Sprzątanie po zgonach
Września

Dowiedz się więcej +48 735 960 510

Sprzątanie po zgonie Września. Bliski umiera w domu, jak pomóc mu w ostatnich dniach życia?

Firma sprzątająca po zgonach we Wrześni

Czyszczenie miejsc śmierci. Profesjonalne sprzątanie we wszystkich miastach Wielkopolski.

Zgon w mieszkaniu? Szukasz usługi sprzątanie po zmarłych Września, a może interesuje Cię wyłącznie dezynfekcja pomieszczeń? Ogólnopolska firma sprzątająca Kastelnik posiada oddziały w różnych miastach kraju. Warto dodać, że sprzątaniem pomieszczeń zmarłych osobach na terenie województwa wielkopolskiego zajmuje się już od 2013 roku! W trackie prac porządkowych zawsze towarzyszą nam atestowane środki chemiczne oraz niezawodne metody dezynfekcji np. ozonowanie pomieszczeń i zamgławianie ULV. Czyszczenie miejsc po zwłokach realizujemy w różnych miejscach:

 • mieszkaniach osób prywatnych;
 • firmach;
 • zakładach produkcyjnych;
 • sklepach
 • hotelach i restauracjach.
Sprzątanie mieszkania po zmarłym Września

Sprzątanie mieszkań po zamarłych w mieście Września lepiej zlecić profesjonalnej firmie.

Wybierz firmę sprzątającą zatrudniającą pracowników posiadających kwalifikacje w sprzątaniu

Pracownicy firmy Kastelik to wykwalifikowani specjaliści, którzy każdą pracę wykonują z należytym szacunkiem do zmarłego i dyskrecją. Śmierć ma miejsce nie tylko w mieszkaniu, ale również w sklepie lub restauracji osiedlowej. Do zgonów dochodzi o każdej porze dnia, więc usługi firmy Kastelnik świadczone są przez całą dobę. Często pomagamy w usuwaniu śladów krwi po wypadkach oraz dezynfekcji pomieszczeń, w których doszło do skażenia powietrza bakteriami. Warto tego typu usługi wykonać do 24 godzin po zgonie, by mieć pewność, że pomieszczenie jest wolne od trujących związków chemicznych.

Pomagamy całodobowo w sprzątaniu po nieboszczyku w Wrześni.

Przez całą dobę świadczymy usługę dezynfekcji i likwidacji nieprzyjemnych zapachów w domu po śmierci.

Jakie zagrożenia występują po zgonie w mieszkaniu?

Trupie jady to największe zagrożenie w trakcie sprzątania specjalistycznego, które występują w mieszkaniu po zgonie. Czyszczenie miejsc po zwłokach można realizować za pomocą tradycyjnych metod sprzątających lub suchym lodem. Usuwanie śladów krwi z różnych powierzchni to jedna z najważniejszych czynności. Oferujemy kompleksowe sprzątanie po zmarłych w pomieszczeniach, jak wcześniejszą bezpłatną wycenę usługi z dojazdem do wszystkich 3 części miasta. Dezynfekcja pomieszczenia po zgonie w mieście Września to praca, którą można zamówić, dzwoniąc na całodobową infolinię firmy Kastelnik.

Sprzątanie po zgonach Września

Śmierć w domu – jak pomóc bliskiemu?

Śmierć dla każdego z nas jest trudna. W szczególności, gdy patrzymy, jak umiera nasz bliski. Wiele osób po wiadomości o tym, że w medycznego punktu widzenia nie da się już nic zrobić i niedługo umrze, chce, ostatnie dni życia spędzić w zaciszu domowym. Powinniśmy stworzyć mu jak najlepsze warunki. Co jednak przez to rozumieć? Przede wszystkim ciszę i spokój. Jednak zależne jest to również od tego, w jakim konkretnie on stanie się znajduje.

Wątpliwości? Pytania dotyczące ochrony zdrowia przed zapachem zmarłego i innymi patogenami?

W przypadku, gdy chory doświadcza chronicznego bólu, powinniśmy mu zapewnić odpowiednie środki medyczne, które go umorzą. Takiej osobie, pomocą będzie też pielęgniarka środowiskowa, która odwiedza pacjentów i otacza ich opieką np. podłącza kroplówkę, czy zmienia opatrunki. Warto zadbać również o regularne wietrzenie mieszkania oraz jego odkażanie. Gdy chory nie rusza się z łóżka, warto zainwestować w materac przeciwodleżynowy, który sprawi, że na ciele umierającego nie powstaną rany i odleżyny. Po zgonie ważną kwestią jest również sprzątanie po zmarłym.

