Sprzątanie po zgonach Zachodniopomorskie

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Dyskretne sprzątanie po zgonach Zachodniopomorskie. Jak pozbyć się powstałych po zgonie drobnoustrojów?

Kastelnik jest firmą, specjalizującą się w sprzątaniu po zgonach świadcząc usługi dezynfekcji po zmarłym na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Działamy z zachowaniem obowiązujących w branży zasad bezpieczeństwa oraz z użyciem atestowanego sprzętu, oraz najlepszych dostępnych środków chemicznych.

Do dyspozycji naszych klientów nasi konsultanci są całą dobę – 24/7. Odpowiadają na wszystkie nurtujące pytania oraz umawiają termin zlecenia, staramy się jak najszybciej pomóc rozwiązać problem dezynfekcji mieszkania po zmarłej osobie.

W ramach wykonywanych prac czyścimy wszystkie powierzchnie, odkażamy ozonem oraz  transportujemy skażone przedmioty do utylizacji. Zapraszamy serdecznie do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty.

sprzątanie po zgonie zachodniopomorskie

Sprzątanie po zgonie Zachodniopomorskie – zaufaj specjalistom

 • Ozonowanie mieszkań, sprzątanie po zgonach zachodniopomorskie;
 • czyszczenie po zwłokach, sprzątanie po zmarłych w województwie zachodnio-pomorskim;
 • odkażanie, czyszczenie zachodnio-pomorskich mieszkań po zgonie i śmierci samobójczej;
 • dezynfekcja mieszkań po samobójcach, pokoi hotelowych, lokali usługowych tj. sklepów spożywczych, powierzchni biurowych;
 • usuwanie śladów krwi, szczątków ludzkich tkanek po wypadkach komunikacyjnych na torach oraz na ulicach Kamienia Pomorskiego – w okolicy dojazd gratis;
 • likwidowanie nieprzyjemnego zapachu po rozkładającym się ciele.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: sprzątanie po zgonach – jak podejść do tematu?

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

Sprzątanie mieszkań po zgonach zachodniopomorskie

Zdjęcie: sprzątanie mieszkań po zgonach © Zachodniopomorskie 2023 Kastelnik

Dezynfekcja po zgonach Zachodniopomorskie – usuwanie zapachów po rozkładających się zwłok

Istotnym aspektem sprzątania funeralnego jest dezynfekcja po zgonach na obszarze Zachodniopomorskiego. Nie każdy zdaje sobie bowiem sprawę, iż znamiona śmierci, to procesy zachodzące w ciele człowieka w mieszkaniu po zgonie. Mają one miejsce gdy do zwłok dostają się bakterie, ciało człowieka zaczyna najzwyczajniej gnić tzw. procesy gnilne.

Następnie płyn gnilny zaczyna wypływać ze wszystkich otworów ciała i zaczyna się wytwarzać specyficzny zapach po śmierci, smród rozkładających się zwłok. Po ustaniu oznak życia ulatniają się także inne toksyczne substancje jak jad trupi. W celu ich usunięcia niezbędna jest dezynfekcja mieszkania po zgonie. Do najskuteczniejszych dezynfekatów, które usuwają związki chorobotwórcze. Mają one w składzie m.in. czwartorzędowe związki amonowe, alkohole alifatyczne oraz chlor i związki chloru.

Bezpieczna dezynfekcja po zgonie - cena

Dezynfekcja kuchni po zmarłej osobie wymaga często usunięcia robaków.

Profesjonalna firma sprzątająca po zmarłych Kastelnik, czynności dezynfekująco – odkażające woj. zachodniopomorskie

Do skutecznego odkażania domu po zgonie powinniśmy zastosować odpowiednią metodę rozprowadzenia dezynfekatów. Do najczęściej używanych przez nas należą m.in. zamgławianie na zimno z użyciem generatora suchej mgły z nadtlenkiem wodoru H2O2, a także zanurzanie przedmiotów w pojemniku ze specjalistyczną cieczą lub ozonowanie mieszkań z użyciem profesjonalnych generatorów ozonu o mocy do 240g/h.

Nieodłączną czynnością przed procesem odkażania jest zabezpieczenie wszystkich wartościowych przedmiotów oraz ochrona osobista naszych pracowników. Oprócz szkoleń, które mają na celu uzmysłowić im niebezpieczeństwa, które im grożą podczas pracy ze zwłokami, zapoznawani są oni z procedurami dezynfekcji oraz zasad używania preparatów chemicznych.

Dezynfekcja miejsca po śmierci Zachodnio Pomorskie

Dezynfekcja pociągu po zgonie na torach. Usługa firmy Kastelnik.

Ciekawostką jest, iż do neutralizowania zapachu śmierci, wychodzącego z gnijącego ciała, musimy użyć silnych środków dezodoryzujących z odpowiednim składem tzw. eliminatorów molekularnych. Tutaj idealnie sprawdza się metoda czyszczenia po zgonie mokrą mgłą.

Dezynfekcja po zgonach zachodniopomorskie

Szef firmy sprzątającej po zgonach – Kastelnik.

Zadzwoń i poznaj ofertę Kastelnik – sprzątania po zgonie, woj. zachodniopomorskie

Kastelnik jest firmą, która od 2013 roku sprząta po zmarłych na terenie całej Polski, oferując usługi również na terenie województwa zachodniopomorskiego. Nasz specjalistyczny zakład, oferując sprzątanie po zgonach działa szczególnie skutecznie na terenie takich miast jak Słupsk, Koszalin oraz Świnoujście Paprotno, Kwarantanna.

Usługi świadczymy sumiennie – Kastelnik najlepsza firma sprzątająca po zgonach Zachodniopomorskie – w atrakcyjnej cenie oraz w dogodnych terminach. Na Państwa życzenie zajmujemy się również specjalistycznym transportem oraz utylizacją skażonych przedmiotów, oraz odpadów wtórnych. Naszym atutem jest fakt, iż telefony odbieramy całodobowo – 7 dni w tygodniu, a wycenę realizacji oferujemy w czasie niespełna 20 minut!

Sprzątanie po zwłokach województwo zachodniopomorskie. Kastelnik obszar działania firmy:

FAQ — najczęściej zadawane pytania

Dezynfekcja strychu po zgonie samobójczym to procedura, która musi być realizowana krok po kroku,  gdy ciało denata zostanie wyniesione z pomieszczenia. Często sprzątaniu towarzyszy zgoda Policji na rozpoczęcie prac. O co pytają zleceniodawcy tej usługi?

Sprzątanie po samobójcach Zachodniopomorskie

Czy ozonowanie po zmarłej osobie jest bezpieczne?

Dezynfekcja po zgonie przy użyciu ozonu po zgonie jest całkowicie bezpieczna. Procedura ta powinna być wykonywana przez wykwalifikowane osoby, które mają odpowiednią wiedzę na temat tej techniki odkażania. Monitorowanie stężenia ozonu w powietrzu podczas ozonowania po zmarłych jest niezbędne, co można osiągnąć za pomocą specjalistycznych mierników ozonu.

Ile kosztuje sprzątanie mieszkania po zwłokach?

Koszt sprzątania po zgonie ustalany jest indywidualnie podczas oceny sytuacji na miejscu zdarzenia. Cena za podstawową dezynfekcję zaczyna się od 800 zł i może wzrosnąć do kilku tysięcy złotych, jeśli konieczna będzie utylizacja całego mieszkania.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%