Sprzątanie po zgonach Ząbki

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonach w Ząbkach. Jak usunąć nieprzyjemny zapach po zwłokach?

Bliska Ci osoba nagle zmarła w mieszkaniu? To szokujące odkrycie, dlatego czas żałoby najlepiej przeżyć w spokoju. Firma Kastelnik jest tu, by zaoferować Ci natychmiastową pomoc i sprzątanie po zgonach Ząbki w woj. mazowieckim przez całą dobę!

Bez względu na to, czy to śmierć z przyczyn naturalnych, czy konieczność czyszczenia w przypadku samobójstwa, usługę sprzątania najlepiej zlecić fachowcom. Własnoręczne sprzątanie po zgonie bez odpowiedniego przeszkolenia to nie tylko traumatyczne doświadczenie po stracie bliskiej osoby, ale i zjawisko niebezpieczne dla Twojego zdrowia.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Ząbki

Dezynfekcja zaniedbanego pomieszczenia po zmarłym w Ząbkach.

W ramach usługi sprzątania mieszkania po zmarłym zlecisz nam również:

 • Neutralizacja szkodliwych substancji;
 • Czyszczenie suchym lodem na ślady krwi na podłodze;
 • Likwidacja mieszkania po nieboszczyku;
 • Transport niepotrzebnych rzeczy do utylizacji w spalarni;
 • Dezynfekcja mieszkania po zmarłym;
 • Ozonowanie pomieszczeń i zamgławianie na przykry zapach po zwłokach.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Światowy dzień zapobiegania samobójstwom.

Kompleksowe usługi sprzątania po zmarłych w powiecie wołomińskim

Sprzątanie mieszkań oferowane przez techników z firmy Kastelnik ma charakter kompleksowy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wynieść stare meble z mieszkania po zmarłym, czy wyczyścić podłogę z krwi — u nas zlecisz wszystko w ramach jednej usługi. Nie musisz zamawiać jednej firmy do usuwania płynów ustrojowych z podłóg, a jeszcze innej zlecać zabieg dezynfekcji na miejscu zgonu.

Firma Kastelnik oferuje różne usługi i w ten sposób realizuje misję firmy, jaką jest wszechstronna pomoc osobom szukającym specjalistycznego sprzątania nie tylko za dnia, ale i w godzinach nocnych.

Kastelnik, usługi kompleksowe

Warto dodać, że zamówisz u nas transport ADR, czyli legalny wywóz odpadów niebezpiecznych np. skażonych krwią ubrań czy dywanu z płynami ustrojowymi. Nasi pracownicy mają odpowiednie kwalifikacje poświadczone specjalnym zaświadczeniem. A może dotyczy Cię problem nieprzyjemnej woni po zwłokach w domu? Wykonamy całkowite usuwanie przykrej woni w domu i na klatce schodowej.

Bezpieczny zabieg dezynfekcji pomieszczeń Ząbki i okolica

W firmie Kastelnik od blisko 10 lat zajmujemy się dezynfekcją miejsc po zgonach w miejscowości Ząbki. Warto wiedzieć, że sprzątanie po zmarłych w każdym przypadku śmierci obejmuje odkażanie po stanie rozkładu zwłok w mieszkaniu. Nie należy bagatelizować niebezpieczeństwa, jakie niosą ze sobą trupie jady i patogeny po śmierci w domu. Nawet jeśli są niewidoczne gołym okiem, to mogą powodować poważnie zatrucia i znajdują się na większości powierzchni w mieszkaniu po zgonie.

Sprzątanie pomieszczenia po zmarłym Ząbki

Usługę sprzątanie z dezynfekcją pomieszczenia po zgonach Ząbki realizujemy tylko przy użyciu atestowanych środków chemicznych zatwierdzonych przez Sanepid. Dzięki temu masz pewność, że usuniemy wszystkie plamy z płynów ustrojowych i zlikwidujemy zagrożenie dla zdrowia z Twojego mieszkania.