Pomieszczenie w trakcie dezynfekcji celem ponownego zamieszkania

Pomieszczenie w trakcie dezynfekcji.

Kiedy zamówić usługę sprzątania po zgonie?

W ciele człowieka po jego śmierci dochodzi do różnych reakcji, w tym również do rozległego procesu gnilnego. W związku z tym powstają chorobotwórcze drobnoustroje, które stanowią zagrożenia dla członków rodziny. W celu usunięcia trupiego jadu należy zamówić usługi tj. sprzątanie po śmierci i usuwanie zapachów tuż po wyniesieniu ciała z mieszkania. Dezynfekcja miejsca zgonu daje nam pewność, że trujące związki zostały bezpowrotnie wyeliminowane. Często stosowanym wówczas zabiegiem jest ozonowanie po zmarłych. Przebiega ono z użyciem przemysłowym generatorów dużej mocy. W trackie pracy należy cały czas monitorować stężenie ozonu, by nie doprowadzić do tragedii.

Firma Kastelnik posiada generatory ozonu o dużej mocy, które ozonują nawet do 9000 m3 na godzinę. Nasi technicy są ekspertami od dezynfekcji skażonych miejsc tą właśnie metodą. W firmie Kastelnik, każdy pracownik zna skuteczne sposoby dezynfekcji mieszkań po śmierci, które eliminują nieprzyjemne zapachy. Warto zamawiać usługę tj. odkażanie pomierzeń po śmierci do dwudziestu czterech godzin od momentu stwierdzenia zgonu.

Zakres usług sprzątania w celu ochrony zdrowia Poznań i cała Wielkopolska

Po śmierci konieczne jest dokładne zdezynfekowanie miejsc podatnych na zakażenia.

Sprzątanie po zgonie Września

 • sprzątanie po zgonie we Wrześni i powiecie wrzesiński Miłosław, Nekla, Pyzdry;
 • sprzątanie po zmarłych województwo wielkopolskie;
 • całodobowa dezynfekcja po zmarłych, odkażanie mieszkań po zwłokach;
 • dezynfekcja miejsc po zgonie naturalnym;
 • ozonowanie pomieszczeń po zwłokach w zaawansowanym stanie rozkładu;
 • utylizacja mieszkania po śmierci samobójczej;
 • usuwanie śladów krwi z mieszkania po zgonie.

Specjalistyczne usługi sprzątania na terenie całej Polski gwarantują, że spółdzielnie mieszkaniowe nie muszą zamykać pomieszczenia

Samodzielne sprzątanie po zgonie jest złym sposobem na szukanie oszczędności. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie postawienie na sprawdzoną firmę specjalizującą się w tej kwestii. Profesjonalne usługi gwarantują pewność, że posprzątane pomieszczenie po zmarłym, będzie wolne od bakterii i wirusów. Preparaty do odkażania z aktywnym podchlorynem sodowym działają na nieczystości całkiem skutecznie i warto je stosować za każdym razem jako ostatni etap sprzątania.

Zespół Kastelnik działa sprawnie, wykorzystuje w działaniach silne środki bakteriobójcze nie tylko na bazie chloraminy, ale również nadtlenku wodoru. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że utylizacja mieszkania po zgonie powinna być poprzedzona dokładną dezynfekcją wszystkich skażonych powierzchni.

Profesjonalne sprzątanie. Dlaczego warto zdecydować się naszą firmę?

Jesteśmy w stanie dostosować sposób wykonywania usług do bardzo niekonwencjonalnych wymagań zleceniodawców.

Fragmenty tkanek. Konieczne są procedury zapewniające po zgonach sprzątanie

Tkanki ludzkie po wypadku samochodowym.

Posiadamy nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale również efektywne i skuteczne metody działania. Mamy świadomość, że wirusy i bakterie to bomba biologiczna. Zajmujemy się także opróżnianiem mieszkań opuszczonych i zaniedbanych.

