykorzystują w nim specjalny dyfuzor z różnymi środkami biobójczymi. Najczęściej wybieranym jest nadtlenek wodoru, który wykazuje wysokie działanie biobójcze.

Usługa sprzątania po zwłokach – firma Kastelnik

Zastanawiasz się, gdzie zlecić w Zakopanem sprzątanie po zgonach? Firma Kastelnik oferuje kompleksowe sprzątanie po zmarłym w Zakopanem i innych miastach w Małopolsce. Zajmiemy się sprzątaniem całego mieszkania od opróżniania i wywozu do utylizacji aż po ozonowanie powierzchni po nieboszczyku.

Dezynfekcja patogenów po zgonie

W ramach naszych usług zlecisz wszystkie niezbędne czynności, by przywrócić bezpieczeństwo w mieszkaniu po rozkładzie ciała.

Certyfikat dezynfekcji po osobie zmarłej w samotności

Wystawiamy certyfikat po dezynfekcji po zgonie!

Czyszczenie mieszkań po zmarłych dostępne jest także w miastach:

Baza wiedzy dla mieszkańców Zakopanego (FAQ)

Ktoś z rodziny niespodziewanie zmarł w domu? Najbezpieczniej jest zlecić kompleksowe sprzątanie po zgonach w Zakopanem połączone z dezynfekcją funeralną pomieszczenia po rozkładzie zwłok. Czyszczenie śladów biologicznych powinno się odbyć przy pomocy profesjonalnych preparatów na bazie chloru, czwartorzędowych związków amonowych i ozonowania. Sprawdź najczęściej zadawane pytania przez mieszkańców Zakopanego.

Sprzątanie Zakopane

Czy dezynfekcja po zgonie jest skuteczna?

Profesjonalna dezynfekcja po zmarłym przeprowadzana przez techników sprzątania miejsc śmierci z doświadczeniem to w pełni skuteczna usługa. Korzystają oni z atestowanych preparatów chemicznych i stosują innowacyjne techniki dezynfekcji mechanicznej. Najczęściej wybieranym sposobem na neutralizację trupich jadów po zgonie jest ozonowanie powietrza.

Ile kosztuje sprzątanie po zmarłych?

Cena za sprzątanie po zmarłej osobie zależy od kilku czynników. Przede wszystkim wpływ na koszty ma wielkość lokalu i ilość przedmiotów do usunięcia. Cena za czyszczenie po zwłokach zaczyna się zazwyczaj od 800 zł za dezynfekcję pomieszczenia.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%