Sprzątanie po zgonach
Żagań

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Wieloetapowe sprzątanie po zgonach w Żaganiu – problem samobójstw w młodym wieku. Dlaczego tak się dzieje?

Zgon w domu? Usługę tj. gruntowne sprzątanie po zgonach Żagań firma Kastelnik świadczy z użyciem nowoczesnych metod sprzątających oraz przy użyciu atestowanych środków chemicznych. Część z nich jest oparta na aktywnym nadtlenku wodoru lub preparatach zawierających aktywny chlor.

Sprzątanie po zgonie w Żaganiu to realizacja, w skład której wchodzi również dekontaminacja pomieszczeń i bezpłatna wycena np. w Żagań Jasionka i Lutnia, a także w dzielnicy Laski. Nieodzownym elementem odkażania jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych serwisu sprzątającego Kastelnik oraz wykonywanie sprzątania po zmarłym z należytym szacunkiem i dyskrecją. Obsługujemy cały powiat żagański. 

Dezynfekcja mieszkania po zgonie Żagań i okolica

Zastanawiasz się jak odkazić mieszkanie po zmarłym? Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Żagań to profesjonalna usługa eliminowania wszelkich bakterii, wirusów i patogenów po śmierci w domu. Stosowane środki charakteryzują się najwyższą skutecznością i atestem sanepidu.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Żagań

Sprzątanie mieszkania po zgonie w Żaganiu. Skażona podłoga do utylizacji.

Odpowiednie metody dezynfekcji mają kluczowe znaczenie dla jej skuteczności. W likwidacji niechcianych drobnoustrojów najlepiej sprawdzają się środki zawierające chlor, czwartorzędowe związki amoniowe, nadtlenek wodoru i aldehydy.

Dezynfekcja po zgonach w formie mechanicznej to ozonowanie pomieszczeń i zamgławianie suchą mgłą. Te metody odkażania pozwalają wyeliminować 99,9% zagrożenia biologicznego i usunąć nieprzyjemny fetor po zwłokach.

Kilkuetapowa i precyzyjna dezynfekcja po śmierci woj. lubuskie to gwarancja czystego i bezpiecznego mieszkania. Po wykonanym zabiegu można otrzymać certyfikat dekontaminacji. Mieszkanie po ozonowaniu może być gotowe do użytku nawet jeszcze tego samego dnia.

Sprzątanie po zgonach w Żaganiu

Ważny temat – samobójstwo wśród młodzieży

Każdy kochający rodzic chce dla swoich dzieci jak najlepiej. Jednakże nie wasze jest możliwe, aby uchronić go przez całym złem tego świata. Czynniki takie, jak brak akceptacji przez rówieśników, czy kompleksy związane ze swoim wyglądem są drogą do depresji i gdy szybko tego nie zauważymy, może dojść do najgorszego, czyli do samobójstwa.

Według statystyk to właśnie jako druga z przyczyn śmiertelności młodych ludzi. Niestety, ale jeśli chodzi o śmierć w wyniku samobójstwa wśród młodzieży, Polska jest na drugim miejscu w Europie.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Żagań i okolice

Podłoga w kuchni po wysprzątaniu z śladów gnijącego ciała.

Chłopcy z rejonów wiejskich stanowią największy odsetek ogólnej liczby zgonów w wieku młodocianym w Polsce. Pomimo tego, że sam odsetek samobójstw zmalał, to odsetek prób samobójczych drastycznie rośnie.

Dochodząc do problemu przyczyn popełniania samobójstw przez nastolatków, specjaliści mówią o tym, że mogą być to najbardziej błahe problemy. Z danych udostępnionych przez polską policję wynika, że w roku 2019 powodami, dla których nastolatkowie popełniali samobójstwo były:

 • zaburzenia natury psychicznej;
 • problemy w rodzinie;
 • zawody miłosne.

Warto zwrócić uwagę na to, że jednak w większości samobójstw nie udało się ustalić bezpośredniej przyczyny. Drastyczny widok miejsca zgonu, gdzie na przykład mamy ślady krwi to zadanie dla profesjonalnej firmy sprzątającej po zgonach.