Czytaj także: ozonowanie po zgonie

Ozonowanie pomieszczeń, sposób na groźne patogeny

Sprzątanie po zgonach Ząbki zawsze warto uzupełnić o ozonowanie mieszkania. Ozonowanie to najskuteczniejsza metoda dezynfekcji stosowana przez firmy sprzątające na terenie całego kraju. Dezynfekcja ozonem ma wiele korzyści m.in., pozwala na całkowite usunięcie wszelkich drobnoustrojów, ale i trupich jadów z pomieszczeń po zmarłych. Ten reaktywny gaz ma także zastosowanie w dezodoryzacji mieszkań po zgonach Ząbki, ponieważ pozwala całkowicie i trwale pozbyć się brzydkich zapachów.

Ozonowania mieszkania na wysokim stężeniu

Ozon zabija patogeny i eliminuje nieprzyjemne zapachy.

Przykry zapach po zwłokach jest szczególnie uciążliwy do usunięcia. Nie daje się go wywietrzyć ani zatuszować kwiatowymi odświeżaczami powietrza. Zdecydowanie lepiej wykonać profesjonalne ozonowanie przy pomocy przemysłowych generatorów ozonu. 

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Dezodoryzacja mieszkania po zgonie

Zaufaj specjalistom z firmy Kastelnik – sprzątanie po zgonach Ząbki

Przedsiębiorstwo Kastelnik to rodzinna firma oferujące całodobowe sprzątanie po zgonach Ząbki i okolice. Nie tylko czyścimy mieszkania po zgonach, ale również:

 • sprzątanie hali produkcyjnej po śmiertelnym wypadku przy pracy;
 • oczyszczanie miejsc śmierci po zabójstwach;
 • dezynfekcja po osobie zmarłej w wyniku wypadku losowego;
 • czyszczenie po śmierci w pokoju hotelowym;

W Ząbkach sprzątanie zlecisz szybko, dzwoniąc na całodobową infolinię firmy Kastelnik. Zajmujemy się sprzątaniem po zmarłych od blisko 10 lat, nieustannie podnosząc kwalifikacje naszych pracowników. Wykonamy dla Ciebie usuwanie plam z krwi, zamgławianie pomieszczenia, a nawet opróżnianie w mieszkaniach zagraconych przez nieboszczyka. Wybierz firmę zajmującą pozycję lidera w branży DDD i zleć nam sprzątanie po zgonie Ząbki.

Sprzątanie po zgonach oraz inne usługi porządkowe świadczymy także w miastach:

Usługi sprzątania Ząbki

Certyfikat z dekontaminacji mieszkania po zgonie otrzymasz wraz z fakturą.

Baza wiedzy dla mieszkańców Ząbków

Śmierć niezależnie od okoliczności, w jakich do niej doszło, zawsze jest smutnym doświadczeniem. Sprzątanie mieszkania po zgonie w Ząbkach najlepiej powierzyć fachowcom, którzy przeprowadzą każdy etap dezynfekcji, tak jak należy. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że odkażanie miejsc śmierci powinno się odbywać przy stosowaniu odpowiednich technik i środków dezynfekcji. W przeciwnym razie technicy mogą nie być w stanie usunąć całkowicie patogenów z mieszkań po zmarłych. Sprawdź, o co najczęściej pytają mieszkańcy Ząbków.

Jakie etapy obejmuje czyszczenie po zwłokach?

Sprzątanie po zmarłych to proces składający się z kilku, a czasami kilkunastu kroków. Niezbędna jest neutralizacja wydzielin pośmiertnych na miejscu zgonu i dezynfekcja pomieszczeń przez ozonowanie.

Czy dezynfekcja mieszkania po zmarłej osobie jest bezpieczna?

Technicy sprzątania miejsc śmierci w czasie dezynfekcji stawiają przede wszystkim na bezpieczeństwo. Dlatego stosowane techniki jak ozonowanie i zamgławianie suchą mgłą mieszkania odbywa się w kontrolowanych warunkach. W czasie realizacji usługi fachowcy nieustannie monitorują poziom stężenia ozonu.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 7 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%