Sprzątanie po zgonach
Żagań

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Wieloetapowe sprzątanie po zgonach w Żaganiu – problem samobójstw w młodym wieku. Dlaczego tak się dzieje?

Naszą usługę tj. gruntowne sprzątanie po zgonach Żagań świadczymy z użyciem wyłącznie nowoczesnych metod sprzątających oraz z atestowanymi środkami chemicznymi. Sprzątanie po zgonie w Żaganiu to realizacja, w skład której wchodzi również bezpłatna wycena np. w Żagań Jasionka i Lutnia, a także Laski. Nieodzownym elementem naszej pracy jest ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji oraz wykonywanie sprzątania po zmarłym z należytym szacunkiem i dyskrecją. Obsługujemy cały powiat żagański. 

Sprzątanie po zgonach Żagań

Ważny temat – samobójstwo wśród młodzieży

Każdy kochający rodzic chce dla swoich dzieci jak najlepiej. Jednakże nie wasze jest możliwe, aby uchronić go przez całym złem tego świata. Czynniki takie, jak brak akceptacji przez rówieśników, czy kompleksy związane ze swoim wyglądem są drogą do depresji i gdy szybko tego nie zauważymy, może dojść do najgorszego, czyli do samobójstwa. Według statystyk to właśnie jako druga z przyczyn śmiertelności młodych ludzi. Niestety, ale jeśli chodzi o śmierć w wyniku samobójstwa wśród młodzieży, Polska jest na drugim miejscu w Europie. Chłopcy z rejonów wiejskich stanowią największy odsetek ogólnej liczby zgonów w wieku młodocianym w Polsce. Pomimo tego, że sam odsetek samobójstw zmalał, to odsetek prób samobójczych drastycznie rośnie. Dochodząc do problemu przyczyn popełniania samobójstw przez nastolatków, specjaliści mówią o tym, że mogą być to najbardziej błahe problemy. Z danych udostępnionych przez polską policję wynika, że w roku 2019 powodami, dla których nastolatkowie popełniali samobójstwo były:

 • zaburzenia natury psychicznej;
 • problemy w rodzinie;
 • zawody miłosne.

Warto zwrócić uwagę na to, że jednak w większości samobójstw nie udało się ustalić bezpośredniej przyczyny. Drastyczny widok miejsca zgonu, gdzie na przykład mamy ślady krwi to zadanie dla profesjonalnej firmy sprzątającej po zgonach. Kastelnik sprzątanie po śmierci samobójczej Żagań to zespół profesjonalistów, którzy do swojej pracy podchodzą z odpowiedzialnością oraz należytą dyskrecją. By umówić usługę sprzątania po zgonie, zapraszamy do kontaktu poprzez naszą całodobową infolinię. 

Specjalistyczne sprzątanie po zgonach Żagań

 • sprzątanie po zgonach w Żaganiu i całym województwie lubuskim;
 • sprzątanie po zgonie w zaawansowanym stadium rozkładu;
 • czyszczenie mieszkań po zwłokach;
 • odkażanie i sprzątanie po zmarłych wraz z dezynfekcją śladów krwi;
 • dezynfekcja miejsca po zmarłych;
 • usuwanie śladów krwi z piwnicy po śmierci samobójczej;
 • usuwanie płynów ustrojowych z posadzek po zwłokach;
 • utylizacja skażonego mienia po zmarłych.

Żałoba po śmierci samobójczej

Żałoba suicydalna to czas po stracie kogoś, kto stracił życie w wyniku samobójstwa. Bliskie osoby samobójcy mają często wrażenie, że zrobiły coś źle, albo, że nie zrobiły czegoś, aby powstrzymać kogoś od aktu samobójczego na własne życie. Często ten stan wymaga terapii psychologicznej.

Kastelnik – profesjonalna firma sprzątająca po zgonie

Potrzebujesz usługi sprzątanie po zgonach w Żaganiu i woj. lubuskim? Zapraszamy do kontaktu! Działamy 355 dni w roku, a kontakt z nami jest całodobowy. Chęć usatysfakcjonowania naszych klientów sprawiła, że dojeżdżamy na bezpłatną wycenę wraz z dojazdem na miejsce!
Pozostałe miasta: Gorzów Wielkopolski, Kraśnik, Zielona Góra, Żagań

Kastelnik – najlepsza firma sprzątająca po zgonach Lubuskie.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

4
4,0 rating
4 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 5)
Doskonale60%
Bardzo dobrze20%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie20%