Kastelnik sprzątanie po śmierci samobójczej Żagań to zespół profesjonalistów, którzy do swojej pracy podchodzą z odpowiedzialnością oraz należytą dyskrecją. By umówić usługę sprzątania po zgonie, zapraszamy do kontaktu poprzez naszą całodobową infolinię. 

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po zwłokach w Żaganiu.

Całodobowo świadczymy usługi sprzątania i likwidacji wyposażenia z mieszkania po zgonie.

Specjalistyczne sprzątanie po zgonach Żagań

 • sprzątanie po zgonach w Żaganiu i całym województwie lubuskim;
 • sprzątanie po zgonie w zaawansowanym stadium rozkładu;
 • czyszczenie mieszkań po zwłokach;
 • odkażanie i sprzątanie po zmarłych wraz z dezynfekcją śladów krwi;
 • dezynfekcja miejsca po zmarłych;
 • usuwanie śladów krwi z piwnicy po śmierci samobójczej;
 • usuwanie płynów ustrojowych z posadzek po zwłokach;
 • utylizacja skażonego mienia po zmarłych.

Żałoba po śmierci samobójczej

Żałoba suicydalna to czas po stracie kogoś, kto stracił życie w wyniku samobójstwa. Bliskie osoby samobójcy mają często wrażenie, że zrobiły coś źle, albo, że nie zrobiły czegoś, aby powstrzymać kogoś od aktu samobójczego na własne życie. Często ten stan wymaga terapii psychologicznej.

Krew na kanapie do utylizacji

Samotny zmarł i leżał kilka tygodni, zanim został znaleziony. Służby zastały ciało w stanie rozkładu i duży smród.

Kastelnik – profesjonalna firma sprzątająca po zgonie

Potrzebujesz usługi sprzątanie po zgonach w Żaganiu i woj. lubuskim? Zapraszamy do kontaktu! Działamy 355 dni w roku, a kontakt z nami jest całodobowy. Chęć usatysfakcjonowania naszych klientów sprawiła, że dojeżdżamy na bezpłatną wycenę wraz z dojazdem na miejsce!

Usługi porządkowe, sprzątanie po zmarłych – pozostałe miasta:

Kastelnik – najlepsza firma sprzątająca po zgonach Lubuskie.

Usługi sprzątania po zmarłych osobach Lubuskie

Sprzątanie w Żaganiu

Zgon bliskiej osoby w mieszkaniu? Sprzątanie po zmarłych Żagań to kompleksowa usługa skierowana do rodzin zmarłych, którzy chcą doprowadzić mieszkanie do porządku. Czyszczenie po zwłokach uwzględnia wywóz starych mebli, usuwanie śladów krwi czy też utylizację termiczną przedmiotów zmarłego.

Firma sprzątająca Żagań

Ostatni etap zazwyczaj stanowi dezynfekcja pomieszczeń po śmierci, która likwiduje wszelkie groźne drobnoustroje. W odkażaniu doskonale sprawdza się ozonowanie albo mikrodyfuzja. Obie metody pozwalają także usunąć nieprzyjemny zapach po zwłokach.

Ile kosztuje czyszczenie po zmarłym?

Kalkulacja kosztów związanych z dezynfekcją pomieszczeń po zmarłym zależy od kilku czynników, takich jak powierzchnia mieszkania oraz ilość skażonych biologicznie przedmiotów wymagających utylizacji. Zwykle koszt podstawowej dezynfekcji zaczyna się od 800 złotych, ale dla dużego mieszkania składającego się z wielu pomieszczeń, koszt może wynieść nawet kilka tysięcy złotych.

Kiedy wykonać dezynfekcję mieszkania po zgonie?

Aby zagwarantować bezpieczeństwo mieszkania wolnego od groźnych patogenów, dezynfekcja po zgonie powinna być przeprowadzona w ciągu 24 godzin od wyniesienia ciała. Najlepiej skorzystać z pomocy specjalistycznej firmy sprzątającej, która przeprowadzi dezynfekcję mieszkania przy użyciu ozonu lub nadtlenku wodoru. Ozonowanie jest kluczowym zabiegiem w usuwaniu drobnoustrojów pozostających po zgonie w pomieszczeniach domowych.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%