Gwarantujemy możliwość wynajęcia nas do wywozu starszych mebli z domu lub mieszkania. Ponadto dokładnie dezynfekujemy powierzchnie. Zdajemy sobie sprawę, że sofa w krwi jest niekomfortowa dla klientów.

Sprzątanie po zgonach to usługa wymagająca dyskrecji w domach osób prywatnych

Każde miejsce musi być dokładnie wyczyszczone.

Czym jest śmierć naturalna?

Śmierć naturalna jest w wyniku starzenia się organizmu człowieka, czy zmian chorobotwórczych. Charakteryzując ją za pomocą rodzaju, możemy wyróżnić: śmierć nagłą lub powolną.

Powodem nagłej śmierci może być na przykład zatrzymanie akcji serca, a powolnej choroba nowotworowa. Przy stwierdzeniu śmierci z przyczyn naturalnych, nie trzeba prowadzić dochodzenia w ustaleniu udziału osób trzecich.

Sprzątanie po zgonach z uwzględnieniem ozonowania po miejscach samobójstwa

Całodobowy kontakt telefoniczny w celu szybkiego zlecenia dezynfekcji.

Kastelnik Wielkopolska całodobowy kontakt telefoniczny

Jeśli chcesz skorzystać z usługi sprzątanie po zmarłych Września, zapraszamy do kontaktu z firmą Kastelnik. Działamy 365 dni w roku, dzięki czemu nasi klienci mogą dzwonić ze zgłoszeniem na dezynfekcję o każdej porze dnia i nocy.

Do pracy dokładamy wszelkich starań oraz przestrzegamy restrykcyjnie zasad BHP. Bezpłatna wycena zlecenia, wygodne płatności za sprzątanie po zgonach na terenie całej Polski wraz z dojazdem to u nas norma.

Sprzątanie mieszkań i inne usługi. Najlepsi w wyborze firmy sprzątającej

Po zmarłych zbieraczach jest sporo przedmiotów do utylizacji.

Zadzwoń i dowiedz się, jak szybko możemy wykonać sprzątanie po zgonie w Twojej miejscowości!

Czytaj także: dezynfekcja mieszkań w Krakowie

Kastelnik oferuje całodobowe sprzątanie po zmarłych we Wrześni. Tylko u nas bezpłatna wycena w 20 minut.

Usługa sprzątania mieszkań po zgonach dostępna jest również w miastach:

oraz mniejsze miejscowości Miłosław, Nekla, Pyzdry.

Kastelnik, firma z certyfikatem od 2013

Zgon w domu – co zrobić? Sprzątanie po zgonach Września to usługa przeznaczona dla wszystkich rodzin osób zmarłych, które potrzebują wsparcia w porządkowaniu mieszkania i wyniesieniu mebli. Prace porządkowe w mieszkaniu po zmarłym obejmują wywóz starych mebli, usuwanie śladów krwi, a także profesjonalna dezynfekcja pomieszczeń po zwłokach. Najczęściej odkażanie stanowi ostatni etap sprzątania po śmierci i uwzględnia ozonowanie albo zamgławianie suchą mgłą. Mało osób wie, że krew na podłodze to skażenie bakteriologiczne. Co jeszcze warto wiedzieć na temat czyszczenia po zwłokach w miejscowości w Wielkopolsce?

Kastelnik to firma sprzątająca po osobach zmarłych i pożarach

Ile kosztuje sprzątanie po zgonach?

Kalkulacja kosztów związana z usługą tj. sprzątanie po zmarłych uzależniona jest m.in. od wielkości pomieszczeń mieszkania i ilości płynów ustrojowych do usunięcia. Cena za podstawowy pakiet dezynfekcji zaczyna się już od 700 zł i może wynieść nawet kilka tysięcy złotych za odkażanie całego mieszkania o powierzchni powyżej 100 m2.

Ile mam czasu na wysprzątanie mieszkania po zmarłej osobie?

Czyszczenie po zmarłym tak naprawdę najlepiej wykonać, jak najszybciej po znalezieniu zwłok. Rozkładające się ciało w pomieszczeniach mieszkalnych oznacza mnóstwo groźnych dla zdrowia patogenów tzw. trupich jadów. Usunięcie tych toksycznych związków umożliwia ozonowanie albo mikrodyfuzja i najlepiej wykonać je do 24 godzin od wyniesienia ciała.

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%